Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15601) FehérHolló válasza kételkedem (#15598) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem teljesen összeszedett cikk, a 95-ös benzin átlaga ára jelenleg már 400 fölött van például.

Kapcsolódóan: Az európai trenddel indokolni az euro árfolyam növekedését meg egyszerűen nevetséges. Az eurozóna mélyrepülésben van, a forint meg ehhez képest is gyengül. Ez azért nagyon gáz.

Mellesleg indexet és origot olyan 4 éve nem olvasok, és nem sajnálom.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15602) Tim82 válasza syler (#15599) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha Kukac stílusán fenn tudsz akadni, akkor lehet, hogy ez a topik nem neked való. Gondolj bele, én pedig még néha őt is kiborítom! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15603) syler válasza pohár (#15600) üzenetére


syler
aktív tag

Igen így van. Mégsem azt kérdezte a dokitól, hogy fiú e vagy lány:) Mint kifejtettem az a bizonyos reakció esett rosszul egy kicsit, mintha akkora baromságot mondtam volna vele, mint pl: 2x2=2343!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15604) FehérHolló válasza syler (#15603) üzenetére


FehérHolló
veterán

De most már komolyan, fiú lett, vagy lány?
Ha már ennyit beszélünk róla.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15605) pohár válasza syler (#15603) üzenetére


pohár
félisten

ez akkor se OLYAN látásjavító műtét, mint a lézeres :U

Fehérholló... :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15606) syler válasza FehérHolló (#15604) üzenetére


syler
aktív tag

Először úgy volt, hogy fiú, amikor megszületett akkor a doki mondta, hogy gyönyörű kislány! Mondtuk is neki, hogy doki itt valami nem stimmel, mert azt mondták fiú lesz! Erre a doki: a picsába megint nem a köldökzsinórt vágtam el!

Pohár: Nem is állítottam, hogy olyan mint a lézeres!!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15607) tildy válasza syler (#15606) üzenetére


tildy
nagyúr

ja, csak annyit, hogy az ultrahangtol lat jobban ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15608) syler válasza tildy (#15607) üzenetére


syler
aktív tag

Húú látom összetart a csapat:) Szóval te a lézertől látsz jobban, vagy attól a lézer által ejtett bemetszésektől, amivel korrigálják a szaruhártya vastagságát? :)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15609) tbs válasza syler (#15606) üzenetére


tbs
addikt

"... De ne a lézeres szemműtétet válaszd, mert az a tapasztalat, hogy visszaromlik. Van egy új ultrahangos műtét aminél ez a veszély nem áll fent..."

Valóban. Azt állítottad, hogy jobb. De a valóság az, hogy nem összevethető a kettő. Ugyanis tök másra való.

"Na mindegy,
Kiléptem a thread-ből,
Elszoktam már ettől.
Jön a dolog szemből,
Félre kéne állni..."

(#15610) pohár válasza tbs (#15609) üzenetére


pohár
félisten

ennyi, én is valami ilyesmit akartam megfogalmazni, de nem jött össze :D
szóval innentől meddő a vita

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15611) kételkedem válasza syler (#15608) üzenetére


kételkedem
addikt

1; igen, összetart :K
2; értetlen vagy :P
3; lassan mindenki érti mi a különbség, de te csak csűröd és csavarod, hátha igazat adunk neked :U
4; ha nagyon durván leegyszerűsítem a kérdést akkor nem mindegy, hogy Clinnel megtakarítom az ablakot, vagy kicserélem újra az üveget, hogy jobban kilássak a szobámból! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15612) syler válasza tbs (#15609) üzenetére


syler
aktív tag

szerk: ok legyen nektek. Értem mi a külömbség, nem azzal van baj. Mindegy hülye vagyok további minden jót!!

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15613) pohár


pohár
félisten

nyamm milyen bolognait rittyentettem, olléé :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15614) kételkedem válasza pohár (#15613) üzenetére


kételkedem
addikt

Na milyet?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15615) pohár válasza kételkedem (#15614) üzenetére


pohár
félisten

olyat :K :D

olyan rendes félét, darált hús, sok fűszer, stbstb :K

úúúúú bazz jó hogy elkezdtem leírni, a fokhagymát majdnem kihagytam belőle :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15616) kételkedem válasza pohár (#15615) üzenetére


kételkedem
addikt

ugye :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15617) pohár válasza kételkedem (#15616) üzenetére


pohár
félisten

na megvagyok vele, két gerezdet nyomtam bele, összerottyantom aztán kész is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15618) fokukac válasza syler (#15599) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves kollega,
kérdésedre a válasz: nem kell belemagyarázni semmit,
igen, hülyének néztelek, és ez nem változott azóta se. :)

De ne haragudj rám, kérlek, én ilyen vagyok, nyugodtan tegyél hányást a szememre.

