Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#17901) TTomax válasza Erdei88 (#17894) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most már mennie kell,de csak 720pben,a minőségen lehet tudok még állítani,de csak akkor ha nem akad.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17902) gabor0077 válasza cyberkind (#17900) üzenetére


gabor0077
tag

Ez szinte biztos. Ilyen nagy címnél nem hiszem, hogy kihagyják. Meg volt PS3-as GTA V bundle is.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#17903) cyberkind válasza gabor0077 (#17902) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem is, mert akkor benevezek egy ilyenre, már alig várom. :))

Amúgy az Alien-nek nagyon jó a gépigénye, ez meglepett, és végre horrort kapunk.^^

Paranormal Cocktivity

(#17904) h1mpi válasza WaterWawe (#17896) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem Veled van bajom, de annyira viccesek ezek az összehasonlítások. Senki nem fogja fel, hogy az iPhone-t vásárlók nem árérzékenyek??!! Nem azok veszik, akik excel táblában hasonlítják össze az ár/érték arányt...
Ezt kellene megérteni mindenkinek, aki ezeket a jópofa összehasonlításokat csinálja. Amúgy meg minden techikai cuccnál van ilyen. Van mosógép 60K-ért, ami kiváló, de van Miele 300K-ért is és az se tud mást csak kimosni... Még is megveszik, mert van az a kör, aki...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17905) gabor0077 válasza cyberkind (#17903) üzenetére


gabor0077
tag

Nyugodt szívvel vehetsz egy olyan bundle-t, a GTA V színvonalas, és tartós szórakozás, platformtól függetlenül. Remélem PS4-en még brutálabb grafikával :) Nekem első napi vétel lesz, az 100%, inkább erre költök, mint Destiny-re :DDD

iPhone témához: aki szereti az OS-t, szereti a kinézetét, annak baromira nem fog számítani, hogy mennyibe kerül, mert tudja mit vesz. Nekem nem egy olyan ismerősöm van, aki már most biztos, hogy váltani fog 6 Plus-ra, nem számít mennyibe kerül. Ja, és nem milliomosok, amúgy. Magyarországon az a baj, hogy luxuscikknek számít, tengerentúlon meg nem annyira.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#17906) cyberkind válasza h1mpi (#17904) üzenetére


cyberkind
félisten

De azt mindenki kifelejti hogy az Android szar.

(#17905) gabor0077
Meg is fogom, PS3-on kitoltam, most jöhet 4-en, egyszerűen sokkal kézre állóbb volt mint a 4 pc-n.

Paranormal Cocktivity

(#17907) SzlobiG válasza cyberkind (#17903) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minek az jön pc-re. ;]

(#17908) cyberkind válasza SzlobiG (#17907) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint, Jack Sparrow(kapitány) akarsz lenni? ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17909) Erdei88 válasza h1mpi (#17904) üzenetére


Erdei88
veterán

(#17910) h1mpi válasza Erdei88 (#17909) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az ilyenekről beszélek :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17911) cyberkind


cyberkind
félisten

Lesegetem az eddig feltöltött gameplayeket az Alienről, és csorog a nyálam, ha ez csak fele ilyen lesz, mint a vidikben, akkor elmondható hogy 2008 után ismét kapunk egy jó horrort, legalábbis remélem hogy most nem kuffantanak át. :)

Paranormal Cocktivity

(#17912) SzlobiG


SzlobiG
félisten

(#17913) cyberkind válasza SzlobiG (#17912) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokáig tartott. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#17914) SzlobiG válasza cyberkind (#17913) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valami félelmetesen bűn ronda ez a készülék. :D

(#17915) hszilard666 válasza SzlobiG (#17912) üzenetére


hszilard666
veterán

Most hogy látom mekkora ez a mobil az jutot eszembe, hogy ha egy kisebb kezű csaj vásárol egy 6+t akkor meg sem tudja majd fogni :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#17916) SzlobiG válasza hszilard666 (#17915) üzenetére


SzlobiG
félisten

Két kézzel megtudja.

