Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok.
Szeretnék venni egy okosórát. Sok funkcióra nincs szükségem, lépésszámláló, értesítések, zene vezérlés stb. Egy fontos szempontnak meg kellene feleljen, mégpedig bírja a port, koszt. Retkes helyen dolgozok, ahol rengeteg a fémpor.
Tudom, hogy erre egy karkötő is jó lenne, de nem igazán jön be a formája egyiknek sem.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csend a lelke mindennek!

(#12152) Dwatti válasza gabikiraly2 (#12151) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit Trex, Garmin instinct.

(#12153) ( V )


( V )
veterán

Találkozott már valaki ezzel Garminon?

[kép]

Random feldobálja aztán eltűnik. :F

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12154) Dwatti válasza ( V ) (#12153) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem, esetleg egy letöltött alkalmazás, fizetös számlap amihez kell a Connect IQ kapcsolat.

(#12155) ( V ) válasza Dwatti (#12154) üzenetére


( V )
veterán

Reggel volt vmi szoftver frissítés (az órán) azóta csinálja. Eddig nem volt vele gond ilyen téren.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12156) -=Vacsek=- válasza scyllarus (#12131) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

aha ez nem rossz. samsung watch active 2-t néztem még de az 65 ezer ft.. az tuti hogy tetszene neki.

(#12157) Dwatti válasza ( V ) (#12155) üzenetére


Dwatti
addikt

Ránézek a fenixre mert ma nem hordtam.

(#12158) Dwatti válasza ( V ) (#12155) üzenetére


Dwatti
addikt

FW frissítés nincs, számlap frissítésem volt. De IQ nem jelez nekem.

(#12159) scyllarus válasza ( V ) (#12155) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyen volt már 2 éve is, a letöltött számlapot nem találja. Elvileg reboot megoldja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12160) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Van valami best buy kínai okosóra, amire illik a következő leírás:
- kifejezetten hosszú üzemidő
- kocka forma, szilikon szíj
- kamera vezérlés
- zene lejátszó vezérlés
- úszásra alkalmas legyen, vagyis IP68/58/akármi8
- Bluetooth LE
- a szoftver a telót se merítse nagyon
(ismerős vett kínai okosórát, ami nagyon meríti a telefont; vagy a szoftvere gagya, vagy a Bluetooth kapcsolat nem LE)

20 alatt jó lenne megúszni, mint pl. a CORN WB05, csak szögletes formátumban.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12161) scyllarus válasza Bici (#12160) üzenetére


scyllarus
veterán

A B vonalban és lejjebb a telefonos appok minősége a szörnyű és a borzalmas között ingadozik, szóval az lesz a gyenge pont.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12162) Bici válasza scyllarus (#12161) üzenetére


Bici
félisten

Akkor olyat keresek, ami simán csak rossz, hátha van ilyen.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12163) benczeb válasza benczeb (#12126) üzenetére


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Erre valaki esetleg? Koszonom!

(#12164) ( V ) válasza scyllarus (#12159) üzenetére


( V )
veterán

:R

Köszi, reboot után megszűnt.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12165) Gubu0101 válasza Corsa02 (#12147) üzenetére


Gubu0101
veterán

Félre értettem,bocsi.Nem lehet külön appot,viszont minden más működik úgy ahogy leírtad wifin is,jön értesítés,lehet válaszolni stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12166) Corsa02 válasza Gubu0101 (#12165) üzenetére


Corsa02
őstag

De, hogy átjöjjön az értesítés ahhoz folyamatos bluetooth kapcsolat kell a telefonnal nem?

The Truth Is Out There --->

(#12167) Gubu0101 válasza Corsa02 (#12166) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem,fent van wifin az óra így van kapcsolatban a telefonnal,feltéve ha az is wifin van de mobilneten keresztül is átjön az értesítés.
Az a lényeg,hogy a telefon is használjon internetelérés.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12168) kazanka


kazanka
őstag

Tudtok,néhány olyan órát ajánlani,ami Wifin is csatlakozik,a telefonhoz nem csak Bluetooth-on? Nekem egy Haylou Solar van ami csak a bluetooth-t tudja de a hatósáv elég kevés.

(#12169) Gubu0101 válasza kazanka (#12168) üzenetére


Gubu0101
veterán

Active 2 tuti,csak még borsos az ára :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12170) Corsa02 válasza Gubu0101 (#12167) üzenetére


Corsa02
őstag

ÁÁá, már értem, köszönöm!

The Truth Is Out There --->

(#12171) kazanka válasza Gubu0101 (#12169) üzenetére


kazanka
őstag

Nem ilyen kategóriában gondolkozok.

