Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14751) Ramius válasza ClayMore (#14750) üzenetére


Ramius
őstag

Hát ez érdekes. Akkor én inkább csendben örülök tovább.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#14752) tildy


tildy
nagyúr

Egy honap alatt ket koltozes... Omg... Remelhetoleg vegleges hely:) housing associatonban (piaci ar alatt). Hetfon kapjuk a kulcsokat:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14753) ClayMore válasza tildy (#14752) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nálunk létezik ilyen szervezet a gyakorlatban:F

gratz :K

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14754) tildy válasza ClayMore (#14753) üzenetére


tildy
nagyúr

Regen volt a feszekrako program, az volt hasonlo, hogy olcsobban berelhettel....
Viszont most talaltam meg a volt albit, igen durvan felnyomtak a szobank arat... Mi sem fizettunk keveset, 736 fontot havonta, hetente 173t... Most meg... Ki veszi ezt ki 210ert?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14755) ClayMore válasza tildy (#14754) üzenetére


ClayMore
aktív tag

sztem ki fogja tudni adni 180-190 körül. csak várnia kell egy balekot.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14756) kételkedem válasza Ramius (#14749) üzenetére


kételkedem
addikt

kb 2 hete volt nálam a csúcs, akkor gyógyszer is kellett. Ma már nem kell gyógyszer, legfeljebb éjszaka orrspray. A fiam viszont ismét hozta a formáját! Évek óta annyira megviseli az allergia, hogy szeptember végére, október elejére nagyon beteg. Kijön az ajak herpesze, köhög, fáradt, nem kap levegőt stb. Ilyenkor menetrend szerint egy hét betegállomány következik.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14757) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Németországban mikor kezdődik az iskolai tanév?

(#14758) lorcsi


lorcsi
veterán

prábálta már valaki a dallas éttermet ?

tényleg oylan igazi usa burgerek ezek már?
vagy még mindig aprósüti méretűek ?

Hétvégén van valami ingyenes parkoló a Pesti vidámpark körül ?

[ Szerkesztve ]

(#14759) Winner_hun válasza lorcsi (#14758) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hétvégén nem ingyenes a parkolás?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14760) frame>24 válasza ToBeY (#14757) üzenetére


frame>24
addikt

"Az iskolaév a nyári szünet után kezdődik, de pontos kezdete az adott tartománytól függ."
link

Egy idei holland hallgató miatt volt elmentve az oldal, NA azoknak az oktatási rendszere érdekesch...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14761) lorcsi válasza Winner_hun (#14759) üzenetére


lorcsi
veterán

fogalmam sincs..ezért kérdezem

(#14762) Winner_hun válasza lorcsi (#14761) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14763) FehérHolló válasza Winner_hun (#14762) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hősök tere (és környéke) teljesen ingyenes mindig?!
Elég meglepő.

Skynet is real. It's called Google.

(#14764) lorcsi válasza Winner_hun (#14762) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi !

(#14765) Cicero


Cicero
őstag

0600kor megyek 3. németórámra :U

(#14766) kételkedem válasza Cicero (#14765) üzenetére


kételkedem
addikt

Hajnali hatkor német órára? Olyan korán még magyarul is nehéz értelmesen beszélni! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14767) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Ki mit tud a helység szintű lakcímbejelentésről?

A neten most olvasgattam és eltérő infókat tanálokh. Van ahol kell vinni sajtcetlit a hajléktalanszálóról :D van ahol meg azt írják h semmi se kell hozzá. :F

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14768) Cicero válasza kételkedem (#14766) üzenetére


Cicero
őstag

nekem mondod! reggel lementem pékségbe sóskifliért és zacskós kakaóért, de nem volt nálam csak egy 10.000-es. A csajszi komótosan kipakolta az apró visszajárót én meg indultam is a dolgomra. Ajtóban szólt vissza, hogy a többit meg sem várom?

Egész pékség rajtam röhögött.

(#14769) venember83 válasza Cicero (#14768) üzenetére


venember83
nagyúr

Stílusosan mondhattad volna a csajszinak, hogy borravaló, rögtön ráfagyott volna a mosoly a többiek arcára. Mondjuk drága kifli lett volna, szó se róla...

(#14770) Tothgera30 válasza TazLeacher (#14739) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az nem semmi. Uh, én nem tudok komolyan venni egy lapos gépet, főleg nem játékra.

14769 venember83: ...Viszont lett volna egyfajta "James Bond szerű" stílusa. Mondjuk nekem most úgy fog alakulni hogy műszak lesz, ahová 4:30-kor kelek hogy beérjek, tehát eddig minden sz@r, örülök hogy dolgozhatok. Aki meg egy rohadt 8 osztályt nem bír elvégzeni, annak meg ki van nyalva a segge, és akkor megy ki-be amikor akar, mert nincs semmi dolga.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#14771) Mawyx


Mawyx
senior tag

Volt jó hír is ma, hogy működött az új monitorom, a videókártya a rossz, nem a monitor.
Gondoltam a helyére rakom az asztalra, hátul akartam elvezetni a kábelt, de beakadt. Mérgemben megrántottam, lerántottam a vázát és az ezer éve asztalon lévő emlék dobozos sört, a szétszerelt gépre ráesett, a kiálló alkatrészek szétdurrantották a dobozt, a fejemre, szobába, gépbe spriccelt az egész. Minden csupa sör.
Megfürödtem újra és hajat mostam, a gép szárad, szerintem ennek annyi :( Ilyen csak a filmekben van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14772) ClayMore válasza Mawyx (#14771) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akkor most csudi vonzó lehetsz!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14773) philoxenia válasza ClayMore (#14772) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ja, a sör nagyon jó a hajmosáshoz..... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14774) Mawyx válasza ClayMore (#14772) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nagyon... meg amilyen büdös van bent...takarítok. Szép kis váza volt, a gépet meg szárítom nem tudom meddig. Nem tudom mekkora az esélye, hogy túlélte? Francokat, hogy pont a gépbe esett, de nem is értem az az egy doboz hogy ugott ki onnan a fal mellől, az az 1 kipattant, felugrott és nem csak fel, hanem pont bele a nyitott oldalú gépbe, értetlenül pislogok csak.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14775) venember83 válasza philoxenia (#14773) üzenetére


venember83
nagyúr

Növények levelére pl. nagyszerű, szép fényes lesz tőle a levél. :K

(#14776) nike_ válasza Ramius (#14749) üzenetére


nike_
addikt

az elmúlt 1 hétben ok, előtte nagyon rossz volt (még gyógyszerrel is).

(#14777) NoLF


NoLF
addikt

sajnos minden jónak vége szakad egyszer. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14778) Winner_hun válasza NoLF (#14777) üzenetére


Winner_hun
félisten

Máris jösszu haza?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14779) pohár válasza Winner_hun (#14778) üzenetére


pohár
félisten

szerintem nem erre gondolt, hanem inkább melóhelyváltozás, vagy fizu, vagy bármi ilyesmi

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14780) tildy


tildy
nagyúr

Apam minimum olyan makacs mint en.... Csak ne banta volna az egeszsege...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14781) NoLF válasza Winner_hun (#14778) üzenetére


NoLF
addikt

egyedülálló lettem.
rémy martin for prezident.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#14782) ClayMore válasza NoLF (#14781) üzenetére


ClayMore
aktív tag

3 500 000 000 nő van a világon
levonod a 25 alattiakat és a 35 fölöttieket és a rondákat. még így is bőven marad.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14783) tope válasza ClayMore (#14782) üzenetére


tope
addikt

Micoda együttérzés :D
De ha így nézzük, valóban, nekem is kéne már 1

(#14784) venember83 válasza NoLF (#14781) üzenetére


venember83
nagyúr

Kicsit se örülünk, Vincent?

