Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14851) kételkedem válasza Winner_hun (#14850) üzenetére


kételkedem
addikt

Sajnos csak ezt az egy képet találom az esetről. Úgy látszik a jobb eleje van összetörve leginkább. Szerintem tényleg csak sodródott a tűzcsap felé, aztán az fogta meg végül.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14852) Cicero


Cicero
őstag

na fasza megfáztam :((

(#14853) Tothgera30 válasza Cicero (#14852) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én már két napja, aludni alig tudtam, hol izzadtam, máskor fáztam, a torkom még mindig fáj, sőt erősebben. Könnyű mondani a diagnózist, de a tüneteket megélni, elég sz@r, tehát ebből hétfőn gyógyszerkúra lesz, és legalább egy nap itthonlét.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14854) Cicero válasza Tothgera30 (#14853) üzenetére


Cicero
őstag

500mg-os cetebe kúrán vagyok. nem szeressem a gyógyszereket. :U

(#14855) Tothgera30 válasza Cicero (#14854) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szinte ellenzem őket, úgy is minden a májba megy...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14856) NoLF


NoLF
addikt

én vagy 10 éve nem voltam beteg egyáltalán.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14857) lujó55 válasza NoLF (#14856) üzenetére


lujó55
őstag

Mert van védőital bőségesen! :DDD :C
Tényleg: lesz védőital nekem is?

(#14858) lujó55


lujó55
őstag

Tegnap nagy munkában voltunk, leszedtük a fehérszőlőt, ma reggel forgattam át a törkölyt és húztam még rajta egy kicsit. Nem volt sok, de 20 fölötti a cukor :R
Reggel alig bírtam kimászni az ágyból :U

(#14859) tope válasza Cicero (#14852) üzenetére


tope
addikt

Én meg lassan jövök kifele, már a torkomat alig érzem

(#14860) NoLF válasza lujó55 (#14857) üzenetére


NoLF
addikt

tyű, ez a projekt kicsit eltolódott, rámegyek a héten ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14861) ClayMore válasza lujó55 (#14858) üzenetére


ClayMore
aktív tag

vörös 18 volt két hete most a fehér 19 lett.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14862) lujó55 válasza NoLF (#14860) üzenetére


lujó55
őstag

ráérsz, de novemberben jön az Erzsébet, Katalin,
meg a hűvös reggelek is :DD

(#14863) tope válasza ClayMore (#14861) üzenetére


tope
addikt

Ha nem olvastam volna előtte amihez írod, hát akkor kicsit másra gondolnék :B ;] :D

(#14864) lujó55 válasza ClayMore (#14861) üzenetére


lujó55
őstag

vöröset még hagytuk, bár hétfő-kedd nedves lesz, de talán jövő hétvégére még szív magába egy kis napfényt.
19 fehérszőlőnek jó, szerintem. Volt olyan év, hogy a 16-ot nem érte el, alig akart kiforrni.

(#14865) ClayMore válasza lujó55 (#14864) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nagymamáméknál negatív rekord pár éve volt egyszer 14 as fehér :)) ment is bele a zsákszámra.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14866) Cicero válasza tope (#14859) üzenetére


Cicero
őstag

én olyankor szoktam rábaszni és visszaesni még 3 napot. sok sikert :C :N

(#14867) lujó55


lujó55
őstag

Azt tudja valaki hol lehet PH méréshez indikátorpapírt venni?
Gyógyszertár? Mezőgazdasági bolt?

(#14868) pohár válasza lujó55 (#14867) üzenetére


pohár
félisten

szerintem az utóbbi :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14869) ClayMore válasza lujó55 (#14867) üzenetére


ClayMore
aktív tag

? elvileg rendelhető

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14870) lujó55


lujó55
őstag

Hát nekem a bor kiforrás nyomon követéséhez kell, de szerintem ugyanazt a célt szolgálja a szervezeti savasság ellenörző szalag is. Megnézem gyógyszertárban is, megrendelni nem fogom, mert a kiszállítás majdnem annyi, mint maga a termék.
Néztem a netet, de parasztboltban nem láttam ilyen terméket.

[ Szerkesztve ]

(#14871) FehérHolló válasza lujó55 (#14870) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezek a szalagok valójában univerzális indikátorszalagok némi maszlaggal megtoldva. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#14874) bnss


bnss
veterán

Nem menjünk el ilyen irányba, köszi.

--

Szép, szüreti vasárnapot!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14875) bandus


bandus
veterán

én csak azon emberek véleményére lennék ilyenkor kíváncsi, akik rájuk szavaztak :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14876) Tim82


Tim82
nagyúr

Lehetne nem akkor törölni, amikor épp írok rá valamit? :U

Btw. leírom, mert ez nem politika, vagy nem annyira az, mint az előttem szólók hozzászólásai (kérnék egy 3-5 percnyi időt, még mielőtt törlöd, hadd lássa pohár és tope kolléga):

"Nincsen "ha", már tavaly lehetett tudni, hogy meg fogják szüntetni a szuperbruttót és az adójóváírást és pontosan erről volt szó akkor is. A cikk annyiban furán van megfogalmazva, hogy a 2011-es jövedelmünk alapján még lesz adójóváírás, a 2012-es után nem (tehát 2013-ban már nem fogunk tudni semmit sem visszaigényelni a 2012-es jövedelmünk alapján).

