Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#18032) BlackSoft válasza F34R (#18028) üzenetére


BlackSoft
addikt

Genetikába, ha belepiszkálnak, akkor csinálhatnak mutánsokat is akár, de azt hiszem egyelőre gyerekcipőben jár ez a dolog. De létező veszély szerintem akkor is. Simán csinálhatnak valamit, ami egy ember agyát lenullázza, és tök hülye vadember lesz, mellé pedig a DNS-ében olyan változás történik, amitől az izmai 150%-kal megnőnek egy normális emberhez képest. Kész egy gyors, erős, vérengző fenevad, akit le lehet lőni maximum. Nem féltétlen, olyan zombit kell elképzelni, mint egy L4D-ben... Nagyon sok variációja lehetséges.

(#18029) Keldor papa: Nem állította egyikük sem, hogy ez lesz, vagy milyen lesz, csak feltételezéseket mondtak, körüljárták, mi is lehetséges, ami megvalósítható az orvostudományt, és a fizikát ismerve...

Amúgy a témára általánosan reagáltam, nem mert Tirexi miatt került fel, hanem mert én is úgy tekintek erre a dologra, mint aminek nagyobb esélye van, hogy egyszer bekövetkezik (még, ha nem is lesz teljes pusztulás), mint mondjuk annak, hogy felrobban a nap, becsapódik egy meteor, megtámadnak az idegenek...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.