;]

(#17917) cyberkind válasza SzlobiG (#17916) üzenetére


cyberkind
félisten

Most jön ki hogy a 4" az ász, mint a madár. ;]

Paranormal Cocktivity

(#17918) Balathruin válasza SzlobiG (#17914) üzenetére


Balathruin
veterán

+1
Ma láttam 5C-t. Hát úristen... majdnem tükör a hátulja. :W

(#17919) norb55 válasza h1mpi (#17904) üzenetére


norb55
senior tag

Meg van Aeg ami Miele minőség csak 150K. Ésszel kell vásárolni, nem ész nélkül. Iphone termékét nem azért nem venném meg mert nincs rá pénzem, csak mert semmit nem mutat az áráért, a 64bites prociján kívül. A stabilitást meg rakjuk félre, mert semmi bajom a Sonyval, pedig hányan ócsárolják.
Egy kézzel is meglehet fogni az 5,5colos telefonokat. viszont legalább jobb rajta olvasni meg filmet , képeket nézni. :D Nem fér el a zsebbe, akkor olyan gatya kell amibe elfér, nekem elfér minden zsebbe, csak a kínai ruhákba nem amibe még a kezem se fér bele. :D

[ Szerkesztve ]

(#17920) gabor0077 válasza norb55 (#17919) üzenetére


gabor0077
tag

Egy valamire való Sony telefon is iPhone árban van :) Innentől kezdve hülyeség, ha azt mondod, hogy nincs rá pénzed. Ja, és Apple a gyártó, nekik lehet termékük.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#17921) hszilard666 válasza SzlobiG (#17916) üzenetére


hszilard666
veterán

:D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#17922) h1mpi válasza norb55 (#17919) üzenetére


h1mpi
nagyúr

AEG és Miele között azért van rendesen difi :K
Kb., mint egy Audi és egy Skoda között. Majdnem ugyanaz, de mégsem ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17923) norb55 válasza h1mpi (#17922) üzenetére


norb55
senior tag

Inkább mint egy audi és BMW közötti különbség. 20év az aeg termékekre miele 30év. De ebbe ne menjünk bele, mert még a milliomos helyeken is AEg termékek voltak Miele termék ritka nagyon, 1000 családnál jó ha van egy miele. Én még nem láttam senkinél. Ha az árát nézzük akkor BMW és Ferrari közötti különbség :D

(#17924) h1mpi válasza norb55 (#17923) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is van AEG és csak 5 év a kiterjesztett gari... Sztem el vagy tévede, hogy hány embernél van Miele :)
Csak az ismerettségi körömben van egy fél tucat embernek és azok csak "nomál" vállalkozók, nem a felső 10000. Amúgy most néztem 2 év a gari mind a kettő márkára nem 20-30 év..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17925) norb55 válasza h1mpi (#17924) üzenetére


norb55
senior tag

Én nem a garanciát mondom hanem az üzemidejét átlagba. :) Pár milliomos családba bekötöttem pár Aeg mosógépet, mosogatógépet. Jó miele, csak annak az árán 2db aeg terméket kapsz és mondom az is elmegy 20évet, addigra meg ideje kidobni . :D Vagy mit ad a Miele, ágyba viszi a kávédat? :D Leggjobb termék a háztartási gépeknél, de horror áron van . Ár érték és megbízhatóság szempontjából aeg, persze abba is van elég drága :D Anno mikor vettem a mosógépet, szárítógép és mosógép kombinációját akartam, az eladó azt mondta minek? Vegyem ezt a mosógépet, majdnem szárazra centrifugáz. 7.évet tapossa a mosógép még mindig csak a víz hangját hallani mikor mos. centrifugázás meg 1600 fordulat/ perc. Miele se ad többet, hidd el .
Üzemidejüket tekintve meg mind két márka hosszú élettartammal bír.

