Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14801) tope válasza Mawyx (#14797) üzenetére


tope
addikt

Engem nem zavarna a dolog, ha nem küszködnék itt a dátha tüneteivel (általános erőtlenség, álmosság de nem kicsit, takony meg ilyesmik)
Küld a fenébe legközelebb a kedves munkatársadat, úgy finoman csak, hogy érezze törödsz azért vele. :DDD

(#14802) fokukac válasza Mawyx (#14799) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem csak ilyen szimpla kollegáim vannak már 10 éve, és mindig utoljára hagyom el az irodát :)
De rinyálj csak, igaz, lehet, úgy tényleg nem lesz meg az a fránya 40 év :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14803) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sírjatok már egy kicsit, mi meg 14 órákat dolgozunk. Mindjárt sajnállak titeket, hogy csak 5-kor mentek haza... :U

(#14804) tope válasza TazLeacher (#14803) üzenetére


tope
addikt

A fene marad itt 5-ig , már csak 50 perc az nekem ;] valahogy kihúzom mostmár addig.

(#14805) kételkedem válasza TazLeacher (#14803) üzenetére


kételkedem
addikt

Délben gyakorlatilag haza zavartak, hétfő reggelig pá pá munkahely! ;] :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14806) aphra2 válasza kételkedem (#14805) üzenetére


aphra2
aktív tag

Én meg ma nem is dolgoztam semmit (nincs meló)
azért itt esz a fene a PH-n egész nap :K
Jah, és ebben a topikban talán még nem is jártam , de lehet tévedek :U

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#14807) kételkedem válasza aphra2 (#14806) üzenetére


kételkedem
addikt

Lehet :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14808) aphra2 válasza kételkedem (#14807) üzenetére


aphra2
aktív tag

Tényleg , csak már nem emlékeztem hova írogatok :W

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#14809) aphra2


aphra2
aktív tag

Más:
Zaklatnak esetleg másokat is a Telenor/ ING párosítástól? valami pénzügyi felmérés meg tanácsadás bla bla bla , már háromszor hívtak, mondtam hogy nem kell életbiztosítás, és nem fogom megadni 10 ismerősöm elérhetőségét sem :P , ennek ellenére kitartóak "semmi kötelezettség" "nem kerül semmibe" és most utóljára felajánlottak egy 6000ft-os sim kártyát amit lebeszélhetek , ha fogadom az ügynöküket, természetesen minden kötelezettség nélkül.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#14810) ToBeY válasza aphra2 (#14809) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Engem is hívtak de mondtam a hölgynek nem adom ki semmilyen személyes adatomat,és jó lenne ha nem hívogatnának mindenféle telemarketinggel.Majd elköszöntöm és kinyomtam a telót.Azóta nem hívtak szerencsére

(#14811) NoLF válasza venember83 (#14784) üzenetére


NoLF
addikt

csöppet sem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14812) bandus válasza Mawyx (#14799) üzenetére


bandus
veterán

sztem minél gyorsabban keress másik munkahelyet, mert a mostaniról még pozitívan nem nyilatkoztál, és ez baj. csak magadat szívatod.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14813) venember83 válasza bandus (#14812) üzenetére


venember83
nagyúr

Viszont valamiből meg kell élni. Ezt se szabad elfelejteni.

(#14814) pohár válasza venember83 (#14813) üzenetére


pohár
félisten

munkahely mellett is lehet járni interjúkra és keresgélni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14815) Mawyx


Mawyx
senior tag

Tegnap este mentem le a lépcsőn sietve, a kezemben nehéz doboz, léptem volna, de volt még ott valami, beleakadt a lábam, így szűk lépcsőforduló előtt lendülettel fejjel előre kéztompítás nélkül nekiestem a falnak majd bal térdre, bal könyökre érkezve estem tovább és "hangyás" lett a kép. Megütöttem magam de a legjobban a fejem fáj. Nem tört be, de fáj most is kívül-belül. Remélem nem lett valami vérrög.

