Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25709) chros válasza janos666 (#25686) üzenetére


chros
őstag

"Biztos távirányítható IP hálózaton át a TV ... vagy ingyenes PC szoftver "

Biztosan, mert van hozza Androidos app (nem hasznaltam meg), es ez akkor IP alapu, ami nagyon jo hir, csak a kerdes hogyan :) Szoftver nekem nem kell, csak a "raw" dokumentacio / github project, hogy halozaton keresztul kuldjek neki adatot :)
A TV altalanos (?) beallitasainal van egy kapcsolo, ami engedelyezi a mobilos app hozzaferest Wifi-n keresztul (a szovegben ez szerepel), remelem ez csak eliras, mert en kabelen csatlakozok a nethez.
Ha (ki)talaltam ra valamit, akkor majd jelzem :)

Pl, a fentebb amlitett Yamaha AVR-nek van nem dukomentalt web-interface-e (http://ipcim/setup), ahol mindent (!) be lehet allitani! Ezutan csak par ora kerdese volt, hogy visszafejtsem a kuldott ertekeket xml-ben, s az altalam kivantakat kuldjem curl/wget segitsegevel (mind Windows/Linux/OpenWrt-rol).
Hasonlokepp, az Easybulb (Milight) okos izzokrol is kiderult, hogy binaris adatot fogadnak, ezt pedig netcat-tel lehet nekik betolni (ismet Win/Linux/OpenWRT alol is).
Igy van egy egyszeru, de powerful, automatizalt setup.

Mas, miutan befejztem (?) az SDR beallitasokat, HDR passtrhough (madvr-rel) beallitasokban kernem a segitseged PC modban:
- milyen TV beaalitasokat javasolsz
- milyen PC beallitasokat

Koszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.