Garanciával meg ne foglalkozzál, ezek 5év alatt tuti nem pusztulnak el. :)

Hogy megy a GTX 780 Strix Vga-d ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17926) h1mpi válasza norb55 (#17925) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem, akkir félre értettük egymást ;) köszi remek nagyon jó példány ez is :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17927) ÁdiBá válasza norb55 (#17919) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mióta is használsz okos telefont? 1 hónapja? Maximum 2?
Eddig mindig fikáztad hogy neked telefon nem erre kell, főleg hogy tapizos, érintőgombos nem kell, majd vásároltál egy Z2. Most meg a Sony az isten.
Ismerős. Tudod minden embernek a sajátja a legjobb.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#17928) #35434496 válasza norb55 (#17919) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez való neked norb! :DDD

(#17929) TTomax


TTomax
nagyúr

Milyen jól sikerült... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17930) ÁdiBá válasza TTomax (#17929) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én személy szerint még ki se próbáltam a MANTLE-t.
StarCraft2 nem támogatott játék, persze most megy a bajnokság megint a srácon egy két Grandmester ligás játékoson rajta figyel az AMD logo mint támogató szponzoruk az. Viszont egy nyomorék mantlival nem ajándékoznának meg minket. :U

ÁdiBá

(#17931) SzlobiG válasza TTomax (#17929) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak gyenge procc mellett ér vmit. Számunkra hasztalan.

(#17932) TTomax válasza SzlobiG (#17931) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem is ez a baj ezzel,nézd meg a cikket... a jövőben bármilyen újabb GCN kártya jön ki, mantle-val csak akkor lesz gyorsabb ha a játékok kapnak hozzá patchet... nos ismerve a játék készítőket ez sosem fog bekövetkezni egy 3-5 éves játéknál,kvázi a visszafelé kompatibilitás zero,ez nem lenne zavaró,ha legalább a DX sebességét hozná,mert hát akkor rá lehet fogni,hogy "élj a mának"... de így...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17933) daneeeeee válasza TTomax (#17929) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

A probléma itt a kevés Vram. A Mantle alatt ugyanis több vramot-használ az adott játék mint dx kód alatt. Thief-el konkrét tapasztalatom nincs , BF4-el viszont van és annak Ultrán nem mindig elég a 2GB vram Mantle alatt.
Ezzel anno én is szívtam, mentek is a 7970-eim a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#17934) Asbee


Asbee
veterán

Na vissza tértem 5S-re 2-3 hónapra. Hiányzott az iOS meg a minőségérzet. Ha már így téma a telefonok, szerintem ma már nem lehet azt mondani az androidra, hogy nem stabil, mennyi gond van vele stb. Én nem éreztem semmi hátrányt egy G3-al. Felhasználó függő, kinek melyik tetszik jobban, mi áll jobban kézre. Nekem már az iOS rájöttem.

(#17935) keIdor


keIdor
titán

Grand Theft Auto V

PS4: 2014.11.18.
Xbox One: 2014.11.18.
PC: 2015.01.27. ;]

Troll on: Nem mintha nem vittem volna már ki úgy 350 napja, de itt már novemberben dübörögni fog. :P Az alatt a bő 2 hónap alatt kaptok megint egy gyors portot. :DDD Troll off.

forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17936) ÁdiBá válasza keIdor (#17935) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nos, a Rockstar megszólalt az ügyben és kijelentette: a GTA 5 megjelenése nem változott, maradt az eddig közölt dátum, miszerint idén ősszel PC-n, PS4-en és Xbox One-on is élvezhetjük mindazt, amit Los Santos és vonzáskörzete kínálni tud.

Rockstar: nem késik a GTA 5

Egyenesen a Rockstartól jött a hír: nyugi, nem fog késni az őszre ígért GTA 5 PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.

(#17937) SzlobiG Ez is.

Vicc ez az egész ami a GTA 5 körül megy. Én már most beleszarok a játékba. Megakartam venni, de inkább letöltöm warezról azt tehetnek egy szívességet.
Egy kicsit lehetnének már tekintettel a játékosokra is. Blizzard 1 évre rá megmondta mikor fogja kiadni a játékot percre pontosan?
Napolás ilyenek? Fejbe is rugták volna őket... Valahol számít a vásárló, valahol nem.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#17937) SzlobiG válasza keIdor (#17935) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sejtettem hogy ez lesz direkt csinálják a pc warez miatt vegyék csak meg minél többet konzolra.

