Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#18501) cyberkind válasza keIdor (#18500) üzenetére


cyberkind
félisten

XO-ra nincsen olyan egyedi címek mint a PS-re, felesleges a box. :))

Paranormal Cocktivity

(#18502) keIdor válasza cyberkind (#18501) üzenetére


keIdor
titán

Kettő van, ami nálam kötelező: Forza Horizon 2, Quantum Break, de valahol neked is igazad van, kevés exk. címük van valóban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18503) cyberkind válasza keIdor (#18502) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanezért nem terveztem a 360-at is, mert ha jól számoltam kb 10 játék lenne ami csak náluk van, ez meg a Sony-hoz képest nagyon gyengus, pláne hogy a Halo sorozat nem hoz lázba.

Paranormal Cocktivity

(#18504) Erdei88 válasza keIdor (#18502) üzenetére


Erdei88
veterán

Forza Horizon 2 miatt én is elgondolkoztam XO-n, de hamar elvettem az ötletet. Hátha a The Crew is lesz annyira szép és élvezhető. Beta nekem nagyon tetszett, TDU2 után az első játék ami megfogott

(#18505) cyberkind válasza Erdei88 (#18504) üzenetére


cyberkind
félisten

Nemhiába, ugyanaz a csapat mint a TDU-nál. :)
Én szerintem a The Crew-t is PS4-re veszem meg, ugyebár ott kevés a csaló, és a single-höz is kell net ha jól tudom.

Paranormal Cocktivity

(#18506) keIdor válasza cyberkind (#18505) üzenetére


keIdor
titán

Hatalmas előny a konzolnál, hogy nincs cheater, persze ki tudja meddig, remélem még sokáig nem törik fel őket...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18507) cyberkind válasza keIdor (#18506) üzenetére


cyberkind
félisten

De single-höz is kell a net, igaz?

Paranormal Cocktivity

(#18508) keIdor válasza cyberkind (#18507) üzenetére


keIdor
titán

The Crew? Fogalmam sincs, engem videók alapján nem igazán fogott meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18509) cyberkind válasza keIdor (#18508) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy tudom hogy ez is olyan mint a Rivals, tehát hogy a single-be is csatlakoznak be az emberek mint ellenfelek vagy rendőrök.

Paranormal Cocktivity

(#18510) Erdei88 válasza cyberkind (#18507) üzenetére


Erdei88
veterán

Szerintem igen, mert a verseny után freerideban találkoztam más játékosokkal

(#18511) gabor0077


gabor0077
tag

Forza Horizon 2 miatt nagyon irigykedek az Xbox One tulajokra.... de amúgy meg jó a PS4. Ezért az egy játékért nem veszek X1-et. :DDD :N Majd 360-on kipróbálom, de gondolom a grafika nem lesz valami szép...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#18512) cyberkind válasza Erdei88 (#18510) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor mindenképp PS4-re veszem meg, mert ott kevés a csaló, vagy még nincs is.

Paranormal Cocktivity

(#18513) SzlobiG válasza keIdor (#18500) üzenetére


SzlobiG
félisten

Reméljük nem jut arra a sorsra valóban. :D

Áh kettő itt nem lesz még szépre se.

Jaja most jön destiny tegnap toltam kicsit az a grafika... Képzelem egy új tv-n mit mutathat. :U

(#18514) norb55 válasza keIdor (#18469) üzenetére


norb55
senior tag

Nos akkor erről mi a véleményetek ? Kicsit ez már azért felháborító.
Mit mondtatok nem recsegnek az Iphone telefonok?
Ezt ne olvassátok el akkor. [link] Ennyit a minőségről.

Szakértők szerint persze bizonyos erőhatás fölött a régebbi iPhone-ok is hajlanak, az iPhone 6 Plus esetében azért jött elő a probléma hatványozottan, mert a nagyobb felület miatt könnyebb akkora erőhatást kifejteni rá, hogy középen "megadja magát". Ennek ellenére máris sokan hivatalos választ várnak az Apple-től, vagy épp a készülékek visszahívását követelik, ami eléggé kellemetlenül érintené a vállalatot, hiszen rekord mennyiségű eladott telefonról van szó.