De azért a lencsémet ne cseréld ki. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15619) syler válasza fokukac (#15618) üzenetére


syler
aktív tag

Oké kedves kolléga. Látom annyit azért megtettél, hogy utána olvastál, és most már nem a születendő gyermek nemét megállapító ultrahang vizsgálatnál vagy leragadva! Legalább ennyit elértem, hogy a kolosszális tudásod bővítetted avval, hogy egy ultrahang másra is használható, mint ami benned él:) Ne haragudj ha azt mondom, hogy lövésed nem volt miről beszélsz csak jópofának akartad beállítani magad.:) Nem csoda, hogy kell neked az itteni elismerés hiszen itt éled az életed!!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15620) FehérHolló válasza pohár (#15617) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vámpírt akarsz irtani? Minek abba fokhagyma?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15621) NoLF


NoLF
addikt

hazamegyek jövőhéten kicsit, megnézem mi a pálya, aztán visszafelé meg kihozom a kocsit :)

syler: nem tudom mióta tengeted itt az unalmas óráidat, de szerintem ne tégy messzemenő megállapításokat senkivel kapcsolatban, s ittléted hosszú életű és akár vidám is lehet :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15622) syler válasza NoLF (#15621) üzenetére


syler
aktív tag

2004 első felében regisztráltam, csak volt egy nick csere. Szóval elég régen tengetem itt unalmas óráimat:)

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#15623) NoLF válasza syler (#15622) üzenetére


NoLF
addikt

akkor bizony neked kell a legjobban tudnod, hogy nem igazán van értelme véleményt nyilvánítani valakiről, ha nem ismered az illetőt.

egy poénon fennakadni meg végképp értelmetlen :) :K :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15624) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nincs cica, szerintem már túl sok idő telt el sajnos :O :( de már dolgozok, egy kicsi cicával nem tudok foglalkozni annyit, nem hagyhatom kapásból magára a leendő új jószágot egész napra, így viszont hogy lesz másik cicám? :F

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15625) pohár válasza Mawyx (#15624) üzenetére


pohár
félisten

sehogy

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15626) Kassadin válasza NoLF (#15623) üzenetére


Kassadin
addikt

Inkább igyad a söröd, Kenny. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15627) Mawyx válasza pohár (#15625) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak meg lehet oldani valahogy. Este majd lefárasztom meg hajnalban és nappal így majd alszik.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15628) Pisztillus válasza Mawyx (#15627) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vagy lakásfelújításba kezd...(esz utána) ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15629) Mawyx válasza Pisztillus (#15628) üzenetére


Mawyx
senior tag

Már így is minden ki van kötve, le van ragasztva, be van burkolva ;] Lökött már le komplett dvd állványt, kiszakította a függönykarnist a falból tiplistől... :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15630) Tim82


Tim82
nagyúr

Vajon van szánkóképcsöves monitor is? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15631) Jester01


Jester01
veterán

(#15632) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Meghalt Steve Jobs :(
[link]
Sose voltam Apple fanboy, de tény, hogy sokat tettek azért, hogy itt tartsunk ahol most.

Ajánlott film mindenkinek:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15633) Apollyon válasza kraftxld (#15632) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez rideg :(
Nem gondoltam volna hogy ilyen fiatalon meghalhat valaki ilyen betegségben még úgy is hogy ennyi pénze van.. Ha az egészségről van szó nem számít a pénz.. Ehh..
Sajnálom :(

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15634) vikvuk


vikvuk
aktív tag

nemzeti gyásznap

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15635) 7 válasza vikvuk (#15634) üzenetére


7
addikt

Arad

(#15636) vikvuk válasza 7 (#15635) üzenetére


vikvuk
aktív tag

~145 fő

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#15637) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

M reggelre meghalt a Lujza nevű tengerimalacunk :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15638) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Úúúú.. ma vettünk Castello Blue dán kéksajtot:
[link]

A 300g-os le volt akciózva $19.75-ről $3-ra (kb 500Ft), kihagyhatatlan ajánlat, vettünk is gyorsan 4 db-ot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15639) kételkedem válasza Apollyon (#15633) üzenetére


kételkedem
addikt

A betegség nem nézi, hogy mennyi pénzed van! Persze a módosabbak normális körülmények között élnek, jó minőségű táplálékot fogyasztanak és megtudják fizetni a minőségi orvosi ellátást, de a rákos sejteket ez egyáltalán nem érdekli! :(

Ha minden összejön, haverral közösen veszünk 24 tonna vasúti talpfát. Azt gondoltam, hogy nem könnyű egy talpfa, de azt nem hittem volna, hogy 1 darab 1 mázsa! :Y Hogy fogom levenni a teher kocsi platójáról, hogy fogom összerakni, hogy fogom összevágni? :U :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15640) Kassadin válasza Apollyon (#15633) üzenetére


Kassadin
addikt

A gazdagokat se kíméli egyik betegség sem.

