Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
- gerner1
- antikomcsi: Ázsia Expressz 5
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ricsip
addikt
Ez hülyeség amit írsz. Az h. az LG megveszi a DTS / DD használati jogát 5 évre, az nem azt jelenti, hogy az a TV ami a megvásárlás napján DTS képességgel lett eladva, az 5 év után automatikusan elveszti azt. Hanem h. az LG cég jogosult 5 éven keresztül a TV-jeibe beletenni a DTS képességet, és ezért legyártott és eladott darabszám után kifizeti a DTS cégnek a licenszhasználati díjat. Ami díjért cserébe az ennek a megállapodásnal a keretében legyártott összes eszköz az elpusztulásának pillanatáig jogosult DTS zajokat lejátszani. Mindenféle béepített időzítő és lejárat bármiféle veszélye nélkül.
Azt hogy az LG ezt meg meri lépni 5 év után sunyiban kiadott firmware update képében, azért a cégvezetés kellene keresztre feszíteni. Szószerint. De legalábbis egy eredeti állapotra visszaallítasi kötelezettségre ítélni az összes piacon, ahol ez a firmware update kiment.
Az h. online szolgáltatás beszarik 5 év után a tv-n, mert az app nem frissül, és így a szolgáltatas régi klienssel már nem engedi a hozzáférést, az egy másik téma. Ezt hálistennek sikerült a fogyasztók torkán az elmúlt 10-12 évben lenyomni, így ez már egy vesztett csata lett, itt nincs mit tenni. Én személyszerint ezért vagyok ellene minden olyan megoldásnak, ami az én lakcímemen kívűlre helyezi a kontrollt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Gaming notebook topik
- Nők, nőügyek (18+)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Villanyszerelés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Suzuki topik
- Hardcore café
- További aktív témák...
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- LG 48B4 - 48" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- SAMSUNG (QE55S90DAE)140CM 4K OLED SMART CSÚCS TV ! AKCIÓ!
- LG OLED65G49LS CSÚCS Ultra HD 4K OLED TV!
- LG 65EU961H 4K OLED 65" TV!
- Honor X7 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- Samsung Galaxy S22 Plus / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 91% Akkumulátor
- Honor X6b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest