Hirdetés
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- joghurt: Megtarthatod a jogsid?
- Tamás9x: Facebook adatvédelmi problémák, és a kezdő lépések.
- bitpork: Ha Isten létezik...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
parandroid
félisten
válasz
fokukac
#45027
üzenetére
Böngészni (és főleg a böngészés user interface-ét) én sokkal jobban szeretem az almán. Valahogy a lapok megjelenjtése is jobb egyébként, meg nem esnek annyira szét a dolgok safarin, mint anno az opera mobile-on, vagy később a chrome-on. Hírolvasásra meg appokat használok (index, hvg, 444-nek sajna nincs, de nekik meg egész használható a mobil oldaluk). Sortördelés, betűméret problémával nem találkoztam, pedig 2-es szemüvegem van, de ha néha anélkül ránézek valamire, akkor is tudom olvasni még a mobil oldalakat is.

AppleID beállításához nem tudom, most mi kell, de hogy a google play store legalább ekkora szívás , az tuti (a minap majd földhöcsaptam a gyerek tabletjét, mert nem akart engedni letölteni semmit, amíg nem adok meg bankkártyaadatokat (amit valamiért nem szerettem volna), aztán szerencsére valahogy előjött a fizetési beállítások átugrása gomb, szóval itt 1:1).
Nexusról váltottam én is i4-re, nekem pont a szögletessége jött be a legjobban, de ez nem érv, hanem ízlésbeli pofon. Az ár-érték arányt meg nézd majd meg, amikor a többiek is a Galaxy S6-hoz hasonló árazással jönnek majd.

Egyébként az alma egyértelműen durván túlárazott, és ez talán a legnagyobb hibája, bár a gyereknek most vettünk használtan egy szinte gyári állapotú 5-öt tartozékokkal, dobozzal, pár tokkal 250 EUR-ért, annyiért szerintem az egyik legjobb telefon még mindig a használtpiacon. Ez egyébként meg a legnagyobb előnye az árát kompenzálandó, hogy 2-3 évesen még mindig ugyanannyira használható, mint megjelenéskor, kevés gyártó tud ilyen hosszú életciklusokat nyújtani (a i4s most vált elavulttá, az i5 és az i5c pedig ugye hardveresen megegyeznek, tehát még legalább 1-2 évig nem lesz vele gond).
Gépelni egyébként nem szeretek rajta én sem, de azt semmilyen telefonon nem szerettem, ha nagyon fontos, egy-két üzenetet megírok, akár egy rövidebb fórumhozzászólást is, de ennél többre tableten sem vagyok hajlandó, ha nincs hozzá fizikai billentyűzet.
Szerk 2.: Jaj, Viszlát említi fentebb az iTunest, csak azt tudnám feledni! Majd amikor a képeidet próbálod meg leszedni róla, vagy akár magán a készüléken rendszerezni őket, akkor fogod befonni a hajad.
Szerk 1.: De egyébként a legtöbbet az segítene, ha nem úgy állnál hozzá, hogy utálod az egészet, hanem valami egészséges érdeklődéssel.

BTW voltam tegnap Scott Bradlee & The Postmodern Jukebox koncerten, azért jut mindig eszembe, amikor veled beszélek, mert az együttesvezető úgy néz ki, mintha valaki a családból nálatok valami nagy huncutságot követett volna el az óceán túlpartján pár évtizeddel ezelőtt...

p
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 77C4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Apple Watch Series 11 46mm Jet Black BONTATLAN
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