(#17936) ÁdiBá Ez egy friss hír egyenesen tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#17938) keIdor válasza SzlobiG (#17916) üzenetére


keIdor
titán

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17939) SzlobiG válasza ÁdiBá (#17936) üzenetére


SzlobiG
félisten

Forrás?

(#17940) ÁdiBá válasza SzlobiG (#17939) üzenetére


ÁdiBá
addikt

[link]

(#17941) Keldor papa Meg volt beszélve a néppel hogy novemberbe GTA 5 játszogathatunk, karácsonyra terveztem magamnak ajándékba. Erre kiderül hogy már csak szeptember.
Fiúk lesz ebből még jövő nyár is.

(#17942) SzlobiG Igen. Észrevettem és megvan a stúdióról a véleményem.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#17941) keIdor válasza ÁdiBá (#17936) üzenetére


keIdor
titán

De most mi is a baj? Nem is késik a GTA V, a konzolosok időben meg is kapják, úgyis az hozza az eladások 90%-át. (mert az ellenkezőjét még mindig nem bizonyította BlackSoft, és addig az mese, amit kijelentett, alá is kell támasztania)
Abban biztos vagyok, hogy az a 2 hónap PC-re a portolásra kell, biztos, hogy nem ment párhuzamosan a fejlesztés, a GTA IV-ből sejthető az ilyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17942) SzlobiG válasza ÁdiBá (#17940) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aha akkor egy kis érdekesség:

Ez a hír: Dátum: 2014. szeptember. 01

Papa féle hír: Dátum: 2014. szeptember. 12

Erről ennyit idén nem lesz pc-re kár illúziókba menni.

[ Szerkesztve ]

(#17943) keIdor válasza ÁdiBá (#17940) üzenetére


keIdor
titán

A játékos társadalom nagy része meg is kapja ősszel, ahogy ígérve is lett.

Óriási a tolakodás az új iPhone-ért - Összeomlott az Apple oldala a hatalmas érdeklődés miatt. Mától lehet ugyanis előrendelni az iPhone legújabb verzióit.

Ahogy várható volt, népszerű lesz az i6 is, sőt talán jobban, mint az eddigiek. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17944) SzlobiG válasza keIdor (#17943) üzenetére


SzlobiG
félisten

Várható volt lehet itt szidni így úgy a fanokat ez nem érdekli rohannak fej vesztve érte bármibe kerül...

A kisebbik amúgy nekem is bejön, de azon az áron inkább note 4...

(#17945) keIdor válasza SzlobiG (#17944) üzenetére


keIdor
titán

Sony csak álmodhat ilyen érdeklődésről. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17946) Devid_81 válasza ÁdiBá (#17936) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajna olvasni olyat, hogy kesik, meg olyat is, hogy nem.
En az elobbit inkabb elhiszem...fackivan mar :W

...

(#17947) WaterWawe válasza keIdor (#17943) üzenetére


WaterWawe
őstag

Várható volt, bár nagyon nem örülök neki, mert ezek szerint üzleti szempontból bevált az hogy Galaxy-kat csinálunk az iPhone-okból és az iPhone 7, 8 is ilyen undorító design-al fog rendelkezni. :(

(#17948) keIdor válasza WaterWawe (#17947) üzenetére


keIdor
titán

Én emlékszem a HTC One M7 és M8 mennyire nem jött be képekből, kifejezetten rondának tartottam mindkettőt, aztán élőben az az egyik legszebb, az emberek többsége is így vélekedik, és kézbe venni is jó, neked is tetszett.
Úgyhogy amint lesz rá lehetőség, megyek megtapizni a kisebb modellt és majd utána mondok véleményt róla. Nem tűnik rossznak, az i4, i5 design jobban bejön, de élőben szerintem szép lesz ez is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17949) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Milyen áron van most egy Iphone 6?

ÁdiBá

(#17950) CJ4567 válasza ÁdiBá (#17949) üzenetére


CJ4567
veterán

Mint egy iPhone 6. ;]

Bocsi, nem tudtam kihagyni :DDD

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.