Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13301) HKorn válasza cotag (#13300) üzenetére


HKorn
addikt

Minkettő jó de ugye GS Pro 2x annyiba kerül, annyival viszont nem jobb, mert gyak. ugyanazt tudja, kicsit nagyobb az akksija, meg tud navigációt, de az meg elég 1.0-ás a tesztek alapján. Én az MW2-t venném, szép is jó is és nem drága.

Run&Ride

(#13302) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Nem igazán találok olyan oldalt, ahol valós adatokkal lenne összehasonlítva a Honor Watch ES a Honor band 6-al... :U
Ti tudtok esetleg ebben segíteni? :R

(#13303) scyllarus válasza cotag (#13300) üzenetére


scyllarus
veterán

A Honor Watch Magic 2 ma 42.990 az emagon, én is most rendeltem meg :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13304) HKorn válasza scyllarus (#13303) üzenetére


HKorn
addikt

46mm-es csak acél változatban van Emagon ha jól látom. Ezt vetted?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#13305) Gabis válasza HKorn (#13304) üzenetére


Gabis
őstag

Edigital-nál mindkettő van.

(#13306) atike válasza Gabis (#13305) üzenetére


atike
nagyúr

...és ennyiért. :)

(#13307) Gabis válasza atike (#13306) üzenetére


Gabis
őstag

Mióta összeolvadtak, szerintem ez lesz a jellemző.

(#13308) atike válasza Gabis (#13307) üzenetére


atike
nagyúr

Amúgy igen, jogos. :)

(#13309) scyllarus válasza HKorn (#13304) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, van a fekete is, csak át kell kattintani.
Reggel néztem, akkor még az edigalon a régi ára volt.
Különben mindkettőnél a 67k-s ár van megadva réginek, pedig az emagon 48 volt tegnap még :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13310) Gabis válasza scyllarus (#13309) üzenetére


Gabis
őstag

"Különben mindkettőnél a 67k-s ár van megadva réginek, pedig az emagon 48 volt tegnap még"
Ez is tükrözi amit fentebb írta.

Ebben esetleg tudtok segíteni?

(#13311) scyllarus válasza Gabis (#13310) üzenetére


scyllarus
veterán

A Band 6 nagyon új még, nem jött Európába, így nem nagyon fogsz róla sokat találni. Marad a manuális módszer: megnézed a YT-on mindkettőt külön...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13312) tibike8 válasza Gabis (#13310) üzenetére


tibike8
őstag

Ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#13313) scyllarus válasza tibike8 (#13312) üzenetére


scyllarus
veterán

Első ránézésre azért látok hihetetlen dolgokat benne. HB6 nem kompatibilis az IOS-szel? Ugyanaz az appjuk, tuti nem így van. Van benne wifi? Az nagyon vicces lenne, a 100.000-rel drágább GT 2 Proban sincs, majd pont a kategória legaljában van..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13314) tibike8 válasza scyllarus (#13313) üzenetére


tibike8
őstag

Hát bocs, nem én szerkesztem az oldalt. Kiindulásnak azért jó és hozzá kell olvasni még máshol. Az AOD is szerintem van mindkettőben.

(#13315) scyllarus válasza tibike8 (#13314) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem neked szántam a kritikát :)
Csak a fórumtárs jelezte, hogy valós adatokat mutató összehasonlítást nem talál, és jeleztem, ez is kétséges.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13316) Balinov


Balinov
félisten

Udv Sracok, kis segitseg kellene okosora valasztashoz. Tudnatok segiteni?

Ar nagyonmax 150-160GBP, lehetoleg Amazonrol (Prime miatt)

Amit el kell felejtenem feature az kb az NFC ill. a WearOS. Elobbibol a kinezett modellek egyike sem tudja, csak a Ticwatch C2+, de az WearOS- es, raadasul 2gennel korabbi Snapi van benne, es ahogy elnezem, meg az ujabb SoC-s modellek sem mennek max 2 napnal tovabb el egy toltesse. Legalabb egy Versa 2 szintu uzemido jo lenne, idealis esetben 1-2 het 1 toltessel

MiBand 3-rol valtanek, Realme X2 Pro most a telefon Droid 10-el es jovore varhato 11-el.

