Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Abu85 válasza janos666 (#598) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyelőre annyit tudok, hogy mit és mikor nem fog kihozni, szóval nem hiszem, hogy én lepődök meg. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#602) rocket válasza Abu85 (#601) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt ugye tudod, hogy akik az eloadasokat tartanak, es honapokkal elore jol megmondjak a frankot azok marketingesek? ;)
Kollegad fejet is regebben allandoan tele tomtek az NV oldalarol, amit meg is osztott a forumokon, aztan kiderult meg reszigazsag se volt benne :DDD

Jo lenne ha az NV jol seggbe rugna az AMD-t a VGA piacon, es akkor legalabb visszaterhetnel a fold nevu bolygora (nehany mas emberrel egyutt), visszaterhetne a regi hangulat (ami vegulis ugyanez volt mint most, csak forditott szerepekkel, es kevesebb cikkekbe szovott sajat kepzelgessel), de ha tippelnem kene azt mondanam, hogy <-Θ-> ;)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#603) Abu85 válasza rocket (#602) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Zöld szemüveggel valóban képzelgésnek hatnak a tények. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#604) VinoRosso válasza Abu85 (#603) üzenetére


VinoRosso
veterán

én azt hittem rajtad piros van, nem zöld :U De most közelebbről megnézve már látom, hogy a szemeid pirosak, a fejed neg zöld :D

(#605) Abu85 válasza VinoRosso (#604) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy ne a jobb terméket favorizáljam. :U Tudod ... júzerek érdeke stb. ;)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#606) VinoRosso válasza Abu85 (#605) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát véleményem szerint legjobb pártatlannak maradni, mert egyik sem mindenben jobb, hanem vannak árnyalatnyi különbésgek is, hol ez, hol az van fölényben. Szóval a kép nem fekete, nem fehér, hanem szines. De lehet 1 biten is gondolkodni, te tudod...

(#607) Abu85 válasza VinoRosso (#606) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pontosan ezt mondom én is. ;)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#608) rocket válasza Abu85 (#605) üzenetére


rocket
nagyúr

Partatlansagrol hallottal mar?
Sok szempont lehet ami alapjan jobb egy termek, mindenkinek masok a szempontjai, azt meg nem neked mint "ujsagiro" kene eldontened, hogy kinek mi a jo, a te feladatod az informacio szolgaltatas lenne, a sajat kepzelgeseid nelkul ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#609) Abu85 válasza rocket (#608) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én mint újságíró el is tudom dönteni, hogy a júzernek mi a jó. Nagyobb sebesség, szebb grafika, működő AA ... amit a DX10.1 kínál, és amire már számtalan példa van. ;) ... Vagy szerinted jó, hogy a legtöbb Deferred Rendering játékban nincs AA támogatás? :U
A júzer érdeke az új API kihasználása, az hogy az NV-nek ez nem tetszik ... hát nagyon nem tud meghatni ... ezt nevezik pártatlanságnak, mindent a júzer szemszögéből nézni. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#610) rocket válasza Abu85 (#609) üzenetére


rocket
nagyúr

Magyarazhatod ahogy akarod, amirol irsz az teny, nem is errol van szo egyebkent, minden cikkedben van egy "de", es az minidig azt sugalja az AMD mindent jol csinal, pedig a tortenesek pont az ellenkezojet mutatjak :)
("az ellemzok szerint" ez a kedvenced a hirekben, elemzni barki tud, aztan vagy igaz, vagy nem :) )

Olyan urban legendakat krealtal amivel inkabb csak artottal a felhasznaloknak, mert sose valtak valora, remelem nincs mar olyan user aki rad hallgatott, es varja a HD2900XT-vel a Battlefield 3. reszet :DDD

