Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15201) Cicero válasza tildy (#15198) üzenetére


Cicero
őstag

ja persze biztos...

nem voltam még angliában, főleg nem angol vidéken, de azért szívesen megkérdezném egy nagyobb vidéki város lakóit a betolakodó papírlámpás kínaiakról. persze lehet hogy london más, ott megtűrik még a rózsaszín dildószopókat a kamion tetején is (ha olvastad a topikot tudod hogy vagyok ezzel), nekem ilyenkor csak egy dolog jut az eszembe: "i want to see the whole world burn"

témához szorosan kapcsolódik

(#15202) NoLF válasza Cicero (#15201) üzenetére


NoLF
addikt

nálunk ehhez így állnak: [link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15203) ClayMore válasza NoLF (#15202) üzenetére


ClayMore
aktív tag

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15204) tildy válasza NoLF (#15202) üzenetére


tildy
nagyúr

:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15205) Cicero válasza NoLF (#15202) üzenetére


Cicero
őstag

Sri Chinmoy was an Indian spiritual teacher ... who immigrated to the U.S., the founder of the religious organization "Sri Chinmoy Centre Church, Inc."

nem szeretem ám az ilyen álszent önkéntes vakságot, bocs

és itt abba is hagytam. :K

(#15206) zolynet válasza NoLF (#15202) üzenetére


zolynet
addikt

ha ez olyan lesz mint a filatáska akkor nyomok egy lájk akarom mondani ilyenizétna :R eztetezt :DDD

Life is too short to stay stock!

(#15207) kételkedem


kételkedem
addikt

Mi értelme van hétfő kora délután party vagy designer droggal pörögni?
Semmilyen körülmények között nem tudok elfogadható indokot találni a drogozásra, de egy pörgős szombat este ha valaki elszív vagy felszippant valamit azt talán megértem. Van aki az alkohollal üti magát, van aki egyébbel. De könyörgöm, hétfőn suli után? :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15208) ClayMore válasza kételkedem (#15207) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ez van sajnos.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15209) FireKeeper válasza kételkedem (#15207) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne kérdezz ilyet, én sem értem őket. már ezt az egész "üssükkimagunkat" dolgot csak a problémák ignorálásának és halogatásának látom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15210) Winner_hun válasza NoLF (#15202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te mutatod?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15211) pohár válasza kételkedem (#15207) üzenetére


pohár
félisten

designer drog? az mi lenne?
nem üt ki hanem berendezi a lakásod, vagy mi?? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15212) ClayMore válasza pohár (#15211) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nem ha szedsz belőle art deco lesz a berendezett szoba :DDD

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15213) FehérHolló válasza kételkedem (#15207) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezek ilyenek, hallod! :(

Skynet is real. It's called Google.

(#15214) kételkedem válasza pohár (#15211) üzenetére


kételkedem
addikt

A designer drog attól az, ami, hogy vegyészek szándékosan olyanra tervezik, hogy ne legyen rajta a kábítószer listán. Növénytáp, fürdősó stb. Olyan ütemben fejlődnek, hogy képtelenség a törvényekkel utána menni. Ha betiltanak egy vegyületet, akkor vegyészek éppen annyit változtatnak rajta, hogy ne pont a törvényben meghatározott összetétel legyen, de azért még legyen valamilyen hatása.
Azt nem tudom, milyen a hatása, alkoholnál komolyabb cuccot sosem próbáltam még! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15215) ClayMore válasza kételkedem (#15214) üzenetére


ClayMore
aktív tag

hatásában eltérőek léteznek. áruk magasabb mint a többi szintetikusnak, pont azért mert nem tudnak vele megfogni.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15216) tildy válasza kételkedem (#15214) üzenetére


tildy
nagyúr

Pfff. Azert az alkoholnal keves komolyabb cucc van ( van par, de elegge ott vana top legkarosabb kabitoszer kozt, meg ha legalis is, ha most hoznanak szabalyozast,a legkemenyebb drogok koze sorolnak ) .

