Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#18701) SzlobiG válasza cyberkind (#18700) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ott lesz driveclub reméljük jól sikerül. De tény hogy a forza a legnagyobb húzó erő boxnal.

(#18702) cyberkind válasza SzlobiG (#18701) üzenetére


cyberkind
félisten

Az is annyira szabad lesz mint a Horizon, vagy csak pálya helyett zárt utca?

Paranormal Cocktivity

(#18703) SzlobiG válasza cyberkind (#18702) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valamivel zartabb szerintem.

A grafika viszont ütni fog arra tuti nem lesz panasz.

(#18704) TTomax


TTomax
nagyúr

Most volt nálam egy barátom,elvitte a 290X lightningot adott helyette 290gaminet meg egy is kp-t,meg elvitt egy roccat kone xtd egeret is...leült nálam egy kicsit játszani,volt itt BF4,TR,Grid Autosport,Crysis3,Metro Last Light...Ezekböl több játékot is többször kitolt már,de azt mondta,hogy így ahogy nálam látta,és érezte,még sohasem volt szerencséje ezekhez,mintha új játékkal játszana...olyan részleteket látott amikről eddig nem is tudott...A Gsync nagyon tetszett neki,el is határozta,hogy ha hazaér kukázza a HP monitorát....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18705) norb55


norb55
senior tag

porból letté, porrá válsz. :D [link] Minden elismerésem a turmixgépért. :D

SzlobiG Gratulálok ! De az a mélynyomó nem jó helyen van , legalább ne a TV állványra rakd.

[ Szerkesztve ]

(#18706) keIdor válasza norb55 (#18705) üzenetére


keIdor
titán

Elképzelem, hogy reggel felkelsz és nem KV vagy WC az első, mint sokaknál, hanem már írod is be a keresőbe, hogy iPhone és posztolsz ide valamit. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18707) #35434496


#35434496
törölt tag

Te jó isten kit engedtek ki 22év után. :Y A világ valaha élt legveszélyesebb Emberének jobbkeze. Pablo Escobar mellett a világ összes bűnözői csoportja rossz kezdő. A lényeg szabadlábon egy igazi hit man escobar jobbkeze "popey" :Y
Pablo Escobar's former hit man released: http://youtu.be/csbaE_QLOz8

[ Szerkesztve ]

(#18708) F34R válasza norb55 (#18705) üzenetére


F34R
nagyúr

Official Iphone hater :P

(#18709) Erdei88 válasza #35434496 (#18707) üzenetére


Erdei88
veterán

300 megölt ember.. és újra szabadlábon. Éljen az Igazságszolgáltatás

(#18710) norb55 válasza keIdor (#18706) üzenetére


norb55
senior tag

Valóba nem Kávé, én nem élek ilyeneken. Első számomra a kutya, aztán elmosogatok elpakolok, megreggelizek. Aztán ide a fórumra belökök egy kis hülyeséget. :D Már ha van időm.

players111 Azóta már angyal lett belőle. :D Ha nem hát akkor tévedtek. :D

F34R
I do not hate it Iphone apparatus, it is on a cover now only, otherwise from all apparatus I look at these videos. :D

[ Szerkesztve ]

(#18711) keIdor válasza norb55 (#18710) üzenetére


keIdor
titán

Én imádom a kávét, főleg mióta kapszulás van és van vagy 8 választék... kolumbiai, indiai, etióp... már csak az íze miatt is imádom, de ritkán iszom többet napi egynél.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18712) h1mpi válasza Erdei88 (#18709) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért az EU is azt mondja nem etikus a tényleges életfogytiglan. Érted nem etikus egy gyilkosnak....

