Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14601) qdak válasza FehérHolló (#14600) üzenetére


qdak
addikt

szia köszi bedobom oda is, hát 24 en megy, 16 ig birja igazábol cask járatom vele a levegőt nem is hüt annyira.
v nem tom nem értek hozzá, de nyitott ajtokkal se volt még baja :D

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14602) pohár válasza FehérHolló (#14600) üzenetére


pohár
félisten

ez a makkor de kétértelműre sikeredett :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14603) ClayMore válasza tildy (#14546) üzenetére


ClayMore
aktív tag

asszem geodisz volt a nevük régen, de dhl megvette őket.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14604) ClayMore válasza qdak (#14599) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nlézd meg a user manualban h mikor van a periódusa a kondidnak. lehet csak megjött neki.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14605) Mawyx


Mawyx
senior tag

Istenem ekkora port a szobában is bent :( Nem szóltatok, hogy ne huzatban csiszoljam a falat, mert a lakás legtávolabbi részében is belep mindent a por.
Utógipszeltem, mert nem volt jó, legyen szép. Majd hétköznap este festem vagy megvárja a jövő hétvégét, nem megy minden fél nap alatt ahogy én azt elképzeltem.
És törődjek szépen bele, hogy alapos takarítás szükséges utána, hiába söpörtem egyből össze a ganét meg újságpapíroztam le a padlót, kriminális ahogy kinéz.
A szobánál nincs ajtó, rögzítek valahogy egy pokrócot vagy takarófóliát a rendes nagy csiszolás előtt, hogy ne koszoljam össze ilyen szinten a komplett lakást.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14606) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jajjmá'

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14607) Tothgera30 válasza Winner_hun (#14606) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mivan má' na :DDD ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14608) bnss


bnss
veterán

ERC/IRC én így szeretlek! Leszámítva a súlyos baleseteket.

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14609) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Bandaháború volt/van. az egész utca hosszában (kb. 300 méter) állnak a mentők és a rendőrök, a járdán ugyanilyen hosszan a cigányok. Néhány halott. (Fényképezni tilos.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#14610) kételkedem válasza FehérHolló (#14609) üzenetére


kételkedem
addikt

Líbiában vagy? :F
Rivális lázadók csaptak össze Líbiában

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14611) ClayMore válasza FehérHolló (#14609) üzenetére


ClayMore
aktív tag

fényképezni tilos? nem értem. közterület vagy sem? :Y

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14612) philoxenia válasza kételkedem (#14610) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14613) vikvuk válasza philoxenia (#14612) üzenetére


vikvuk
aktív tag

néhány halott

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#14614) FehérHolló válasza philoxenia (#14612) üzenetére


FehérHolló
veterán

Olvastam én is, de ez nem indokolja, hogy délután 5 óra óta itt voltak a fekete ruhás rendőrök (kommandó?) valami 30 fős létszámban, nemrég mentek el.

vikvuk: A többi földön fekvő ember ezek szerint nem halt meg, vagy tudja a fene.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#14615) Winner_hun válasza vikvuk (#14613) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te nem 1010 vagy?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14616) vikvuk válasza Winner_hun (#14615) üzenetére


vikvuk
aktív tag

nem vágom

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#14617) pohár válasza philoxenia (#14612) üzenetére


pohár
félisten

miért érzem azt hogy a cigányok késeltek megint :U :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14618) Pisztillus válasza Winner_hun (#14615) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Elvileg megvan ő is, de ez persze semmit sem jelent...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14619) vikvuk válasza Pisztillus (#14618) üzenetére


vikvuk
aktív tag

mi alapján érdemeltem ki a meggynúsítást?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#14620) Winner_hun válasza Pisztillus (#14618) üzenetére


Winner_hun
félisten

Üres e-mail címmel? Hogy van meg az új jelszava amit e-mail cím váltáskor kap? Mert az nem megy a régi címre, legalábbis e-mail cím elírása miatt többen jelentkeztek már hogy nem tudnak belépni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14621) Winner_hun válasza vikvuk (#14619) üzenetére


Winner_hun
félisten

Stílus.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14622) Pisztillus válasza vikvuk (#14619) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tőlem semmivel... Engem nem érdekel, ha az ő másodregje vagy, meg az sem, ha nem. De ha mégis, akkor az ilyet illik jelezni a modoknak, mert esetleg nagyobb baj is lehet belőle, mintsem csak annyi, hogy a nem használtat kirakják.

Winner_hun: Ezért írtam, hogy az nem jelent semmit...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14623) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Állítom be az udvaron a négyszögesőztetőt, szélesítem a locsolandó területet. Aztán sikerült az egészt megugrasztani, kicsit előbb ért a víz hozzám.. úgy képenlocsolt a friss hideg kútvíz reggel hogy a garantált ébresztő megvolt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14624) ClayMore válasza Winner_hun (#14623) üzenetére


ClayMore
aktív tag

és akkor ez most jó vagy nem jó?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14625) Mawyx


Mawyx
senior tag

Hejj de imádom ezeket a műkajákat, ez a pennys zacsis krumplipüré mennyei, ilyet veszek még :)) Pedig a krumplipüré meg a törött krumpli igazi krumpliból az a kaja, amit nem eszek meg, olyan mint a lebbencs leves vagy a túrós tészta.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14626) FehérHolló válasza Mawyx (#14625) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mi lelt téged, hogy ilyen kajamániás lettél? Szinte mást sem olvasni tőled itt. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#14627) ClayMore válasza Mawyx (#14625) üzenetére


ClayMore
aktív tag

a műkaja íz szeretete akkor nem fétish? :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14628) Mawyx válasza FehérHolló (#14626) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nyafogni is szoktam :D Meg most festek is, meló is van, a barátomra is morogtam, volt itt más téma is bőven :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14629) McKane


McKane
senior tag

szép napot !

most kaptam fácsebúkon:

:C

(#14630) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kérdés: e-mailnél ha külföldről érkezik levél pl Amcsiból, akkor milyen időt látni? Amikor ő küldte vagy az én magyar időzónámat?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14631) Winner_hun válasza Mawyx (#14630) üzenetére


Winner_hun
félisten

Levelezőprogramban mindig sajátot látok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14632) bandus válasza FehérHolló (#14614) üzenetére


bandus
veterán

uhh, ez tőlem is 3 utcányira van. veszélyes környékre költöztem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14633) Mawyx válasza Winner_hun (#14631) üzenetére


Mawyx
senior tag

És azt tudja valaki hogy lehetne megtudni hogy tényleg külföldről jött-e a mail, mert akkor az időpontból nem lehet? Kolléganő kapott emailt és elvileg külföldről küldték neki, de szeretné tudni tényleg Amerikában van-e aki küldte neki vagy csak a szomszédos netcaféból hülyíti.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14634) tope


tope
addikt

Óje, tőlem 3m-re szedik le a dísztéglát a falról, olyan jó munkakörülmény, hogy pompás, és ez megy már pár hete, ilyen-olyan formában

(#14635) Mawyx válasza tope (#14634) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálunk is jár a légkalapács reggel óta, mindenki sík ideg, telefonba ordítanak, mert konkrétan semmit nem hallani :D Jó hogy egész nyáron felújítást hallgattam, most meg itt is :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14636) ClayMore


ClayMore
aktív tag

a 7 naposat tessék nézni! :C
ezazzz!!!! menj csak felfelé h végre eladhassam amit hazahoztam! :C

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14637) pohár válasza ClayMore (#14636) üzenetére


pohár
félisten

tyű, jól megugrott :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14638) kételkedem válasza pohár (#14637) üzenetére


kételkedem
addikt

Tavaly ilyenkor ~340 volt, most még csak kapaszkodik a korábbi árához.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14639) ClayMore válasza kételkedem (#14638) üzenetére


ClayMore
aktív tag

azóta sok víz lefolyt a gangeszen! a korábbi 360-as font árfolyamról álmodom minden este amikor nem andy vajnától kapok bakancsot

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14640) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Vajon mennyit nyert most az, aki ~1 hónapja bennfentes információ alapján felvett svájc frank (aug. 10-én: 268 HUF / 1 CHF max árfolyamon) alapú kölcsönt, most pedig fix 180 forintos árfolyamon visszafizetheti az egészet?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#14641) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok, zenét végteleníteni milyen progival tudnék?

(#14642) ClayMore válasza FehérHolló (#14640) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ugyan annyit mint az aki tudta előre h ráteszik a kezüket a mnyugdíjpénzekre és még időben kivette, leadózta amit berakott. ;)

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14643) tbs válasza ClayMore (#14642) üzenetére


tbs
addikt

Azt nem tudta kivenni... Szóval csak a fogát szívta ő is... ;)

(#14644) tildy válasza FehérHolló (#14640) üzenetére


tildy
nagyúr

En ugy tudom nem adnak odahaza mostanaban chf alapu hitelt.

Claymore:te is zenesz??? Nekem is most kene lassan hazautalnom, szivtam a fogam , egesz nyaron 300 forint korul jart, most vegre felment, megy is haza a lovetta!!! Ki akarom meg iden fizetnia hatralevo diakhitelem.

Tavasszal meg, mikor az ULmet kellett odahaza fizetni richtig hogy szinten 300 alatt avgy kornyeken volt, hogy vigye el a cica. 500 fontnal 30 forint/font kulonbseg mar egy repjegnyi penz, oda-vissza.

Mondjuk en orulnek , ha odahaza gbp alapu kolcsont is fel lehetne venni ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14645) Cicero


Cicero
őstag

valaki nem tudja véletlen a ph! avataroknak mekkora lehet a max szélessége és magassága?

(#14646) ClayMore válasza tbs (#14643) üzenetére


ClayMore
aktív tag

én úgy tudom ki lehetett venni csak akkor ugyan úgy adóztál belőle mint a jövedelemből

tildy: 1000gbp*30-40ft...azért nem mindegy. és amikor kitaláltam h haza kéne költözni akkor még 360 volt!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14647) kételkedem válasza Cicero (#14645) üzenetére


kételkedem
addikt

A képekkel szemben támasztott technikai követelmények:

- illeszkedniük kell a PH! arculatába;
- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;
- rajzos-mesés képek kellenek átlátszó háttérrel, stílusban leginkább az ICQ-s avatarokhoz közelítsünk (adatoknál az alsó harmad);
- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra.
- fontos, hogy a képek transzparens (átlátszó hátterű) gif-ek legyenek, melyeket #CDC5AF -re kell optimizálni
[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14648) Cicero válasza kételkedem (#14647) üzenetére


Cicero
őstag

thenksz ezt igazán megtalálhattam volna :))

(#14649) Winner_hun válasza Cicero (#14645) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindegy, akik csinálják kb. csakazértis üzemmódban nagyobbat csinálnak, mégha egy kép engedi is azt hogy kisebb legyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14650) FehérHolló válasza Winner_hun (#14649) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem én tehetek róla. :O

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.