Hirdetés
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- GoodSpeed: Samsung Galaxy A56 5G
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- nézzbe: AM3 hűtés s478-ra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
válasz
parandroid
#54786
üzenetére
Exmunkahelyemen a gyárigazgató 120d-jében(automata) az volt a legfontosabb, hogy minél gyorsabban ki tudjuk kapcsolni mielőtt elfelejtenénk, ugyanis nem egyszer, nem kétszer (by Gaben) fordult elő, hogy egy lámpához értem, ahol még épp piros volt, de állóra kellett fékezni, mire leállt a motor, és abban a másodpercben lett pirossárga, és már indult is be a motor 0,8 másodperc állás után. Kereszteződésben dettó.
Exkolléga az 530-ban induláskor azonnal kikapcsolja. Ugyanezen okok miatt.Ebben eddig mázli volt, mert 1-1 percet kellett várni, és addig állt. Ez így jó. Mondom magamban, ha neki nem fáj, tőlem állhat. Majd kipróbálom, hogy ha megy az index, akkor is leáll-e, vagy mivel lehet még rákényszeríteni, hogy ne kelljen totál kikapcsolni, de ha 100% tudom, hogy nem kéne épp leállítani, akkor kicselezhessem. Kuplungot nem akarnám 1 percig nyomva tartani.
Ebben mondjuk eleve nagyon jó a motorindítás, de lehet hogy a rendszer pozitív hozadéka, mindenesetre kulcsfordításra nem az a nyers azonnali indítózás van, hanem amolyan távoli finom kattanás és csendes zümmögéssel beindul. Hideg alapjárata is szinte elektromechanikus hangú, nyitott ajtóval szoktam indítani hogy halljam.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Pánik a memóriapiacon
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Gaming notebook topik
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- Nem lát hasznot az AI-ból a cégvezetők többsége
- GeForce RTX 5080-nak álcázott 5060-at kapott egy pórul járt vásárló
- TCL LCD és LED TV-k
- Aranylemezre került a Crimson Desert, márciusban jön a megjelenés
- Építő/felújító topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- ÚJ Lenovo Yoga 7 - 14" WUXGA OLED - Intel Ultra 5 226V - 16GB - 512GB - Win11 -3 év gari - HUN - PEN
- Orion HS 200 hangfalpár
- HP X360 830 G10 2in1 360 fokban kihajtható tablet mód is! i5 1335U 16Gb 256GB
- ÚJ iPad Pro 13" M4 Space Black 256GB Wifi
- Dell Precision 7550,15.6",FHD,i7-10850H,16GB DDR4,512GB SSD,Quadro T2000 4GB VGA,WIN11, 2 KAMERA
- iPhone 17 Mist Blue 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- Apple MacBook Air M2 256GB SSD, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 512GB Nvidia RTX5000 6GB 1 év garancia
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 4th - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD Touch I W11 I Magyar I Cam I Gari!
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