Minek 8 féle? Döntsd el melyik ízlik :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#18713) norb55 válasza keIdor (#18711) üzenetére


norb55
senior tag

Volt hogy megittam töményen a Gundel étterembe. Nagyon nem vagyok oda érte, de megiszom. :D
Vérnyomásom 100/80. :D Akármit csinálhatok, nem megy feljebb.

h1mpi Én kivégzést visszahoznám, nem kifizetendő a mi pénzeinken élni a börtönökbe. A raboknak is jó volna mert letudnák életüket 1 nap alatt és nekünk is mert több pénz jutna a közutakra. :D

Keldor papa Legalább nem pörög szét a szíved. :D

[ Szerkesztve ]

(#18714) keIdor válasza norb55 (#18713) üzenetére


keIdor
titán

Volt már, hogy én is mértem 95/70-et, de akkor el tudtam volna aludni állva, kávétól beáll 120/80-ra, ami a rendes, szóval már csak ezért is kell, alacsony a vérnyomásom nagyon. De inkább ez, mint hogy magas legyen.

h1mpi: Ezt tőlem kérded?:D Mert más ízük van, igaz elég minimális, mikor melyikhez van kedvem azt főzetem le a géppel.

A halálbüntetést én is visszahoznám, az egész EU-ra ráférne.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18715) norb55 válasza keIdor (#18714) üzenetére


norb55
senior tag

Kicsit fegyelmet hozna a halálbüntetés, vagy aki annak ellenére is elkövetne valami gyilkosságot, szerintem annak nem lenne kár. Másik a sok rézbörű ingyen élő akiknek van 24gyereke, és mindet az állam tartja el, kiküldeném Afrikába, Mennyi pénz maradna az állami kasszába. Nem kellene etetni azt a sok ingyen élő családot aki tetejébe még meg is lopja azokat akik etetik őket. :(

Azt hiszem mindenki tudja melyik fajra céloztam. :DDD

F34R Meg zavaradok én kávé nélkül is :D Mi lenne ha még innám is. ;]
;]

[ Szerkesztve ]

(#18716) F34R válasza keIdor (#18711) üzenetére


F34R
nagyúr

En is egyet iszok mert tobbet nem bir a gyomrom, igy is tejjel kell fogyasztanom. Kapszulasat meg nem probaltam.

(#18712) h1mpi

Igen, akinek vannak kapcsolatai 22 ev utan it kepes lehet valamire.

#18713) norb55

Mert nem iszod a kavet, rendszeresen meginnal nappi 2-3 szor igazan eros kavet akkor megzavarodnal mert nem birnal egyhelyben meglenni. En ezt kiprobalnam milyen lehet [link]

(#18717) keIdor válasza norb55 (#18715) üzenetére


keIdor
titán

Na ja, mondjuk nem szeretnék nagyon belemenni a témába, mert az tilos a fórumon, de legyen elég annyi, hogy ha róluk van szó, akkor azt kívánom bár csak hatalomra jutna a Magyar Hajnal, pedig nem vagyok egyébként szélsőséges, sem rasszista, de ezek...
Szerencsére sosem éltem a környékükön sem, de látom meg olvasom és hallom, hogy miket tudnak művelni.
Fel is b@sz a téma. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18718) Erdei88 válasza h1mpi (#18712) üzenetére


Erdei88
veterán

Őt már nem is gyilkosoknak, hanem a mészárosnak nevezném :(

(#18719) norb55 válasza keIdor (#18717) üzenetére


norb55
senior tag

Persze én se akarom felhozni ezt a témát, de tény Magyarország sokkal jobban élne nélkülük. Sokkal kevesebb lenne a betörés, a fenyegetések száma. Kevesebb éhes szájat kellene etetni. stb. Nah jó én nem boncolgatom ezt a témát tovább. (Nem vagyok fajgyűlölő amúgy ) ;] :DDD

Erdei88 Egyet értek. de mindenki hibázhat az életébe egyszer. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18720) keIdor válasza norb55 (#18719) üzenetére


keIdor
titán

Ha kiirtod a szúnyogokat vagy a csótányokat, akkor összeomlik a tápláléklánc. De ha "ők" nem lennének, nem történne semmi, csak az egész bolygónak jobb lenne. Remélem ezzel tudom érzékeltetni a véleményem róluk.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18721) F34R válasza norb55 (#18719) üzenetére


F34R
nagyúr

Miert azt gondolod, hogy azt a sok embert egyszeri botlasbol olte/olette meg?

(#18722) norb55 válasza keIdor (#18720) üzenetére


norb55
senior tag

Bizony ez jó szemléltetés volt . :R Nem a zombitámadástól kell félni hanem tőlük .

