Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Dave Crank válasza Dave Crank (#7450) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Megoldódott.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#7452) Petium001 válasza looser (#7446) üzenetére


Petium001
csendes tag

Na hát megkérdeztem, de még csak válaszra sem méltattak :(

Petium

(#7453) looser válasza Petium001 (#7452) üzenetére


looser
addikt

Ha nem tudja senki a választ, akkor nem fogja beírni, hogy "sajnos én nem tudom", mivel az csak felesleges hozzászólás lenne. Amit én ilyenkor még tenni szoktam, hogy a kulcsszavakat lefordítom angolra és arra keresek rá. Pl. outlook automatically export new messages excel csv xls
A kereső úgyis a legjobb egyezést fogja keresni. Minimális angol tudás kell csak és az oldalfordítás is segíthet.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7454) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Újratelepítettem a PC-t (Win 10 Pro 1903) és az Office 2016-os Outlook rendszertelenül az alábbi üzenetet dobja fel;

"A Microsoft Outlook nem tud bejelentkezni. Ellenőrizze a kapcsolatot valamint a kiszolgáló és a postaláda nevének helyességét. A profilban levő Microsoft Exchange szolgálat által igényelt információ hiányzik. Módosítsa úgy,hogy megfelelő Microsoft Exchange információs szolgálatot használja."

Elindítom safe módban az Outlook-ot, kitörlöm az outlook.hu e-mail fiókot, újra beregisztrálom, majd napokig rendben működik, aztán kezdődik újra.

Találkoztatok már ezzel a problémával. Mi lehet a hosszútávú megoldás?

Minden ötletet szívesen veszek.

Köszönettel:

Z

(#7455) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!

Az O365-ben az Outlook minden újraindítás után jelzi, hogy az adathasználat költséges lehet (mobilnekről megy a noti), és ilyenkor rákattintok, hogy mégis csatlakozzon. De valamiért ezt nem jegyzi meg, minden újraindítás után megkérdezi újra.
Van ötletetek, hogy hogyan lehetne megjegyeztetni vele?
Előre is köszönöm! /Teo

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#7456) teo77 válasza teo77 (#7455) üzenetére


teo77
őstag

Ez lenne a konkrét hiba:

Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#7457) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! Egy egész furi jelenséget csinál az Outlookom. Gmail fiókot használok elvileg, eddig nem is volt semmilyen gond, de pár napja nyílik egy pop-up ablak, ahol be kell jelentkeznem és 2 kérdést tesz fel (levélhasználat, meg magánjellegű infók, vagy valami ilyesmi), amiket el tudok fogadni (accept, deny). Bármelyikre nyomok, azt írja ki, hogy "sajnos nem tudunk bejelentkezni a Google-IMAP szolgáltatásba".

Mi a franckarika ez? :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7458) C64


C64
őstag

Valami gond van az outlook háza táján? Napok óta az a jelenség áll fenn több levelezőklienssel is, hogy időnként minden egyes beálltott fiókhoz kéri a jelszót, amit megadás után megjegyez és letölti a leveleket, aztán legkésőbb másnapra elfelejti és a levelezőkliens újra kéri, és kezdődik előről az egész. Mi lehet ennek az oka?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#7459) ph2012


ph2012
senior tag

--- tárgytalan----

[ Szerkesztve ]

(#7460) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

Az Office 365 Outlookját használom. Vettem egy új laptopot, és szeretném átmásolni a teljesen levelezésemet minden beállítással együtt az új gépre. Ezt hogyan tudom megtenni?
(nagyjából 20 gigányi adatról van szó, az aktuális levelezéssel és az archívummal együtt)

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

facebook.com/SzeretekMozizni

(#7461) fjanni


fjanni
tag

Sziasztok. Outlook365-öt használok és upcmail email fiókot. Mivel a UPC még mindig nem támogatja az imap-ot, a három készülékemről küldött levelek nincsenek szinkronban. Hogyan lehetne azt megoldani, hogy mindhárom készülékemen az elküldött levelek mappában ugyanazt lássam attól függetlenül, hogy melyikről küldtem a levelet?

(#7462) #42556672 válasza fjanni (#7461) üzenetére


#42556672
törölt tag

Válassz egy rendes szolgáltatót. Akár egy outlook.hu MS fiók, akár egy Gmail megoldja.

(#7463) fjanni válasza #42556672 (#7462) üzenetére


fjanni
tag

Ok, és arra valami trükk hogy az email cim megmaradjon? Hogy ne kelljen minden kontaknál email cimet változtatni.

(#7464) #42556672 válasza fjanni (#7463) üzenetére


#42556672
törölt tag

Átirányítod az új levelezésedre feltétel nélkül a régit. Így megkapsz mindent.

Az én véleményem, hogy szolgáltató független cím kell így nem leszel röghöz kötve csak egy e-mail cím miatt.

(#7465) gid


gid
tag

Sziasztok,

Meg lehet azt valahogyan oldani Outlook (2019) -ben, hogy az összes email fiók (IMAP esetén) beérkezett leveleit egy hivatkozásban jelenítse meg?
Aztán én ezeket megjelölném e-mail fiókkal is.

POP3-nál tudom, hogy azonos pst fájlt kell megadni.

[ Szerkesztve ]

(#7466) fap333


fap333
aktív tag

Szervusztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehet egy Office 365-höz tartozó outlookban a megjelenített üzenetek zoomolását alapból 130%-ra állítani?
Átböngésztem a beállítáokat, de ilyet nem találtam.
Előre is köszönöm!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#7467) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Office Prof Plus 2019 van a gépemen, csatlakozva a munkahelyi fiókomhoz.
Három havonta jelszó módosítást kell csinálni.
Eddig nem volt gondom, mert a jelszóváltoztatás utáni első belépéskor nem tudott csatlakozni, és kérte a jelszót.
Ezt beírva megjegyezte, és három hónapig elfelejtettük egymást.
Most azonban minden induláskor jelszót kér.
A fiókbeállításnál nem találok email fiókhoz tartozó jelszó megváltoztatására szolgáló opciót.

Mit csinálok rosszul?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#7468) zsamiatt válasza atyca (#7467) üzenetére


zsamiatt
őstag

Szia,

Töröld le a fiokot és add hozzá újra. Szerintem még nem tökéletes a 2019 exchange kezelése...

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7469) atyca válasza zsamiatt (#7468) üzenetére


atyca
senior tag

Megvolt.
Már többször is, de mégsem jó...
Köszi azért!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#7470) zsamiatt válasza atyca (#7469) üzenetére


zsamiatt
őstag

probáltál új profilt is?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7471) atyca válasza zsamiatt (#7470) üzenetére


atyca
senior tag

Csináltam új profilt, most jónak tűnik.
A profil készítésekor kér fn+jelszó kombót.
Ezt az ablakot kéne három havonta előcsalni, hogy a jelszót meg tudjam változtatni.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#7472) Grizzly79


Grizzly79
tag

Sziasztok Outlook Jedik,
A következő problémába ütköztem.

Adott egy Exchange Online előfizetés.
Otthoni gépen tökéletesen be tudom állítani az Outlook-ot (2019).
Két céges gépen használnám még, de egyiken sem sikerül beállítani az Outlookot.
'A' cég laptopja: folyamatosan kéri be a jelszót, de nem történik semmi.
'B' cég laptopja: azt mondja, hogy nem áll rendelkezésre titkosított
kapcsolat és próbáljam meg titkosítatlanul. Megpróbáltam, de akkor meg azt mondja, hogy "Nem sikerült csatlakozni a fiókhoz"

Köszönöm a válaszokat előre is!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#7473) #42556672 válasza Grizzly79 (#7472) üzenetére


#42556672
törölt tag

Milyen verziójú outlook van a 2 problémás gépen?

(#7474) Grizzly79 válasza #42556672 (#7473) üzenetére


Grizzly79
tag

Mindegyiken 2016. De nem hinném, hogy ezzel lesz a gond, mert a céges hálózatokon kívülről minden ok.

A probléma ott leledzhet, hogy mindegyik problémás gép egy-egy céges active directory-ban csücsül.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#7475) Grizzly79 válasza Grizzly79 (#7474) üzenetére


Grizzly79
tag

Még plusz info.
Az alábbi manuális beállításokkal az IMAP verzió működik a céges gépen.

IMAP
Server: outlook.office365.com
Port: 993
Encryption: SSL/TLS

SMTP
Server: smtp.office365.com
Port: 587
Encryption: STARTTLS

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#7476) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok

Van a vállalkozásomhoz céges levelezés, a levelek egy külső kiszolgálón vannak tárolva, és folyamatosan mindig nagyobb csomagra kellett előfizetnem mert már rengeteg levelem van.

