Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) HKorn válasza tibike8 (#13348) üzenetére


HKorn
addikt

Az lehet, Vibert nem használom, többi nekem ok

Run&Ride

(#13352) xkoti válasza verser233 (#13349) üzenetére


xkoti
senior tag

Esetleg másik sms app-ot próbáltál ? :D Lehet nem kompatibilis a gyárival.

KO

(#13353) verser233


verser233
senior tag

Próbáltam pár hete (más miatt, akkor még az óra nem is volt meg) de akármilyen más sms appot próbáltam azokra semmilyen sms-t nem kaptam meg (mármint a telefonra). Amit visszaállítottam alapértelmezettként a gyárit (Google message), megjöttek az sms-k

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#13354) gyemipapa válasza Gabis (#13347) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm, megtaláltam, telepítettem az outlookot, tényleg így megjeleníti a levél első pár sorát.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13355) Kobak 27 válasza HThomas (#13339) üzenetére


Kobak 27
tag

Köszi. Addig tököltem, míg elfogyott, várok kicsit, hátha kapható lesz még ennyiért.

Más.

Néztétek, hogy a Turbado-nak annyi?

(#13357) Kobak 27 válasza Dwatti (#13356) üzenetére


Kobak 27
tag

Köszi, néztem. 75-ért van az Aquanál is, itt viszont 70 alatt volt. Picit várok, karácsonyig azért még van idő, remélem nem fázok rá.

(#13358) Dwatti válasza Kobak 27 (#13357) üzenetére


Dwatti
addikt

Sorry azt nem láttam mennyiért volt akcióban.

(#13359) xkoti válasza Kobak 27 (#13355) üzenetére


xkoti
senior tag

Hogy hogy mi lett velük ? :D

KO

(#13360) CHIPman válasza xkoti (#13359) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13361) papeerkind


papeerkind
csendes tag

Hmw2 vagy garmin venu sq? :)

(#13362) xkoti válasza CHIPman (#13360) üzenetére


xkoti
senior tag

[link]

KO

(#13363) xkoti válasza papeerkind (#13361) üzenetére


xkoti
senior tag

Csak egy listát tudok adni :D Mivel 3 varriáns volt össze hasonlítva nálam (amazfit,huawei,garmin) így az úriember aki segített felsorolta melyik a jobb választás.

Garmin Venu Sq
- Pontosabb sport és egyéb adatmérés
- Jobb mobil alkalmazás (+Strava kompatibilis)
- Használható NFC
- Body batteriy™ Energia figyelés
- Folyadékbevitel naplózás
- balesetet érzékelés
-- Vér oxigéntelítettség érzékelés
- tresszkövető algoritmus
- Minőségibb kialakítás
- mindig bekapcsolt kijelző
-ANT+

Akkor még a honor watch 2 képbe se volt :D

KO

(#13364) papeerkind válasza xkoti (#13363) üzenetére


papeerkind
csendes tag

Köszönöm, bár nem mondható hogy okosabb lettem :D
Te végül milyen órát fogsz venni?

(#13365) xkoti válasza papeerkind (#13364) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem árilag a Honor Watch 2 lesz a favorit :D Ráadásul a 42mm verzió.

KO

(#13366) papeerkind válasza xkoti (#13365) üzenetére


papeerkind
csendes tag

Én is a kisebb verziót néztem első órának. Ha jól látom hasonló a tudása.

(#13367) xkoti válasza papeerkind (#13366) üzenetére


xkoti
senior tag

Azért van a kettő közt különbség :D [link]

KO

(#13368) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Sziasztok!

Melyik most a legkiforrottabb android és ios kompatibilis okosóra? Elveszek a sok tesztet olvasva, nem igazán jöttem rá, melyikre lenne érdemes beruháznom. Mindegyikről írnak jókat rosszakat, egyiket sem tudtam beazonosítani győztesként (komoly kompromisszumoktól mentesként). Tetszik pl a Huawei Watch GT2 és Pro, a Samsungot pedig kiforrottabbnak írják a tesztek a szoftverek miatt.. Van még Garmin, Xiaomi, Honor is... Nem feltétlenül mennék sokkal 100 ezer felé, feltéve ha tényleg van olyan ami "győztesnek" nevezhető... Fontos még, hogy ne legyen túl kis méretű, férfi óra lesz. Alapvetően az igazi óra jellegű dizájn tetszik, a teljesen gumi/műanyag kiviteleket nem szeretem. Köszönöm előre is a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#13369) Dwatti válasza DroneZ^ (#13368) üzenetére


Dwatti
addikt

Ár érték arányban: honor magic watch2, sportban alap okosóra tudásban garmin, funkciókban Samsung de ott nagyon gyenge az üzemidő.