A jó pár éve lefutott "antennagate" mintájára sokak által "bendgate" néven emlegetett arcrabukás mellett ráadásul még egy keserű tapasztalatot szerzett az Apple: vissza kellett hívniuk az iOS 8.0.1-es frissítését, mert súlyos hibákat fedeztek fel benne. Kár, hogy már csak azután, hogy a leggyorsabb felhasználók elkezdték telepíteni a rendszert telefonjaikra.

A frissített iOS ugyanis sokaknál súlyos hibákat okozott: egyes szolgáltatók esetében folyamatosan "eldobálta" a hívásokat, akár tökéletes térerő mellett is. Másrészt a telefon elkezdte hibásan érzékelni az ujjlenyomat-olvasót, ezért a felhasználók képtelenek voltak ezzel a módszerrel feloldani a készüléket, vagy bejelentkezni a kapcsolódó szolgáltatásokba.

Persze hajlik a telefon de azért zsebbe ne vetemedjen már el. Meg a szoftvere is jóra sikeredett. Ti istenítettétek" apple terméke kiváló. "

[ Szerkesztve ]

(#18515) h1mpi válasza norb55 (#18514) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kit érdekel, normális ember nem hajlítja meg erővel.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#18516) SzlobiG válasza h1mpi (#18515) üzenetére


SzlobiG
félisten

Neki az a lényeg, hogy szar legyen, ha hajlítja, ha nem. Más nem fontos ezen rugózik már mióta megjelent az I6.

(#18517) norb55 válasza h1mpi (#18515) üzenetére


norb55
senior tag

Ùgy nèz ki a minös az apple-nèl Steve Jobs-al halt. Hagy idézzek egy embertől.

Hogyne rugóznák rajta, mikor úgy istenítitek, mintha az apple teremtette volna a világot. Tökéletes cég, csak a samsung Galaxy alpha 3 érdekes nem hajlott meg. Lassan ott tartunk a Kínai minőség jobb lesz mint az amerikai.

(#18518) keIdor válasza norb55 (#18514) üzenetére


keIdor
titán

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 és iPhone 5S-em volt, ezekkel nem volt ilyen jellegű problémám.

"Szakértők szerint persze bizonyos erőhatás fölött a régebbi iPhone-ok is hajlanak"
Ez minden telefont érint, ha "bizonyos erőhatás fölött" elkezdem hajlítgatni... :))

Egyébként úgy gondolom, hogy Jobs halála óta nem is megy jó irányba a cég. Az iPhone 5-ös terveket még biztos látta az öreg és áldását is adta rá, ezeket az i6-okat ő viszont szerintem biztos nem engedte volna ilyen formában a piacra, ahogy az iOS7 design-t sem...

De! Más gyártóknál is vannak ilyen hibák...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18519) gabor0077 válasza norb55 (#18517) üzenetére


gabor0077
tag

Ùgy nèz ki a minös az apple-nèl Steve Jobs-al halt.

Ekkora nagy böszmeséget, te atya úristen.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#18520) WaterWawe válasza keIdor (#18518) üzenetére


WaterWawe
őstag

Ellenben nem régebbi telefonnal voltak ilyen gondok :D

(#18521) norb55 válasza keIdor (#18518) üzenetére


norb55
senior tag

Most teszi tönkre a hírnevét.

Hogyne lenne gond más gyártóval is, csak azoknak a készüléke jóval olcsóbb. És álltalában az olcsóságnak ára van, de nehogy már fordítva legyen, azért drága egy készülék mert neve van. Esküszöm a one plus. már sokkal jobb. És árba össze se merem hasonlítani.

