Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15651) tbs válasza Winner_hun (#15648) üzenetére


tbs
addikt

Kukacosmókus leszel hanemvigyázol..! ;]

(#15652) FireKeeper válasza Apollyon (#15645) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az elmúlt hetekben olvastam origón, hogy az AIDS-re csináltak már egy kísérleti kezelést, ami a tesztben résztvevő betegek 70-80%-ánál immunrendszer helyreállást ért el. a kutatók optimistán nyilatkoztak, hogy szerintük pár éven belül olyan egyszerű lesz az AIDS kezelése, mint a herpeszé.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15653) Tothgera30 válasza kételkedem (#15650) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az a kis 236-os elég gyenge lenne oda. Vasúti talpfa pedig nem kis dolog. Fater 450-esével vágtam, az is megszenvedett vele, de épp elnyisszantotta, csak mondjuk vizes volt a fa és elkoptatta a láncot, meg televerte törmelékkel. Esetleg ha tudsz kölcsönözni ott Várdában a Huskytól, de ha nem akkor Nyír1-en a Tóth kisgépet ajánlom, faterom mindent onnan vett ami kerti gép kategóriába tartozik. Én egy 60-70cc-est kihoznék, azok már nagyon bivaly gépek, de fél óra után húzni fogja a két kezed, nagyon.

#15652 FireKeeper: Persze, azért az eddig ismert és gyógyítható (pl.:) Tripper gyógyítása sem olyan könnyen megy. Van akinél összejön az általános gyógymód és gyógyszerkúra, van akinél nem. Persze idővel nagyjából helyrehozzák as legtöbb beteget, de van akin kipróbálnak mindent. Ezért a 60-70% már most is jó lenne az AIDS esetében.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15654) venember83 válasza kételkedem (#15650) üzenetére


venember83
nagyúr

S ha nincs rajtad olyan öltözék, amin lenne gomb? :U

(#15655) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmmm paradicsomot felvágtam. Elkezdett csírázni.
Vajon mennyi idő alatt nőne ki a paradicsomból a palánta?:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15656) Tothgera30 válasza Winner_hun (#15655) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...mármint a felvágott paradicsom?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15657) Winner_hun válasza Tothgera30 (#15656) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az egybeparadicsom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15658) Tothgera30 válasza Winner_hun (#15657) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Látom hogy egybe van... Tehát ha jól értem: Az egyben lévő paradicsom csírázni kezdett, mielőtt megölted?

#15659 Winner_hun: Akkor szuper. Megyek aludni, mert holnap 4:30-kor kelek, megbeszélés/értekezlet, stb...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#15659) Winner_hun válasza Tothgera30 (#15658) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15660) Mawyx válasza kételkedem (#15646) üzenetére


Mawyx
senior tag

Régen anyuék is morogtak a szomszéd nénire, hogy a szeméttelepről hazahordott minden vackot és elégetett, most meg mi is ott tartunk, hogy mindegy mi, ha el lehet tüzelni és meleget ad, akkor megy a kazánba.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15661) kételkedem válasza venember83 (#15654) üzenetére


kételkedem
addikt

Ilyen azt hiszem nem fordult még velem elő, de feltalálnám magam, megfognám az ő gombját! :)

15660) Mawyx mi is így voltunk! :U Ha valaki gumival, műanyag palackkal, vagy valami nagyon gyenge szénnel fűtött és füsttel árasztotta el a környéket, mi is morogtunk. Most meg arra készülök, hogy kátrányos vasúti talpfával tüzeljek. :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15662) vikvuk válasza Mawyx (#15660) üzenetére


vikvuk
aktív tag

nem veszélyes beszívni ezeket?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15663) Mawyx válasza vikvuk (#15662) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem veszélyesebb mint megfagyni a télen. Sajnos a szükség nagy úr.

(#15661) kételkedem: most fa gyökereket vettek, jó nagy rakás volt az udvarban és 20ezer ft-ba került az a kupac, csak rengeteg a munka vele. Rokkantnyugdíjasok, 30-30ezer ft-ot kapnak, azaz 60e ft-ból élnek ketten :U A legnagyobb baj, hogy betegek és már nem birja fater a dolgokat, nem birja már felemelni a fákat, a fűrészeléshez is segítség kell, ami normál esetben pénzbe kerülne, de nem tudnak érte fizetni. Visszasegíti a segítséget, így legalább elvannak, csak nehéz. Nekünk van fűrészgépünk, használhatja a segítség is, de azt kérjük cserébe, hogy segítsen a mi fánkat is fűrészelni. Lapokat kellett volna éleztetni, de azt meg egy napi utánfutó kölcsönadásra cseréltük :K
Sajnálom hogy nem keresek többet, azt hittem diploma után majd nem kell nyomorogni, jó fizum lesz és nekik is tudok segíteni, csak ez nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15664) bobsys válasza kételkedem (#15639) üzenetére