Hogy tudnám a leveleket a kiszolgálóról letörölni és csak a gépen tárolni?

Galaxy S23 256GB Cream

(#7477) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

A következő kérdésben lenne szükségem segítségre. Az utóbbi időben néhány címzett esetén az outlook 'címzett' jelek közé teszi a címzettet. És így a keresés sem működi. Van ahol van ilyen jel van ahol nincs. Meg tudjátok mondani miért van és esetleg hogyan lehet eltüntetni ha sok ilyen van?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#7478) Jarod1 válasza Simivok (#7476) üzenetére


Jarod1
addikt

Pop3 as kapcsolattal és ott beállítod hogy a serverről törölje a levelet miután letöltötte.

(#7479) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Jövő héten lecserélik a cégnél a 2013-as verziót 2019-re. A kérdésem az lenne, hogy van arra lehetőség, hogy a beállításokat átvigyem a 2019-es változatba?

Előre is köszönöm a választ.
:R

(#7480) zsamiatt válasza Willie (#7479) üzenetére


zsamiatt
őstag

milyen beállításokra gondolsz? Ha ugyan az a gép, akkor elvileg minden megmarad.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#7481) Willie válasza zsamiatt (#7480) üzenetére


Willie
őstag

Magára a testreszabott Outlookra, de az csak jó, hogyha tényleg megmarad. :R

(#7482) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Köszi, megmaradtak a beállításaim. :)
Több e-mail fiókot kezelek, illetve belsős mappákat is nézek. Az lenne a kérdésem, hogy a felső menüszalagra hogyan lehetne hivatkozást csinálni különböző mappákra? Van erre lehetőség?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.
:R

(#7483) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok! Kéne, egy kis segítség. Office 2016 Pro volt a gépemen. Feltelepítettem az Office 2019 Pro-t, és az alkalmazások ikonjai nem változtak meg! Ergo, az összes alkalmazás a régi 2016-os ikonokat használja. A 2016 Pro-t leszedtem a gépről, de semmi változás.
Hogyan tudom rávenni, hogy a 2019-es ikonokat használja?

(#7484) jeni válasza Szellem. (#7483) üzenetére


jeni
félisten

gondolom vannak erre teljes több féle Microsoft kipucoló alkalmazások,de ennek az a hátránya,hogy az addigi minden beállítás,mentés törlődik a gépről.

[link] [link]

de érdemes lementeni az eddig beállítási profilodat.

(#7485) Szellem. válasza jeni (#7484) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm a segítséged!

Ami megoldást hozott, az az online office javítás! Bementem a Programok és Szolgáltatásokba, ott kiválasztottam az Office-on, hogy módosítás és online javítás. Így, minden ikon az új már. :R

(#7486) Peathee


Peathee
aktív tag

Sziasztok,

miért van az hogy több kontaktot látok a webes felületen ha belépek a Outlook.live.com-on, mint a windows10-es Outlook 2016-ban?
Pedig be vagyok lépve ott is.
Hogyan tudom egységesíteni?

Köszönöm szépen!

(#7487) Fire/SOUL/CD válasza Peathee (#7486) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az Outlook.com (webes) fiókba belépve is van lehetőség a névjegyek import/export-ra, mint ahogy a kliens(gépen futó) Outlook 2013/2016/2019 stb stb) esetén is.
A lényeg, hogy CSV formátumban (Comma Separeted Values/vesszővel elválasztott értékek) kell exportálni a névjegyeket.
Ez oda-vissza működik, azaz az Outlook.com fiókból is lehet exportálni CSV-be és Importálni CSV-ből, mint ahogy az Outlook kliensben is is lehet CSV.-be exportálni és importálni a névjegyzéket.
A lényeg tehát, hogy
1. Miből-hova akarsz névjegyzéket átvinni ("szinkronizálni, ha úgy tetszik)
2. A formátum mindig CSV legyen és figyelj arra, hogy felülírsz avagy bővítesz (pl. Kovács Feri lehet több és egy adott Kovács Feri adatai is lehetnek újabbak(ugyanazon Kovács Feri-é)), ezért ne csak nextnextnext legyen, mert elveszhetsz értékes adatot.

