Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#17801) gabor0077 válasza cyberkind (#17798) üzenetére


gabor0077
tag

Egyszer voltam benn telenornál, mikor telót akartam vásárolni. Mikor az iPhone-ról kérdeztem az eladót: "Hát az túlárazott divattermék, semmi több. Pl egy Galaxy S4 sokkal többet tud." :DD LOL. Na ennél a pontnál fordultam ki a boltból... :D

De gondolom, ha lehetne náluk is kapni, rögtön máshogy vélekedne csávókám :)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#17802) cyberkind válasza gabor0077 (#17801) üzenetére


cyberkind
félisten

Puszi a hasára aki ezt mondja, mert az S4 mégis mi lenne amellett hogy egy gagyi műanyagból van az egész? :DD

(#17800) BlackSoft
Rohadjanak meg, így mindig ki kell perkálni a rakat pénzt, mert én tuti nem váltok számot.

Paranormal Cocktivity

(#17803) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Note 4 vs I6.

Azért az durva, hogy a Note 4 kisebb és még is nagyobb a kijelző 0.2 collal + QHD felbontás. :U

Ezzel a bumfordi készülékkel nem tudom mit akarnak, de mondjuk tökmind1 mert a fanok úgy is megveszik úgy ahogy a samsungot is.

(#17804) BlackSoft válasza cyberkind (#17802) üzenetére


BlackSoft
addikt

Számhordozás? :)) Nekem a mostani számom Pannon-nál lett véve. Voltam vodás, t-mobilos, most pedig telenoros ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17805) cyberkind válasza SzlobiG (#17803) üzenetére


cyberkind
félisten

Kamera is csak 8 mega, azért ez karcsú manapság.

Hiányzik Jobbs papa, de nagyon, mert tökös úr balfasz. :( :O

(#17804) BlackSoft
Ez oké, de a 20-as megváltozik 30-ra vagy 70-re, már az is sok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17806) BlackSoft válasza cyberkind (#17805) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem változik meg :N

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17807) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként ha így haladunk mikor lesz realitás a hűtőméretű iPhone meg a többi? :U
Még szerencse hogy a Sony készít "kompakt" méretet, ami szintén rohadt nagy lesz.

Paranormal Cocktivity

(#17808) keIdor válasza cyberkind (#17807) üzenetére


keIdor
titán

Igy van, 4.7" alatt mar nincs csucshardver, bar iPhone-nal csak a GPU volt csucs eddig is, de lenyegeben a szoftver szamit ugyis.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17809) cyberkind válasza keIdor (#17808) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a baj, mert azt ne mondja már senki hogy kényelmes két kézzel telózni, pláne ha buszon van ez ember és éppen chat-el vagy hasonló. :U
Nem értem minek kell kilőni a 4"-t.

Paranormal Cocktivity

(#17810) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Ennek mégis mi értelme? :W

Szlobi: A Retina eredetileg a 300ppi és nagyobb pixelsűrűségű kijelzőket jelölte és nevét onnan kapta hogy az emberi szem nem képes 300ppi-nél pixeleket látni. Így tehát a FullHD 5,5"-on ugyanúgy lehet retina kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#17811) keIdor


keIdor
titán

Cyber: Viszont ha figyelembe vesszuk, hogy az A7-nek joval kevesebb pixellel kell dolgoznia, mint a ket i6-nak, akkor szerintem meg sokaig nem lesz gond az i5S-el sem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17812) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Most nézegetem ezeket a készülékeket és egy iPhone mivel nyújt mondjuk többet egy Z2 avagy egy Samsung készüléktől.
Én a samsungot az ára miatt részesítem előnyben hiszen jó áron hozzálehet jutni.
Z2 kipróbáltam már mrnorb telefonját, de igazából az már nekem kellemetlenül nagy... Gondolkodom milyen telefont vásároljak a mostani S4 mini utódjának.
Mostani telefonom az első samsung amit idáig használtam, de 100% osan megvagyok vele elégedve. S4 mini, nem egy nagy szám.

ÁdiBá

(#17813) h1mpi válasza ÁdiBá (#17812) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ádi itt nem a telefon a lényeg. Bár az is. Az iPhone ára azért ennyi mert a kíváló minőséget (nem recseg, ropog) a hw optimalizált ios rendszert kapod hozzá.
Azért az elmond valamit, hogy jómagam és mások itt és ismerettségi körömben is kipróbálták az androidot más és más telefonokkal. Volt LG, Samsung, Sony, Nexus és mindenki vissza fog/váltott iPhone-ra.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17814) keIdor válasza ÁdiBá (#17812) üzenetére


keIdor
titán

Az iPhone-ok előnye az iOS és a szoftverek jobban vannak rá megírva. Ezt leszámítva más nem, de összességében a stabilitás sokat számít.
Nekem a Z2 mondjuk nem jön be, sok az illesztési hibás darab.

