Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12052) Dwatti válasza SzabóTamàs90 (#12051) üzenetére


Dwatti
addikt

Valószínű hogy az állandó telefon keresgélés alapján jött az ötlet hogy jó lenne egy okosóra ami tudja.
Valakinek ez is fontos funkció az idő mutatásán kívül, igy lesz hétköznapjain része a sport vagy eü alkalmazás is illetve az egyéb funkciók. Ha már van kipróbáljuk,. használjuk.

(#12053) Dzsonie


Dzsonie
friss újonc

Sziasztok :)
Sikerült szerezni egy D watch nevű csodálatos okosórát :DD
Az lenne a kérdésem,hogy valaki találkozott e ilyen órával,vagy sikerült e párosítani vagy tud e alkalmazást ,ami segít.
Bármi érdekel :C

(#12054) Dwatti válasza Dzsonie (#12053) üzenetére


Dwatti
addikt

Leírást nem kaptál hozzá , dobozon vagy egyéb formában ? Valószínű valamelyik kinai ap kell hozzá a play áruházból letölteni, Pl a WearFit de dobozán biztos rajt van. Ap letölt > BT bekapcs a telon és apban megkeresni az órát.

[ Szerkesztve ]

(#12055) kazanka


kazanka
őstag

Vettem egy Haylou órát.A Youtube szerint próbáltam telepíteni,de nem sikerült. A telefonom /Xiaomi mi 9T/látja de az óra nem akar csatlakozni.Mi lehet a baj,remélem valamit nem állítottam be, vagy rosszul csináltam?Ír valamit hogy az akkumulátor kímélőt ki kell lakatolni de azt nem tudom hogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#12056) kazanka válasza Samus (#12011) üzenetére


kazanka
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#12057) Dwatti válasza kazanka (#12055) üzenetére


Dwatti
addikt

Óra alkalmazása fent van?

(#12058) kazanka válasza Dwatti (#12057) üzenetére


kazanka
őstag

:) Igen,az fenn,mondjuk akkor nem is látná az órát.Üzemelt már ,csak azt vettem észre, hogy nem jelzi a telefonhívást.Csináltam egy factori resetet az órán és újratelepítettem a telefonon az alkalmazást.Azóta nem csatlakozik,pedig a telefon kiírja hogy látja de csak a Quer kód látszik,nem hozza fel a csatlakozást

(#12059) Dwatti válasza kazanka (#12058) üzenetére


Dwatti
addikt

Bt menüben távolítsd el az órát, utána keresd újra
Xiaomit nem ismerem de az alkalmazás pl Mi Fit vagy WearFit ap telefonon beállítások > alkalmazás > alkalmazás engedélyeknél ad hozzá a névjegyzéket
Akkumulátor használatnál meg fusson mindig a háttérben , lakat : az alkalmazás váltó ap lapok egyik sarkában van (Huawei) az lezárod akkor elvileg nem zárja be.

[ Szerkesztve ]

(#12060) Dwatti válasza kazanka (#12058) üzenetére


Dwatti
addikt

Engedélyek és lakat (Garmin connect ap) :


[ Szerkesztve ]

(#12061) kazanka válasza Dwatti (#12059) üzenetére


kazanka
őstag

Sajnos nem megy,látja az órát de nem csatlakozik.

(#12062) Samus válasza kazanka (#12061) üzenetére


Samus
addikt

Az óra párosítás módban van? Tudod, mikor a QR kód látszik a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12063) Dwatti válasza kazanka (#12061) üzenetére


Dwatti
addikt

Alkalmazásból is távolítsd el az órát és kezd az elején új ezközként akkor kérni fogja az óra qr kódját.

[ Szerkesztve ]

(#12064) kazanka válasza Dwatti (#12063) üzenetére


kazanka
őstag

végig csináltam,sajnos nem működik,valószínűleg az órával van baj.Ráadásul a telefonon sem találok bluetooth törlés opciót

(#12065) Dwatti válasza kazanka (#12064) üzenetére


Dwatti
addikt

Bt ikon hosszan nyomva beadja a párosított eszközöket, ott kell elávolítani ha látja. Vagy beállítások Bluetooth ott ugyan ez.

(#12066) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
SAMSUNG Galaxy Watch Active okosórához szeretné rendelni hosszabb óraszíjat (amilyen a dobozába is van) csak más színben.
Tudtok ajánlani linket?
Segítségetek előre is köszönöm!

(#12067) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Meguntam ezt az ali rendelést. Agusztus 18. óta várom a Honor Magic Watch 2-re. A pénzt visszakövetelem,mert 3-7 napos kiszállítási időt igértek és máig sem kaptam meg...
Néztem Media Markt-ban valóban 50k-ért kapható? Mert akkor holnap bemegyek és megveszem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12068) Black_Raven válasza FoLey-v (#12067) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet hogy 50k. :K [kép] [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12069) FoLey-v válasza Black_Raven (#12068) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor át kell mennem és lecsapni rá. :D
Nem bízok már eladóban,biztosan elveszett a csomag. A pénzt meg visszakérem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12070) Black_Raven válasza Black_Raven (#12068) üzenetére


Black_Raven
veterán

Annyi a különbség, hogy a barnához volt egy fekete szíj is..ami nagyon jól áll az ezüst verzióhoz(vagyis nekem króm)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12071) kazanka válasza Dwatti (#12065) üzenetére


kazanka
őstag

Odáig jutottam, hogy kipróbáltam másik telefonnal,azonnal csatlakozott.Hiába töröltem az alkalmazást,mikor újra telepítem az én adataimat hozza fel,pl magasság súly,kor stb,valószínűleg a telefon factori reset nélkül nem tudom telepíteni,azt meg nem igazán szeretném.Esetleg van más mód a törlésre?

(#12072) Dwatti válasza kazanka (#12071) üzenetére


Dwatti
addikt

Almalmazásban jelentkezz ki, majd keresd meg a programok között, beállítások >Alkalmazások "alkalmazás" alkalmazás tárhely adatok és gyorsító tár törlése. Utána alkalmazás eltávolítása , telo restart
Esetleg ha tudod hogy kell >Swipe ez csak a töredék fájlokat törli

[ Szerkesztve ]

(#12073) kazanka


kazanka
őstag

Tökéletes,köszönöm szépen. :R :R :R

(#12074) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Na elmentem MM-be és megvettem az órát valóban annyi volt. Elsőnek megszerettem jó kis óra. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12075) Black_Raven válasza FoLey-v (#12074) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sok örömöt hozzá! Természetesen, van saját topikja is, ha gondod vagy kérdésed akadna.[link] :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12076) FoLey-v válasza Black_Raven (#12075) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszi! Persze meg is látogatom a topikot. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12077) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Okosórát szeretnék venni, de ráér Karácsonyig.
Mivel nem vagyok képben kicsit sem, így el akarok kezdeni tájékozódni jó előre.

Ami fontos nekem:
- nagyon egyszerű kerek forma, semmi csicsa. A Galaxy Watch Active pl. tetszik.
Az ilyen "elegáns" hagyományos óraformák nem tetszenek
- gumi szíj
- Android Wear OS
- minél jobb üzemidő
- minél jobb felbontású OLED kijelző

Max. 100-ig megyek el, de nagyon jó lenne 50-ig megúszni.

Ha a fenti felsorolás nem reális, akkor tegyetek egyenesbe légyszi!

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12078) Memmaao válasza Bici (#12077) üzenetére


Memmaao
addikt

Miért kritérium az Android wear os? Szerintem annál minden jobb, pláne ha hosszú akku időt akarsz. Tízen? Samsung? Bármelyik Samsung? Ha mindenképpen Android Wear is, Akkor a fossilok között nézz körül.

My name is Bond, James... Dean.

(#12079) Bici válasza Memmaao (#12078) üzenetére


Bici
félisten

Nem tudom, hogy milyen a tizen, de samsung telókkal csak rossz tapasztalataim voltak eddig. Ezért eddig elkerültem mindent, ami a samutól származik.
De ha órában jó, akkor nem vetem el. A hosszú üzemidő fontosabb, mint a márkával szembeni bizalmatlanság.
Viszont arra is van annyi app? Illetve gondolom, nem csak samu telóval műxik, ugye?
Oneplus 8 Pro-val használná, akinek veszem.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12080) Dwatti válasza Bici (#12077) üzenetére


Dwatti
addikt

Android Wear OS -sok ap gyenge üzemidő fele sem igaz tulajdonságok
gyenge esetleg közepes minőségű órák 20 - 70 ezer körül

Samsung Galaxy Watch 2/3- tizen rendszer, sok ap, jó funkciók, 2max 3 nap üzemidő Bf alatt 70 / 100 e körül lehet

ár /érték arányban Huawei Gt2 /Honor magic watch2 jó üzemidő, alap alkalmazások, amatőr sport tudással, népszerű kedvelt óra
Novemberi Bf alatt 40 -50 körül lehet levadászható lesz.
De érdemes kivárni az új tipusokat karácsony előtt.

