Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) Dwatti válasza fematthew89 (#13399) üzenetére


Dwatti
addikt

Iwatch, Garmin (SQ)

(#13402) HKorn válasza fematthew89 (#13399) üzenetére


HKorn
addikt

Apple Watch?

Run&Ride

(#13403) fematthew89 válasza HKorn (#13402) üzenetére


fematthew89
tag

Melyik szériát érdemes megnézni?

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#13404) HKorn válasza fematthew89 (#13403) üzenetére


HKorn
addikt

a 3-as legolcsóbb 70k körül szokott lenni, de inkább 4-es vagy 5-ös, ha van rá több zsé.

Run&Ride

(#13405) xkoti válasza fematthew89 (#13399) üzenetére


xkoti
senior tag

Egy picit visszább görgetsz épp arról beszéltünk még friss ropogós.
Ha azt akarod gördülékeny legyen minden és minden 100% működjön akkor Apple Watch.
Abból is ahogy írták a 3 széria onnanstól ajánlom.

KO

(#13406) fematthew89 válasza Dwatti (#13401) üzenetére


fematthew89
tag

Köszi a tippet, megnézem a garmint is. :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#13407) fematthew89 válasza HKorn (#13404) üzenetére


fematthew89
tag

Rendben, köszönöm a tippet. :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#13408) fematthew89 válasza xkoti (#13405) üzenetére


fematthew89
tag

Oké, visszakeresem. :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#13409) scyllarus válasza Dwatti (#13401) üzenetére


scyllarus
veterán

Az SQ-ról most láttam egy érdekes videót, összemérték a HWM2-vel és az Amazfit GTS-sel. A legpontosabb az Amazfit volt, a Honor kicsit felülmérte a távot (ezt tudjuk róla), az SQ viszont még jobban alul. Lépésszámban a Honor mutatta a legkevesebbet (holott a távolság nála volt a legnagyobb). Nekem pont így felel meg, jó döntés volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13410) Black_Raven válasza scyllarus (#13409) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez jó volt. :D fekete vagy króm?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13411) scyllarus válasza Black_Raven (#13410) üzenetére


scyllarus
veterán

Fekete. Alapvetően sportosan öltözöm.
Ha mégis más kellene, egy szíj + erre már van borítás megoldja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13412) Black_Raven válasza scyllarus (#13411) üzenetére


Black_Raven
veterán

A fekete mindenhez jó, főleg egy bőrszijjal kiegészitve. Boritás? Elcsufitanád..
Nekem a Classic van, fekete szíjjal. Egyben sportos és elegáns. Annyiból jó, hogy gyárilag 2 szíj van hozzá.(fekete/barna)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13413) BBéci válasza fematthew89 (#13399) üzenetére


BBéci
titán

Már kaptál válaszokat, nem tudok semmit hozzátenni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13414) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Megjött a Stratos. A Bip-hez képest jóval komolyabb, meg szebb szerintem. Lehet ezt nem adom el 1 hét múlva :D Árban meg majdnem ugyanannyi volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13415) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Ujbol jonnek erdeklodni... Revolve varhato szerintetek az elkovetkezo ~2 hetben?
Ha nem akkor viszont mi lenne az ajnalott a kovetkezo feltetelekkel egy 12 eves sracnak. (tudom en is, de no flame pls)

- Magyar nyelv (magyar gari opcio, reven lehet kulfoldi beszerzes lesz)
- hivas ertesites es - a fiatal korbol adodoan - kulonbozo texting lehetosegek
- alvasfigyeles es sport "tracking" inkabb csak opcio
- NFC jo ha van, de nem letszukseglet
- Talan mar alap, de legyen vizallo
- ar ~100EUR azaz nagyon max 40e Ft

Elore is koszonom!

(#13416) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!
Létezik, hogy lesz valami előre lépés most a google pay kapcsán? Arra gondoltam, hátha lehet androidon is órával fizetni, most hogy legális lett meg a bele került a revolut.

(#13417) zeon.hu válasza jézusom (#13416) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Wear OS-en talán igen, ha az óra támogatja a google pay-t.
Tizen rendszer sajnos nem, ott csak Samsung Pay játszik.
(ezen szívok épp a magyar bin-es Curve kártya miatt)

#?*@&!

(#13418) Dwatti válasza No.01 (#13415) üzenetére


Dwatti
addikt

Revolve szerintem nem lesz elérhető, mivel karácsony elég nagy üzlet ezért már árulni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#13419) No.01 válasza Dwatti (#13418) üzenetére


No.01
őstag

Ettol felek en is... szoval mint megbizott beszerzo kell v.mi alternativa, de ma fenti felteteleket figyelembe veve mar ott elakadok, h melyik eszkoz is rendelkezik valoban magyar nyelvvel...

(#13420) Dwatti válasza No.01 (#13419) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem most az egyik legjobb választás a Honor MW 2. 43 e körül....