(#12172) gabikiraly2 válasza Dwatti (#12152) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Megnéztem az általad ajánlott órákat. A Trex nagyon jó lenne, de az alkalmazás hozzá egy katasztrófa, legalábbis az értékelések alapján. A Garmin viszont a húzós árával esett ki. Van még valami ajánlható max 50-ig ahol a szoftvert is lehet használni és az értesítések is megjönnek rendesen? Melóban max a kesztyű alatt lesz, az megvédi a portól.

[ Szerkesztve ]

Csend a lelke mindennek!

(#12173) Dwatti válasza gabikiraly2 (#12172) üzenetére


Dwatti
addikt

Használtam az amazfit alkalmazást szerintem nyugodtan beválalható + Strava szinkron is van.

(#12174) Csocsesz75 válasza gabikiraly2 (#12172) üzenetére


Csocsesz75
őstag

T-Rexhez az értesítések szempontjából a legjobb a Zepp(Amazfit) alkalmazás. Konfigurálhatod a rezgést ahogy szeretnéd nem csak rövid vagy hosszú van. Bármilyet be tudsz állítani. Amazfit GTS-hez és Mi Band 4 hez használom.

Edzés szempontjából viszont nem tudok nyilatkozni az nem az én asztalom. :)

Egyébként a Mi Band 4-et én is nagyon poros helyen használom fűrészpor és izzadság szép dzsuvát halmoz fel így nyáron estére a karkötő alatt. 2 hónapja minden este kiveszem a szíjából és mosom csap alatt. Bírja a port is meg a vizet is.

(#12175) ( V ) válasza ( V ) (#12164) üzenetére


( V )
veterán

Nem, mégsem. Ma újra kezdte... :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12176) Dwatti válasza ( V ) (#12175) üzenetére


Dwatti
addikt

Gyári számlapot használsz?

(#12177) Fecogame


Fecogame
veterán

Segítséget szeretnék kérni, nagyon kezdő vagyok okosórák tekintetében :) Nővérem szeretne egy okosórát, ami:

- rózsaszín
- vízálló
- iPhone 6S-el kompatibilis

Tudnátok ajánlani? :) :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12178) Fecogame válasza Fecogame (#12177) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez mennyire lehet jó? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12179) Dwatti válasza Fecogame (#12178) üzenetére


Dwatti
addikt

[link] Inkább az amazfit gts
Itt olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#12180) ( V ) válasza Dwatti (#12176) üzenetére


( V )
veterán

Nem, de most kipróbálom azzal is (vagy legalábbis Garmin made számlappal).

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12181) kazanka


kazanka
őstag

Nektek mennyi a bluetooth hatótávja? /BT5.0/

(#12182) Fecogame válasza Dwatti (#12179) üzenetére


Fecogame
veterán

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12183) vilmose33 válasza kazanka (#12181) üzenetére


vilmose33
őstag

OnePlus 7T Pro + Honor Band 5 max .10 méter szerintem , persze nincs közte csak sima fal. Szabadban pár méterrel több talán. Viszont van nálam egy Apple Watch 2 Nike+-picit hibás szervizt keresek hozzá- SE 1-el ,simán megvan a 15+ méter is.
Elnézést most olvastam el,hogy csak 4.2 van a Honor Band 5-ben, kevertem a Xiaomi-val .

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#12184) kazanka válasza vilmose33 (#12183) üzenetére


kazanka
őstag

Nekem Xiaomi Mi9T 5.0 és Haylou Solar 5.0 de nem több 3-4 méternél.Nem találok olyan okosórát 40 ezer alatt amiben Wifi is van.

(#12185) Dwatti válasza kazanka (#12181) üzenetére


Dwatti
addikt

Huawei P30 pro - Garmin Fenix 5 15 méter biztos megvan 2, fal is van közötte

(#12186) kazanka válasza Dwatti (#12185) üzenetére


kazanka
őstag

Megmondom őszintén ezt a kategóriát nem néztem.

(#12187) Dwatti válasza kazanka (#12186) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit Pace /Stratos - Honor 8 is kb 10 méter megvolt

(#12188) kazanka válasza Dwatti (#12187) üzenetére


kazanka
őstag

Ez már jobban hangzik

(#12189) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Okos karkötő keresünk a drága anyósomnak.
Jelenleg a Honor Band 4 Pro-t nézzük, azonban felvetődött, hogy a Hauwei-Android "dili" miatt lehet, hogy nem igazán érdemes ezt a márkát néznünk, mert lehet, hogy az androidos telefonnal nem fog együttműködni. De őszintén szólva nem tudom, hogy az órákon milyen op rendszer fut, illetve, hogy ez a "dili" az androidos telefon-karkötő együttműködést hogyan érinti. Mit gondoltok? Érdemes inkább Xiaomi-t venni?