(#15641) neduddki válasza Apollyon (#15633) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az hogy egy hasnaylmirigyrakkal eddig elet abban bosegesen benn volt az amit ra tudott forsditani
Nyugodjek bekeben

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15642) frame>24


frame>24
addikt

Hallod, állandóan bejön ez a lap itt a PH-n böngészve, ezmiez?

szerk.: a hasnyálmirigyrák hamar öl, < 3 hónap...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15643) kételkedem válasza frame>24 (#15642) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy idegesítő popup, amit én is állandóan ki ixelek. Már néhány alkalommal kitöltöttem, arra kíváncsi, hogy milyen műszaki cikkek vannak a háztartásban, hol és mennyit netezel stb. PH!-n én nem szoktam vele találkozni, de máshol szinte minden nap belebotlok vagy ebbe, vagy ennek valamelyik testvérébe.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15644) tbs válasza kételkedem (#15639) üzenetére


tbs
addikt

Impregnált/beeresztett fa talpfa..? Ha tüzelésre kell, nem irigylem a szomszédaidat...

szerk.: fRém, user error ha bejön... ;]

[ Szerkesztve ]

(#15645) Apollyon válasza kételkedem (#15639) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az ok, csak arra gondoltam hogy akinek kb korlátlan mennyiségű pénze van azért jobb az esélye...
Így vagy úgy, de kb viccnek találom hogy 2011 van és még mindig léteznek gyógyíthatatlan betegségek... Szerintem a rákra és az AIDS-re ha létezik vagy létezne gyógymód sosem fednék fel (főleg utóbbit eléggé úgy néz ki h. mesterségesen kifejlesztették).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15646) kételkedem válasza tbs (#15644) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen, tüzelésre kell. Sajnos ez a legnagyobb hátrány a tiszta tűzifával szemben! A szomszédaim a világon mindent eltüzelnek, ami meggyullad. Fűtési szezonban elég füstös, büdös szokott lenni a környék. Eddig kizárólag gázzal és akác tűzifával tüzeltünk, de sajnos elég borsos az ára mindkettőnek. A talpfához meglepően olcsón jutnék. Sok hátránya van, viszont olcsó. Még mérlegelek, lehet, hogy túl sok a hátránya....

#15645) Iscariah rengeteget fejlődött az orvostudomány, mégis van egy rakás gyógyíthatatlan betegség. Rossz belegondolni, hogy akár csak 2-300 évvel ezelőtt mennyivel rosszabb lehetett! Kamilla tea, piócás ember, érvágás aztán vagy megmaradt a beteg, vagy nem...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15647) tbs válasza kételkedem (#15646) üzenetére


tbs
addikt

Ha nincs körfűrészed, csak láncos, akkor neki se állj darabolni vele...

(#15648) Winner_hun válasza tbs (#15647) üzenetére


Winner_hun
félisten

A lánc is körbe megy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15649) Pisztillus válasza kételkedem (#15646) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az egyik hátránya az, hogy kátrányos mivolta okán kormol rendesen, így aztán gyakori vendég lesz majd a kéményseprő...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15650) kételkedem válasza tbs (#15647) üzenetére


kételkedem
addikt

Tegnap pont ezen tanakodtam a haverral! Közöltem vele, hogy a Husquarnat bele nem engedem! Annyit nem ér az egész, hogy megint fel kelljen újíttatnom!

#15648) Winner_hun körbe megy a lánc, de ilyen kátrányos, kemény, koszos fát nem annyira szeretnek a finom gyalufogak. Egy vídiás körfűrész tárcsa valamelyest érzéketlenebb, strapabíróbb ilyen feladatra.

Pisztillus: a kéményeinket én ellenőrzöm és tartom karban a saját jól felfogott érdekemben. A kéményseprő egy évben jön, akkor gyorsan megfogom a gombom és kívánok valamit, majd átadom a kéményadó összegét!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.