Amazfit Gtr/Trex olcsó népszerű óra de minimális tudás, pontatlan sport adatok.

Garmin Venu - közepes okosóra tudás, kevés ap, sportban erősebb, kb 5 napos üzemidő,elegáns külső 100 + ezer.

(#12081) Bici válasza Dwatti (#12080) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!

Ez nehezebb lesz, mint gondoltam. :D
Amiket jó üzremidő jellemez, az nem fog tetszeni a célszeménynek.
Külsőre ez az ideál.
Eddig a galaxy watch active 2 tűnik legjobb kompromisszumnak, ha atizen tényleg ilyen jó a wear-hez képest.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12082) Dwatti válasza Bici (#12081) üzenetére


Dwatti
addikt

Tudás igényt is szedd össze, ha sport is érdekli nézz rá a Garmin Venura

(#12083) Bici válasza Dwatti (#12082) üzenetére


Bici
félisten

Nem a sport a fontos, hanem olyanok, hogy NFC-s fizetés, meg az órán lehessen látni a teló képét pl. fotozásnál, persze exponálni is lehessen, esetleg a zoom-ot is lehessen állítani, ha van a telón, zene vezérlés (spotify, offline zene), meg ilyenek. Nem tudom mindet felsorolni, de leginkább multimédiával és távirányítással kapcsolatos dolgok kellenek.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12084) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Ajándékba kaptam egy Garmin Vivosport GPS-es okosórát sport- és egészségfunkciókkal. Szívesen lecserélném olyanra, mely még több egészségfunkcióval rendelkezik. Állandó pulzusmérés, még részletesebb alvás statisztikák, szívműködés figyelése, esetleg wifi és 3g internet.

Persze mér alvást a Vivosport, jelenlegi Garmin Connect app valahogy nem számol belőle annyi statisztikát, mint régebben. A Vivosport jobbnak állítja be az alvásomat, mint a régebbi modell. Örülök, ha így van, de inkább szoftveres hokuszpokusznak tűnik.
Ami még klassz, az az üzenetek továbbítása az órára a mobilból. A viberből is átjön. Lehet választani, hogy emailt is megjelenítsen-e, vagy csak a többit. Válaszolni azonban csak a telefonon lehet. Esetleg hangutasításokat is fogadhatna. Érdekes, hogy erre nem gondoltak a tervezők.

Mit ajánlotok helyette? Mennyiért tudom eladni a Garmint?

A Garmin pontosságát megtartanám. Klassz a térkép is, amit készít, de nem ajánlja fel magától a Google Earth integrációt, pedig az lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#12085) Cyborg válasza FoLey-v (#12067) üzenetére


Cyborg
őstag

Sose azért rendelünk az Aliról, mert onnan gyorsabban megjön, mintha megvennénk itthon ;] :D

(#12086) kazanka válasza Cyborg (#12085) üzenetére


kazanka
őstag

90 napra vállalják

[ Szerkesztve ]

(#12087) B.i.L


B.i.L
senior tag

link
Csak láttam gondoltam megosztom akit érdekel

Horgászni mentem...B.i.L

(#12088) Dwatti válasza BestofJAVA (#12084) üzenetére


Dwatti
addikt

"klassz, az az üzenetek továbbítása az órára a mobilból. A viberből is átjön. Lehet választani, hogy emailt is megjelenítsen-e, - Klassz a térkép is, amit készít, de nem ajánlja fel magától a Google Earth integrációt, pedig az lenne az igazi."
- A Garmin Google térképet mutat utcanézet vagy műholdas felületen
Pc felületen választasz akár Here mapot is. Ott a Google térkép is teljes nézetben mutatja.

- Nem értem hogy most meg felel a Garmin tudása vagy nem ha testszik akkor miért nem maradsz a Garminnál ?
Vivosport egy aktivitásmerő karkötő . Van sokféle Óra ami többet tud egy karkötőnél de az más kategória, neked kell eldönteni mi lenne fontos.
"Esetleg hangutasításokat is fogadhatna. Érdekes, hogy erre nem gondoltak a tervezők."
Azért mert valószínű kevésbé fontos funkció inkább másra fókuszálnak (Pl :üzemidő eü alkalmazások )
Fogalmazd meg milyen fontos funkciók kellenek úgy tudunk órát ajánlani!

Mindent az egyben óra (Olcsón ) NINCS vagy csak paraszt vakítás pontatlan adatokkal.