(#13421) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok.
Okosórák,okoskarkötők közül 20ezerig kategóriában szerintetek mi a legjobb választás.
Huawei Band 4pro ?
Ebben van beépített GPS.ezért tetszik.

(#13422) ChoppR


ChoppR
tag

Fitbit Sense van valakinek? Vélemények róla? Az ára elég prémium.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#13423) HKorn válasza ChoppR (#13422) üzenetére


HKorn
addikt

Teszteket olvasva nem sikerült túl jól, nekem tipikus Fitbit, túlárazott és nem kiforrott.

Run&Ride

(#13424) modflow válasza gyemipapa (#13378) üzenetére


modflow
veterán

11 éves lány gyereknek szertnék okosórát venni.
Tudnátok ajánlani párat?

Nem találom a topik elején a paramétereket, amikre válaszolnom kellene a segítségkéréshez. :F

(#13425) CHIPman válasza modflow (#13424) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor fogalmazd meg magad. Kör/téglalap, értesítés és/vagy fitnesz fontosabb, mennyi a keret, elegáns legyen vagy sportos stb.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13426) scyllarus válasza Csápájev (#13421) üzenetére


scyllarus
veterán

Jó választás. Ha nem kell GPS és oké a kínai rendelés, akkor Honor Band 6.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13427) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok.
Egy Amazfit T-Rexet használok Zepp appal. Van arra mód, hogy fel lehessen függeszteni az értesítéseket pl amíg alszok? A telefont hiába némítom, vagy teszem ne zavarjanak módba, az óra ugyan úgy rezeg.
Előre is köszönöm

Csend a lelke mindennek!

(#13428) HKorn válasza gabikiraly2 (#13427) üzenetére


HKorn
addikt

Az órán is kell, hogy legyen DND mód, azt kapcsold be. Elvileg van intelligens DND is, az érzékeli ha elaludtál és letiltja az értesítéseket, meg a képernyő bekapcsolást.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#13429) gabikiraly2 válasza HKorn (#13428) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Tényleg...ez eszembe se jutott.
Köszi a segítséget. :R
Igen, megtaláltam azt is. Holnap reggel próbára is teszem.

[ Szerkesztve ]

Csend a lelke mindennek!

(#13430) Csápájev válasza scyllarus (#13426) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi,ez jól néz ki,kár hogy még alig lehet kapni valahol...

(#13431) modflow válasza CHIPman (#13425) üzenetére


modflow
veterán

Ez azért nehéz, mert a keresztlányomnak venném ajándékba.
Magamét tudom, az a Watch GT2. :)

Szeret zenét hallgatni és kb. ennyi. :)
A keret nem tudom, 25-30k. Ennyiért lehet venni?

(#13432) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Melyik most a legnagyobb kijelzős aktivitásmérő. Sajnos okosóra nem jöhet számításba, mert nem bírja elviselni a csuklóm egész nap. (Active 2-őt ezért adom el) Ellenben a Mi Band 5-öt észre sem vettem, hogy rajtam van, annyira kényelmes, csak annak meg olyan pici a kijelzője, hogy a rossz szememmel nem látom. Éppen ezért keresnék hasonló karperecet a lehető legnagyobb kijelzővel. Van ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#13433) HKorn válasza piocasember (#13432) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem a Honor Band 6 lesz ilyen nagyobb kijelzős karkötő.

Run&Ride

(#13434) piocasember válasza HKorn (#13433) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen!

(#13435) HKorn válasza piocasember (#13434) üzenetére


HKorn
addikt

Watch Active 2-ből neked melyik volt? A fekete 44mm-es? Esetleg abból a 40mm-es nem lenne jó? Már ha meg voltál vele egyébként elégedve.

Run&Ride

(#13436) piocasember válasza HKorn (#13435) üzenetére


piocasember
tag

44 mm-es van, és köszönöm, de azért nem gondolkodtam benne, mert nem használom ki az okosóra részét, csak az aktivitásmérőt, így nem éri meg többet külteni. Az persze más kérdés, hogy még mindig nincs megnyugtató válasz arra, hogy pl. az Active 2 szenzora pontosabban mér adatokat, mint mondjuk egy olcsó karkötő. Hallok ilyen és olyan véleményt is. A legfontosabb nálam a kényelmes viselés, amit tökéletesen nyújtott a Mi Band 5, csak sajnos az órán kívül a romló szememmel nem látom már rajta a pulzus és egyéb adatokat. Ha kicsit nagyobb lenne a kijelző, de ugyanolyan "karperec élményt" nyújtana az óra viselése, az lenne számomra az ideális.

(#13437) HKorn válasza piocasember (#13436) üzenetére


HKorn
addikt

Esetleg Honor Watch ES, vagy Huawei Watch Fit, ezek ilyen átmenetek a karperec és óra között elég nagy kijelzővel, de hogy mennyire légiesek azt nem tudom.

