Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14051) Winner_hun válasza Tothgera30 (#14049) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig csak egyszer küldtem vissza pénzt - 5000 Ft-ot - mert fogalmam sem volt hogy ki küldte. Jött, nem volt megjegyzés - amibe mindig a nicnkevet kérem, semmi mást - vártam, nem jelentkezett érte senki, visszaküldtem. Visszaküldés után egy nappal szólt az illető hogy mi a helyzet...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14052) Tothgera30 válasza Winner_hun (#14051) üzenetére


Tothgera30
Ármester

De nekem ez még mindig hihetetlen hogy INGYEN segítesz neki, és ő még lehord és ítélkezik :W !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14053) pohár válasza Tim82 (#14040) üzenetére


pohár
félisten

hát az említett helyeken is van mosdókagyló, ezért mondtam neki :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14054) Tim82 válasza pohár (#14053) üzenetére


Tim82
nagyúr

A mosdóállvány szerintem nem azonos a mosdókagylóval.

Egyébként az Obi-Baumax-stb. kört én is megfutottam anno és inkább nem onnan vettem meg a szükséges dolgokat, még ha többe is kerültek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14055) pohár válasza Tim82 (#14054) üzenetére


pohár
félisten

akkor mi a tököm az a mosdóállvány?
na lehet nem onnan veszik ezt az emberek, de kapható ott is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14056) Tim82 válasza pohár (#14055) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, de hifit lehet venni a Media Markt-ban is, mégis jobban jársz egy külön erre szakosodott bolttal...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14057) Pisztillus válasza pohár (#14055) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A barátod ebben is segít: link. ;] (Bocs, hogy ezt raktam be, ez volt az első.)

Winner_hun: Vérlázító az eset, de remélem, nem szegi kedved. Én ugyan még nem használtam ezt a szolgáltatásodat, de bármikor kellhet. Ezért nem győzök magamban köszönetet mondani, hogy vannak még ilyen segítőkész emberek.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14058) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ha mar akor asikert aratott akkor esztet kifejezetten VakVarnyunak analom /csak hogy hangologyon Dezsore:- )))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14059) neduddki válasza Winner_hun (#14051) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

felfuggesztem gyilkolaszasi szunetet, mejjik testreszet kered???:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14060) Winner_hun válasza Pisztillus (#14057) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kevés ő ahhoz hogy a kedvem szegje:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14061) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Gyermek megszólalt a fikaírásánál:

Úristen ennyi nagyképű hülyét...Valaki töröljön már le erről a szar oldalról!!! HELP!

:DDD:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14062) ToBeY válasza Winner_hun (#14061) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ahogy látom,a kissrác rendesen kapja szórást (hál istennek) :U

(#14063) Tim82 válasza Winner_hun (#14061) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyszerűen csak celeb vagy, a celebeknek pedig időnként a sarat is el kell viselniük. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14064) fokukac válasza fokukac (#14041) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, Fenyő Miki hazament, most az egyik diszkó düm-düm-je megy. nem tudom, vannak napok, amikor egy havi adagot kapok, egyszerre :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14065) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Reggelt'. Végre vasárnap kialudhatom magam. Tegnap valami falunap volt itthon, egész este szólt a zene és ment a tűzijáték, kicsit ki volt már a nemrtudommim is vele.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14066) ToBeY válasza fokukac (#14064) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt Edda koncert volt tegnap jó nagy hangerővel,de szerencsére fél 10-re vége volt.

(#14067) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kapott egy választ.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14068) tildy válasza Winner_hun (#14048) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne vedd fel, nem er annyit. En abszolut elegedett vagyok veled:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14069) Winner_hun válasza tildy (#14068) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ilyet ír:

A csomga megjött,de amikor kérdeztem,hogy mikorra várjam kb. arra is csak akkor írt amikor már megjött...

és közben kereken 5 perc telik el a kérdés feltevéstől a válasz megkapásig aklkor azt a tömény hazugságot nem bírom szó nélkül hagyni. Én már csak ilyen vagyok. Mint tegnap leírtam, nem számít ha a stílusom nem tetszik neki, egy idő után néhány ******* már nekem is sok. Plána ha semmibe veszik amit írok (bár már csak kopi-pésztelem, egy idő után rájöttem hogy úgy egyszerűbb:D)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14070) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mióta van 2 hét tempban?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14071) Pisztillus válasza Winner_hun (#14070) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Amióta van 2 hónap is... Gondolom a staff újragondolta a tempbanok számát és mértékét a végleges előtt, így aztán bejött pár új...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14072) Winner_hun válasza Pisztillus (#14071) üzenetére


Winner_hun
félisten

Staff - nem torrentezel te egy kicsit sokat?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14073) Pisztillus válasza Winner_hun (#14072) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem. Csak akkor, ha hirtelen kell valami. :DDD Valahogy ez ugrott be a vezetőség helyett... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14074) Mawyx válasza fokukac (#14064) üzenetére


Mawyx
senior tag

Fölöttem meg újra sikerült kiadni a lakást :W
Ha egyszer lesz sajátom, az földszintes lesz hangszigetelt ablakokkal, ráccsal, szögesdróttal meg 2 rotweilerrel (hogy kell ezt leírni?) vagy tetőtéri. Tudom, ott meg meleg van...

