Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45034) parandroid válasza fokukac (#45027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Böngészni (és főleg a böngészés user interface-ét) én sokkal jobban szeretem az almán. Valahogy a lapok megjelenjtése is jobb egyébként, meg nem esnek annyira szét a dolgok safarin, mint anno az opera mobile-on, vagy később a chrome-on. Hírolvasásra meg appokat használok (index, hvg, 444-nek sajna nincs, de nekik meg egész használható a mobil oldaluk). Sortördelés, betűméret problémával nem találkoztam, pedig 2-es szemüvegem van, de ha néha anélkül ránézek valamire, akkor is tudom olvasni még a mobil oldalakat is. :F

AppleID beállításához nem tudom, most mi kell, de hogy a google play store legalább ekkora szívás , az tuti (a minap majd földhöcsaptam a gyerek tabletjét, mert nem akart engedni letölteni semmit, amíg nem adok meg bankkártyaadatokat (amit valamiért nem szerettem volna), aztán szerencsére valahogy előjött a fizetési beállítások átugrása gomb, szóval itt 1:1).

Nexusról váltottam én is i4-re, nekem pont a szögletessége jött be a legjobban, de ez nem érv, hanem ízlésbeli pofon. Az ár-érték arányt meg nézd majd meg, amikor a többiek is a Galaxy S6-hoz hasonló árazással jönnek majd. :DDD

Egyébként az alma egyértelműen durván túlárazott, és ez talán a legnagyobb hibája, bár a gyereknek most vettünk használtan egy szinte gyári állapotú 5-öt tartozékokkal, dobozzal, pár tokkal 250 EUR-ért, annyiért szerintem az egyik legjobb telefon még mindig a használtpiacon. Ez egyébként meg a legnagyobb előnye az árát kompenzálandó, hogy 2-3 évesen még mindig ugyanannyira használható, mint megjelenéskor, kevés gyártó tud ilyen hosszú életciklusokat nyújtani (a i4s most vált elavulttá, az i5 és az i5c pedig ugye hardveresen megegyeznek, tehát még legalább 1-2 évig nem lesz vele gond).

Gépelni egyébként nem szeretek rajta én sem, de azt semmilyen telefonon nem szerettem, ha nagyon fontos, egy-két üzenetet megírok, akár egy rövidebb fórumhozzászólást is, de ennél többre tableten sem vagyok hajlandó, ha nincs hozzá fizikai billentyűzet.

Szerk 2.: Jaj, Viszlát említi fentebb az iTunest, csak azt tudnám feledni! Majd amikor a képeidet próbálod meg leszedni róla, vagy akár magán a készüléken rendszerezni őket, akkor fogod befonni a hajad.

Szerk 1.: De egyébként a legtöbbet az segítene, ha nem úgy állnál hozzá, hogy utálod az egészet, hanem valami egészséges érdeklődéssel. :DDD

BTW voltam tegnap Scott Bradlee & The Postmodern Jukebox koncerten, azért jut mindig eszembe, amikor veled beszélek, mert az együttesvezető úgy néz ki, mintha valaki a családból nálatok valami nagy huncutságot követett volna el az óceán túlpartján pár évtizeddel ezelőtt... ;] :U :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.