F34R Persze akkor mélyponton volt az élete, valamivel fel kelett vidítania magát. :D

[ Szerkesztve ]

(#18723) Devid_81 válasza Erdei88 (#18709) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De biztos marhara megbanta amit tett, meg pap lett odabenn, ha meg kikerul akkor egy lepukkant auto javito muhelyben fog dolgozni, filmekben mindig bejon ;]

...

(#18724) #35434496 válasza Erdei88 (#18709) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mentségükre legyen, hogy azokat a gengsztereket ölték a világ minden pontján akik át akarták verni Escobart!

(#18725) F34R válasza Devid_81 (#18723) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah vert iszik, vizet predikal, akarom mondani......

(#18726) Erdei88 válasza #35434496 (#18724) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha jól értettem, akadtak ott ártatlan emberek is szép számmal

Keldornak: +1

(#18727) norb55


norb55
senior tag

Szerintem maradjunk a mi kis országunkba. Tanulságos videó.
[link] :W

(#18728) Devid_81 válasza F34R (#18725) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valami olyasmi :K
Most olvastam kulfoldi lapokon a csavorol, tenyleg eleg durva.
3000 ember eltuneseben-megoleseben volt reszes, ebbol 300 korul sajat maga intezett, emberrablasok stb.
Csoda, hogy a bortonben nem vagtak kette az elso napon ahogy bekerult.
Majd most ha kiengedik valaki elteszi lab alol, 22 ev nem volt eleg elfelejteni amit tett, es van haragosa egy par az ilyennek. :U

...

(#18729) norb55


norb55
senior tag

[link] Na ez az utolsó. Szegény kis országunk. :((

(#18730) F34R válasza norb55 (#18729) üzenetére


F34R
nagyúr

Erre en mar nem mondok semmit, nah latod mennyit kiszornak feleslegesen? es semmit nem tortenik milliokat basznak el. Legalabb a ramaty helyzetet jo alafesto zenevel kompenzaljak.

(#18731) #35434496 válasza Erdei88 (#18726) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hát igen nem is kevesen. Amikor a kolumbiai bírok ki akarták adni USA-nak Escobart ő szétlövette a kolumbiai igazságügyminisztériumot és a bent lévő bírákat megölték. Felrobbantott egy kereskedemi repülőjáratot mert rajta ült 1db tanu, Felrobbantott egy rendörséget, mgegöltek sokszáz rendőrt. És amit az USA-ban műveltek (szó szerint vérfürdő.) És még sok minden más.... Akit érdekel itt megnézheti nagyvonalakban ki is volt a világ legveszélyesebb embere és csoportja (Medellin Cartel) [link]

(#18732) Asbee válasza cyberkind (#18702) üzenetére


Asbee
veterán

Zárt lesz. Nekem pont az ilyen open world autós játékok a kedvenceim. TDU2-vel PC-n rengeteget játszottam, crew is elő rendelve. Jobb a ps4 de nem találtam infót, hogy jönne ilyen horizon 2 féle open world rá. Crewt meg PC-n fogom. Mivel konzol csak egy kiegészítés lesz így 1 játék dönt. :D

(#18733) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Hát ezen rendesen belazultam kora reggel.
Szomszédok már tombolnak... ;]
Asszony nincs itthon, úgy hogy ami kifért a csövön...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18734) bombibmw válasza ÁdiBá (#18733) üzenetére


bombibmw
veterán

Elmentve a kedvencek közé. :D

(#18735) F34R válasza ÁdiBá (#18733) üzenetére


F34R
nagyúr

10:44-ig nem tortenik semmi, utanna meg mar vege :(

(#18736) ÁdiBá válasza F34R (#18735) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Pont az a jó benne.... ;)
Nagyon nagyot üt ez a zene. Kitépi a ház falát a mély... Iszonyat...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18737) Devid_81 válasza ÁdiBá (#18733) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hirtelen azt hittem ez valami zene ;]

...

(#18738) ÁdiBá válasza Devid_81 (#18737) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Tegnap, vagy tegnap előtt játszották a MusicFM rádióban.
Dubfire mindig ilyen stílusú zenét alkotott. Beteg a csávó, de pont ettől jó. Igaz ehhez kell gyomor.
Nyilván én eléggé minden evő vagyok. A mulatóstól kezdve elhallgatok mindent.
De jobban szeretem az ilyen darálós zenéket mert mellette bármi mást csinálhatok nem tereli el a figyelmem.
Így olvasok általában neten cikkeket is.