Run&Ride

(#13438) CHIPman válasza modflow (#13431) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gondolom akkor nem fog GPS-szel futni, bár azt is tudja amit ajánlanék, az pedig az Amazfit Bip (a Bip S, mert annak halványabb a kijelzője transzflektíven). Ha nem kell GPS, akkor Bip lite is lehet, ha még lehet kapni valahol.
Én már egy ujjamon nem tudom megszámolni hány órát próbáltam, de a Bip mindig állandó volt, és jelenleg is visszatértem hozzá, mert eddig egyik próbált óra sem tudja maradéktalanul azt, amit a Bipnél megszoktam.
Esetleg Huawei/Honor band-eket nézz, bár azok nem órák, vagy Huawei Watch Fit/Honor Watch ES.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13439) modflow válasza CHIPman (#13438) üzenetére


modflow
veterán

Köszi utána olvasok.

(#13440) Gabis válasza CHIPman (#13438) üzenetére


Gabis
őstag

Tudom, hogy csak elírás volt, de ezen felröhögtem. :)
"Én már egy ujjamon nem tudom megszámolni"

(#13441) David1111


David1111
csendes újonc

Sziasztok!
Tudnátok max 20e ft-ig olyan okosórát ajánlani ha van olyan ami telefon nélkül használható zene lejátszásra (futáshoz)?! Egy mp4-et akarta de egy órás megoldás lehet jobb lenne..

(#13442) Dwatti válasza David1111 (#13441) üzenetére


Dwatti
addikt

Olyat ami jó is NEM !

(#13443) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok a mai nap megjött a Honor Magic Watch 2 (42mm) órám és egy kis élménybeszámolót szeretnék írni, hogy segítsek ezzel azoknak akik ilyesmit szeretnének venni :D
Nos külsőre az óra eszméletlen dizájnos nagyon jól nézz ki és nem elhanyagolható hogy a gumi gyári szíj abszolut nem rossz! Elég minőségi érzést kellt maga az anyagai is.
Egy huawei p30 pro-val párosítottam gond nélkül felismerte sőt ahogy megtörtént a párosítás már mehetett is egy frissítés.
Értesítések szempontjából leginkább én a messengert próbáltam és teljesen kijelezte amiket írtak ahogy az insta is ha valaki küldött valamit.(viszont emoji-et nem támogat az óra ergó azt nem mutatja )
Ha messengeren hívnak akkor azt az óra nem jelzi csak azt fogja jelezeni ha nem vetted fel egyébként ez se rossz :D
A hívásokat természetesen jelzi de ugye mikrofon hiányában csak elutasítani tudod.
Plusz pont hogy a spotify is kezeli gondolom a gyári zene lejátszóval se lenne baja.
A pulzus és a véroxigén mérés működik semmi gond nem volt vele plusz még a stressz szint mérő is működik.
Rengeteg óra számlap van fizetős és ingyenes téren is szóval bőségesen akad megfelelő :D
Egyébként az óra rezgése (az értesítések jezlése) abszolut nem rossz nem túl durva és nem is túl lágy így észre vettem akkor is amikor kockultam.
Szintén tetszet az, hogy szólt hogy ne meresszem tovább a seggem ülve és kicsit mozogjak. :D És még ott van a távoli felvételkészítés,időjárás,telefon keresése ezek mind mind olyan opciók amik nagyon tetszenek.
Lényegében nagyon megéri szerintem az óra a mostani árat (~40k) ahogy leírtam nekem minden igényemnek megfelelt és kényelmes is.

Bátran ajánlom mindenkinek :DDD

KO

(#13444) David1111 válasza Dwatti (#13442) üzenetére


David1111
csendes újonc

Köszi! Akkor hagyom ezeket az órákat..

(#13445) scyllarus válasza xkoti (#13443) üzenetére


scyllarus
veterán

Az óra rezgése állítható, legalábbis a 46mm-esen igen. (Erős/lágy/nincs)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13446) Dwatti válasza David1111 (#13444) üzenetére


Dwatti
addikt

40 ezer felett van már használható. Pl Honor MW2

(#13447) 8nemesis8 válasza tibike8 (#13238) üzenetére


8nemesis8
veterán

Erre vonatkozott, köszi!
Neked mennyire jön be? Próbáltál mást is előtte?

(#13448) 8nemesis8 válasza scyllarus (#13239) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez így lehet, de ezt azért az ára is tükrözi, ahogyan látom.

(#13449) KicsiRegő


KicsiRegő
tag

Sziasztok!
A Honor Band 4 szíjak teljesen kompatibilisek az 5-össel, és fordítva?
Valamint melyik magyar webshopok ajánlottak szíjvásárláshoz?

(#13450) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Cimborám fiának (6,5 éves) kellene egy Digis sim kártyával üzemelő, nyomon követhető, GPS képes kis óra. Semmi extra nem kellene, üzemidő legyen jó. A maximum keret: 20000 Ft. lenne rá!

Nagyon szépen köszönöm! :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.