bobsys
addikt

Es hol lehet ilyen vasuti talpfat szerezni? Na meg mennyiert? Osok lehet vennenek, idejuk van darabolni, kertben elfer :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15665) PindurAnna válasza Winner_hun (#15655) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mekkora lett neked a legnagyobb? :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15666) venember83 válasza kételkedem (#15661) üzenetére


venember83
nagyúr

Aztán meg elterjedne a faluban, hogy te a kéményseprők gombját fogdosod... :U

(#15667) zoltanz válasza Winner_hun (#15655) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ha pont most megeszed a gyomrodba kikel, és már soha nem kell táplálkoznod ezután. Annyi termést hoz amivel jóllaksz majd. :D (vizet igyál mert öntözés fontos)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15668) kételkedem válasza bobsys (#15664) üzenetére


kételkedem
addikt

A konkrét forrást én sem ismerem. Szabolcs megye északi részén sokan dolgoznak a vasútnál, biztos valamelyik vasutas jutott hozzá valamilyen módon. 24 tonna 140 000 Ft. Ez az ár a töredéke annak, amennyibe ugyanennyi tűzifa kerül. Nekem a haverom szólt, neki kínálták, de neki összegben és mennyiségben is sok egyszerre. Kettéosztva viszont éppen jó.

15663) Mawyx Az én szüleim is egyre kevesebbet bírnak fizikailag. Rengeteget dolgoznak, nem hagyják el magukat, de azért évről évre érezhetően kevesebb munkát tudnak elvégezni!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15669) bobsys válasza kételkedem (#15668) üzenetére


bobsys
addikt

Nagyon jo ara van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15670) kételkedem válasza bobsys (#15669) üzenetére


kételkedem
addikt

pro:

~600 Ft/mázsa áron kb semmit sem kapsz amivel tüzelni lehetne! A méteres rönkfa is 1600-1800 Ft mázsánként, a "konyhakész" 2000 fölött van, arról nem is beszélve, hogy a nyers tűzifa nedvesség tartalma akár 30-40 % is lehet.

kontra:

1db talpfa 100 kg!
rengeteg munka a felvágása, hasogatása.
olajos, kátrányos (nem tudom mivel telítik, lehet pl pakura?) ha elégeted ez biztosan füstöl, kormol, büdös mint a dög.
nagyon figyelni kell a tüzelésre, ha elfojtod a kazánban akkor az elégtelen égés miatt a kátrány lerakódik a kéményben ami akár kéménytűzhöz is vezethet.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15671) bobsys válasza kételkedem (#15670) üzenetére


bobsys
addikt

Ennyire nem vagyok kepben, csak apamek tuzelnek faval es ott is ilyen 2000 Ft/mazsa remlett

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#15672) kételkedem


kételkedem
addikt

Ki akarom próbálni a W7 telepítését penről. Behoztam a pent és a W7 telepítő lemez tokját. :U Lehet, hogy így nem fog menni! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15673) fokukac válasza syler (#15619) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nagyon komoly srác vagy. Belöksz egy okosságot, anélkül, hogy tudnád miről van szó (ti. hogy egy szemllencse-csere is befigyel), majd összehasonlítod valamivel, amivel abszolút nem egy kategória, és még te sértődsz meg, ha lehülyéznek. Valóban nem tudtam róla semmit, mielőtt meg nem gugliztam, de úgh vélem, ez teljesen irreleváns, lévén, hogy nem én linkeltem hülyeséget.

Ui. Fiú lett, vagy lány?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15674) kételkedem válasza fokukac (#15673) üzenetére


kételkedem
addikt

Kolléga! Már péntek van! Nehogy már egy szerdai menetet folytassunk tovább! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15675) syler válasza fokukac (#15673) üzenetére


