Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15401) fokukac válasza BlacKSouL (#15393) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi! Mit szívsz? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15402) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Rég jártam erre..

Üdv: Csabee.

(#15403) venember83


venember83
nagyúr

Csípős paprika - Szem 2:0

Ideje kezet mosni.

(#15404) kételkedem válasza venember83 (#15403) üzenetére


kételkedem
addikt

Vagy paprikás kézzel nem kell a szemed piszkálni! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15405) kételkedem


kételkedem
addikt

Akinek már régóta van ügyfélkapu regisztrációja, az vessen egy pillantást a saját adatainál a jelszó lejáratának határidejére! Az enyém 2012-01-01 dátummal járt volna le, így inkább most frissítettem!

Persze nem kútfőből vagyok ilyen okos, egy indexes cikk olvasása után néztem rá az adatlapomra!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15406) BlacKSouL válasza Tim82 (#15394) üzenetére


BlacKSouL
addikt

+ Cicero:
+ Tope:
+ fokukac:

"Lassan 2 hónapja nem esett egy csepp eső sem.
Lassan 2 hónapja alig láttam felhőt az égen.
Lassan 2 hónapja hogy rengeteg fény és napsütés ér."

tbs: ja

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15407) pohár válasza venember83 (#15403) üzenetére


pohár
félisten

csak nehogy előbb a wc fele menj ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15408) tildy


tildy
nagyúr

341 a font ;] :C :C :C Azt hiszem fizukor megy egy szep nagy osszeg haza... ha mar majusban olyan szepet buktam az akkori rossz arfolyamon, 700 fontot 195E ert vagy mennyiert valtottak be, most lesz vagy 230E :C :C

Claymore: lassan te is keszitheted bevaltani.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15409) NoLF válasza tildy (#15408) üzenetére


NoLF
addikt

mnb deviza közép szept 30

GBP angol font 1 336,52

:F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15410) tildy válasza NoLF (#15409) üzenetére


tildy
nagyúr

En XE-n nezem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15411) tbs válasza tildy (#15408) üzenetére


tbs
addikt

"Te csak kussolj! Most csak... Kussolj!"

(#15412) tildy válasza tbs (#15411) üzenetére


tildy
nagyúr

Inkabb segits, mibe rakjam a penzem :
lenn vannak az azsiai papirok, erdemes belevagni? Vagy penzpiaci, hogy biztonsagban legyen? Netan arany, ezust?:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15413) pohár válasza tildy (#15412) üzenetére


pohár
félisten

az arany mindig jó befektetés, vegyél otp részvényt :D
most úgyis a béka segge alatt vannak...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15414) tbs válasza tildy (#15412) üzenetére


tbs
addikt

Zsebembe... :DDD

Vegyél aranyat. Leszállóágban van az árfolyama. Fordulóig venni, oszt beleülni pár évre. :K

A környék (értsd klasszikus nyugati világ + a közelkelet) pénzügyi stabilitása elég necces, szóval pénzben semmi esetre se hagyd. Igazi arany/ezüsttömbök jól mutatnak a megfelelően megerősített könyvespolcon... :DDD

(#15415) Mawyx


Mawyx
senior tag

Többet hívogatom a upc-t mint a saját anyámat. Napközben nem vagyok itthon, kapcsolják ki akkor a vonalamat vagy fax tudja mit csinálnak vele, de se reggel se este nincs net, amikor használnám. Másnál is xaraxik vagy ez kerület függő vagy mégis mi van? Kb másfél két hete csinálja ezt, eddig nem volt vele gond.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15416) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ma este már csak lazulok...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15417) Winner_hun válasza tildy (#15412) üzenetére


Winner_hun
félisten

mod: pff, vótmá:((

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15418) tbs


tbs
addikt

C64 fanatic rulez -> [link]

(#15424) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Produkáltam ma egy 62km / 133 perc átlagot hegyi bringával (2.2-es gumi, stb). Most haldoklom.

Skynet is real. It's called Google.

(#15425) tope válasza tbs (#15418) üzenetére


tope
addikt

Hejj itt van 1-2 jó pl. BubbleBobble, Giana Sisters

[ Szerkesztve ]

(#15426) ClayMore


ClayMore
aktív tag

HA vki közterületen. sőt mi több egy autóbusz-pályaudvaron úgy megy előre, hogy végig a földet bámulja és közben beszélget ne lepődjön meg HA másnak akinek futnia kell a buszára (mert a csatlakozás minden ok nélkül persze késve érkezett be) félrelöki a p-ba. Ilyenkor nem sikítani kell+szídni anyumat hanem félreállni. nyilván nem freestyle-urban runningolok hanem vmi fontos ok miatt KÉNYSZERÜLÖK futva haladni.

részemről egy deka bűntudatom nincs! ha a szóban forgó polgár szemmel láthatólag a legkevésbé sem törődve a polgártársaival közlekedett, csak azt kaphatja amit ad->semmi figyelmet, odafigyelést. ennek megfelelően megszívta. kellemetlen, de nem tudom sajnálni. semmi helyem nem volt. a buszt így is úgy értem el, hogy átszlalomoztam a pályaudvaron majd a következő zebránál értem el. következőt megvárni NEM volt alternatíva sajnos :( apénz az mégiscsak pénz->dolgom volt, időre mentem :K

akkor most a népítélet szerint egy öntörvényű, önző, szaralak vagyok?