"Visszasirom" Rudi-t, sokszor nem ertettunk egyet vele (se :) ), de ezerszer korrektebb volt nalad.
Ha nem tanulsz a sajat hibaidbol, es nem veszed a lapot az a te bajod, persze ezzel a mentalitassal csak a szinvonal sullyed (majdnem minden VGA hir topikban ugyanaz a sz@rsag megy), ugyanazokat a koroket futod a hirekben, es a hozzaszolasaidban, dehat ha ez kell ide akkor nincs mit tenni, ugyhogy muszaj lesz megszokni, vagy megszökni :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#611) janos666 válasza rocket (#610) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én jobb szeretem Abu-t annyiból, hogy vele egyszerűbb a társalgás. Olvasom a híreit, vagy hsz-eit, és egyszerű lineáris transzformációt kell csak beiktatni szűrőként (jó:=rossz;ATI:=Nv;DX11=DX9). Valamint okosnak érzem magam, ha látom a sok agymosott zombit a radeon topickban. ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#612) rup1u5 válasza rocket (#610) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"...azt sugalja az AMD mindent jol csinal, pedig a tortenesek pont az ellenkezojet mutatjak"
Melyek azok a történések? Pusztán kiváncsiságból kérdezem, mert valószínüleg én még nem olvastam róluk.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#613) Abu85 válasza rocket (#610) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Írhatok az NVIDIA-nak, hogy kapja össze magát, mert jelenleg az AMD a Radeonokkal jól dolgozik, a történésekben is ezt látom. Vagy van olyan nyugati fejlesztő, akinek még TWIMTPB szerződése van? ;)

A Battlefield 3 a Bad Company néven jelent meg konzolra. PC-re nem lett volna értelme kiadni, az a kód nagyon Xenosra lett optimalizálva. Volt is belőle egy kiszivárgott grafikon, ahol a HD 2600Pro teljesítményszintjén volt a 8800GT. Túl komoly volt az NV befolyás, aminek mára nyoma sincs, így jön a Bad Company 2 év végén. ;]

Tehát én vagyok az oka annak, hogy az NV nem fejleszt? Szerintem nem, de mindegy. :))
Megjegyzem Rudi sem látja pozitívan az NV helyzetét, de ez most mellékes.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#614) keIdor válasza janos666 (#611) üzenetére


keIdor
titán

Aminek te is a tagja lettél...:D üdv. a klubban. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#615) rocket válasza rup1u5 (#612) üzenetére


rocket
nagyúr

Pl. hogy 30:1 aranyban fogy a HD4890 a GTX275-hoz kepest, meg mennyire jol fogynak a HD48xx sorozat kartyai, kozben az NV novelte a piaci reszsedeset, termesztesen ennek is megvolt az oka, mindenre van magyarazata Abu-nak ;)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#616) keIdor válasza rocket (#615) üzenetére


keIdor
titán

Nem a GTS-250 a.k.a. 9800GTX, 8800GTS miatt nőtt? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#617) Abu85 válasza rocket (#615) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Persze, hogy van, mert kíváncsiak rá a felhasználók, hogy miért van ez így. Ezért néztem utána, amiből kiderült, hogy a 9400GT és a 9500GT 1 GB-tal veszettül jól fogy. Nyilván ha valaki nem hiszi el nem tudok rajta segíteni. :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#618) janos666 válasza keIdor (#614) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Voltak pillanatnyi megingásaim, de maradt még bennem az nv-fan virtusból. Pl tavaj nyáron vérbeborult a szemem, és vettem egy 4870 512Mb-ot. Meg is bántam fél év után. Illetve most elhasználtam a maradék odaszorult vértöbbletet, vettem egy 4870x2-t, de ez feladta a leckét, hogy többet ne legyen ilyen. Most is viszket a tenyerem, hogy vagy vizesblokkos GTX-275 szarráfeszelve, vagy GXT-295 (utóbbi csak a hecc kedvéért, attól tényleg meg kéne szabadulni 1-2 hónapon belül, szinte kezdhetném is hirdetni mire hazahozom). :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#619) rocket válasza Abu85 (#613) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem kell ahoz szerzodes elore, eleg csak ha hype lesz 1 jatek korul, es 1 honappal megjelenes elott megint berakjak a TWIMTBP programba, rengeteg ilyen jatek volt a multban, az NV erezte, hogy nagy a hype rogton melle allt, aztan mivel ido nem volt mar az optimalizaciora, akkor kaptak a "bonusz" csomagokat az ATi felhasznalok.

A Bad Company nem a Battlefield 3 ;)

"Tehát én vagyok az oka annak, hogy az NV nem fejleszt? Szerintem nem, de mindegy."

Ha ezt olvastad ki a hozzaszolasombol akkor tenyleg nincs mirol beszelnunk, koze nem volt ehez, nem is ertem miert gondolsz ilyet egyatalan.
Te annak a jonehany urban legendanak a forrasa vagy amik terjengenek. (nem csak PH-n, mert copy/paste nyomatod par forumon a dolgokat ;) )

"Megjegyzem Rudi sem látja pozitívan az NV helyzetét, de ez most mellékes."

