Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) HKorn válasza zagloba (#12546) üzenetére


HKorn
addikt

Azt hogy érted, hogy jelezzen, hogy gyorsíts vagy lassíts? Ha tudod milyen tempóval akarsz futni akkor csak ránézel az órára és te magad is látod hogy gyorsítanod kell-e vagy lassítani. Vagy úgy érted hogy rá se kelljen nézni?

Run&Ride

(#12552) Cyborg válasza zagloba (#12546) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha viszel telefont, egy sima honor band 5 is elég, ha nem viszel , akkor watch gt 2
Intervallum edzést egyébként a health app is tud mindenféle óra nélkül, az óra csak a pulzus méréshez kell neki.

(#12553) zagloba válasza HKorn (#12551) üzenetére


zagloba
aktív tag

Úgy értem én is ,hogy ránézek az órára és ha magas a pulzusszám akkor lassítok ha meg alacsony akkor gyorsítok. Nem arra gondolok ,h folyamatosan mondja most jó, most lassíts, most gyorsíts! :)

(#12554) anrb válasza zagloba (#12553) üzenetére


anrb
aktív tag

Ha csak ez az igény, akkor egy alap Garmin Forerunner 35 megteszi (ld. Virtual Pacer)! Itthon is jó áron kapható, hát még a közelgő Amazon Prime Day / Black Friday akcióban. Ugyanezt tudja a Polar ZoneLock funkciója, illetve egy régi Suunto Ambit-ot is fel lehet programozni.

(#12555) Dwatti válasza zagloba (#12553) üzenetére


Dwatti
addikt

Garmint be lehet programozni (edzést tervezni) rezgés és csipogással jelez ha átléped a beállított pulzus vagy tempo értéket akkor is jelez ha kevesebb vagy ha éppen vissza térsz a helyes tempóra Forerunner 45 elég jó futó óra.

[ Szerkesztve ]

(#12556) balu1977 válasza zagloba (#12553) üzenetére


balu1977
senior tag

Ezt tudja egy amazfit straros 2 is. Sőt ki is irja,hogy lassíts.

(#12557) StLui


StLui
veterán

sziasztok! Oktogon szervíz (emag vásárlás) első körben a nem töltő Samsung Active 2 órát javította szoftver frissítéssel, és küldött egy csere töltőt. Persze nem volt jó, visszaküldtem újra, ekkor már megtagadták a javítást sérült kijelző miatt, amiről "fénykép mellékelve".
Fénykép nem volt, nem is fényképezhető a karc, csak valami profi géppel esetleg. Első javításnál is ráírták hogy "törött, sérült az óra", de akkor nem volt gond, próbálták javítani. Utána persze ugyanúgy küldtem vissza, nem lett több karc, pláne komolyabb sérülés, mivel használni sem tudtuk, egyből ment vissza. Szerintetek mit lehet tenni? (céges vásárlás, azt hiszem fogy védelemhez nem mehetek) A két kör összesen 3 hónapig tartott :U

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12559) Badboys válasza SzabóTamàs90 (#12558) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm így lesz. Tegnap elküldtem az emailt a TMX nek, hogy nem kérem ezt a lehetőséget. Holnap reggel meg beszélek még a Huawei ügyfélszolgálattal aztán meg látjuk.

(#12560) odipapa


odipapa
senior tag

MI band 5-höz szíjat tartanak valahol készleten? Valmelyik országos multiba esetleg? Köszi!

(#12561) Dwatti válasza odipapa (#12560) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem egyenlőre még csak online van. edigital.hu, alza, emag...

(#12562) jilian


jilian
addikt

Hello!

Lányomnak szeretnék venni egy órát.
Amit szeretnék :
-gps nyomon követés
- hívás
- strapabírás
- jó lenne azért 2 napos üzemidő

Milyen lehetőségek van 50 ezer körül?

(#12563) nexus6 válasza sutatokisr (#12537) üzenetére


nexus6
aktív tag

sziasztok! na az engem is érdekelne... a coros pace 2. a tesztek szerint eléggé pontos és nagyon baráti ára van. sajnos ahogy látom euban nagyon hiánycikk lett...
esetleg valakinek tapasztalata?