syler
aktív tag

Nem az a baj, hogy nem tudtál róla semmit, mint kiderült, én sem voltam tisztában, hogy szemlencse cseréről volt szó. Nekem a hozzászólásod mikéntje esett rosszul. Vannak itt még olyan emberek, akik úgy linkelnek dolgokat, hogy abszolút nincsennek tisztában vele! De én nem hülyézek le senkit, hanem ha tudom a pontos választ akkor felvilágosítom az illetőt, ha nem tudom akkor viszont nem hülyézem le!! Tbs kolléga sem tette, hanem leírta privátban a két kezelés közötti lényeges külömbségeket. Nem hinném, hogy a phkedvence rang feljogosítana mások sértegetésére, holott ugye neked még annyi fogalmad sem volt a dologról mint nekem!! Nekem egy egészségügyi dolgozó mondta, hogy ez a kezelés jobb, és mivel a -19-es szeme most teljesen tökéletes, így bátorkodtam javasolni én is. Nyilván az én hibám, hogy nem jártam teljesen körbe a témát, de nem érzem, hogy ez miatt hülye lennék!!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15676) tbs válasza fokukac (#15673) üzenetére


tbs
addikt

Látod Kukuc, mennyivel külömb vagyok Nálad..?

Hogy telt amúgy H.o...? Remélem tetszett. :)

(#15677) Tim82 válasza tbs (#15676) üzenetére


Tim82
nagyúr

Látod Kukuc, mennyivel külömb vagyok Nálad..?

Kukac tud helyesen írni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15678) tbs válasza Tim82 (#15677) üzenetére


tbs
addikt

Hűbazze..! De ő érti a bonyolultabb poénokat is ám... :P ;]

szerk.: TÉNYLEG nem tudok írni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15679) Tim82 válasza tbs (#15678) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem veszem magamra. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15680) Tim82 válasza Mawyx (#15624) üzenetére


Tim82
nagyúr

Btw, egyik ismerősöm szeptember végén jelezte, hogy találtak két kismacskát és elvihetőek (kutyás család, tehát hosszú távon náluk nem maradhatnak). Nem tudom, hogy megvannak-e még a macskák, de ha érdekel, elküldhetem az emailt, amit küldtek + elérhetőséget.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15681) pohár


pohár
félisten

az mennyire valószínű hogy egy közigazgatási szerv meghirdet egy állást, és házon belül nincs lezsírozva már valakinek a meló? konkrétan a KEKKH-ról van szó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15682) tope válasza pohár (#15681) üzenetére


tope
addikt

Hát mázlival, talán, esetleg van is hely ott, igaz bejutni már más tészta

kételkedem: szedd le a netről a telepítőt (persze ha megoldható)

Szép napot mindenkinek, Péntek van végre, de jön a lehülés

(#15683) pohár válasza tope (#15682) üzenetére


pohár
félisten

lenne nekik egy Informatikai eszközfelelős meghirdetett állásuk, arra hajtok most :U
a határozatlan idejű munkaviszony az nekem most jó, vagy nem? :F annyiból gondolom nem, hogy bármiért, bármikor elküldhetnek :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15684) tope válasza pohár (#15683) üzenetére


tope
addikt

Merre, hol van az állás, megyek én is :B
Elvileg azt jelenti, de inkáb azt, hogy hosszútávú a dolog

(#15685) pohár válasza tope (#15684) üzenetére


pohár
félisten

valahol Pesten van :D
elvárásoknak megfelelek - szakirányú képesítés és középfokú végzettség, nem egy nagy durr -, az angol nyelvtudás előnyt jelent, meg a közigazgatás ismerete, és a felsőfokú műszaki végzettség

na mindegy, megpályázzuk, aztán lesz ami lesz

ejha, 89k bruttó, hát nem semmi :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15686) kételkedem válasza pohár (#15683) üzenetére


kételkedem
addikt

A határozatlan általában előnyösebb, mint a határozott idejű szerződés. Határozott idejűt gyakran alkalmaznak olyankor, ha a dolgozó elmegy szülni és majd csak 2 év múlva jön vissza. Erre a 2 évre felvesznek valakit helyette. Aztán van amikor valamilyen trükközés áll a háttérben. A munkaadó csak pár hónap határozott idejű szerződést köt, aztán mikor az lejár, egy ugyan ilyet íratnak alá a dolgozóval, csak a dátumot frissítik.

Ha röviden kell válaszolni akkor a határozatlan szerződés a jobb! Ha e mellé még teljes munkaidőben foglalkoztatnak és be is jelentenek, akkor az maga a Kánaán!

A bruttó 89 000 Ft az 67 440 Ft nettót jelent esetedben idén. jövőre már csak 58 295 Ft. Ennyi fizetésért nem biztos, hogy érdemes Pestre menned! :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15687) Kassadin válasza pohár (#15683) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha határozott idejű munkaviszony lenne ott, akkor kellene aggódnod. Valamint ha fel is vesznek, a próbaidő ugyanúgy érvényes rád is, mint bárki másra. Próbaidő alatt mindenféle következmény nélkül mondhatsz fel és mondhatnak fel neked.

kételkedem: Isteni lehet ilyen éhbérért dolgozni. Habár ha nincsen más, akkor kénytelen vagy elvállalni.