En se latom annak, de ez mellekes ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#620) Gyusz válasza Abu85 (#613) üzenetére


Gyusz
őstag

A Battlefield 3 nem a Bad Company (bár előbbit pont nemrég jelentették be), és eleve nem is harmadik résznek szánták, mivel totálisan más a játék koncepciója, mint egy hagyományos Battlefield-nek. Van benne rendes single player, és valamilyen sztorit is szőttek köré, no meg konzol volt az elsődleges platform. Anno pont egy ilyen konzolra készülő, egyjátékos módra koncentráló játékról pletykáltak a DICE kapcsán.

(#621) keIdor válasza janos666 (#618) üzenetére


keIdor
titán

És amikor vérbe borult a szemed nem volt zöld?:D
Miért HD4870 512MB helyett mi lett volna jobb nV oldalról? 100k-ért GTX-260 196SP? :F Az is ugyanúgy lassú lett volna, +40k-ért, semmivel se lettél volna előrébb... nem az AMD-re kell haragudni az 512-es 70-es miatt, nV is adott ki 8800GT 256MB-ot, azt megszorozhatod 10-el, annyira szar volt az a kártya... meg kellett volna várnod az 1GB-os 4870-et, vagy AMD pisztolyt nyomott a fejedhez, hogy Július elején rohanj az első szállítmányok egyikéért? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#622) Abu85 válasza rocket (#619) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Reklám szerződéseket mindenki leszarja. Ha meg normális támogatást adnak a játékhoz ahhoz nem elég két hónap. Sőt a fejlesztők nem is engednék, mert nincs értelme a jelen állapotok között.
Nézd meg mit futtat az AMD ... partner a Techland és a DICE. DX11 partner a Codemasters, a Rebellion, az EA Phenomic. Ezenkívül együttműködés van a BioWare-rel, a Creative Assembly-vel, és az Ubisoft Montreallal.
Mit tudunk az NV-ről ... partner a Futuremark, az 1C Company. PhysX partner a GRIN, a 8monkey Labs és az 1C Company fejlesztőcsapatai (orosz fejlesztésű játékok). Együttműködés pedig Infinity Ward-dal és csoportjaival van.
Minden más reklám alapú szerződés, ami nem lényeges. Felőlem felvillanhat a Tesco gazdaságos logó is a játék elején. :)
A Frostbite bemutató előadásán Battlefield 3 munkacímen említették az első rá épülő játékot, ami Bad Company lett. De már az EA bejelentette, hogy Battlefield 3 néven is készül játék.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#623) rocket válasza Abu85 (#622) üzenetére


rocket
nagyúr

NV-nek ez is eleg, mert majdnem mindenki tudja mi az a TWIMTBP, fel se tunne nekik, hogy mar csak a logot rakjak ki a keszitok, azt gondolnak, hogy az NV-re van optimalizalva.

Nem a fejlesztoket/kiadokat kell sorolni, hanem a jatek cimeket, az AMD-nek meg nem nagyon sikerult egy komolyabb jatekot se megszereznie amiert a tobbseg tenyleg oket valasztana, a HL2 volt az egyetlen nagyobb nev eddig, de ott meg mire megjelent a jatek mar generacio valtas kovetkezett be a VGA-knal, igy jelentosen csokkent a marketing erteke, jo sokat koltott arra az 1 jatekra az ATi anno, es igy utolag azt mondom nagy reszben kidobott penz volt.

"A Frostbite bemutató előadásán Battlefield 3 munkacímen említették az első rá épülő játékot, ami Bad Company lett. De már az EA bejelentette, hogy Battlefield 3 néven is készül játék."

Latod pont errol (is) beszeltem, mindig megakarsz mindent magyarazni a PH moge bujva, emiatt meg sokan el is hiszik neked :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#624) Abu85 válasza rocket (#623) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD soha nem költőt reklámnál többet egy játékra. Nem is fog soha, mert nem éri meg. Akik odamentek, azért mentek oda, mert érdekük az AMD-s kapcsolat. Mit kellett volna a Valve-nak csinálnia. Menjen oda az NV-hez, amikor DX9 motort írnak. Most is mindenki aki DX10 motoron dolgozik, az AMD-hez megy, mert ott van tapasztalat és publikáció.

Nem bújok én semmi mögé. Spanolj a külföldi fejlesztőkkel és szereznek neked belépőket. Amikor a Frostbite előadás anyagát kaptam még nem dolgoztam a PH-nál. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#625) Jack O'Neill


Jack O'Neill
tag

Jó van gyerekek...Abu inkább azt mondd meg melyik hónapban nézzek be ebbe a topikba, hogy ne csak offot olvassak, hanem lesz már valami csepegtetés is

[ Szerkesztve ]

JAJJMÁÁÁÁ

(#626) Abu85 válasza Jack O'Neill (#625) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nyáron semmiképp. Majd talán ősz közepén lecseppen némi tényleges infó. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#627) schwartz válasza Abu85 (#613) üzenetére


schwartz
addikt

rhatok az NVIDIA-nak, hogy kapja össze magát, mert jelenleg az AMD a Radeonokkal jól dolgozik, a történésekben is ezt látom.

Azt is ird meg nekik, hogy illene mar tiplizzen a PC-s VGA piacrol, mert nem fekszik a G80, GT200, GT300?-as arhitektura a jelenlegi jatekokhoz. :) Kulonben is mit kepzel, hogy mindket fronton felveszi majd a versenyt? Tervez egy bazi nagy high-end chipet? Hogy meri ezt bevallalni? :))

If he dies, he dies.

(#628) schwartz válasza keIdor (#621) üzenetére


schwartz
addikt

Milyen 100k-rol beszelsz? Kb. egyidoben vettem akkor VGA-t janos666-al csak en GTX260-at. 45k volt ujonnan (valami szurke importbol) Volt hires HD4870-em is de mar banom, hogy nem vartam meg vele a Stormrise-t, ugy egyszerre mehetett volna a tuzre mindketto... :DD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#629) keIdor válasza schwartz (#628) üzenetére


keIdor
titán

Boltban a GTX-260 egy éve, amikor megjelent volt 100k simán. :U az, hogy Te tudtál szerezni occcsóóóé az egy dolog. :P Egyébként a Stormrise megy szarabbul G80 alatt, vagy Gothic 3? :D Egyik alapból GF ellenes a másik meg még az Arma2-t is megirigyelhetné ha már optimalizálatlanságról beszélünk... :D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#630) schwartz válasza keIdor (#629) üzenetére


schwartz
addikt

Te, a Gothic3 szarnyal G80-on az 1.7-es community patch-el. Mar banom, hogy anno osszetortem az eredeti DVD-t... :D

If he dies, he dies.

(#631) janos666 válasza schwartz (#630) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Esküdni mernék, hogy ezt már hallottam valahol. Szinte szó szerint így. Azt is te írtad, vagy ennyire nevezetes a dolog? (Amúgy én csak annyiból ismerem a játékot, hogy rajtavan a Geforce Physx listán, azokután nem szabadna szarul mennie.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#632) schwartz válasza janos666 (#631) üzenetére


schwartz
addikt

En irtam. A kedvencem a Gothic sorozat. Tulajdonkeppen a 3-ik resznel asta el magat vegleg nalam az ATI.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#633) Abu85 válasza janos666 (#631) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hiba ... a Gothic széria kötelező mindenkinek. Süti játék az első és a második rész. A harmadik az csak a CP1.7 után lett jó, az alap az bughalmaz.
Amúgy az, hogy rajta van a PhysX listán nem jelenti azt, hogy GeForce PhysX-es, a procin számol a játékok nagy többsége. :)

GuB3Ra: Igen ... néha érdekes dolgokra volt képes a főhős. :DD Én úgy kezdtem, hogy a falus harc után belém jött egy vaddisznó, és repültem-repültem-repültem-repültem-,,, amíg ki nem léptem. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#634) GuB3Ra válasza schwartz (#630) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Nem csodálom, hogy összetörted :D [link]

Daark minimalism

(#635) janos666 válasza Abu85 (#633) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, tudom, de a Gothic3 fehérebb betűkkel. és ilyen logóval van ott: . Mondjuk ettől lehet hogy mégsem használ hardware-t, de akkor azt mond egyértelműbben.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#636) Abu85 válasza janos666 (#635) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

GeForce PhysX-et ezek a játékok használnak:
Unreal Tournament 3 (PhysX patch)
Ghosh Recon Advanced Warfighter 2
Warmonger
Mirror's Edge
Sacred 2 (PhysX patch)
Cryostasis
Terminator Salvation (PhysX patch)
Crazy Machines 2