(#13370) xkoti válasza DroneZ^ (#13368) üzenetére


xkoti
senior tag

Ha ios akkor annak kivétel nélkül az apple watch ott is van lehetőség természetesen hogy más óra is működik de ami 100% pontos lesz az sajnos az Apple Watch :D

KO

(#13371) scyllarus válasza xkoti (#13370) üzenetére


scyllarus
veterán

"android és ios kompatibilis" és "igazi óra jellegű dizájn" itt bukta az AW.
Én is mindkét rendszert használom, így szóba sem jöhet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13372) DroneZ^ válasza Dwatti (#13369) üzenetére


DroneZ^
őstag

Huawei Watch GT-nél is jobb?

(#13373) scyllarus válasza DroneZ^ (#13372) üzenetére


scyllarus
veterán

A Watch GT "párja" a Honor Watch Magic, az első. A HWM2 a GT2-vel van párban, és mivel minimális dizájnbeli eltérések vannak csak a két kettes modell között, egyértelmű, hogy igen, jobb a GT-nél. A GT 2-nél is jobb, mert ugyanazt, ugyanúgy, de olcsóbban tudja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13374) DroneZ^ válasza scyllarus (#13373) üzenetére


DroneZ^
őstag

és ez a zárt szoftver miatti fejlesztésleállítás mennyire lesz érvényes ezekre? Vagy az csak Huaweire igaz? Nem világos számomra, csak olvastam a rémhírt :U

(#13375) scyllarus válasza DroneZ^ (#13374) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem teljesen értem, mire gondolsz.
Huawei, Honor (még) egy cég, ugyanaz vonatkozik mindkettőre.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13376) DroneZ^ válasza scyllarus (#13375) üzenetére


DroneZ^
őstag

Azt olvastam hogy nem sokáig fogják már szoftveresen támogatni ezeket az órákat (az androidos telefonokkal együtt)

(#13377) scyllarus válasza DroneZ^ (#13376) üzenetére


scyllarus
veterán

Így értem. A GT 2-re elvileg jön a Harmony OS (de azért ez még nagyon feltételes).
A Honorra - mivel hardveresen ugyanaz - szintén jöhetne, de én már személyesen is átéltem, hogy ennél a cégnél nem így van. A zárt rendszer miatt különösebb hátránya nem lesz, a használhatósága csökkenni nem fog, viszont a GT2-é javulhat az új rendszerrel. Persze simán lehet, hogy valaki kitalálja, hogy lehet majd a Honorra is ráheftelni a Harmonyt, de ez már tényleg csak találgatás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13378) gyemipapa válasza DroneZ^ (#13376) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Tudsz linket is adni a megbízható forráshoz?
Amúgy ha ez így is igaz esetleg, nem gondolnám, hogy ez 3-4 éven belül bekövetkezik, és az emberek többsége szerintem ennél gyakrabban cserél telefont, okosórát.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13379) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!
MElyik okosórát éri megvenni a Xiaomi HAYLOU LS05 Solar okosórát újszerű állapotban, garisan 10.ezerért vagy egy szép állapotban lévő Samsung Galaxy Gear Fit 2 szintén 10 ezerért?

(#13380) scyllarus válasza Hópihe5 (#13379) üzenetére


scyllarus
veterán

Samsung, egyértelműen, bár az perec, nem óra..
De mindkettőről van itt a Mobilarénán teszt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13381) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Hello,
esetleg tudnátok ajánlani valami hasonló órát?
-Android wear legyen rajta vagy valamilyen egyedi android wear
-Több appot is szeretnék letölteni rá (Store app), illetve késöbb készitenék saját alkamazást is rá
-Ne csak fogadja az üzeneteket, hanem vissza is tudjak irni rajta
- legalább 1,5 napot birjon töltés nélkül

Köszönöm elöre! :R

Eddig talán az Oppo Watch-ot talátam.

(#13382) Hópihe5 válasza Hópihe5 (#13379) üzenetére


Hópihe5
tag

vagy inkább egy Honor band 5 teljesen újan és ugyan ennyiért?

(#13383) Hópihe5 válasza scyllarus (#13380) üzenetére


Hópihe5
tag

vagy inkább egy Honor band 5 teljesen újan és ugyan ennyiért?