Olvasd el, hasznos lehet :R :
[Névjegyek importálása az Outlookba] | [Outlookos e-mailek, névjegyek és naptár importálása és exportálása]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7488) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

A két bejelölt ikon új e-mail írásakor jelenik meg a Szövegformázás szalagon.
El lehet ezeket mozdítani a z Outlook alapértelmezett felületére? Ha igen, hogyan?

(az értelmét ne kérdezd, nem saját ötlet...)

(#7489) rosejbli


rosejbli
senior tag

Sziasztok!

Honor8-as készülékemen az outlook alkalmazás nem akar semmilyen accounttal belépni.
Minden új belépésre úgy reagál, hogy hibával visszadob a kezdő lépések képernyőre.
Valaki tapasztalt már ilyet?

(#7490) Jarod1 válasza rosejbli (#7489) üzenetére


Jarod1
addikt

paly áruházból frissítve van?

(#7491) rosejbli válasza Jarod1 (#7490) üzenetére


rosejbli
senior tag

A legfrissebb verzió van felrakva. De próbáltam 3.0 körüli verzióval is, az sem működik, ugyanez a baja.

Valami a telefonnal lehet, mert egy másik gyári Honor8 sem működik vele.

(#7492) Peathee válasza Fire/SOUL/CD (#7487) üzenetére


Peathee
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#7493) rosejbli válasza rosejbli (#7489) üzenetére


rosejbli
senior tag

Úgy néz ki a Microsoft authenticator app kavart be. Amint töröltem egyből hozzáadta a fiókot.

(#7494) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Outlook 365. "Figyelmeztetést kérek, ha olyan üzenetet küldök, amelyből hiányozhat egy melléklet" funkció hiába van bepipálva, nem szól ha nincs melléklet (se angol se magyar nyelven). Ennek mi lehet az oka?

(#7495) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Sziasztok,

Thunderbird névjegyzéket szeretnék Outlook (O365) ba migrálni.
próbáltam több módszert vesszővel elválasztott .csv importálni utf8/nélküle de eddig vagy karakterkódolási hibába futottam, vagy hibásan importálta az outlook a névjegyeket. (vcard, ldif formátumokkal se jutottam előrébb)

Van erre a célra megfelelő program? elsősorban ingyenes érdekel de ha tuti jó, fizetős is szóba jöhet.

Korábban Dawn-t használtam sajnos az most nem működött.
esetleg másik topikban még hol segíhetnének?

Szépnapot!

(#7496) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Kis segítség kellene. Outlook 2016-ot használok. Egyik pillanatról a másikra ha meg akarok nyitni bármilyen mellékletet dupla kattintással akkor nem nyitja meg hanemelőnézetben mutatja csak. Jobb egér megnyitással rendben megnyiltja. Lehet excel, word, pdf bármilyen.

(#7497) Jarod1 válasza bozsozso (#7496) üzenetére


Jarod1
addikt

win frissítés volt? futtasd a office telepítőt, és ott válazd a javítás opciót, vagy nincs hozzárendelve program a megnyitáshoz..

(#7498) bozsozso válasza Jarod1 (#7497) üzenetére


bozsozso
őstag

Jobb egérgomb megnyitással megnyitja a megfelelő programmal.

(#7499) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Levelezéssel lenne kérdésem!
Bátyám outlook fiókját zárolták és nem éri el. Hiába kérünk neki kód visszaállítást, nem érhető el a szolgáltatás. Valaki tudna valami okosat mondani az ügyben?
A magyaroszági telefonszámot (12674636) hívtuk, de ugyan azt mondja a gépi hang, amit csinálok.
Valakinek lenne ötlet, hogy kit keressünk az ügyben?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7500) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#7499) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem tudom, hogy a neten nem tudsz belépni avagy az Outlook Kliens írja ezt ki, hogy pl: File Access Denied?
Mindenképp próbálj meg a neten belépni a fiókba.
1. Ha ez nem sikerül, akkor magával az account-al van gond...
2. Ha ez sikeres (és nem IMAP, hanem POP3/SMTP elérésű fiók), akkor vélhetően az Outlook klienssel van gond, pontosabban a PST fájl hozzáférhetőségének engedélyével.

Ha esetleg ez a szitu, akkor ez talán segít: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.