En probaltam ilyen designer drogot , konnyednek es jokedvunek ereztem magam. Rengeteget tancoltam, es elvoltam.
Egyebkent ha valaki akar, azt barhogy megfoghatnak, ott van az aranytrombita, a csattano maszlag ( ez pl eleg veszelyes) es a hajnalka mag is, a salviarol nem is beszelve , termeszetben megtalalhato novenyek.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15217) kételkedem válasza tildy (#15216) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem volt helyes a szóhasználatom, az alkohol tényleg kemény. Az alkohol gyorsan ki tud alakítani függőséget, nagyon roncsolja a szöveteket, pszichikai és testi elváltozásokat okoz. Azt hiszem Zacher Gábor mondta, hogy ha ma találták volna fel, nem lehetne engedélyeztetni. Viszont a kis alkohol tartalmú italok a szervezet számára is jól tolerálhatóak (sör, bor kisebb mennyiségben). A zacskóban árult porról pedig semmit sem tud a fogyasztó!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15218) pohár válasza kételkedem (#15214) üzenetére


pohár
félisten

áhá, ilyen név alatt még nem hallottam róluk :N

nézem a Professionön az állásokat, mindenhova C++,.NET, Java meg Delphi fejlesztőket keresnek, jó hogy egyikhez se értek :F :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15219) Mawyx válasza pohár (#15218) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem is ilyen bajom van, ezért nem pattoghatok akármilyen trágya is ez a munkahely, de legalább van. Csak leszarom tabletta kellene nagyon sok, azaz a felfogásom kellene leszarommá alakítani. Az egész élet könnyebb lenne ha nem vennék mindent ennyire a lelkemre.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15220) bandus válasza pohár (#15218) üzenetére


bandus
veterán

és miért nem tanulod meg? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15221) pohár válasza bandus (#15220) üzenetére


pohár
félisten

hát programozásból sose voltam nagy ész, Pascalhoz értek úgy ahogy, de ennyi :U
na meg hány évembe telne olyan szinten betolni egy ilyen nyelvet hogy fejlesztői szinten dolgozhassak vele? több év...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15222) ClayMore válasza pohár (#15221) üzenetére


ClayMore
aktív tag

life long learning :F

nemsokára olyan magas lesz a nyugdíjkorhatár, h nem kell félned h csak hosszútávon fut ki egy önmagadba fektetett "befektetésed" ;]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15223) bandus válasza pohár (#15221) üzenetére


bandus
veterán

értem.

szerintem sokat keresni vagy sok tanulással, vagy nagy szerencsével lehet. én úgy vagyok vele, hogy ha 3-szor annyit kereshetnék ha megtanulnék c++-ban dolgozni, akkor megtanulnám, pár év alatt visszahozza a befektetett pénzt és energiát :)

itthon szerintem az a baj, hogy sokan a kormányt, meg a munkaerő-piacot tartják felelősnek azért, mert nincs állásuk. ez részben igaz is, de sokan olyat tanulnak évekig, amire egyáltalán nincs kereslet, és ez cseszi el az egész oktatási rendszert.

persze ez nem neked szól, csak úgy eszembe jutott.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15224) pohár válasza bandus (#15223) üzenetére


pohár
félisten

hát nem tudom... nekem mindig is a matek/prog volt a gyengeségem, műszaki dolgokhoz jobban konyítok :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15225) Kassadin válasza tildy (#15187) üzenetére


Kassadin
addikt

Talán olvasni kellene az alatta levő hozzászólásokat is...Elsők között írják ott is, hogy nem vagy köteles leadni.

(#15226) ClayMore válasza bandus (#15223) üzenetére


ClayMore
aktív tag

elvégeztem a szakirányomat. kaptam vele melót, de nem olyan munkát amit igazán akartam, mert kellett hozzá még papír. volt egy év kb amikor kerestem magam meg h mit akarok. aztán lenyeltem a tényt h még küzdenem kell. tovább képeztem (még folyamatban van) magam. köv héten már kezdek olyan poziban amit nem kaptam volna meg a + erőfeszítés/befektetés nélkül

+1 példa a célirányos tanulásnak

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15227) bandus válasza ClayMore (#15226) üzenetére


bandus
veterán

ezt nevezem :)

asszem én is ezen a vonalon járok,bár még folyamatban van az első papír (vagy ha úgyvesszük a második) megszerzése. aztán munka mellett tervbe van véve még egy közgáz irányú dolog is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15228) ClayMore válasza bandus (#15227) üzenetére


ClayMore
aktív tag

g.mérnök+közgáz=top manager, kicsi-közepes gyárban igazgató 32-35 évesen
de minimum pilar/részleg vezető 30 évesen. feltéve, hogy erre vágysz. :B

azt hittem nekem is bejön, de nem jött be. a managerek annyira a semmiben lógnak, hogy az már fáj. a legrosszabb meg hogy a semmiben lógást kell eladni BS ppt hegyekkel. a többiek meg bólogatnak&tapsolnak miközben fröcsög belőled a semmi :N

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15229) pohár válasza ClayMore (#15228) üzenetére


pohár
félisten

én most néztem Kecsón a Mercedes gyárba alkatrészfelelős munkakört:

Feladatok:

A sorozatgyártás során felmerülő, vásárolt alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
Az első mintázás folyamatának és eredményeinek koordinálása – egyeztetés az érintett szakterületekkel
Zárolt alkatrészek kezelése, a szükséges dokumentációk elvégzése
A válogatási és utómunka-akciók koordinálása (elfogadási kritériumok és mértékek meghatározása)
A reklamált alkatrészek elemzésének elvégzése az érintett szakterületekkel Kapcsolattartás a beszállítóval

Elvárások:

Technikusi végzettség – járműipari tapasztalat előnyt jelent
Minőségirányítás területén (pl. reklamációkezelés és 8D módszer), fejlesztési folyamatok, összeszerelési folyamatok területén szerzett tapasztalat
Német- / angolnyelv-tudás előnyt jelent
Képesség csapatmunkára és önálló és felelősségteljes munkavégzésre
Magabiztos fellépés
Jó problémamegoldó készség
MS Office ismeretek

az elvárások közül egyedül a minőségirányításos móka nincs, de hát gyorsan tanulok ha kell :U
már csak a feladatokat kéne értelmeznem, mert ez hogy első mintázás folyamatának blabla dolog elég homály :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15230) ClayMore válasza pohár (#15229) üzenetére


ClayMore
aktív tag

új termék/megváltozott konstrukció/megváltozott RM beszállító "validáló" próba-gyártásánál a mintavételezés lehet, de csak tippem van. ha tudsz keresd meg a neten ugyan ezt a hirdetést angolul/németül. úgy egyértelmű lenne h mire gondolnak.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15231) tildy válasza Kassadin (#15225) üzenetére


tildy
nagyúr

Ebben az esetben viszont javithatta volna a szerzo , ugyanis nem mindenki olvassa el a hozzaszolasokat, es igy az alapjan lehet kiindulni, ami a cikkben van. Hogy is mondjam, hivatalosabb, mint valamely komment ott.

En is szoktam javitani, ha ezzel kapcsolatban valamit tevesen iroka blogomba. Kvazi utmutatonak szanom, nem engedheto meg, hogy felretajekoztassak valakit.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15232) pohár válasza ClayMore (#15230) üzenetére


pohár
félisten

sajna csak magyarul van, mert a magyar honlapjukon néztem, az angol oldalukon nincs egy szó se a magyar állásokról, elvégre miért is lenne

már csak egy motivációs levelet kéne fabrikálnom magyarul meg angolul, meg a cv-met is lefordítani inglisre :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15233) Kassadin válasza tildy (#15231) üzenetére


Kassadin
addikt

Jogos, de pont a kommentek tesznek hozzá a cikkhez sok mindent, legalábbis normális esetben.

(#15234) ClayMore válasza pohár (#15232) üzenetére


ClayMore
aktív tag

egy üveg paulaner fehérbe! hogy ez ugyan az a pozi. a zinternet a barátod! :))

természetes h ugyan azt a pozit kicsit eltérően írják körbe a fejvadászok. nem meglepő h itt több év tapasztalatot kérnek a másik hirdetéseknél a többi fejvadász kevesebbet kér. ugyanis ez a fejvadász kisebb létszámmal dolgozik->nehezebben kezelnek nagy mennyiségű jelentkezőt ezért önmaguk munkáját megkönnyítendően magasabbra rakják a lécet. honnan tudom h kevesebb emberrel dolgoznak? tudom :P

a munkakör tökéletesen passzol! az elvárások keményebbek, de ez tuti h ugyan az a pozi ;)
így már az angol mentén el tudsz indulni a wikipédián a feladatok értelmezésében és a cv finomhangolásában. a kulcs h tudd h mit várnak el és pontosan azt adjad hihetően!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15235) bandus válasza pohár (#15229) üzenetére


bandus
veterán

Erre majd irok meg ha gepnel leszek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15236) Mawyx


Mawyx
senior tag

Minden kattintásnál elmegy a tv, zizeg, így nézhetetlen, remélem nem úgy gondolj a júpíszí hogy ez normális és csinálnak vele valamit ha bejelentem. Csak attól félek nem előnyömre csinálják azt a valamit. Jelenleg vagy net vagy tv. :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15237) Sipi16 válasza pohár (#15211) üzenetére


Sipi16
senior tag

5 Perce ezen a hsz-eden röhögök. :D

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15238) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bor + sajt. Nyami:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15239) ClayMore válasza Winner_hun (#15238) üzenetére


ClayMore
aktív tag

én egy órája álltam neki lasagnénak!

