Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#18951) F34R válasza keIdor (#18945) üzenetére


F34R
nagyúr

Masik porton alacsonyabb Hz-en nezve is elojon? Alacsony alatt a 60Hz-et ertem.

(#18952) keIdor válasza F34R (#18951) üzenetére


keIdor
titán

60Hz-en homályos, mintha nem natív lenne. Közepétől a bal oldaláig, jobb oldal éles. Utána visszavaltva 144Hz-re nem mindig vibrál, de marad.homályos a baloldal és a közép rész. Csak DP van ezen.

Amúgy drága monitor ez, tokelesnek kell lennie, meg se kéne nézzem másik porton vagy 60Hz-en.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18953) F34R válasza keIdor (#18952) üzenetére


F34R
nagyúr

Es gari utan is marad? vagy veszel egy Dell-t ujra?

(#18954) norb55 válasza keIdor (#18931) üzenetére


norb55
senior tag

A Mester :D Azt mondják aki nem néz ki jól ahhoz legalább ész párosul, vagy aki jól néz ki ott ész nincs. De a mester mind a két kategóriát megnyerte. :D Sajnálom a fickót, de a pénz csak egy ideig boldogít, utána már haszontalan, ha nincs senki akihez szólhatnál. Mert mindenkit magadra haragítottál.
Személyesen is ilyen ostoba mint a videókba és a fórumon?:D

Sajnálom a monitorodat, de nem hallgattál a mesterre az ASUS sz@r. :D Igaz itthon is van egy 19"-os monitor asus ami nem ad képet, pont a gari lejárta után halálozott el. :O

[ Szerkesztve ]

(#18955) Motion_Blur válasza keIdor (#18945) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Uhh.... itt nincs kérdés... :( sajnálom, reméljük a csere tökéletes lesz! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18956) WaterWawe válasza F34R (#18953) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ha vesz akkor van egy érdeklődője az Asus-ra :D

(#18983) Daemon75


Daemon75
csendes tag

Sziasztok srácok!
Biztos vagyok benne, hogy most a nevem láttán van aki a Seduxen után nyúl, de vállalom a kockázatot.. :D

Mivel jó rég nem jártam erre felé (tudom-tudom, egyesek szerint most is kár volt ...) gondoltam gyorsba én is benézek már ide "mi is folyik itt Gyöngyösön", mert ma én is kaptam üzenetet! :Y
Igaz, amit én kaptam, abban nem volt semmi sértő rám nézve, így én válaszoltam is rá, mivel nem tartom magam bunkónak! :) Mondjuk szerintem sok hasznát lehet nem vette a válaszomnak, mivel nem igazán követtem a topicot mostanság (de majd azért visszaolvasok..). :) Én adtam neki tanácsot a magam tapasztalatai alapján, aztán vagy átgondolja vagy nem....engem nem bántott eddig semmivel, így én sem írok rá semmi rosszat addig míg ez így marad... ;)
Lehet csak az én szívem túl jó..de az majd úgyis kiderül .. :)

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#18984) h1mpi


h1mpi
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
[link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#18985) gabor0077


gabor0077
tag

Ez a nap kezd egyre érdekesebb lenni :D Mibe van Tirexi mester?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#18986) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Papa azért mély nyomot hagyott benne, úgy látom örül a monitornak hogy szét ment.

Bár ez nem tom miért okoz örömet, de hát a mesternel sose tudni. :D

(#18988) Neoteric válasza norb55 (#18957) üzenetére


Neoteric
addikt

Pff.. no comment. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#18989) #35434496 válasza keIdor (#18987) üzenetére


#35434496
törölt tag

Miért utál ennyire "a mester"? :U

(#18990) cyberkind válasza SzlobiG (#18986) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre ejakuláltatja a kis kuksiját, már ha van neki. :D

(#18989) players111
Mert ő volt a kiválasztott, aki egyensúlyt hoz a PH és a Youtube közé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18991) SzlobiG válasza keIdor (#18987) üzenetére


SzlobiG
félisten

Címet amúgy nem nehéz kideriteni csomó helyen fent van tuti kidobja google is.