(#13384) scyllarus válasza Hópihe5 (#13383) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért a Gear Fit 2 sokkal többet tud annál. De nem ismerjük a többi paramétert (pl. milyen telóval fogja használni), így én nem mertem ajánlani másikat a kérdésben szereplőkön kívül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13385) Dwatti válasza Bestspiler7 (#13381) üzenetére


Dwatti
addikt

Esetleg a TicWatch Pro 2/3

(#13386) Bestspiler7 válasza Dwatti (#13385) üzenetére


Bestspiler7
tag

köszi, eddig akkor:
-TicWatch Pro 3
-Oppo Watch

(#13387) Hópihe5 válasza scyllarus (#13384) üzenetére


Hópihe5
tag

huawei p smart 2019 mobillal használnám.

(#13388) scyllarus válasza Hópihe5 (#13387) üzenetére


scyllarus
veterán

Hopp, bocs, nem vettem észre, hogy a saját hsz-edre válaszoltál :)
Hát, én mindig új párti vagyok. Ugyanakkor nagy Honor rajongó.
Én a HB5-öt venném, elismerve ugyanakkor, hogy a Gear Fit 2 sokkal többet tud.
Kérdés, hogy szükséged van-e erre a plusz tudásra, egy használt eszköz lehet rizikós.
Plusz, régi technika, de nem véletlenül került 5x annyiba (erősebb forint mellett)
Nem tudom, neked mi a fontos, Huawei mobilhoz a HB5 a legtisztább választás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13389) xkoti válasza scyllarus (#13371) üzenetére


xkoti
senior tag

Csak mondtam uram hogy az iphone-nál mire lehet számítani.
Annó Iphone 7 -em volt eszméletlen sokat dúrtam hogy androidos okosóra mint varriáns lehetne e de mindegyikre volt valami panasz vagy hiba :D
De bízom benne te találsz olyat ami megfelel.

KO

(#13390) scyllarus válasza xkoti (#13389) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem nekem kell, az enyém már megvan :) A fórumtársnak kellett mindkét rendszerhez óra.
És igazad van, Iphonehoz nyűgös minden, ami nem AW, de mivel droidhoz meg lehetetlen használni azt, így, ha valaki ragaszkodik mindkét rendszerhez, marad a kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13391) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Köszönöm a segitséget! :)
Végül egy Fossil 5 gen rendeltem 43 000 Ft-ért (50Euro kuponomat végre fel tudtam használni)
Így szerintem ez egy jó vétel volt :)

(#13392) ChoppR válasza Bestspiler7 (#13391) üzenetére


ChoppR
tag

Jó vétel. Én a Withings Scanwatch-csal szemezem, de sajnálok érte 100e Ft-ot adni. Talán lesz rá valami feketepéntekes akció. Max 80-ért vinném :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#13393) atike


atike
nagyúr

Szerintetek melyik a jobb vétel?

Samsung Galaxy Watch Active 2 vagy Garmin Vivoactive 4?

(#13394) HKorn válasza atike (#13393) üzenetére


HKorn
addikt

Minden attól függ mire kell? Samu teljesebb értékű okosóra, telepíthető appokkal, BT hivással, jövőbeni EKG képességgel, rövid üzemidővel, Garmin meg inkább a sport részben erősebb, meg üzemidőben.

Run&Ride

(#13395) atike válasza HKorn (#13394) üzenetére


atike
nagyúr

Általános felhasználás, kevés sport. Kinézet, üzemidő az érdekes, de pontosan az ilyen pro és kontra dolgok érdekelnének... :)

(#13396) xkoti válasza scyllarus (#13390) üzenetére


xkoti
senior tag

Így van részben ezért is váltottam róla :D

KO

(#13397) HKorn válasza atike (#13395) üzenetére


HKorn
addikt

Garmin mellett még az NFC-s Garmin Pay szól, viszont kijelzőben szebb a Samu, mivel az AMOLED. Kinézet meg szubjektív, fel kell próbálni a kezedre mindkettőt, aztán amelyik jobban tetszik azt megvenni.

Run&Ride

(#13398) atike válasza HKorn (#13397) üzenetére


atike
nagyúr

Gondolom mind a kettő full magyar mind az órán, mind a telefonos programban... Folyamatos óra megjelenítés van mind a kettőn? Mondjuk ott az amoled miatt gondolom a samu a szerencsésebb választás...

(#13399) fematthew89


fematthew89
tag

Sziasztok!

Almás telefonhoz mit javasoltok, feleségemnek lenne?
Köszi előre is!

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#13400) HKorn válasza atike (#13398) üzenetére


HKorn
addikt

Magyar igen mindkettő. Always on a Garminnál szerencsésebb a kijelző technológia miatt (transzreflektív panel), AMOLED-nél is van, de az kb felezi az üzemidőt, amiben amúgy sem erős a Samu (kb 2nap -> 1 nap)

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.