Ha ez valakinek sokkoló meglepetés most, akkor közlöm vele, hogy átaludta az elmúlt kb. egy-másfél évet. :)"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14877) Cicero


Cicero
őstag

dejó hogy tökre nem vágom miről beszéltek (19 évesen - igen voltam a választásokon, de valamiért a péniszt amit rajzoltam a lapra nem tudták értékelni érvényes szavazatként)

zárójelben jegyezném meg hogy a fenti kommentet szarkazmussal tetszenek olvasni, jó?

ja, amúg mfw nem követem a napi politikát:

(#14878) tope válasza Tim82 (#14876) üzenetére


tope
addikt

Csak ezzel 1 baj, hogy nem értem az embereket, miért nem zavarjuk el az egész bagázst ?
Azt szívatják, akinek eleve nem sok van, ezután meg még kevesebb
UI: Befejeztem, mert nincs kedvem az egészhez, na meg nem lehetne indulat nélkül

Bon3ss: Pardon, ÉKE

(#14879) lujó55 válasza tope (#14878) üzenetére


lujó55
őstag

Én meg átkozottul pironkodok nap, mint nap, mert én totál nem rájuk szavaztam, mégis kedvezően érint minden intézkedésük. Vagyis úgy érzem SOKKAL jobban élek, mint 4 éve! :R
#14872-14873 szublimálódott? :U

(#14880) tope válasza lujó55 (#14879) üzenetére


tope
addikt

Jó neked

UI: Eltünt, mert nem ide való volt

(#14881) lujó55 válasza tope (#14880) üzenetére


lujó55
őstag

Értem. Eltűnt.

(#14882) pohár válasza lujó55 (#14879) üzenetére


pohár
félisten

hát te igen csak abba a 10-20%-ba tartozol, akiket jól érintenek a változások, örülj neki...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14883) lujó55 válasza pohár (#14882) üzenetére


lujó55
őstag

Be is fogom a pofám rendesen, mert egyszer jó helyen voltam jó időben és bekerültem egy jó körbe, de ez szerintem egyáltalán nem általános, mert a családban mindenkit negatívan érint OV kormánya.

(#14884) ClayMore válasza lujó55 (#14879) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ugyan ebben a cipőben vagyok. én +-ra jövök ki a dologból. autóm nincs tehát a benyó emelések nem zavarnak, csak közvetetten.
az meg, hogy +2% lesz az áfa...nem vág földhöz.

jobban idegesít az aromával ízesített alkoholok várható sarc növelése :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14885) bnss válasza Tim82 (#14876) üzenetére


bnss
veterán

Lehetne, ha jós képességekkel rendelkeznék... :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14886) Tim82 válasza bnss (#14885) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy modi MINDIG rendelkezik jósképességekkel, a szupererejének a része. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14887) 7 válasza Tim82 (#14886) üzenetére


7
addikt

Óbanyeg, van nekünk olyan? Akkor engem itt csúnyán átvágtak, nem adtak belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#14888) venember83 válasza lujó55 (#14867) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek kellene mérni a prohardvert? Meg azt se igazán értem, hogyan lehetne papírlappal mérni... :F

(#14889) tiv83us


tiv83us
veterán

Mostatok ma mar labat? :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14890) venember83 válasza tiv83us (#14889) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, de mást már igen. :K

(#14891) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Ideiglenes lakcímbejelentéshez keresek partnert. Az együttműködést nyilván "megköszönöm"

pm jöhet!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14892) kételkedem válasza ClayMore (#14891) üzenetére


kételkedem
addikt

Hol szeretnél lakni?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14893) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ami méretnek megfelel, az nagy. Ami nagyobb, az részletes. Blablabla...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14894) venember83 válasza Winner_hun (#14893) üzenetére


venember83
nagyúr

Ami méretnek megfelel, az nagy. - Ha nagy, akkor nem felel meg a méretnek, nem? :F

(#14895) ClayMore válasza kételkedem (#14892) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Dunaújvárostól 60km-nél távolabb.
tehát Paks, Fehérvár, Bp, stb nem jó sajnos. és mint mondtam nem lennék hálátlan, meg írhatunk akármilyen nyilatkozatot, h nyugodt legyen az illető h nem akarok igényt formálni semmilyen téren senem.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14896) tildy


tildy
nagyúr

Ma ismet koltozes:U remeljuk az elkovetkezendo evekre az utolso.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14897) ClayMore válasza tildy (#14896) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ne remélj ;]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14898) Winner_hun válasza venember83 (#14894) üzenetére


Winner_hun
félisten

De megfelel. Mondom, blablabla.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14899) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Új irány - minden nap csökken a hozzászólásaim száma. :U

Skynet is real. It's called Google.

(#14900) venember83 válasza FehérHolló (#14899) üzenetére


venember83
nagyúr

Mármint a napi átlagod?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.