Fontos lenne, hogy akar a gyari vagy 3rd party appal ne kelljen megoszulni. Lepesszamlalo,alvasmonitor, pulzus es egyeb egeszsegor funkciok is elegge fontosak. Az, hogy nem tud 1000 fele kulonbozo sport modot leszarom, lusta g*ci vagyok, raadasul marcius kozepe ota home office-ban. Ha tudja a setalas, turazas es kocogas modot, mar boven eleg.

Ezeket neztem

HONOR MagicWatch 2 46 mm
Amazfit T-Rex
HUAWEI Watch GT 2 (46 mm)
HUAWEI Watch GT Active
HUAWEI WATCH GT 2e

Term. nezegetek teszteket, video review-okat, de itteniek tapasztalatara, ajanlasara is kivancsi lennek (akar egy mit ne vegyek, megbizhato tesztoldalakhoz link,)

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13317) Dwatti válasza Balinov (#13316) üzenetére


Dwatti
addikt

HONOR MagicWatch 2 46 mm most jó árban kapható és ajánlott óra.

(#13318) scyllarus válasza Balinov (#13316) üzenetére


scyllarus
veterán

Én pont ezeket néztem, az Amazfitet kivéve, és ma rendeltem meg a Honor Watch Magic 2-őt.
Eddig az 1-es volt, tehát ismerem az appot, a legjobb. A GT 2 gyakorlatilag ugyanez, csak ez olcsóbb. A GT 2e-ben nincs mikrofon és BT hívás, ami ugyan nekem nem fontos, de ha már benne lehet, nem árthat. A GT 2e nagyon tetszett, de sportos a megjelenése nagyon, a MW2 meg lehet elegáns és sportos is, számlaptól és szíjtól függően.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13319) gyemipapa válasza Dwatti (#13317) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ez ám a méreg. két hete vettem 49-ért az Aqua-nál, és akkor ott volt a legolcsóbb...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13320) Dwatti válasza gyemipapa (#13319) üzenetére


Dwatti
addikt

Én pedig linkeltem kb 2 hete hogy ma akciós lesz...
De ne dühöngj mindig ez van veszel valamit 2 hét múlva tuti olcsóbb valahol.

(#13321) gyemipapa válasza Dwatti (#13320) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hanyadikán linkelted? Okt. 28-án vettem meg. Nem mint ha már számítana...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13322) Dwatti válasza gyemipapa (#13321) üzenetére


Dwatti
addikt

itt írtam a Bf akcióról igaz dátum ár nem volt de az fb-n folyamatosan jelezték hogy lesz. Meg többen is írtuk érdemes a novemberi bf akciókat kivárni mert pl a HMW2 -nek 45 alá fog menni az ára.

(#13323) HKorn válasza scyllarus (#13318) üzenetére


HKorn
addikt

+1 a Health appra. Pár gyártóét már megismertem, pl Amazfit, Garmin, de a Health nagyon összeszedett és átlátható szerintem. 1-2 dolog persze hiányzik belőle, ami máshol megvan.

- pl sötét mód használatánál az aktivitásnál megjelenített térkép is sötét, ami elég béna
- nem lehet térképet váltani pl műholdas nézetre
- nem lehet átnevezni az aktivitásokat
- Jó lenne ha felszerelést is hozzá lehetne adni az aktivitáshoz, mint garminnál a futócipőt pl, hogy tudjad mennyi km-t tettél már bele.

Szóval azért lehetne még hova fejleszteni.

Run&Ride

(#13324) kapasz válasza Dwatti (#13317) üzenetére


kapasz
tag

Szerintetek van ebben az Emag/Edigital csomagban egy plusz fekete műanyag szíj?

[ Szerkesztve ]

(#13325) HKorn válasza kapasz (#13324) üzenetére


HKorn
addikt

Valószínűleg van ha az acélt veszed.