1,5 kg husi, 1kg paradicsom, p.sűrítmény, stb lett vagy 3,5 liter alapszósz
besamel fél liter
most összerétegszem és kb 2052kor megy a sütőbe.

noormális vagyok?

mai napi kedvenc apróm->40k ért hagyományos TV :C

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15240) bandus válasza pohár (#15229) üzenetére


bandus
veterán

nem egy nagy kunszt, veszel egy könyvet a minőségirányításról plusz elolvasol még pár ismertetőt a 8D-ről és meg is van :)

elsőminta: elmékeim szerint (amikor mgé autóipari beszállítónál dolgoztam) első minta minden nap (vagy inkább minden műszak) által legyártott első darab. kb. azért kell elrakni, hogy ha a műszakban később valamilyen hibás alkatrészt fedeznek fel, akkor vissza lehet keresni, hogy már eleve szarul indult-e el a gyártósor, vagy időközben keletkezett a hiba. asszem, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

útómunka - nálunk ez úgy ment, hogy ezen az állomáson kapták szét azokat a darabokat, amik nm mentek át a minőségellenőrzésen. szétválogatták az alkatrészeket, aztán leselejtezték. igazából elég sok dokumentációval jár a dolog, meg elég nagy fejetlenséget td okozni, ha véletlenül valahogy visszakerül beépítésre olyan alkatrész amit már kiszedtek valamiből :)

de szerintem jól megfizetnének.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15241) tope válasza Winner_hun (#15238) üzenetére


tope
addikt

Bor volt, előtte 1 feles is, de most amit kaptam üzit, hát az se vidított fel nagyon, na de ez van

(#15242) pohár válasza bandus (#15240) üzenetére


pohár
félisten

nagyon szépen köszönöm a kis ismertetőt :R
húzós meló amúgy? vagy mennyire láttál bele ezekbe a dolgokba?

így elsőre nem tűnik hű de nagyon nehéz melónak, de egy hét után biztosan mást mondanék, miután dolgoznom is kéne... :D

a héten megcsinálom a motivációs levelet amit kérnek, meg angolul is, aztán haddszóljon...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15243) bandus válasza pohár (#15242) üzenetére


bandus
veterán

figyi, én 3 nyarat húztam le segédmunkásként, így ezek után amit egy klimatizált csarnokan kell csinálni, az nekem nem húzós :D

de komolyra fordítva a szót, szerintem nem kell tartanod tőle. felelősség lesz rajtad, mert a minőségre igen háklisak a németek (jogosan), de el is ismerik a jó teljesítményt. nameg nem egy monoton munka, mintha mondjuk az autókat kellene összeszerelned. szerintem nem csalódnál, főleg, ha valamennyire érdekelnek is az autók. az első fizudból meg jöhetne a prc200 vagy a ds1 podium :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15244) Tothgera30 válasza bandus (#15243) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Certina DS1 - Háh, álom óra... :R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15245) pohár válasza bandus (#15243) üzenetére


pohár
félisten

persze, szeretem az autókat, úgy technikailag is, meg megfordulok azért egy S600 után az utcán :D
szóval akkor nem egy olyan monoton meló mint pl a szalag mellett állni és a rothadó paradicsomot válogatni a jók közül :C

na remélem csak sikerül, végzettségem megvan hozzá, szerencsére jó a műszaki infós papírom is, aztán a többit megtanulom, pláne annyiért amit ott vágnának hozzám :Y

az órás részre meg nem írok semmit, egyszerre venném a kettőt kapásból, nem aprózzuk el ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15246) bnss válasza pohár (#15242) üzenetére


bnss
veterán

Én a helyedben nem halogatnám a levél megírását és elküldését... :N

---

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15247) pohár válasza bnss (#15246) üzenetére


pohár
félisten

lehet igazad van... még ma este összerittyentek egy jóféle levelet :C
legalábbis remélem hogy jóféle lesz :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15248) Winner_hun válasza Winner_hun (#15238) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm kis borral még a gépelés is jobban megy. Kicsit többel már neduddki sztájl dívik:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15249) ClayMore válasza pohár (#15245) üzenetére


ClayMore
aktív tag

halkan jegyzem meg h Grazban a merci gyárban (a dolgozói kedvezmény ellenére) meglepően SOK a BMW vmi oknál fogva a parkolóban. szval a mercitől ne legyünk elájulva.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15250) ToBeY válasza Winner_hun (#15248) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tudjok dekódolni neduddki-t szal nyugodtan igyál :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.