[ Szerkesztve ]

(#15688) tope válasza pohár (#15685) üzenetére


tope
addikt

Mennyi ? Év poénja lenne, vagy mi :Y

(#15689) pohár válasza kételkedem (#15686) üzenetére


pohár
félisten

hát igen, ha jól láttam az E fizetési csoportba tartoznék, mert nincs főiskolai/egyetemi végzettségem :U
már csak azt lenne jó tudni, hogy milyen illetékékeket kapnak még a köztisztviselők, mert láttam az erről szóló törvényt, de abból bármit is kihalászni, kb lehetetlen :U

itt a bértábla, 89e :U

Kassadin... persze, a próbaidős dolgokat tudom hogy működnek, csak ez a határozatlan idejű szerződés tűnt nekem kacifántosnak

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15690) tope válasza pohár (#15689) üzenetére


tope
addikt

Nekem 122e lenne, de annyiért nem mennék fel

(#15691) Kassadin válasza pohár (#15689) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem éri meg közszférában dolgozni. De te tudod.

(#15692) pohár válasza Kassadin (#15691) üzenetére


pohár
félisten

hát ezért nem költözök fel Pestre, a nettó bérem kb elmenne a rezsire és az albérletre, szóval felejtős... pedig olyan jónak tűnt :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15693) Kassadin válasza pohár (#15692) üzenetére


Kassadin
addikt

Hát kb. Nem tudom, miből vennél magadnak kaját, ha beteg vagy, akkor gyógyszert, stb.

(#15694) pohár válasza Kassadin (#15693) üzenetére


pohár
félisten

van itt valami illetmény meg fizetéskiegészítés a cafetéria mellett, de hogy az mennyi, jó kérdés :U
na mindegy, meglátásom szerintem 120k nettó alatt igen nehezen lehet kijönni Pesten, pláne egyedül :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15695) Kassadin válasza pohár (#15694) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha már ennyire pesten akarsz dolgozni, akkor én az aldit próbálnám. Úgy tudom egy ott dolgozótól, hogy ott nettó 120k körül keres az ember, igaz csak négyen vagytok egy boltra. Én ha végzek a sulival(bolti eladó+boltvezetői), biztos hogy oda fogok elsők között jelentkezni. Ha esetleg fals infókat írtam le, akkor majd valaki úgyis kijavít. Nálatok nincsen semmi meló lehetőség amúgy?

#15696: Az IT már csak ilyen. Mármint a nyelvtudásra értettem.
Akkor gyere le/fel ide.

[ Szerkesztve ]

(#15696) pohár válasza Kassadin (#15695) üzenetére


pohár
félisten

Debrecen? nem sok sajna :(
NI, IT Services van, ami nagyobb hely, elsőhöz Oracle tudás kell, másodikhoz meg a nyelv, de veszettül :N

boltba nemigen mennék dolgozni, műszaki területen lenne jó elhelyezkedni...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15697) tildy válasza tope (#15690) üzenetére


tildy
nagyúr

En anno felmentem ennyiert(120). Nekem meg igy is megerte , pedig albit fizettem, kajat vettem.

Ugyanis otthon mennyit kaptam volna? 80-at?
Oke, otthon lakhatom a szuleimmel, de nekem egett volna a pofamrol a bor, ha nem szallok bele a kajaba, rezzibe : hopp rogton minimum 30 elpukkant, marad 50.( es szerintem ennyia minimum , hogy adok haza es ezeket allom ha a szulokkel lakom es dolgozom.)

Budapesten netto 120-150, ebbol bereltem albit a parommal (25 +rezsi /kopf , kb 35re jott ki nekem ), vettem kajat ( 20-25E) , cserebe szulok nem sozltak bele mikor mit csinalok, szabad lehettem, akkor aludtam amikor akartam, akkor jott vendeg, amikor akartam, es meg sorolhatnam.

Es meg igy is tobb maradt, mintha odahaza maradok. De ha kevesebb maradt volna, akkor sem lett volna kerdes, hogy eljovok, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15698) pohár válasza tildy (#15697) üzenetére


pohár
félisten

120k kézbe megint más mint 60-70 :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15699) zoltanz válasza tildy (#15697) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"akkor jott vendeg, amikor akartam, es meg sorolhatnam."

Igen plusz a lakóhelyed tiszteletben van tartva, nem átjáróház. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15700) tope válasza tildy (#15697) üzenetére


tope
addikt

Bruttó 120 az, nettó az más

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.