Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15251) pohár válasza ClayMore (#15249) üzenetére


pohár
félisten

ezt el is hiszem, na de azért az S600 az S600 :))
szép, erős, és megy mint a qrvaisten :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15252) ClayMore válasza pohár (#15251) üzenetére


ClayMore
aktív tag

középosztály kocsiban nem feszítünk. akkor már inkább maybach, csak ahhoz nem vagyok elég öreg és bunkó ;] :P

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15253) pohár válasza ClayMore (#15252) üzenetére


pohár
félisten

ott a pont :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15254) Kassadin válasza ClayMore (#15252) üzenetére


Kassadin
addikt

Maybach. Mikor lesz neked olyanod, papa? :))

(#15255) ClayMore válasza Kassadin (#15254) üzenetére


ClayMore
aktív tag

sosem, mert túl fiatalos a külsőm és más a stílusom!
ettől függetlenül ha s600-at mond vki énasszondom maybach.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15256) MmDorian


MmDorian
őstag

borultatok már föl busszal ?

[link]

én igen...

(#15257) Kassadin válasza ClayMore (#15255) üzenetére


Kassadin
addikt

:D
Szóval a maybach 60+-os embereknek való? Nofene.

(#15258) ClayMore válasza MmDorian (#15256) üzenetére


ClayMore
aktív tag

frontális ütközés igen. nagyon állat volt! borulás MÉG nem :( imádom a váratlan krízishelyzeteket kezelni és szeretem az adrenalint :B a katasztrófa turizmus sem áll messze tőlem szval most irigy kutya vagyok!

a maybach olyan jeremy clarkson-os kocsi. olyan napján amikor megborotválkozik és normális ruha van rajta. hozzá passzol pedig nincs még 60. én hiába leszek 70 éves hozzám nem fog passzolni. más a kisugárzásom.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15259) tildy


tildy
nagyúr

4.:(
Tudja valaki, műtétek után mennyi ideig normális, ha lázas az ember?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15260) MmDorian válasza ClayMore (#15258) üzenetére


MmDorian
őstag

jól indult az osztálykirándulás. hálistennek senkinek semmibaja nem lett. a sorfőr kicsit sántított, a volt barátnőm beb@aszta a fejét, meg az egyik haver a kezét fájlalta, bevitték őket, de semmi komoly.

[ Szerkesztve ]

(#15261) Cicero


Cicero
őstag

19:53-ra értünk a kikához. 20:00-kor zárt :DDD

azok a személyzeti fejek amikor fürdőszoba szőnyeget válogattunk haláli nyugalomban: felbecsülhetetlen

nem mellesleg én basztam el, összekevertem a kika és ikea nyitvatartásokat :o

(#15262) Pisztillus válasza tildy (#15259) üzenetére


Pisztillus
senior tag

24 órán belül az esetek 80%-ában normális reakció. Azon túlmenően viszont valamilyen fertőzésre utal, ami antibiotikumos kezelést igényel.
Ha jól emlékszem, akkor édesapádnak (mert feltételezem, hogy róla van szó) visszérműtéte volt. Nos, ebben az esetben függ a műtéti technikától is. Ha nem éreltávolítás, hanem mesterséges elzárás volt, akkor annak lehet kísérőjelensége a láz. Ha meg rosszul emlékszem, úgyis kijavítasz majd. :B

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15263) tildy válasza Pisztillus (#15262) üzenetére


tildy
nagyúr

Én úgy tudom, ha valaki cukros, nehezebben gyógyulnak a sebek. :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15264) Pisztillus válasza tildy (#15263) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez így igaz, a cukorbetegség - legyen bármilyen jól is beállítva - lassítja a sebgyógyulást. Éppen ezért a gyógyuló seb nagyobb odafigyelést igényel (speciális kötszerek, folyamatos tisztítás, stb.).
De ez nem jelenti azt, hogy nem fog meggyógyulni, csak több odafigyelés kell - időben cserélni a kötést, fertőtlenítés (lemosás hígított hidrogén-peroxid oldattal), ill. amint lehet, akkor sebgyógyulást segítő kenőcsök (Neogranormon, Bepanthen Plus).