Samsungnál most jó a 4.7"-es Galaxy Alpha, esetleg arra nézz rá, és még a Sony Xperia Z3 Compact is jó, az is 4.7", illetve még a Z1 Compact is, de az 4.3".

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17815) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megy ám a trollkodás. :DD

[link]

[link]

(#17816) h1mpi válasza SzlobiG (#17815) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van benne valami, de iPone-t nem az vesz és vett eddig se, aki az újdonságokat akarja, hanem a stabilitást.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17817) cyberkind válasza SzlobiG (#17815) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, csak a Nexus egy zsák kula legalábbis nálam, ők azt trollkodhatnak, utolsó ilyen telóm volt, ha egyszer Androidra térek vissza már csak Sony vagy Samsung lesz.

Paranormal Cocktivity

(#17818) WaterWawe válasza cyberkind (#17817) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én se szerettem a Nexust, ez a Oneplus viszont bevállt.

(#17819) BlackSoft


BlackSoft
addikt

;] :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17820) norb55


norb55
senior tag

Mennyi újdonságot hozott az alma 6 :D Android oldal csak annyit írt, hogy az Apple cégnek hatalmas előrelépés, de az Androidos telefonok már 1éve tudják ezeket. Én csak annyit mondok az android a jövőbe időt állóbb lesz.

Tessék Tirexi mama :D Megmondj a frankót. :DDD
[link]

(#17821) h1mpi válasza norb55 (#17820) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az Androidos telefonok többet tudnak, de semmit nem érnek vele :DDD

A másik pedig, hogy hasonlítsd össze az értéktartását százalékosan. Az Androidos telefonok fél évesen semmit nem érnek már...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17822) F34R válasza norb55 (#17820) üzenetére


F34R
nagyúr

Haggyal mar, az hogy hetente jon ki tucat android telefon es azt sem tudod melyiket vegyed, ha meg veszed is ket het mulva a fejedet vered.

Nem hiaba annyi az Apple termek mint amennyi.

(#17823) norb55


norb55
senior tag

h1mpi Z2 telefonom se recseg, tesztek alá támasztották hogy kiváló minőség. a stereo hangszóró meg hab a tortán ami ugye tényleg stereo

Be is csak azoknak ázik be aki folyton nyitogatják töltés végett, mert sajnálják a pénzt egy dokkolóra.
Én vettem egy aluminium keretet meg egy ütésálló fóliát a kijelzőre. hátlapra meg egy snassz fóliát, most már lehet dobálni is :D

F34R Én nem fogom a fejemet, azért én nem a legjobb telefont veszem meg mindig. 5éve van meg a Nokia E66. kiváló "telefon". Ha kijön egy új széria, nem rohanok a boltba megvenni. Ugye kijött a Sony xperia Z3, ugyan azt tudja mint a Z2. de a Z1 is nagyon jó telefon még mindig. Azt mondjátok akadozik meg lassú az oprendszer, lefuttatom rajta a vírusírtót meg a takarítót, hetente 1× ami 3perc és még nyoma sincs belassulásnak meg fagyásoknak. adatforgalmam havonta 3giga körül van .

[ Szerkesztve ]

(#17824) h1mpi válasza norb55 (#17823) üzenetére


h1mpi
nagyúr

felesleges ezen vitatkozni. ez olyan mint hogy miért bmw vagy miért audi? nem mind1? mindig az androidosok kezdik az iphone szidást, fordítva nem nagyon látom.... ha nincs pénze rá, akkor maradjon csöndbe, de ne szidja azt aki többet fizet érte.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17825) norb55 válasza h1mpi (#17824) üzenetére


norb55
senior tag

Nem szidom, csak drága nagyon Európába. De én pontot teszek . :R

(#17826) h1mpi válasza norb55 (#17825) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad van drága. A minőség drága. Ez minden termékkel így van. IOS nincs más telefonon, így nincs versenyhelyzetük sem. Androidos csúcstelefont meg már 70K-ért kapsz. Persze, aki azt szereti annak az kiváló megoldás. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17827) norb55 válasza h1mpi (#17826) üzenetére


norb55
senior tag

Már 65K-ért kapsz vízálló telefont, mellesleg nem egy sz@r hardverrel rendelkezik. És akkor nem is mentem messzire. :D

Tudom neked ipone van. Gondolom te megveszed az ipone 6-ot is lassan :D

[ Szerkesztve ]

(#17828) F34R válasza norb55 (#17827) üzenetére


F34R
nagyúr

most direkt irod ipone-nak ? :DDD

#17826) h1mpi

sokan mondtak mar 100k alatt nincs normalis androidos telefon es ez igy is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#17829) norb55 válasza BlackSoft (#17819) üzenetére


norb55
senior tag

kb :D nagyon népszerű a beleharapott alma . Mért nem kukacos alma lett a jele ? :D

F34R Direkt hát , gondolod nem tudom a nevét? :D Jobb mint az iphone :D

Ádibá galaxy S4 mini telefonja is már viszonylag olcsó, és kérdezd meg tőle. mi a véleménye róla. Szerintem elég kulturált megjelenéssel bír, és egész jó is. Nem panaszkodott, hogy gajdúl neki.