Amúgy megjöttem :DD 1 hétvége anyukámnál az utána 1 hét fogyókúrát jelent :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14075) tope válasza Mawyx (#14074) üzenetére


tope
addikt

Jó étvágyakat :D
Építs bunkert, igaz kilátás az nem lesz, de legalább zaj se :K

(#14076) Winner_hun válasza Pisztillus (#14073) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elég sokszor kellhet az a valami:t

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14077) Mawyx válasza tope (#14075) üzenetére


Mawyx
senior tag

Egy barlanglakást itt :K :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14078) tope válasza Mawyx (#14077) üzenetére


tope
addikt

Nem rossz Vilma :B

(#14079) Mawyx válasza tope (#14078) üzenetére


Mawyx
senior tag

Vissza akarok menniii :O költözzünk Frédi :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14080) tope válasza Mawyx (#14079) üzenetére


tope
addikt

Megyek akkor a kocsival

(#14081) Tothgera30 válasza tope (#14080) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Bénit is el kéne vinni munkába, vagy ki tekeri a járgányt? Amúgy pedig kételkedem az állandó Frédi.

#14082 tope: Persze, Vilmának se, mi? Az az éjszaka!

#14081 Tothgera30: Rev. 2

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14082) tope válasza Tothgera30 (#14081) üzenetére


tope
addikt

Pszt, neki nem kell szólni :)

(#14083) Mawyx válasza tope (#14080) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezzel eltart egy darabig :D

(#14081) Tothgera30: jó de most tope Frédiről van szó

góóóól :C
2:0 szerkesztési időn belül :))

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14084) tope válasza Mawyx (#14083) üzenetére


tope
addikt

Milyen meccset tetszik nézni ?
UI: Real ;)

[ Szerkesztve ]

(#14085) Mawyx válasza tope (#14084) üzenetére


Mawyx
senior tag

az bizony, spanyol bajnokság

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14086) tope


tope
addikt

6 nyúl, ejha

(#14087) Mawyx válasza tope (#14086) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez várható volt.
Jó lenne egyszer élőben megnézni egy valamilyen ilyen nagy külföldi meccset.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14088) tope


tope
addikt

Barca vagy Real meccsre simán mennék :K

(#14089) zolynet válasza tope (#14086) üzenetére


zolynet
addikt

ige ige, Kaka is vágott egyet végre, ideje volt, remélem jótékony hatással lesz és beindul újra

Life is too short to stay stock!

(#14090) vikvuk


vikvuk
aktív tag

1,5p gól

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#14091) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Valakivel most muszáj megosztanom a holnapi híreket.
Jó éjszakát! ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14092) pohár válasza JetiRulez (#14091) üzenetére


pohár
félisten

régi

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14093) NoLF


NoLF
addikt

negyedik dupla után holnap jön az ötödik... ráadásul bank holiday, tehát mindenki megőrül. szerencsére utána már csak egy 16-close, és végre szabadnap. szerdán. alig várás :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14094) kételkedem válasza Tothgera30 (#14081) üzenetére


kételkedem
addikt

Az állandó Frédi ma kocsival jött munkába, ugyanis a vonat, amivel elindultam gyalogost gázolt! Kisvárdán a felüljáró alatt a kocsma sarkánál a szokásos gyalogösvényen akart átsétálni az idősebb férfi, de sajnos még úgy is elcsaptuk, hogy a vonat már fékezett, hogy a nagy állomáson megálljunk!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14095) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Törölve lett. Hogy ki által azt nem tudom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14096) Pisztillus válasza Winner_hun (#14095) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mi? Honnan? Mikor?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14097) Mawyx


Mawyx
senior tag

De lassan telik a munkaidő.
Elírtam valamit a kódban és egyelőre nem látom mit, csak mindjárt jön a főnök és lecsesz hogy hjajj de ráérek, nem csinálok semmit, csak nézek kifelé a fejemből. Hát jah, mert reggel óta ezt csinálom, már nem látok semmit, összefolyik csak az egész.

Töltött paprika Anyu módra :)) jó étvágyat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14098) Tothgera30 válasza kételkedem (#14094) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az nem semmi, szerencsétlen emberke, mondjuk az a gyalogösvény sem semmi, azért ha arra járok mindig látok ott mászkáló embereket és kicsit balesetet veszélyes, és mint a példa is mutatja meg is történnek a balesetek és ez nem az első már.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14099) bandus


bandus
veterán

ágyvásárláson töröm a fejem, van-e jobb ötletetek az ikeánál?

a keret 150k, aminek kb elégnek kéne lennie. a lényeg, hogy viszonylag olcsó matracot szeretnék, olyan 30k körülit, mivel elég keveset aludnék rajta. inkább az ágy legyen a drágább, amit vinnék maj dmagammal 1-2 év múlva, ha végleg elköltözök itthonról, és akkor kerülne bele egy drágább matrac, az itthonihoz meg egy olcsóbb keret. én első körben ezt néztem ki: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14100) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nem tudja valaki hogy érték becsülve egy 3kg-os 45 ezer forintos csomagot mennyibe kerül nekem feladni a Magyar királyi postánál?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.