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15265) tildy válasza Pisztillus (#15262) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem írtam le eddig. Publikban nem is szeretném, nem visszér, rosszabb. :O :O :O Remélem tud majd még valaha, valahogy járni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15266) Pisztillus válasza tildy (#15265) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vettem az adást. És igen, tudni fog járni! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15267) NoLF válasza Cicero (#15205) üzenetére


NoLF
addikt

látom nem érted, így jobb is :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15268) Mawyx válasza MmDorian (#15260) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi egy felüljárót akartunk elvinni, szintén osztálykirándulás volt, gondolhatod a szülők hogy lefagytak amikor meglátták a buszt hazafele, szélvédő bepókhálósodva, jobb fölső sarka benyomódva, az ajtó meg úgy volt felkötözve :D

(#15241) tope: valami rossz hír?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15269) Mawyx


Mawyx
senior tag

Elektromos szakikat kérdeném: bútorlámpához keresek tápot. 2 db bútorlámpát befúrtam a napokban a helyére, 12V max 20W számoljunk 20W-tal. Egyelőre csak összecsíptettem egy olyan táppal, amit anno walkmanekhez adtak, változtatható 1,5V, 3V...12V, de csak 1A-os, így nem ad rendes fényt a lámpa, kettőt rákötve meg pláne nem és még ronda is hogy azt dugjam a konnektroba.
Keresnék valami rendes szerelvényezést hozzá, ami olcsó.
Ez mondjuk jó egynek vagy a 35-105VA kell? És ezt hogy kell bekötni, mi kellene még ehhez?
Falat vésni nem fogok, ki kellene találni hogyan tudna ez nem keszekusza kábel keresztbefutós lenni.
Ilyen zsinórkapcsolóm van már kábellel együtt. ilyen ni

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15270) tope válasza Mawyx (#15268) üzenetére


tope
addikt

Nem is annyira rossz, inkább olyan ami nem dobott fel (lelkivilági)

Szép napot mára is (ma is folyik idebent a hülyeség)

(#15271) Mawyx válasza tope (#15270) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én a kisfőnököt vadászom reggel óta, de egyszerűen nincs fél perce hogy beszéljünk. Tanácsot szeretnék kérni tőle, hogy megkérdezhetem-e a nagyfőnököt, hogy kapok-e fél nap szabit, ki szeretném kérni végre a diplomámat, eddig egyszerűen esély nem volt rá annyi munka volt bent, persze annak is zöme baromság volt. Egy rendezvényre kellett q sok dolog, megcsináltam, erre ki se vitték, de azért rohadt sürgős volt :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15272) Winner_hun válasza Mawyx (#15269) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hobby elektronika

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15273) Mawyx válasza Winner_hun (#15272) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kösz de nem megyek idegen fórumba, úgyis csak azt írják hívjak villanyzsrelőt, rohadtul megéri 2db 300ft/db lámpához kihívni valakit 30ezerért, itt is van hozzáértő biztos.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15274) Cicero válasza NoLF (#15267) üzenetére


Cicero
őstag

Te sem egészen fogod az adást, de azért hajrá

(#15275) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

megyutt az eves elszamolom gazbol: 80rugo aszem elgedett vagyok:- ) /foz-fut-melegviz/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15276) Winner_hun válasza Mawyx (#15273) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ugyanez a fórum.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15277) ClayMore válasza neduddki (#15275) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akkor nullára jöttél ki? 80-at kapsz, vagy annyit kell befizetned? melyik? :U

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15278) Mawyx válasza neduddki (#15275) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nézve az órát nekem nemsoká jön egy 40-50ezres befizetnivaló plusszba :O A havi számláim 30k/hó összesen.