(#18992) #35434496 válasza cyberkind (#18990) üzenetére


#35434496
törölt tag

kiválasztott?? Azt mondtátok, hogy ő a "mester!" Csak ne, hogy fénykardal várjon mindenkit! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18993) keIdor válasza #35434496 (#18989) üzenetére


keIdor
titán

Mert csalódott bennem, saját szavaival élve.:D Én is benne...
Mégis mit kellett volna tennem? Százezerszer rám írt hihetetlen hülyeségekkel Steam-en, ment az "XD-zés" ezerrel, amit kis ideig tolerálok, de egy idő után a világból ki lehet kergetni a sok értelmetlen XDDDDD-vel. Úgy viselkedett, mint az oviban mikor banolták, akkor is engem keresett fel, és szidta a moderátorokat, mintha az óvónéni 2 órára eltiltotta volna az óvodás kisgyereket a hintától. Végül már egyébként is elegem lett belőle, utolsó utáni csepp volt, mikor Maszkit elküldte a fenébe, pedig akkor sem volt igaza...

De mi voltunk a hülyék, azt hittük tud emberként viselkedni, millió meg egy esélyt kapott, nem csak nekem lett elegem belőle. Ez meg külön jópofa, hogy engem vérpiszikéz le, én adok Facebook-ot, személyi képet, munkahelyi belépőkártyáról képet, én nem takargatom magam, mint ő, ugyanis nincs miért. Gondolom ezzel akar visszavágni, de nagyon mellément. :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18994) SzlobiG válasza keIdor (#18993) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én már régen mondtam neked, hogy ne foglalkozz vele nekem nem is írt sűrűn tudta, hogy utálom az XD és értelmetlen hülyeségeit. Szerencsére nagy cimbik sose voltunk...

Azt bírom, hogy mennyi segítséget kapott itt a fórumon és már mindet elfelejtette.

Várom a videóját a fórumról gondolom majd egyenként elemezget minket. :DDD

(#18995) cyberkind válasza SzlobiG (#18994) üzenetére


cyberkind
félisten

No de sebaj, majd lesz a fórum helyett az ezernyi kösz Fater szlogen.

Paranormal Cocktivity

(#18996) #35434496


#35434496
törölt tag

Egy régebbi kép a nagyobbik fiamról az egyik barátomnál. A gyerek igazi autóversenyző alkat. ui: (KTM-X Bow ROC kétezres Audi TFSI 300HP) Majdnem meghaltunk vele. :( (Maradok a pc-nél inkább. Project CARS Azzal ha karambolozok akkor még mindíg kimehetek a konyhába meginni egy kávét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18997) ÁdiBá válasza SzlobiG (#18994) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nagyon ráér a srác ha videót csinál rólunk... az ilyen ember miért nem talál magának valami hobbit, vagy ami szórakoztatja, ami kikapcsolja, menjen el társaság közé vagy simán lazuljon a nagy világban.
Kicsit szánalmasnak érzem, hogy nincsen más dolga csak az hogy* pffu most megmutatom milyenek vagytok.. pffu készül a nagy videó.
Hány éves ez a srác?
Te jó isten. :U

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18998) Neoteric


Neoteric
addikt

5:08-5:20
Rejtett önkritikája azért legalább van. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#18999) keIdor válasza SzlobiG (#18994) üzenetére


keIdor
titán

Elemezgessen várom a videót.:D De javaslom utána cseréljen telefonszámot és lakcímet, mert kimegy mindkettő az internetre, csak úgy, mert miért ne.:D Ha már majd itt mindenki kapja a privátokat a fanjaitól, mint shaddam, akkor ő is kapja. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19000) gabor0077 válasza Neoteric (#18998) üzenetére


gabor0077
tag

Mutat magára: "sokkal durvábban néz ki" na ja :))

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.