(#12089) FoLey-v válasza Cyborg (#12085) üzenetére


FoLey-v
addikt

Jó csak nekem sürgős volt az óra és azért 3-7 nap igért szàllítási idő helyett lassan egy hónap. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12090) kazanka válasza FoLey-v (#12089) üzenetére


kazanka
őstag

Valamit félreértesz,az a 3-7 nap az azt jelenti hogy elindítják a szállítást.90 napra vállalják az érkezést

[ Szerkesztve ]

(#12091) BaLee válasza FoLey-v (#12067) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Óvatosan az Ali-s reklamációval, mert nem biztos, hogy neked adnak igazat. Egyrészt minden rendeléshez kellett kapjál egy követési számot amit látni lehet a rendszerben. Ezen kívül a rendelés minden folyamatának van egy határideje (feladásnak, szállításnak stb.) amíg az nem telik le nem minden esetben tudsz reklamálni. Szóval kalkuláld bele, hogy esetleg megkapod onnét is az órát, amit visszaküldeni nem tudsz vagy nem érdemes (drága lesz a postaköltség).

[ Szerkesztve ]

(#12092) FoLey-v válasza kazanka (#12090) üzenetére


FoLey-v
addikt

Érdekes kommentek alapján egy hét alatt megkapták és távolabb lévő országokból. Mindegy akkor várok.

BaLee Hát akkor mindegy várok,jövőhéten fog úgy is letelni. ha megérkezik lesz még egy HMW2 órám,amit lehet elrakom karácsonyra. :U

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#12093) kazanka válasza BaLee (#12091) üzenetére


kazanka
őstag

Igen,ráadásul már elmult a 42€-os kedvezmény,így ha 22€ -nál több az ára 3500 Ft a vámolási eljárás +27% ÁFA

[ Szerkesztve ]

(#12094) djnice


djnice
veterán

Sziasztok!

Kb 30e Ft-ig keresek 9 éves gyereknek okosórát, ami a következőket tudja:

- Lehet róla hívást indítani és fogadni, SMS-t írni és fogadni telefon nélkül (SIM kártyát fogad)
- GPS nyomkövetővel rendelkezik, amit online lehet monitorozni
- Megbízható működés, jó térerő
- Lehetőleg magyar menü

(#12095) Samus válasza kazanka (#12093) üzenetére


Samus
addikt

Sohasem volt 42 eurós kiskapu, csak 40 dollár körüli. Ami egyébként még mindig él, mert a hivatkozott törvény még hatbályban van. Gyakorlatban annyi, hogy 22 euró az áfahatár, de ha az áfa összege nem haladja meg a 10 eurót, akkor eltekintenek ennek megfizetésétől, ez esetben a vámeljárás költségét sem kell megfizetni.

Kétlem egyébként, hogy erre nem találnak ki valamit, főleg, hogy egyre közelebb kerülünk Kínához kereskedelmi téren, másrészt kapacitás eddig is alig volt, ezután pedig tízszer ekkora kellene, elektronikus rendszer sincs hozzá, a követési szám sem megbízható, mert sokszor átcimkézik a csomagokat, ahol új számot kap, a feladópedig kész lutri. Eddig csak az Ugreen, Cafele és Blitzwolf termékeknél tudtam egyértelműen megállapítani, hogy ki adta fel.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12096) Dwatti válasza djnice (#12094) üzenetére


Dwatti
addikt

Szolgáltatóknál van Kids óra, ha nem tetszik a hozzá adott szolgáltatás típus alapján internetről megrendelheted függetlenül. Véleményt nem tudok írni de ha felvették a kínálatban biztos tudja amit leírnak róla.
Telenor
Voda
Telekom

(#12097) djnice válasza Dwatti (#12096) üzenetére


djnice
veterán

Telekom-nál voltunk bent, az eladó lebeszélt róla, azt mondta használhatatlan és kb az összeset visszahozzák... De köszi :)

(#12098) kazanka válasza Samus (#12095) üzenetére


kazanka
őstag

Már nem emlékszem,de mikor rendeltem /júliusban/felhívtam a vámhívatalt ott is megerőssítették hogy 42€ a határ pillanatnyilag de nem tudják meddig ,amúgy rendes körülmények között 22€,

(#12099) Dwatti válasza djnice (#12097) üzenetére


Dwatti
addikt

A Huawei is gyárt az csak nem lehet annyira rossz, sajnos itthon még nem nagyon forgalmazzák. HUAWEI KIDS WATCH
Huawei Children watch néven fut.

[ Szerkesztve ]

(#12100) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

A Huawei/Honor órák appjában (nemtudom melyik az) az értesítéseknél lehet egyéni rezgést beállítani mint a MiFit/Amazfit appban?

Vagy csak előre definiált rezgések vannak ? Milyenek pontosan ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.