Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4847) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Helló srácok! Köszönöm a biztatást...

Eddig ment a nyüstölés. Mára eltűnt az a rondaság és a legkisebb nyoma nincs, hogy ott volt. Alig hiszem el, hogy van ilyen. Azt csak remélni tudom, hogy többé nem fogom látni... :)

Amúgy most kezdem megszokni. A kezelése, a képe, minden jócskán más, mint a plazmáé volt. "kalibráció" egyelőre nem lesz, majd pár nap múlva, ha össze érett a dolog. Egyelőre nem sok a tapasztalatom vele, de plazma után is remek a képe, sőt, talán "mindenben" jobb. A mozgásmegjelenítése nem rossz, semmivel nem gyengébb, mint az ST60 volt szerintem. Az SD adások is jobban mutatnak, mint Pana plazmán. Én úgy gondoltam, nem így lesz, de igen kellemesen csalódtam. A menü kissé lomha és kissé késve reagál a parancsra, de simán kibírható.

A többi "közhelyes" dolgot nem is említeném, mint a fényerő, kontraszt, fekete szint, színkezelés, zajmentesség, stb.

Viszont 2 napja szívok azzal, hogy megtaláljam a Spektrum Home-ot. Esetleg tudja valaki, milyen frekin kellene keresnem UPC mediacard-al, mert az automata hangolás nem találja ? 200 másikat megtalált, de ezt nem...322000 khz-nél sem találja.

Köszi ha segít valaki.

"csak a zene van"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.