Run&Ride

(#13326) scyllarus válasza kapasz (#13324) üzenetére


scyllarus
veterán

Mármint a "bőr"szíjas verzióhoz. Biztosra nem tudom, de szerintem van, az a gyári csomag.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13327) Balinov válasza scyllarus (#13318) üzenetére


Balinov
félisten

HKorn, Dwatti, scyllarus :R MW2 egesz szimpatikus, epp a MA-s tetsztjet olvasom. GT2e is szimpi, de a miki/BT hivas nem artana, szoval leszukult a kor kb MW2 vs GT2-re (46mm-es). Vajon pl. a szijak csereszabatosak ebben az esetben? Ill. mind a 3-nal lehet ugye szijat cserelni?

GT2E is nagyon teszik, smart casualnak meg melohely (iroda) is siman elvinnem.

Annak mennyi eselye, hogy FW update utan GT2E is kapjon uj funkciokat?

(obazz, megtalaltam a gt2 pro-t, babas, de 230-280fontot nem tudunk ilyenre aldozni)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13328) scyllarus válasza Balinov (#13327) üzenetére


scyllarus
veterán

Standard 22mm-es szíjak jók a GT 2/HMW2-re. A GT 2e trükkösebb, ott a szíjat tartó rész speciális kialakítása miatt nem mindegyik szíj jó rá, ha jól tudom. De én pl. az ebayről egy csomót vettem már, rengeteg féle van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13329) gyemipapa válasza Dwatti (#13322) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi, az nov.2-i bejegyzés volt, nyilván azért siklottam át felette, mert akkor már 4 napos volt az órám.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13330) Balinov válasza scyllarus (#13328) üzenetére


Balinov
félisten

:R latom,kiscsillio 22mm-es szij van, barmerre nezek. Egyebkent ezek mennyire tartosak? Miband 1/2/3 gyari szijjai 7/24-ben viselve 9-10 honapokat birtak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13331) Badboys


Badboys
őstag

Van 2 db, 22 es Milánóim.

(#13332) scyllarus válasza Balinov (#13330) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem másfél éves a HWM1-es órám, szíj nem ment még rajta tönkre. Én is 7/24-ben hordom, de van vagy 4 féle, és váltogatom őket, szóval egyik sem kapott teljes terhelést.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13333) Balinov válasza scyllarus (#13332) üzenetére


Balinov
félisten

:R szimultan olvasom a MA-s teszthez tartozo topikot, de nem latom eddig, hogy van-e benne aktivitasmero, hogy 1 ora seggmeresztes utan jelezzen, hogy menjek mar ki egy kicsit mozogni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13334) HKorn válasza Balinov (#13333) üzenetére


HKorn
addikt

Van ilyen benne, bár én ezt mindig offolom alapból.

Run&Ride

(#13335) Balinov válasza HKorn (#13334) üzenetére


Balinov
félisten

huh,az jo, nekem ez hasznos, irodai patkany vagyok, mig nem volt virus, ugye rendes irodaban. Jol jott az orankenti emlekezteto, hogy menjek le egy cigire vagy kv-ra. Marcius ota H.O-ban tolom, neha azt veszem eszre, hogy 3 oran keresztul fel sem kelek a melos kuckobol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13336) scyllarus válasza Balinov (#13335) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ugyanígy vagyok, ugyanerre használom :)
Csak februártól és nem cigizek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13337) Balinov válasza scyllarus (#13328) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, megrendeltem a mw2t, remélem nem csalodok,bár mi bandok után kb űrtechnika lesz :D elvileg szerdán meg is jön

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13338) Kobak 27


Kobak 27
tag

Asszonynak gondoltam, hogy karácsonyra veszek valami szép és okos órát. Samsung S8-as telefonja van, ezért is a Samsung lenne talán a választás, ha le nem beszéltek róla. Ezt néztem ki, ma ráadásul egész jó áron is van: [link] Samsung galaxy watch active 2. Van esetleg ennél jobb vagy más hasonló, amit érdemes lehet megfontolni? Fontos lenne, hogy a telefon értesítéseit kezelje, a pulzus neki egyelőre másodlagos talán, de persze nem baj, ha van.
Köszönöm a válaszokat.
Ja, lányomnak megvettem a Honor band 5-öt (persze ma jobban jártam volna még egy ezressel, de sebaj, jónak tűnik, szerintem tetszeni fog neki).