[ Szerkesztve ]

(#17830) BlackSoft válasza norb55 (#17829) üzenetére


BlackSoft
addikt

Másképp lett tervezve, egy kukac túlbonyolította volna :DDD :P

De az eredeti se semmi :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17831) gabor0077 válasza norb55 (#17827) üzenetére


gabor0077
tag

Istenem, mindig a hardverre veritek, ez hihetetlen :DD Az 5s-en is elfutogat a BioShock (!!!) mégis hasonló proci van benne, mint egy Galaxy S2-ben :) Nem az a lényeg hány magos a proci, meg milyen órajelű, ez nem PC... :))

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#17832) norb55 válasza gabor0077 (#17831) üzenetére


norb55
senior tag

Igazad van mert egy Vertu telefon az minőség, ezek amik 200K körül vannak sorozatgyártások . Iphone, samsung, és társai meg se közelíthetik, de az én fizetésem se. :D

(#17833) WaterWawe


WaterWawe
őstag

(#17834) h1mpi válasza WaterWawe (#17833) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Plus verzió és 128 GB-os.... Ez megint ilyen szenzáció hajhász hír...
699 € az alap az 220K szerintem ennyiért mentek a régiek is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17835) SzlobiG válasza h1mpi (#17834) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az a plus verzió nevetséges nem elég hogy drága még undorító is.

(#17836) WaterWawe válasza h1mpi (#17834) üzenetére


WaterWawe
őstag

Persze, csak a poén kedvéért írtam így :D

Az 5S előtt 160-170-ről indultak. Az volt a jó világ. :)

(#17837) CJ4567


CJ4567
veterán

Intel Core 2 Duo E8400-ról mik a vélemények?

No Sana No Life

(#17838) h1mpi válasza WaterWawe (#17836) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én 170K-ért vettem az 5-öt és 100K-ért az 5S-t, igaz azt aranykártyásan ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17839) SzlobiG válasza CJ4567 (#17837) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#17840) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Nekem telefon kell.... nem egy hordozható mozi kamera illetve facebook gép...sms mms és hivni tudok. Elég ennyi. De most vegyek egy telot mert már 20 megapixeles ilyenek. Arra veszem egy fénykèpező gépet. Ami talan talán tudja azt amit egy telo. Ugy hogy én személy szerint nem értem ezeket.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#17841) cyberkind válasza ÁdiBá (#17840) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem meg aranyból wc, de egyik se kivitelezhető manapság. :/

Paranormal Cocktivity

(#17842) ÁdiBá válasza cyberkind (#17841) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nèha csak állok a buszmegálloban és figyelem a sok tizenévest hogy bujják ezeket a szarokat. Beszélni a másikkal meg már luxus....

ÁdiBá

(#17843) keIdor válasza norb55 (#17823) üzenetére


keIdor
titán

Olyan, hogy ütésálló fólia, nincs.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17844) h1mpi válasza ÁdiBá (#17842) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Üldvözöllek 2014-ben. Az más kérdés, hogy jó-e ez a társadalomnak, de nem mi irányítjuk, mi csak része vagyunk.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17845) F34R válasza keIdor (#17843) üzenetére


F34R
nagyúr

ja van scratch resistant, meg tempered glass.

(#17846) keIdor válasza h1mpi (#17844) üzenetére


keIdor
titán

Ezekre lehet azt mondani, hogy bezzeg a mi időnkben nem ezt csináltuk, nem is volt telefon, de folyton változik a világ, ezért én nem is tartom fontosnak ezt a témát. Különben is, 300 éve tanulni sem tanult a gyerekek 90%-a, mentek a földekre dolgozni, előtte meg még inkább rosszabb volt... most akkor mégis, melyik a jobb és miért? :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17847) cyberkind válasza ÁdiBá (#17842) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel az a baj hogy valakinek ez a társasági élet, oké, én is szoktam csinálni, de nem akkor amikor haverok/barátok vesznek körül, hisz nem ezért találkozunk, de sokan ezt nem értik meg, na meg azt se hogy a személyes találkozásnak ezerszer több értelme van mint a Facebook meg többi ökörségnek.

Paranormal Cocktivity

(#17848) hszilard666


hszilard666
veterán

Ez most melegséggel töltötte el szőrös szívemet :B
[link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#17849) h1mpi válasza hszilard666 (#17848) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elég gatya gépet raktak össze neki és is sírnék rajta :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17850) hszilard666 válasza h1mpi (#17849) üzenetére


hszilard666
veterán

És tényleg :C

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.