Kihűlt a vacsi, de ez a kis messengerezés jobban esett :K Megmelegítem, mert zuborog a gyomrom az éhségtől. Ma kaptam reggelit, csomagolt mára 7db szendvicset :DDD Főnök azt hitte nem akarok hazajönni a héten :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15279) ClayMore válasza Mawyx (#15278) üzenetére


ClayMore
aktív tag

én ezt csináltam tegnap este. 2320-ra kész is lett

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15280) Mawyx válasza ClayMore (#15279) üzenetére


Mawyx
senior tag

Sose csináltam még ilyet (nincs sütőm), de megkóstolnám, nem is ettem még sose.
Uhh, soproni citromos, értem miért olcsóbb egy százassal mint amit szeretek :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15281) ClayMore válasza Mawyx (#15280) üzenetére


ClayMore
aktív tag

finom! kicsit nehéz kaja de finom. a besameltől félnek sokan de pofon 1*ű

A kérdezőbiztos a panelunkban az egyben a házmester is! Ez NEM kicsit összeférhetetlen sztem, vagy csak én látom így?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15282) venember83


venember83
nagyúr

Réz: [link] :D

(#15283) neduddki válasza ClayMore (#15277) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kis butues:- ) 80rugo az eves gazfogyasztas forintositott erteke, elegesett vagyok /~90rugo van befiz/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15284) ClayMore válasza neduddki (#15283) üzenetére


ClayMore
aktív tag

áááááááhá! az jó

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15285) pohár válasza venember83 (#15282) üzenetére


pohár
félisten

hahaha :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15286) Cicero válasza neduddki (#15283) üzenetére


Cicero
őstag

nekünk közel 1 millió. :(

(#15287) ClayMore válasza Cicero (#15286) üzenetére


ClayMore
aktív tag

mivel fűttetek :Y ?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15288) pohár válasza ClayMore (#15287) üzenetére


pohár
félisten

nem fűtötök? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15289) venember83 válasza ClayMore (#15287) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább az a kérdés, hogy mit, mekkora lakást. Mondjuk ha az úszómedencét is el kell látni gázzal melegített forró vízzel, akkor...

(#15290) Winner_hun válasza venember83 (#15289) üzenetére


Winner_hun
félisten

akkor...
... akkor az az 1 misi nem okozhat problémát:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15291) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezekre a népszámlálási kérdésekre muszáj válaszolni?Csak mert nem kicsit,semmi közöd kérdések vannak benne. :U

[ Szerkesztve ]

(#15292) Winner_hun válasza ToBeY (#15291) üzenetére


Winner_hun
félisten

5-re nem. Amúgy igen. Neten is ki lehet tölteni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15293) PindurAnna válasza Winner_hun (#15292) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Épp ezen agyaltam..de kötelező...
Csak azt nem értem..népszámlálás névvel adják ki, akkor mi közük mivel járok dolgozni meg mennyi ideig? :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15294) vikvuk


vikvuk
aktív tag

hány perc kitölteni?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15295) PindurAnna válasza vikvuk (#15294) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Attól függ milyen gyorsan olvasol és írsz meg emlékezel :D :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15296) kételkedem válasza vikvuk (#15294) üzenetére


kételkedem
addikt

Mit?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15297) Winner_hun válasza PindurAnna (#15293) üzenetére


Winner_hun
félisten

Épp ezen agyaltam..de kötelező...

Van 5 kérdés amire nem kötelező.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15298) vikvuk válasza kételkedem (#15296) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ami fel van dobva itt, mint téma - népszámlálási kérdőív

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15299) kételkedem válasza vikvuk (#15298) üzenetére


kételkedem
addikt

Ja, hogy azt! Az attól függ! Szerintem papírok előkeresésével, kitöltéssel, olvasgatással együtt is maximum fél óra.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15300) Cicero válasza pohár (#15288) üzenetére


Cicero
őstag

:DDD

gázzal. (azt hittem egyértelmű hisz arról volt szó..) és csak radiátort fűtünk vele, még a bojler is villanyos.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.