(#14785) kételkedem válasza NoLF (#14781) üzenetére


kételkedem
addikt

Egyedül még állni se jó! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14786) ClayMore válasza tope (#14783) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Csernus perceim voltak azért a komoly rideg tényekre alapuló in ya face válasz. :B

+nőből több van mint férfiból!+ a cider sosem hagy el!!!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14787) tildy válasza ClayMore (#14786) üzenetére


tildy
nagyúr

Anglia kicsinalja a kapcsolatokat?
Nolf: en is valami hasonlot akartam mondani, mint claymore:
Mindennek meg van a maga oka, es kesobb ugy is ugy latja majd az ember, hogy ennek igy kellett tortennie.
Egyebkent pedig nem feltelek teged.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14788) philoxenia válasza ClayMore (#14786) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bennem egyszerűen nem marad meg a cider.... Tehát elhagy.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14789) FehérHolló válasza philoxenia (#14788) üzenetére


FehérHolló
veterán

Látod, ahol nem terem a szőlő, ott almából csinálják. Hát olyan is.

Skynet is real. It's called Google.

(#14790) tildy válasza FehérHolló (#14789) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen isteni Jo. Mondjuk en nem szeretem a bort.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14791) Mawyx


Mawyx
senior tag

Egy pdf fájlt kellett összébbtömöríteni, mármint a szöveget összeébbrakosgatni, így lettek üres oldalak, hogy tudom azokat törölni? Adobe Illustratorral csináltam, de az csak 1oldalt nyit meg, ez meg áll 11-ből, ha megnyitom a törlendő oldalt csak az ábrákat szövegeket tudom róla letörölni, de ottmarad az üres lap.
Hogy nyomtassam ki egyesével és az üreseket ne az nem jó megoldás, kell fáj formában elektronikus küldéshez.
Acrobat Readerben jobb klikk és törlés meg ilyenek nincsenek, az nem megy.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14792) fokukac válasza NoLF (#14781) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kellemetlen... Mikor iszunk?

Amúgy pedig:

Szal fel a fejjel, lesz az még így se..!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14793) fokukac válasza tildy (#14790) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te semmit nem szeretsz, ami jó... :P
De mondjuk, már megszoktuk :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14794) tildy válasza fokukac (#14793) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem izlik. A normal sor se, csak a citromos, meg gyumolcsos.

Egyeduli bor, amit talan szerethetek a Shiraz. Kicsit edesebb , azt mondjak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14795) fokukac válasza tildy (#14794) üzenetére


fokukac
nagyúr

tuti nem ittál még jó bort.

Az én nagyszüleim Tokaj mellett laknak, szóval én az anyatejjel szívtam magamba a tokajit... :) aminek nincs párja széles e világban.
Ott olyan speckó a talaj, hogy még a paradicsomnak meg a cseresznyének is más íze van :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14796) tope válasza fokukac (#14795) üzenetére


tope
addikt

Cseresznye, akkor Nagykörű :P

Tele a hócipőm a mai nappal, húznék már haza, de még majd 2,5 óra

(#14797) Mawyx válasza tope (#14796) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem még 4óra és nagy melót kell csinálnom, amivel kapcsolatban még nem jöttek, pedig még ma el kell küldeni a nyomdának.
Tegnap is munkaidő vége előtt 10perccel jött egyik kolléga, hogy hát már pedig neki q sürgős, csináljak meg valamit. Főnökség nem volt bent, fél órát túlóráztam, aztán úgy döntöttem semmi értelme, mert nem is látja senki, hogy még bent vagyok és minimum még plussz egy óra kéne hogy kész legyek, addig meg nyitva se vagyunk.
Most is az lesz, hogy majd utolsó pillanatban szólnak és nem lesz rá időm és nem tudom mit csináljak.
Mondjuk ha a főnök mondja, akkor bent kell maradnom túlórázni muszájból plussz pénz nélkül, de kollégának ilyet nem csinálok legközelebb. Főleg, hogy ma kérdezte reggel a főnök mit csinálok, mondtam amit kolléga tegnap este hozott és azt mondta ne ezzel töltsem az időmet, ez nem fontos, ráér...

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14798) fokukac válasza Mawyx (#14797) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne rinyálj, dolgozz! És barátkozz meg a gondolattal, hogy még 40 évig dolgozni kell..! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14799) Mawyx válasza fokukac (#14798) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azért annak gondolom te sem örülnél, ha egy szimpla kolléga miatt kéne bentmaradnod, mert ő kitalálta.
Nem is fogok élni még 40évig.
És akkor rinyálok amikor akarok :P

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#14800) tildy válasza fokukac (#14795) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha edes, akkor johet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.