Most hétvégén megnézem a gépem, spiritusszal áttörlöm a sör miatt és befejezem a festést. Idegesít már a kupi, mindenen át kell lépni, jó lenne visszarendezni végre a dolgokat a helyükre.

Bár lehet jobb lenne egész hétvégén meg se mozdulni, mert ezt a pechsorozatot át kellene vészelni anélkül hogy leamortizálnám teljesen a lakást meg magam.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14816) tope válasza Mawyx (#14815) üzenetére


tope
addikt

Jobbulást, avagy valaki vegye le a rontást rólad

(#14817) Mawyx válasza tope (#14816) üzenetére


Mawyx
senior tag

Van amikor minden összejön, de jönnie kell valami jónak is utána biztos :K
Szép lassan kell csinálni mindent, biztos fáradt és ideges vagyok, ezért történnek ezek. De legalább fogyok rendesen ;] nem birok enni az idegtől...
A hangulatom meg olyan szélsőséges, de percenkénti váltásban, hogy jó esettanulmány lennék Orsinak :U

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14818) nike_ válasza Mawyx (#14817) üzenetére


nike_
addikt

nem feltétlenül jön jó a sok rossz után, ezt a családon is tapasztalom... :(

(#14819) zolynet válasza NoLF (#14781) üzenetére


zolynet
addikt

üdv a klubban, hamarosan csatlakotok :( :) :U (dilemma)

+még hozzá jön egy kis nátha, köhögéssel és orrfújással, kiváló 3nap van mögöttem :O

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#14820) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ehh, hazaértem, nagyon kivagyok...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14822) Mawyx


Mawyx
senior tag

Végeztem a festéssel. Remélem még alakul ennek a falnak a színe, mert jelenleg baromi ronda. Ez határozott zöld, én meg sárgás zöldet szerettem volna, túl sötét lett.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14823) pohár válasza Mawyx (#14822) üzenetére


pohár
félisten

festés előtt kenni kellett volna egy kis csíkot a falra, aztán ha nem tetszik akkor egy kis fehér pasztát/festéket bele
megszáradt már? ha nem, akkor még fakulhat...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14824) Mawyx válasza pohár (#14823) üzenetére


Mawyx
senior tag

Megszáradt és már barátkozok vele, meg kéne csinálni a fürdőt is :D Nem akartam keverni, hogy bármikor tudjam javítani ezzel a gyárilag bekevert színnel.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14825) tope válasza Mawyx (#14824) üzenetére


tope
addikt

Képet, képet, képet. ;)

UI: Jah a falról is jöhet ;]

Szép estefelét mindenkinek

(#14826) kételkedem válasza tope (#14825) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14827) tope válasza kételkedem (#14826) üzenetére


tope
addikt

És ezen mit kéne látni :F :P

(#14828) aphra2 válasza tope (#14827) üzenetére


aphra2
aktív tag

20 millás elektromos autó, volt vmi napjuk ma , előbb volt a tv-ben , valami okos meg összetörte :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#14829) kételkedem válasza tope (#14827) üzenetére


kételkedem
addikt

A zöld színt! Ilyen színű Mawyx fala! :P

Különben is te kértél képet! Íme, kaptál egyet!

Egyébként ez egy jobb sorsra érdemes Tesla roadster volt, mielőtt bele nem építették azt a ronda tűzcsapot. Gondolom sietett a felvonulásra, ahogyan azt aphra2 is írja.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14830) fokukac válasza aphra2 (#14828) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezek szerint az elektromos autók nem bírják a tűzcsapot?
nem is kéne. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14831) kételkedem válasza fokukac (#14830) üzenetére


kételkedem
addikt

Dehogy nem! Látod, ez is egészen átöleli! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14832) zolynet


zolynet
addikt

meg akaroook gyógyulniiiiiiiiiii :((( :((( :(((
nem bírok egy helyben sokáig, nem hogy több napig, ez borzasztó :(

Life is too short to stay stock!