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#12564) Dwatti válasza jilian (#12562) üzenetére


Dwatti
addikt

Nyomonkövetés valószínűleg alkalmazást használ, ami az akksit nagyon használja, ilyen ap android vagy ios rendszeren van ezek az órák alapból max 2-3 napot tudnak egy töltéssel. Nyomonkövetés ebből vesz el. Telefon hívás szintén.
iiWatch 100 e felett
(kinai) androidos óra sim kártyával 20-60 e körül.
De általában méretben nem nőies tipusok) Sajnos semmilyen tapasztalatom nincs velük
Vannak a szolgáltatóknál gyerek és senior gps követő órák de elég bénán néznek ki. Tudásuk is gyatra.
Esetleg e-simes óra pl Samsung de nyomonkövetést nem tudom tudja-e

[ Szerkesztve ]

(#12565) anrb válasza nexus6 (#12563) üzenetére


anrb
aktív tag

Nem valószínű. Nemrég mutatták még csak be, a magyar forgalmazóknak (Spuri Futóbolt, Nyúlcipő bolt, Zerge) sincs készleten.

(#12566) noiq_nolife


noiq_nolife
csendes tag

Sziasztok, milyen okosórát ajánlanátok GPS trackelesre? Igazából csak fallbackkent lenne rá szükség, mert az utolsó frissítés óta megbízhatatlan a telefonom GPS-e. Lehetőleg minél olcsóbban, használt se zavar.

(#12567) HKorn válasza noiq_nolife (#12566) üzenetére


HKorn
addikt

Legolcsóbb használható GPS-es óra az Amazfit Bip használtan

Run&Ride

(#12568) vaakuum


vaakuum
addikt

sziasztok!

Családtagoknak (2 gyerek és 1 feleség) szeretnék valami okoskarkötőket (ha időt is mutatnak, nem baj) venni. Elsődlegesen a pulzusmérés és alvásminőség mérés, illetve futáshoz gps adatok elég lenne. Ezen kívül a hosszabb üzemidő lenne a lényeg. Melyik típusok lennének ajánlottak 15-20eFt/db árkategóriában? Zenejátszó meg egyéb funkciók nem kellenek, az alapotkat elég, ha tudja, de azt lehetőleg stabilan és energiatakarékosan. Ha a gps csak a felső kategóriában elérhető, akkor hanyagolható, majd a telefonjuk méreget, amit tud.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#12569) Dwatti válasza vaakuum (#12568) üzenetére


Dwatti
addikt

(#12570) vaakuum válasza Dwatti (#12569) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi!
Alzánál ránéztem, de azt látom, hogy akad a felbontás-visszaküldés miatt a pár ezer forintos kedvezmény a piros és a fekete színből is.. Feltételezem ezek a 14 napon belüli viszsaküldések. Mi lehet az oka, hogy ilyen sokan visszaküldik?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#12571) Dwatti válasza vaakuum (#12570) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem tudom mi az oka. kicsit nagyobb és szögletesebb mint a Honor vagy Mi Band-lehet ez. De vegyél bontatlant ha nem tetszik vissza küldöd 😃
De alzán drága van olcsóbb bolt pl
MM - 1200 Ft (20 990)

[ Szerkesztve ]

(#12572) Dwatti válasza vaakuum (#12570) üzenetére


Dwatti
addikt

De ha számit pár ezres is akkor vegyél Huawei band 3 pro- t majdnem ugyan azt tudja csak másfél éves verzió.

(#12573) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Eddig Xiaomi Mi Band vonalon mozogtam (2, 3, 4). Gondoltam a 4-et odaadom a gyereknek, magamnak pedig veszek valamit. Eddig az Amazfit Bip-et és az Amazfit Verge-t néztem. Utóbbinak jobban tetszik (képek és videók alapján) a formája, valamint a kijelzője, viszont elég gyenge az akkuideje (nem Verge Light). Ha a kettő között kb. 5000 Ft különbség van a Bip javára, ti melyiket ajánlanátok?

Alex

(#12574) vaakuum válasza Dwatti (#12572) üzenetére


vaakuum
addikt

Az adott bolton belüli árak szórásán tűnt fel hogy akadnak belőle bontottak a boltban is, amikor ugyan arra a termékre kihozott pár olcsóbbat, akkor néztem, hogy azok bontottak, ebből jött a következtetés, hogy egyszer valaki már biztosan visszaküldte őket.
Kolléganőm honor5-öt ajánlgat. Árban az úgy tűnik olcsóbb, de gondolom a különbségnek más oka is van, tehát nem biztos, hogy az kell nekem.

szerk: ha a gps annyira megtömi telefon nélkül a memóriát, hogy lefagy tőle hamar a kütyü, akkor talán jobb, ha nincs is benne.

Bár a honor 5-ről sem tudom, hogy bírja memóriával, ha telefon nincs a közelében. :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#12575) Dwatti válasza vaakuum (#12574) üzenetére


Dwatti
addikt

honor 5-ben nincs gps ( ha 2-3 edzés-nyomom követés után törlöd az aktivitást akkor nem telik meg a memória.) Azért maratont nem ezzel kell futni :D

[ Szerkesztve ]

(#12576) Orgi válasza vaakuum (#12574) üzenetére


Orgi
őstag

Én Honor 5-öt használok már jó ideje, egész napos túrázás, kardio edzések és benti úszáshoz, szerintem ehhez teljesen jó. Az úszás kivételével általában bt kapcsolatban van a telóval, gyönyörűen mutatja is a bejárt km-eket térképen a túra után (ez csak Honor/Huwaei telóval megy).

(#12578) vilmose33 válasza SzabóTamàs90 (#12577) üzenetére


vilmose33
őstag

Egyedül a kamera vezérlés nem megy más telefonokon ,Honor Band 5-tel csak Huawei-Honor telefonokon engedélyezi tudtommal. Térképen nem emlékszem korlátozásra.

A jövő most van

(#12579) Orgi válasza SzabóTamàs90 (#12577) üzenetére


Orgi
őstag

Nem akartam dezinformálni, én úgy tudtam, valaki írta is a saját topicjában, hogy a térképen az útvonal kijelzése csak Huawei/Honor telón megy, máson nem, de ha mégse, akkor az remek.
Barátomnak Samsung telóval ugyanilyen karperece van, ugyanaz a firmware és azt mondta, neki nincsen kültéri kerékpározás az edzések között, nekem van, de ezt elég hihetetlennek tartom.

(#12580) Badboys válasza Orgi (#12579) üzenetére


Badboys
őstag

A párom HTC telefonján megy a Huawei és a Samsung Healt is és mutat mindent. Viszont a honor 5 ből pl. kivették a kültéri kerékpározást az utolsó frissitéssel.

(#12581) Orgi válasza Badboys (#12580) üzenetére


Orgi
őstag

Ami vicces, mert legutolsó firmware van az én Honor Band 5-ömön (1.1.0.162) és nekem ott van benne a kültéri kerékpározás.

(#12582) Badboys válasza Orgi (#12581) üzenetére


Badboys
őstag

A Honor 5 ben nála nem volt benne csak az előző szoftverben amivel meg vásároltam. A Healtban ott van. Végül is mindegy mert a látása miatt eladtam. Sajnos a kicsi betűket és ábrákat nem látta jól. Amig itt volt én sem találtam benne. Nem tudom milyen szoftver verzió volt benne. Arra viszont emlékszem, hogy a fórumon mások is panaszkodtak, hogy nincs benne kivették.

[ Szerkesztve ]

(#12583) Badboys válasza SzabóTamàs90 (#12558) üzenetére


Badboys
őstag

Szia!
Megtettem nem fogadtam el. Viszont küldtek egy csere utalványt mivel a T nél vásároltam. Azt mondták vívjam meg a T vel a meccset. A T nél azt mondták, hogy cserét ebben a kategóriában nem tudnak biztosítani. Én meg mondtam, hogy nekem semmilyen Huawei termék még ingyen sem kell. Viszont olyat mondtak, hogy leszámolnak valamilyen elhasználódási összeget és azt esetleg kifizetik. Ilyent még nem hallottam. Ez most valamilyen vicc?

(#12584) anrb válasza Badboys (#12583) üzenetére


anrb
aktív tag

Fogyasztóvédelem. Az Ügyfélkapun biztosan panaszt tudsz tenni. Lehet, hogy egy hónap alatt kapsz választ, de végül garantáltan el fogják meszelni a Matávot.

(#12585) anrb


anrb
aktív tag

Polar Vantage V2
[link] [link] [link]

(#12586) nexus6 válasza anrb (#12585) üzenetére


nexus6
aktív tag

ritka szutykok a gyártók... ami kisebb és normálisan néz ki, illetve a tudásánál sem kell megalkudni annak piszkosul megkérik az árát... én is gps-s karkötőt vagy kisebb órát keresek, mert vékony a csuklóm. de egyébként szép darab a polar
nekem a garminban a vivoactive hr+ és a vivoactive 4s tetszik. használatra meg az instinct, csak az meg nagy. a telefonon felvétel meg zene nem érdekelne. inkább csak sport meg pulzus mérés lenne. pár tesztet olvastam és vannak amik elég pontatlanok, vagy gps-sel alig mennek el egy edzést

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#12588) balu1977 válasza nexus6 (#12586) üzenetére


balu1977
senior tag

Az instinct miért nagy? Szerintem normális méretű.

[ Szerkesztve ]

(#12589) anrb válasza nexus6 (#12586) üzenetére


anrb
aktív tag

Polar: Ignite vagy Unite
Garmin: Forerunner 45/45s, 245, 745, Vivoactive 4/4s, Fenix 6s
Suunto: 3

[ Szerkesztve ]

(#12590) HKorn válasza anrb (#12589) üzenetére


HKorn
addikt

Unite-ban meg Polar 3-ban nincs GPS, sportóránál az elég nagy fail sztem.

Run&Ride

(#12591) HKorn válasza nexus6 (#12586) üzenetére


HKorn
addikt

Ne viccelj már, mekkora a csuklód körmérete? Enyém sem vastag, 18cm és egy 46mm-es Honor MW2-t hordok és simán elviselnék nagyobbat is. Ehhez képest egy 40mm-es Forerunner 45s az kb gyerekórának nézne ki rajtam.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#12592) anrb válasza HKorn (#12590) üzenetére


anrb
aktív tag

Igaz, ráadásul mindkettő fitness (= női) óra.

(#12593) FoLey-v válasza HKorn (#12591) üzenetére


FoLey-v
addikt

Enyém meg közel 19cm és 46mm tökéletes. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12594) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Kaptam egy "megbizast" es hiaba nem ertek vele egyet azert megprobalok segiteni... Jobban mondva megprobalnek, de a tema eleg tavol all tolem...

13eves fiunak szeretnenek egy okosorat esetleg egy okos karkotot...
Igazabol 2 feltetelt adtak es en tettem hozza meg 2-t ...bar lehet foloslegesen:
- Magyar nyelv
- Kulfoldi rendeles lesz igy az ar max 100EUR
+1 Mivel 13 eves lesz meg csak igy gondolom, h a meret is szamit ezert mondtam nekik azonnal, h lehet egy okos karkoto jobb megoldas lenne.
+2 tamogatottsag. Ertem en ezalatt, h ok mar elkezdtek keresgelni es tipikus :U a FB bedobott nekik v.mit ami igaz 49EUR-t kellette magat, de meg tesztek keresgelese nelkul is latszott, h egy kinai sz*r majd 3 eves SW-el.
Szerintem legalabb egy Xiaomi vagy hasonlot kellene venniuk mert ha barmi gond adodna ott meg van arra esely, h azt a bugot kesobb javitjak.
Nemtudom jo iranyba probalom-e oket terelni...?

Ezek tukreben van olyan ami ajanlhato lenne?

Elore is koszonom!

(#12595) scyllarus válasza No.01 (#12594) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha jól rémlik, most jön Európába a Mi Watch (Revolve). Mindent tud és 100 €.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12596) Dwatti válasza No.01 (#12594) üzenetére


Dwatti
addikt

Xiaomi Haylou Solar
Xiaomi Haylou LS02 [link]
Magyar nyelv az lehet nincs de szerintem nem is szükséges.
Haylou Smart Watch 2 bemutató

[ Szerkesztve ]

(#12597) No.01


No.01
őstag

Huhhh ez gyors volt, koszonom! Meglesem es atkuldom nekik.

A Revolve csak elvileg jon vagy mar tuti a dolog csak varni kell ra?

(#12598) Dwatti válasza No.01 (#12594) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei Watch Fit [link] és van magyar nyelv. (40 eFt)

[ Szerkesztve ]

(#12599) nexus6 válasza anrb (#12589) üzenetére


nexus6
aktív tag

köszi Mindenkinek, újramérem magam :)
igazából nekem is a gps talán a legfontosabb mert bringára akarom használni. no meg azért néztem kisebbeket mert akkor kosár közben is tudnám hordani csuklószorítóval
dcrainmaker-en olvasgattam teszteket, az idő és pontosság miatt

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#12600) HKorn válasza scyllarus (#12595) üzenetére


HKorn
addikt

Mi az a minden, mert pl barométerről sehol sem olvasni. Ennél egy Honor MW2 még mindig többet tud.

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.