(#13339) HThomas válasza Kobak 27 (#13338) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Feleségem elégedetten használja... időnként volt pár szoftveres vacakolás, de az utóbbi időben nem panaszkodott semmire.

Talán a legnagyobb baja, hogy viszonylag gyorsan merül (ugye a kisebbik méretről van szó). Persze ez felhasználás kérdése, de azért bele lehet futni olyan helyzetekbe, amikor zavaró.

(#13340) HKorn válasza Kobak 27 (#13338) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, szép és jó, teljes értékű okosóra sok tudással és gyors merüléssel. Max 2 nap üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#13341) xkoti válasza Balinov (#13337) üzenetére


xkoti
senior tag

Egy élménybeszámolót ha szabad kérnem írnál majd esetleg ? :D
Nagyon sokat rágódok melyik is legyen és ez a honor magic watch 2 se tűnik rossznak.
Bár valahol olvastam/néztem, hogy az értesítéseket nem teljesen jelzi csak ami kifér a kijelzőre erre lennék leginkább kíváncsi :D

KO

(#13342) scyllarus válasza xkoti (#13341) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt most is megmondom neked HMW1 tulajként: csak annyit, amennyi kifér, emailnél csak a feladót és a tárgyat.Én kedd-szerdán kapom meg a 2-őt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13343) xkoti válasza scyllarus (#13342) üzenetére


xkoti
senior tag

Próbáltam utána keresni és ráadásul nekem a 42mm tetszik :D A legfontosabb talán nekem a a messenger lenne hogy mennyire is látszódik kíváncsi lennék ha nem nagy kérés akkor uram egy beszámolót tőled is szeretnék kérni mennyire vagy vele megelégedve.
Eszméletlenül tetszik a desing és az a sok "kinézet" amit óralapként tudsz használni.

KO

(#13344) Gabis válasza scyllarus (#13342) üzenetére


Gabis
őstag

Ezzel kapcsolatban olvastam olyat, hogy pl. az Outlook több mindent jelenít meg mint a Gmail. Ha ez igaz, akkor lehet az app korlátoz, nem pedig az óra. :U

(#13345) gyemipapa válasza Gabis (#13344) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ezt az outlook dolgot hol olvastad? Érdekel a dolog, ha tényleg így van, felteszem a MW2-re.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#13346) HKorn válasza xkoti (#13341) üzenetére


HKorn
addikt

Értesítéseket megjeleníti teljesen (messenger szöveg vagy sms-t pl), csak a gmail emailból látszik csak a tárgy és a feladó.

Run&Ride

(#13347) Gabis válasza gyemipapa (#13345) üzenetére


Gabis
őstag

Ha jól emlékszem, akkor Tech2 Laci videójának hsz-ei között.

(#13348) tibike8 válasza HKorn (#13346) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam a honor magicwatch 2 a vibernél csak annyit ír, hogy kitől jött új üzi. Tartalomból nem mutat semmit.

(#13349) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy Iwo W46 órát. Egy Xiaomi mi 9 lite telefonnal használom. Minden funkciója tökéletesen működik, kivéve egy dolgot: Sms-ket nem kapom meg az órára és egyszerűen nem bírok rájönni, hogy miért. Viber ,Skype, email.....minden egyéb más megérkezik rá, kivéve az sms. magában az appaban be van kapcsolva természetesen az sms (Message), és ma mi fit cloud pro is engedélyezve van a telefonon.

Ötlet?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#13350) xkoti válasza HKorn (#13346) üzenetére


xkoti
senior tag

Egy úr vagy köszönöm :DD ebbű rendelés lesz :DDD

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.