Ezek a játékok a PhysX kártyát használják:
Auto Assault
Bet on Soldier: Blackout Saigon
Bet on Soldier: Blood of Sahara
Bet on Soldier: Blood Sport
Cellfactor: Combat Training
Cellfactor: Revolution
City of Villains
Fallen Earth
Infernal
Shadowgrounds Survivor
Stoked Rider: Alaska Alien
Switchball
Ghost Recon Advanced Warfighter
Unreal Tournament 3
Ghosh Recon Advanced Warfighter 2
Warmonger
Mirror's Edge
Cryostasis
Crazy Machines 2

Az összes többi PhysX játék procin számol. :)

Ezek a játékok fognak a jövőben GeForce PhysX támogatást kapni (PhysX kártya támogatás is lehetséges):
Darkest of Days
Dark Void
Shattered Horizon
Metal Knight Zero
Star Tales
Nurien
Metro 2033
U-Wars

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#637) janos666 válasza Abu85 (#636) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor miért van fehéren szedve a Gothic 3? Mondjuk most, hogy linkeltem, láttam, hogy az a logó twimtbp logó.
Amúgy kösz a listát, akkor már az is világos, miért nem láttam semmit az Infernal-ban, míg 5 percet lövettem magam. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#638) schwartz válasza Abu85 (#633) üzenetére


schwartz
addikt

Szerencsere olvastam elotte egy reviewt s igy nem is foglalkoztam az elejen a tapolassal. Mage-kent meg mar a kozelembe sem tudtak jonni... :D Sajnos a 3-as se eleje se vege jatek lett, csak a kozepere gyurtak... :D A Forsaken Gods meg mar emlitest sem erdemel. Most 3k az alapjatek, ennyit akkor is meger ha csak a soundtrack-et hallgatod rajta... :)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#639) Abu85 válasza janos666 (#637) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a lista szart sem ér ... a PS3-as Heavy Rain PC-snek van feltüntetve ... a Sacred 2 nincs is jelölve. Innentől kezdve logikátlan. Valamelyik webmester kifehérített pár címet. :)

schwartz: Jaja a zene nagyon odapakol. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#640) janos666 válasza Abu85 (#639) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én már rájöttem, a meant to be played logós játékok vannak kifehérítve. :DDD
Szerintem 5 percig se fogok vele játszani, ezért most csak letöltöm, és megnézem milyen, de kösz a tippet.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#641) Crytek


Crytek
veterán

Remélem az új nvidia verni fogja a GTX 285-öt és szorongatni fogja mjad a GTX 295-öt is :C

Next PC Upgrade: 2022

(#642) schwartz válasza Crytek (#641) üzenetére


schwartz
addikt

Ah, ugyan mar... Beleolnek 1milliard dolcsit egy uj fejlesztesbe, hogy majd a GTX295 szintje ala hozzak... Igy gondoltad? :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#643) rup1u5 válasza schwartz (#642) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az lenne csak az égés! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#644) biggamer


biggamer
veterán

Top mobile 40nm GTS 260M works at 550MHz : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#645) biggamer


biggamer
veterán

NVIDIA: A GT300 fogyasztása meghaladja a GTX 285-ét : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#646) Bici válasza biggamer (#645) üzenetére


Bici
félisten

"...ha minden igaz, a harmadik negyedévben már be is mutatkozik."

(...)

"Forrás: Bright Side Of News"

:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#647) ricshard444


ricshard444
veterán

Szerintetek az új gt300-as nvidia erőssebb lesz mint a gtx 295?
Tudom hogy csak tippelni lehet, de fontos lenne
Szval most a felállás: 1db gt300 vs 2db gt200 :D

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#648) ashot válasza ricshard444 (#647) üzenetére


ashot
tag

Sztem DX10ben kb egy szint lesz, DX11et tamogato jatekokban pedig erosebb lesz.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#649) schwartz válasza ashot (#648) üzenetére


schwartz
addikt

A GTX295 teljesitmenyenek 150-200%-at kellene hoznia, hogy biztosan versenyezni tudjon az RV890-X2-vel. (a spekulaciok szerint 50-70% plusz varhato az RV890-tol az RV790-hez kepest)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#650) ricshard444


ricshard444
veterán

Akkor 295-t érdemes egyáltalán venni?:/

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.