(#12190) Wmwinters01 válasza benczeb (#12163) üzenetére


Wmwinters01
tag

Látom nem válaszolt neked senki. :D Saját tapasztalattal tudok válaszolni.
Nekem nem samsung, hanem Iphone SE a telo, még a régi, azzal használtam kb 3 hétig egy watch3-at (ez ugye alma) valamennyire gyorsabban merült mint szokott, de a napot kibírta. Utána kb 1 hétig egy garmin swim 2-t, még nyár közepe-végén. Na arra nincs reális tapasztalatom, akkor volt a balatonátúszás, ott nem volt nálam telo ( :C ), utána meg mentünk nyaralni és a túrázások-borozások között nem sokat használtam a telefont, annyira ki tudta váltani a Garmin.
Most kb 1 hónapja van egy karperecem (Honor Band 4 pro) itt se érzékeltem olyan nagyon nagy energia vesztést. Bár alapból nem egyszerű ezzel a bő 4 éves modellel az élet, azon felül, hogy iphone, szóval ha nem érzékeltem nagyon energia vesztést, akkor egy újabb telefonnál amúgy se nagyon jöhet elő annyira.
Max ha sportolsz, akkor a telefont rakd repülőbe, vagy magaddal se vidd.
Bár gondolom ha mindent kapsz a telefonról értesítést és folyamat egymással használod a két eszközt, akkor azért meríteni fogja de nem hiszem hogy az nagyon drasztikus lenne, de majd megcáfol valaki. :)

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#12191) Wmwinters01 válasza laci06 (#12189) üzenetére


Wmwinters01
tag

Ha kell a GPS, akkor azt kell venni, én iOS-al használom az appot (van mit fejleszteni rajta azért .. :D), de ha csak értesítés meg lépésszámlálás-pulzus akkor szerintem elég lehet a Xiaomi is.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#12192) laci06 válasza Wmwinters01 (#12191) üzenetére


laci06
senior tag

Az a baj, hogy Androiddal lenne használva, fog működni vele a Honor?

(#12193) Dwatti válasza laci06 (#12192) üzenetére


Dwatti
addikt

Persze hogy fog működni! Nem kell parázni a Google elvonás nélkül is jól el van /lesz a Huawei. Harmony Os todtommal android alapú.
Karkötő meg saját Fw - szoftvert kapott ami kompatibilis marad.

[ Szerkesztve ]

(#12194) Black_Raven válasza laci06 (#12192) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért ne működne? Amiről te beszélsz az a Google Play Szolgáltatásokat és Keretrendszert érinti, azon belül is a telefonokat. A Huawei /Honor okosórákon amúgy LiteOS van. De a Google nélküli HMS telefonokon is android van. :U

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12195) Dwatti válasza benczeb (#12126) üzenetére


Dwatti
addikt

Szia En azért nem válaszoltam mert nem azonos a gyártó illetve nem hordom folyamatossan az órát. Akkumulátor használat mutatja mennyit fogyaszt az óra ap. De nekem ez számokban alig észrevehető.

De pl Samsung óra Samu telon a Healt ap amúgy is fut a háttérben igy tul sokat nem hiszem hogy tenne hozzá.
A Bt kapcsolat ami inkább jobban fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#12196) anrb válasza Dwatti (#12193) üzenetére


anrb
aktív tag

A HarmonyOS (Kínában: Hong Meng OS) nagy valószínűséggel a rebrand-elt LiteOS. Nem Android (vagy Linux) alapú, pont azért megy mai szemmel gyenge vasakon.

Ha minden igaz, holnap mutatják be a Garmin Venu SQ-t és a Forerunner 745-öt: [link]
Az előbbi a Fitbit Versa család, illetve az Apple Watch 3/6SE konkurrense akar lenni, ezért a hasonlóság árazásban és formában.

[ Szerkesztve ]

(#12197) benczeb válasza Dwatti (#12195) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszönöm Wmwinters01 és Dwatti

(#12198) Wmwinters01 válasza Dwatti (#12195) üzenetére


Wmwinters01
tag

Yep valami ilyesmire akartam kilyukadni az írással :D köszi az egyértelműsítést. Meg Black_Ravennek is a másikkal kapcsolatban.

#12196 anrb: Ezért várom a Forerunnert és a holnapi Apple Eventet is, kiváncsi leszek hogy hova érkeznek azok az órák és mik lesznek az újítások. :)

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#12199) laci06


laci06
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#12200) Dwatti válasza ( V ) (#12180) üzenetére


Dwatti
addikt

Connect iq hiba a Garmin Fb csoportban is megjelent, letöltött számlap, ap hiba nem müködik együtt a friss szoftverrel.Ki kell szürni melyik az, zavart okozhat akkor is ha éppen nem azt használod!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.