Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bambano: Bambanő háza tája
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- talmida: My Art II.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
Hát, erős PC miatt erősen javasoltam volna az LG-t a HDMI 2.1-el és VRR-al és alacsony lag-al, de ha nem játszol PC-ről, akkor mindegy.
Azon túl, személy szerint a Panasonic-ot jobban szeretem mostanában, mint a Sony-t, de az is igaz, hogy kár lenne bemutatódarabot venni újként (bár ha alaposan le van árazva, akkor megérheti, akkor is ha első nap szerelőt kell hívnod, mert beleégett a store demo). De mikor így kifutó időszakban már szépen leárazzák a Sony-t is az induló prémiumáról, már az sem rossz vétel. Mindnek megvan a maga előnye és hátránya.Erről nincs semmi jobb infóm, de ránézésre nekem úgy tűnik, hogy a Panasonic vagy saját AR bevonatot rak rá, vagy másfélét rendel az LG-től, mint a többiek, mert mikor erősen ferde szögből nézem őket (pl. besétálok a szobába és legelőször csak a keretét látom, aztán fordulok be elé), a Panasonic sokkal szebb, "kristálytiszta üveg" hatása van oldalról is, míg az LG-k széle kezd kékesedeni/zöldesedni (évjárattól függően magentásodni, akár már szemből nézve is a sarkak/peremek egy kicsit), bár szemből nézve normál tartalommal nincs vele gond.
A Sony-nál az alsóbb kategóriás LCD-ket utálom mostanában. Kifutó időszakban olcsók (de tényleg, olyan abszolút értelemben is olcsók, akár hatalmas >65" képátlót kapsz egy kis OLED áráért "élhető" féle LCD-vel [nem is jó, de nem is a legrosszabb]). Egyszerűen semmi közük a régi "Sony minőséghez", amit vár az ember (még bennem is máig bennem van, hogy ha Sony, akkor ha nem is kifejezetten jó, de sz@r mégsem lehet", aztán mégis... most már az olcsó Sony az olcsó képet is ad, nincs semmi hihetetlen ajándék, hogy olcsón kapsz jót egy amúgy drága márkától, olcsót kapsz olcsón).
Új hozzászólás Aktív témák
- GRUNDIG OLED !!!( 55GOB9280) 140CM 4K Q-OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE55S95FAT) 140CM 4K 165HZ SMART OLED 2025-26 MODELL! AKCIÓ
- LG OLED55G53LS 3+2 Év gyári garancia számlával
- SAMSUNG (QE65S90D) 165CM 4K Q-OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE55S95BATXXN) 140CM 4K OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 15,6" - i7 1165G7, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Beszámítás! Asus TUF VG249Q 24 144Hz FHD IPS 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Dell P2419H / P2719H Full HD LED IPS 24"-27" LCD monitorok
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i5-1334U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor