Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12202) anrb válasza Wmwinters01 (#12198) üzenetére


anrb
aktív tag

Az FR745 igazából egy elkésett darab, Garmin mércével "olcsó" triatlon óra. Én arra számítok, hogy megkapja a FR945/F6 újításait, és persze az összes FirstBeat funkciót. Valahogy differenciálni kell az FR245 és az FR945 között, kb. 150e lehet az ára. Szerintem kisebb lesz fizikailag, mint az FR945 és emiatt az akksiidő is csökken, esetleg máshol butítják le az FR945-öt.

(#12203) ( V ) válasza Dwatti (#12200) üzenetére


( V )
veterán

Rendben, köszi :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12204) anrb válasza anrb (#12202) üzenetére


anrb
aktív tag

Hivatalos render képek az FR745-ről. Az a jelszint ikon a képernyő alján az eSIM-re utalhat (1-4), de aztán lehet, hogy csak WiFi: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#12205) Dwatti válasza anrb (#12204) üzenetére


Dwatti
addikt

Kijelzőröl nem sokat írtak valószínű marad a transflective.
Fenix 7 sorozatot várom e - simmel

(#12206) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni, mert teljesen elvesztem az okosórák rengetegében.

Magamnak és barátnőmnek is szeretnék venni egyet.
Az elvárások nem túl nagyok...
Értesítések, zenevezérlés (spotify), és nem túl gagyi kinézet.
+ nem bánnám ha nem kellene naponta tölteni.
Preferálnám a kerek design-t, csak mert hasonlít a "kalsszikus" órákhoz,
de nyílván ez az utolsó utáni szempont.

Az Amazfit GTR -eket néztem, magamnak a 47 mm-est, nőibe pedig a glittert.

Nagyon mellé lövök vele, vagy esetleg van sokkal jobb alternatíva?
Nem szeretném folyamatosan foltozgatni a szoftvert, szereném ha szimplán "csak működne".

Előre is köszönöm

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#12207) atike


atike
nagyúr

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy van-e bármi különbség a "régi" Move Ecg és az új között (HWA08-MODEL 2-ALL)? Vagy eddig is csak ez az egyféle volt, csak most már kiírják ezt is a megnevezésben, hogy több pénzt kérjenek érte...? :U [link]

Korábban csak a neve volt és akcióban 30-ért is meg lehetett venni. Most ez a hosszabb név van kiírva, és az akciós ára is 38....

[ Szerkesztve ]

(#12208) Memmaao válasza anrb (#12204) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem a piros nagyon adja! Majdnem annyira tetszik, mint az Instinct!

Szerintem marad a transzflektiv, kár lenne elrontani egy amoled kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#12209) Wmwinters01 válasza Shokkolo (#12206) üzenetére


Wmwinters01
tag

Szerintem az itt olvasottak alapján a GTR jó lehet, de majd jön Dwatti és megcáfol és ajánl valami jobbat :D

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#12210) Shokkolo válasza Wmwinters01 (#12209) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nyílván az érzelmi döntést kerülném :)
Ezért is próbálnék megalapozott ajánlást kérni a topicban.
Gyanúsan vannak nálam sokkal járatosabbak a témában :B :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#12211) aero. válasza Shokkolo (#12210) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem van GTR es Huawei GT is, utóbbi jobb. Összeszedettebb az UI, tud magyarul és minden ékezetet helyesen kezel. Üzemidőben picit jobb a GTR, de a másfél hét edzésekkel is megvan a GT-nek. Az Amazfittel 21 nap a rekordom. Honorként létezik belőle női verzió is.

(#12212) Dwatti válasza Memmaao (#12208) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem is marad a kijelző tipusa,

Mivel ez inkább futóóra ezért e sim biztosan nem lesz benne.
Ha valamelyikbe lesz is az inkább az utcai viseletre is alkalmasabb típusú lesz. Venu, Vívoactive, Fenix...

(#12213) Dwatti válasza Wmwinters01 (#12209) üzenetére


Dwatti
addikt

:DD :DD :DD

Amit igazán ajánlanék az Garmin V4 vagy a Venu...

[ Szerkesztve ]

(#12214) Dwatti válasza Shokkolo (#12206) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei gt2 vagy Honor magic watch2 46 és nőiben 42 mm változat. Szebb és szoftveressen is jobb mint a Gtr.

[ Szerkesztve ]

(#12215) Shokkolo válasza Dwatti (#12214) üzenetére


Shokkolo
addikt

A szebb relatív, nekem nem...
a szoftvernek utánaolvasgatok :K

@(#12211) aero.:
Jobb annyival a GT, hogy indokolja a ~1,5x -es árat?
Nyílván a GTR árából kiindulva nem lesz tökéletes sosem (mint pl az említett ékezetkezelés), de apróságokkal még ki tudok békülni. Nyílván egy komolyabb darab előnye megmutatkozna, viszont a pénztárca is diktál :B

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#12216) Black_Raven válasza Shokkolo (#12215) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mitől másfélszeres az ár? GTR 40k MagicWatch2 50k, Viszont sztem mindenképpen nézd meg élőben mindkettőt, mert pl. az MW2 jobban néz ki, mint a képeken..Az MW2 mellett a fő szempontod áll. Nem kell folyamatosan foltozgatni a szoftvert(sőt egyáltalán nem kell)"szimplán csak működik"

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12217) Dwatti válasza Shokkolo (#12215) üzenetére


Dwatti
addikt

Ok Gtr kicsit férfiasabb, de mivel sok probléma volt a szoftverrel meg a Gps vevő pontosságával ezért nálam elvágta magát. Pedig amazfit órával kezdtem Pace /Stratos de Gtr csalódás lett utánuk.
Okosóraként alapfunkciók jók sportban már kevésbé igaz ezt én már a Garminhoz mérem.
36 e körül árban simán megéri hibái ellenére is.
Huawei vonal 45 - 55 körül van.

(#12218) Dwatti válasza Black_Raven (#12216) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei, Honor órák hibáiról nem is nagyon olvasok. Amazfit vonalon azért még van panasz szoftverre Gps és pulzus mérésre is.

(#12219) scyllarus válasza Shokkolo (#12215) üzenetére


scyllarus
veterán

Te most a 2-esekről beszélsz? Mert a "sima" (első) GT 35-40-be kerül.
Nekem Honor Watch Magic (az első) van és nem cserélném, ha nem kellene SpO2 nagyon. De maradok a Huaweinél, nekem bejött, ráadásul évek óta ott gyűlnek az adataim is.
A Xiaomi óráknál különösen azért bosszantó az ékezetkezelés hibája, mert kvázi házon belül (nevük alatt forgalmazott márkáknál) meg tudják oldani.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12220) Dwatti


Dwatti
addikt

Honor MW 2 fel lehet dobni egy TPU Bumper Case Cover (Body protektorral-al is)

(#12221) Black_Raven válasza Dwatti (#12220) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azért nem olvasol, mert nem igazán van hibája a Huawei/Honor óráknak. Nekem volt Honor Watch Magic & van MagicWatch2 is. Hiba nélkül műxik, üzemidő ~2 hét(sporttól függ). Üzenet értesités példa: [kép] Nekem mindenben megfelel. :K A barna bőrszíjas Classic verzióhoz, a dobozában van gyári fekete szíj is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12222) FoLey-v válasza Black_Raven (#12216) üzenetére


FoLey-v
addikt

Tudnék mesélni,de a HMW2 élőben sokkal szebben is nézz ki. ;] :C

#12220 Dwatti Olvastam,hogy a tok(?) sok koszt gyűl össze. Ennél is fennáll?

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12223) Dwatti válasza Black_Raven (#12221) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit óra annak jó aki elsőre nem akar rá sokat költeni de az Olcsó Kinai óráktól jobbat akar ,de nem tudja melyik vonalon induljon el, sport vagy okos funkciók ?
Egy kezdő okosóra tulajnak jó de akinek fontos a megbízhatóság, pontosabb adatok az lépjen egy kategóriát feljebb.

(#12224) Dwatti válasza FoLey-v (#12222) üzenetére


Dwatti
addikt

Garminhoz van nekem is igaz az puha szilikon és nem gyűjti a koszt.
De amit képen látsz csak az óra keretet védi. Nem takarja a kijelzőt !

HMW 2 protector keményebb és szerintem jobban koszolódik de leszeded és mosható! Védi az órát is +hozzá egy kijelző fólia és sokáig éppen marad.
Én vettem 2 db-ot 1000ft/db- csak a keretet védi (kijelzőre + üveget)
HMW 2 protector kicsit drágább jobb minőség 800 -1200 Ft /db

De van teljes tok is. > Mutat

[ Szerkesztve ]

(#12225) Black_Raven válasza Dwatti (#12223) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is GTR-t akartam venni, megjelenése után kb másfél hónappal. Aztán elkezdtem olvasni a topikját..Így maradt a Huawei/Honor, perecem volt már előtte mindkettőtől.
Más. Viszont a Spotify vezérlést a HMW2-n nem tudom műxik e, és már töröltem a Spotify appot. A zene vezérlése a telón lévő, sima liba. Aki tudja nézze meg a Spotify-t.
Hát én raknék rá ilyen tokokat, még a telóm is csupaszon volt mindig, (jó egy sima ultra clear Xpro fólia van a telón)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12226) Dwatti válasza Black_Raven (#12225) üzenetére


Dwatti
addikt

(#12227) Black_Raven válasza Dwatti (#12226) üzenetére


Black_Raven
veterán

Magyarul nem műxik, csak ha letöltöd magadnak a számokat a telefonra, vagy órára..vagyis wearOS-es óra kell hozzá, vagy a felsoroltak. Az is igaz hogy én, nem az órával vezérlem a zenét, hanem a Honor Magic EarBuds tws fülessel. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12228) aero. válasza Black_Raven (#12225) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mukodik a Spotify GT2-n. Mar amikor ... Meg amikor nem. Teljesen random, meg nem sikerult rajonnom, hogy ezt igy hogyan.

(#12229) FoLey-v válasza Dwatti (#12224) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ilyet hol lehet kapni? Nekem elég lenne ha csak keretet védjen.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12230) Dwatti válasza FoLey-v (#12229) üzenetére


Dwatti
addikt

TPU Watch Cover Case Protector Bumper for Hua-wei Honor Magic 2
ebay,
ali ,amazon
Nekem szerencsém volt mert garmin fórumon árultak igy 3 nap múlva nálam is volt.
De van már itthon is többféle tok
ÁTTETSZŐ KÉK

(#12232) jupp008


jupp008
senior tag

Ebay -ről rendeltem Galaxy Watch 42mm -hez üvegfóliát, de az a 3db ami ma érkezett az valójában 42mm átmérőjű volt.

Nem tudjátok milyen órához lehetne felhasználni ?

(#12233) FoLey-v válasza Dwatti (#12230) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszi pont egy tok kapóra is jön,mert sajnos pici hajszál karc lett. :O :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12234) Nikla


Nikla
tag

Sziasztok,
Dillemma - párom szülinapjára apple watch - de melyik?? :F

A) SE 44m LTE
Hivatalosan, új, gyári gari, stb.
Always on Altimeter

B) 5 44m LTE
Ugyan ennyi kb árban úgy hogy van rá gyakran több mint 1 év gari.... sőt néha 2 év garival is ki lehet most fogni
Always on Display, EKG

Sose volt még csak családban se egyik sem, így pl az Always on display ér valamit? Tényleg frusztráló ha nem az?
EKG nem igazán pozitívum, csak összeszedtem mi a különbség a kettő közt.
6ban nem gondolkozom, onnan indult a dolog hogy 3-ast kap :D :D

Köszi!!

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#12235) anrb válasza Memmaao (#12208) üzenetére


anrb
aktív tag

Természetesen maradt a 240x240 MIP kijelző. Vékony csuklóra, hölgyeknek szánták (az FR945-ből csak fekete van). Egyébként semmi értelme 100 dollárt spórolni az FR945-ön úgy, hogy fele akkora a tárhely, nincs térkép (de lehet pl. dwMAP alkalmazást futtatni) és kisebb az akku.
Pont ugyanez a helyzet az Apple Watch 6 és az SE között.

[ Szerkesztve ]

(#12236) Wmwinters01 válasza Nikla (#12234) üzenetére


Wmwinters01
tag

Hát ezt nektek kell eldönteni, hogy kell-e az Always on Display. Én használtam S3-at, abban nem volt és nem is zavart a hiánya (majd aki mind a kettőt használta már, majd ad pontosabb képet).
EKG-t én úgy veszem komolyan mint a véroxigénszint mérőt... inkább csak tájékoztató jellegű, mintsem orvosi műszer, de ha fontos inkább legyen mint ne.. ha nem fontos akkor meg kb nem is kell :D

Igazából nagy különbség nincs köztük, ha tehetitek menjetek be valahova ahol ki van állítva (SE majd lesz ugye.. :D) és amelyik jobban tetszik.
Nálunk is most lesz óra vásár, de az SE lesz, a szíjak úgy megvettek kilóra mind a kettőnket, hogy azt kell venni :D

Szerk.: Bár hogyha titok, hogy azt kap, akkor az már kicsit macerásabb, de akkor is érdemes megnéznek mind a kettőt közelebbről és amelyikről úgy gondolod hogy jobban tetszene neki, azt kell választani. Bár szerintem a szíjak is sokat nyomhatnak a választásnál.

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#12237) vilmose33 válasza Nikla (#12234) üzenetére


vilmose33
őstag

Használtam Watch 5-t , első dolgom volt kikapcsolni ,már csak az akkumulátor miatt is. EKG-t használtam, szerintem hasznos funkció. Se- t venném inkább, tovább lesz rá támogatás. Az 5-s inkább kicsit ránc fel varrt 4-es.

A jövő most van

(#12238) Dwatti


Dwatti
addikt

(#12239) szpeti40 válasza Nikla (#12234) üzenetére


szpeti40
addikt

Az always on szerintem felesleges, ha nem nézed amúgy sem az órát, akkor minek mutassa az időt az akkuidő kárára.
Ha meg fellendíted a kezed, úgyis bekapcsol.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#12240) Nikla válasza vilmose33 (#12237) üzenetére


Nikla
tag

Wmwinters01, vilmose33, szpeti40
Köszönöm, SE lesz, 139e hivatalosan apple oldalon, így még olcsóbb is valamennyivel. :C

[ Szerkesztve ]

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#12241) FoLey-v válasza Dwatti (#12238) üzenetére


FoLey-v
addikt

Jól nézz ki csak kár hogy ezek nem olcsók. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12242) Dwatti válasza FoLey-v (#12241) üzenetére


Dwatti
addikt

Forerunner sorozat nekem nem tetszik, maradok a fenix vonalon. De már csak a 7 seria amire váltani fogok. Addig jó az 5 is.

(#12243) Memmaao válasza szpeti40 (#12239) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezért szeretem én a transzflektiv kijelzőt! Az mindig látható és nem fogyaszt sokat.

My name is Bond, James... Dean.

(#12244) FoLey-v válasza Dwatti (#12242) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem tetszik a Garmin,de nem olcsó. A legolcsóbb Vivomove HR Sport meg Forerunner 45S. Majd egyszer beszerzek kettő közül. Bár nem tudom az említett kettő tudja-e mutatni az értesítést pl. messengert.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12245) szpeti40 válasza Memmaao (#12243) üzenetére


szpeti40
addikt

Hát erősen gondolkozom rajta, hogy a következő órám nem samsung lesz, mert amit csinálnak, hogy jól működő funkciókat szednek ki csak úgy, az hihetetlen....
Még egy okos ébresztés sincs az óraikon :(((

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#12246) Dwatti válasza FoLey-v (#12244) üzenetére


Dwatti
addikt

Tudja az értesítéseket messengert is. 45S. elég kicsi óra.

(#12247) FoLey-v válasza Dwatti (#12246) üzenetére


FoLey-v
addikt

1.04 inch ez szomorú,pedig az óra jól néz ki. :O
Gondolom 1.3 inch meg 100k+-ba kerül. :(((

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12248) Dwatti válasza FoLey-v (#12247) üzenetére


Dwatti
addikt

Vivoactive 4s karácsony előtt biztos jó áron lesz, alzát , zerge, garmin.hu érdemes nézegetni
emag extreme digi felejtős mert nem hazai gari /szerviz

(#12249) FoLey-v válasza Dwatti (#12248) üzenetére


FoLey-v
addikt

Még megvárom karácsonykor mi lesz. Addig el vagyok Honorral is. :D

Lenne egy kérdésem hajnalban sikerült melo közben radiárnak neki koccintani. Ránézésre nem lehet észrevenni csak ha fény és közelre nézzem.
Ezt hogy lehet orvosolni? Fólián kívűl,mert már rendeltem. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12250) Memmaao válasza FoLey-v (#12249) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem úgy, hogy nem nézegeted. Használati eszköz. Persze, mindig az első karc a legfàjóbb, de elkerülhetetlen. Vagy Garmin Instinct! Erősített polikarbonát ház, bőven az üveg fölé ér. Ezen még egy darab karc sincs nekem. Pedig elég rendesen igénybe van véve.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.