(#14833) tope válasza fokukac (#14830) üzenetére


tope
addikt

Biztos zárlatos lett

(#14834) Tothgera30 válasza zolynet (#14832) üzenetére


Tothgera30
Ármester

É is így vagyok ezzel, de most fáj a torkom, köhögök, van egy kis váladék is az orromban, ráadásul még a lábujjamon is felszakadt a bőr egy 1cm-es területen. Tehát most már elegem van ebből a vírusfertőzésből.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14835) venember83 válasza zolynet (#14819) üzenetére


venember83
nagyúr

Te is ittál, vagy csak egyedül állsz? Vagy csak fogsz...

(#14836) zolynet válasza venember83 (#14835) üzenetére


zolynet
addikt

nem ittam, nem is fogok, nem volt töltés csak 1x a héten és ez lett az eredménye :(( ... túlklímázott hely
egyedüllét, lesz, nem is olyan távoli jövőben...

Life is too short to stay stock!

(#14837) venember83


venember83
nagyúr

Szombat este ilyenkor lefeküdni aludni, botrány!!!

(#14838) ClayMore válasza venember83 (#14837) üzenetére


ClayMore
aktív tag

kivéve ha egész nap vmi aktívságot csináltál napon.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14839) NoLF


NoLF
addikt

elképzelésem sincs mikor töltöttem otthon utoljára egy szombat estét.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14840) ClayMore válasza NoLF (#14839) üzenetére


ClayMore
aktív tag

unatkozó szombat esti kanoknak javaslom a főzés holnapra + Notre Déjm vs Michigan SU meccs kombinált programot.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14841) NoLF válasza ClayMore (#14840) üzenetére


NoLF
addikt

brokkolikrémleves megvolt, marad holnapra is. medium-rare bélszínt készítettem parmezános salátával, most pedig fuller's 1845 megy a brakspear oxford gold után.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14842) zolynet válasza NoLF (#14841) üzenetére


zolynet
addikt

pofoz az élet :DDD ;)

Life is too short to stay stock!

(#14843) pohár válasza NoLF (#14841) üzenetére


pohár
félisten

brokkoli? blááá, nem szeressük :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14844) ClayMore válasza pohár (#14843) üzenetére


ClayMore
aktív tag

lazacos brokkolis rakott tészta ..láv!

VÉGRE vannak megint a sorozataim. már minden bajom volt augusztus-szeptemberben :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14845) NoLF válasza pohár (#14843) üzenetére


NoLF
addikt

pirított szalonnával, sajttal és fokhagymás croutonnal te is megkóstolnád, tuti :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14846) Winner_hun válasza kételkedem (#14826) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miből van az az első lökhárító? Valami durva acélból vagy photoshopból? Elfelejtette körbefonni a tűzcsapot.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14847) pohár válasza NoLF (#14845) üzenetére


pohár
félisten

a brokkolikrémleves szagától is hányingerem van, undorodom tőle :((
de a pirított szalonna, sajt és fokhagymás crouton jöhet ;] pl fokhagymakrémlevessel, bár ahhoz nem illik a szalonna :U majd megeszem előtte :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14848) Mawyx


Mawyx
senior tag

Hejj de csudijó este volt, jó buli volt :)) Soha nem voltam még bulizni :D Mondjuk most se biluztam, csak néztem, de jó volt. Lagzi volt és -kor hívott egyik zenész, hogy itt játszanak nem messze tőlem, ha gondolom menjek el és hallgassam meg... Konvektort maximumra tekertem és rádobtam az egyetlen fekete nadrágom, mert épp kimostam...8-ra már ott voltam, most értem haza, tegnap 3órát aludtam, most már fáradt és álmos vagyok.

A falról majd lövök képet :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14849) kételkedem válasza Winner_hun (#14846) üzenetére


kételkedem
addikt

A háttérben látható ezüst színű autóval ütközött, csak később sodródott a tűzcsaphoz.
Itt találtam.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14850) Winner_hun válasza kételkedem (#14849) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt olvastam. De nehogymár a tűzcsap előtt állt meg pont:F De ha mégis, akkor mitől ferdült el annyira az eleje és miért nincs rajta sérülés?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.