(#18739) freestyée Ha még csak ebben lennénk ilyen gyengék ... Pár éven belül nem tudjuk saját magunkat fenntartani, majd a kínaiak megveszik a lábunk alól a talajt.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18739) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Magyarországon különösnek érezhetem magam a nyelvvizsgámmal. Mi állunk a leggyengébben. :(

(#18740) #35434496 válasza WaterWawe (#18739) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nagy Britanniàban az a maradék 5% mit csinál angol nyelvtudàs nélkül? Mutogat vagy mèg is hogyan létezik? :DDD

(#18741) F34R válasza ÁdiBá (#18738) üzenetére


F34R
nagyúr

En jobban szeretem a kicsit magasabb bpm szamot, berakok egyet amibe semmi torzitott dob nincs csak egy kis euphoria [link]

(#18740) players111

Halaszok b+ mert csak halul beszelnek ;]

[ Szerkesztve ]

(#18742) Bjørgersson válasza WaterWawe (#18739) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na nem mintha olyan nehéz lenne megszerezni egy középfokú nyelvvizsgát, vagy az egyenlő lenne azzal, hogy képes is vagy megszólalni angolul. :N

(#18740) players111: Látszik, hogy nekem sem erősséged az angol. Nem az angol nyelvtudást (képes angolul megszólalni) szemlélteti a kép, hanem, hogy a lakosság hány %-a képes, ha nem is anyanyelvi szinten, de értelmesen beszélgetni nagyjából akármiről. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18743) SzlobiG válasza keIdor (#18711) üzenetére


SzlobiG
félisten

Dolcegusto?

Én már leszoktam róla, ha úgy érzem hogy álmosodok, akkor mental focus. Energia itallal szintén így vagyok szerencsére azt se iszom már.

Ritkán szoktam ezt is egy év alatt még nem fogyott el. :D

(#18744) #35434496 válasza Bjørgersson (#18742) üzenetére


#35434496
törölt tag

"Látszik, hogy nekem sem erősséged az angol" Merész kijelentés de köszi az angol jól megy. 2001-ben nyelvvizsgáztam angolból közép fokon. (Rigó utca) :P A figyelmetlenséget pedig ne keverd össze a tudàssal.

(#18745) shaddam válasza WaterWawe (#18739) üzenetére


shaddam
aktív tag

Van aki világ életében németes volt :DD

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#18747) Bjørgersson válasza #35434496 (#18744) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne haragudj, nem ismerlek, így egyből arra asszociáltam. :D A nyelvvizsgára meg az előző hozzászólásom első bekezdését tudnám csak idézni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18748) keIdor válasza SzlobiG (#18743) üzenetére


keIdor
titán

Én nem akarok leállni róla, a KV mértékkel még bőven belefér. Meg akkor sincs semmi ha nem iszom, csak érzem, hogy jobban tudok koncentrálni ha iszom koffeint. Az energiaital az más tészta, azt nem iszom minden nap, de az már biztos egészségtelen, a cukor miatt mindenképp. Heti 1-2 le szokott menni, ha sok a meló.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18749) Devid_81 válasza ÁdiBá (#18738) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Altalanos hallgatashoz en ezt tolom 181.fm The Office
Ezen olyan pop-light rock-dance zenek mennek amiket jo hallgatni,es napjaink jo zenei.
Lazulashoz, nyugihoz, olvasashoz az egyik legjobb meg a Deep House Lounge, amiben a melyek tipikusan azok amikor mar-mar egy zene elvezhetove valik, de nem ol le idegileg.
Ha meg kicsit tul sok volt a laza stilusbol akkor ChillStep a kovetkezo stilus a Trance elott :)
Trancebol nem linkelek, mert abbol nincs igazan kedvenc, van egy par radio amit hallgatok, de valtogatom.
Most viszont mar napok ota a 181 FM-et tolok, az egyik legjobb, csak a szutyok hirdetesek ne mennenek benne :W

...

(#18750) bombibmw válasza keIdor (#18748) üzenetére


bombibmw
veterán

Egyébként a kávé nem eltúlzott mértékben még egészséges is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.