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15427) ClayMore válasza tildy (#15408) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ÉN nem kockáztatok drága! Nekem EZ az árfolyam a hazajöveteli 289-295 höz képest más tökéletes! ma váltottam a maradékot ;)

HA a görög bukásban hiszel arany. a fonttal vigyázz, nem tuti h még sokáig kúszik mostaniban felfelé, mert most az EU a bankrendszerüket szívatja közvetetten. lásd euronews.

cyprusi földgáz-olaj kitermelő részvényekkel óvatosan. a török gazdasági elemzők szerint toxikusak :P :DD ;]

BlackSoul: vszleg csak annyi a bajod, h hangulat-ember, empata, D-vitamin junkie vagy. legjobb bnőm is ilyen. nincs ezzel baj.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15428) neduddki válasza BlacKSouL (#15393) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

JUHEJJJJJJJJJ, Setit es benozve:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15429) pohár válasza ClayMore (#15426) üzenetére


pohár
félisten

nincs véletlen valami írnivalód nekem? :U ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15430) kételkedem válasza ClayMore (#15427) üzenetére


kételkedem
addikt

Az arany éppen beszakad. Egy jelentősen túlárazott áruról van szó, ha most veszel, rövid távon biztosan buksz, hosszú távon jó lehet!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15431) FehérHolló válasza kételkedem (#15430) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hosszú távon persze, hogy jó. Kezdünk kifogyni a "könnyen kitermelhető" aranyból, az ipar meg zabálja/zabálná.

Skynet is real. It's called Google.

(#15432) ClayMore válasza kételkedem (#15430) üzenetére


ClayMore
aktív tag

úgy kezdtem h görög bukással kalkulálva aranyba is fektethet. egy esetleges görög összeomlás meglökné felfelé az arany árát. :K

Tavaris Pohár: egész nap utaztam mert változot AZ terv :(

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15433) pohár válasza ClayMore (#15432) üzenetére


pohár
félisten

ja értem, okés :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15434) fordfairlane válasza tope (#15425) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyik kedvencem: [link]

x gon' give it to ya

(#15435) tope válasza fordfairlane (#15434) üzenetére


tope
addikt

A zene miatt az egyik kedvenc volt

(#15436) fordfairlane válasza tope (#15435) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez már szinte klasszikus :) [link]

x gon' give it to ya

(#15437) fokukac


fokukac
nagyúr

Tök jó, lejöttem a Balatonra pénz,
bankkártya, igazolvány, jogosítvány és
forgalmi engedély nélkül. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15438) pohár válasza fokukac (#15437) üzenetére


pohár
félisten

stoppoltál talán? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15439) vikvuk válasza pohár (#15438) üzenetére


vikvuk
aktív tag

csak a pénztárcáját nem vitte magával

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15440) fokukac válasza tildy (#15412) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem most csak levegőt vegyél, mást ne...
az, hogy most esett minden 40%-ot, nem jelenti azt, hogy nem eshet még ugyanennyit :)

Amúgy csak a ft esett be, a font nem lett erősebb az ojróhoz, dollárhoz képest.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15441) tildy válasza fokukac (#15440) üzenetére


tildy
nagyúr

Fakk, most van a féléves befizetésem a részvényeimbe , bukni csak nem kéne....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15442) fokukac válasza tildy (#15441) üzenetére


fokukac
nagyúr

kurva volatilis a piac. 3-4 hete 4400 volt, aztán kedd reggel 2680 volt az otp, tegnap meg 3400.
Iszonyat csapkodás megy.
Meg kell várni, míg lenyugszanak, meg a görögök eldöntik, hogy csődbe mennek-e,
És akkor látszani fog, hogy ez most csak pánik, vagy lefee menő trend. Egyelőre utóbbinak néz ki. Ha töri a csökkenő trendet, akkor érdemes belevenni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15443) bobsys


bobsys
addikt

Egy nagyjabol 30-40W fogyasztasu kutyunek nagyjabol barmilyen szunetmentes cucc jo ha eleg 5 perc uzemido?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15444) FehérHolló válasza bobsys (#15443) üzenetére


FehérHolló
veterán

Erre a célra még talán egy 9V-os lítium telep (vagy 2 ugyanilyen akksi, vagy 2 alkáli telep) is elég megtoldva egy inverterrel, vagy egy DC/DC konverterrel. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15445) bobsys válasza FehérHolló (#15444) üzenetére


bobsys
addikt

:)

Masik kerdes. Gondolom a kommersz tulfesz vedoknel a kulteri antennan jovo tulfesz vedelem egy villamcsapasnal szart sem er es siman leeg az antennan keresztul a tv?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15446) FehérHolló válasza bobsys (#15445) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha az antennába vág bele a villám, akkor TV kaputt. Több nagyságrenddel olcsóbb villámfogót és levezetőt rakni az antenna mellé (az antennát védve), mint kiépíteni az antenna vonalára egy B, C és D típusú védelmet.
A párszor 10k-ba fájó otthoni/irodai túlfeszvédők (D kategória) egy közvetlen villámcsapást nem bírnak ki, kell elé rendes B és C védelem . Szerencsére manapság már elterjedt szokás a villamos hálózatra ilyet pakolni az újépítésű házaknál.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15447) bobsys válasza FehérHolló (#15446) üzenetére


bobsys
addikt

fenkju

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15448) tildy válasza fokukac (#15442) üzenetére


tildy
nagyúr

Hosszú távra(10 év) tervezek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15449) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Megyek visszafekszek aludni, mert nagyon álmos vagyok, ez a tegnap hajnali kelés és késő esti munka még most is érződik rajtam. Addig egy altató számmal, az Ask the Slave - Sleep Now-al lepihenek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15450) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sparban jóárasítva van a gabonapehely,úgy hogy vettem pár darabot :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.