Igen ahogy mennek össze a készülékek, úgy kell erősíteni a készülékházat is. Bár én már nem vékonyítanám tovább, mert lassan ott tartunk, nem lehet megfogni a készüléket, na meg ugye az ember zsebbe hordja mint ahogy én is . rá ülők azért legyen tartása, vagy mi óvjam mint a hímes tojást. :DDD

Persze ez bírta a gyűrődést.[link]. És nem ősrégi ez se.
Megértem hogy Iphone fanok de azért na még is. :D

[ Szerkesztve ]

(#18522) h1mpi válasza norb55 (#18521) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jegyezz meg két dolgot:

1. Hiába jó más telefon, ha egy rétegnek (több 10millió embernek) nem kell más csak IOS.
2. Mindig azok akarják valaminek az imaget rontani, akik félnek a másikról. Az Apple hány ilyen reklámot készített? Az imaget nem lehet megvenni azt ki kell taposni és a vevők teszik azzá ami. Lsd. VW pl.
Tehát az Apple azért lett olyan, amilyen mert egyedi és ez kell a vevőknek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#18523) norb55 válasza gabor0077 (#18519) üzenetére


norb55
senior tag

Nyugi még megvárjuk az iphone 7-et. mit produkáll. Mikor is jön 2év múlva? :D

h1mpi[/B Amerikába néptelefon, azt szólják meg akinem nem iphone készülék remeg a kezébe. :D
A másik igen kiérdemelte mert a többi készülékhez képet ő független oprendszert alkotott meg, és minőségi telefont csinált, amibe nem lehetett belekötni.

De ez a mostani iphone kívűl belül sz@r lett. Mellette elszálltak az árakkal is. A kettő hogy jön össze?

Az meg ökörség hogy akinek más készüléke van teszi tönkre a hírnevét másik márkának . Igen vannak olyanok is "megdöglött a tehenem dögöljön meg a szomszéd tehene is ". Nyugodtan vágjatok az orrom alá nekem is :D Én csak leírtam vagy belinkeltem azt ami megtöri a csendet. :D És ugye nem zagyvaság amit összehordok.

[ Szerkesztve ]

(#18524) keIdor


keIdor
titán

A mester ebből vett 1TB-osat: [link] :C
Igaz nem tudhatott a hibáról, de ennyi adatnál tuti érinti.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18525) keIdor válasza norb55 (#18521) üzenetére


keIdor
titán

Nézd már meg pl. egy Note 4 milyen áron kezd, olcsóbb a fenéket... :U ugyanannyi, mint bármelyik iPhone.

Más: dupláért sorry, mobilnet...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18526) norb55 válasza keIdor (#18524) üzenetére


norb55
senior tag

Nyírja csak a füvet azt vegye fel. Valakinek örömet okoz az is mert még lehet nem látott fűnyírót életébe. :D
Vagy egyszerüen még nem dolgozott olyannal. :D Nem tudom de az emberek meghülyülnek jó dolgukba, és ezt egyre jobban tapasztalom. Persze én se vagyok egy észlény meg kell hogy mondjam.

[ Szerkesztve ]

(#18527) F34R válasza norb55 (#18517) üzenetére


F34R
nagyúr

foleg, hogy a kijelzo is japan :DDD

(#18520) freestyée

latod jo, hogy nem vettel iphone-t. mondjuj sima 6-nal ez nem jon elo.

(#18521) norb55

One+ nak meg a hatlap fem otvozet miatt volt egy kissebb ziccere ;]

(#18524) Keldor papa

megbassza mar az..... ha ssd-ket is nezni kell elhasznalodas szinten. Erdekes modon meg a 830 jo volt, kar volt ebbol a szeriabol butitott budget verziot kidobni.

(#18528) keIdor válasza F34R (#18527) üzenetére


keIdor
titán

Én nem rég izzítottam be egy 850 Pro-t, kíváncsi leszek ez hogyan bírja majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18529) F34R válasza keIdor (#18528) üzenetére


F34R
nagyúr

Mint a 840 pro, ezen a gyarto nem sporolt es a 10 ev garancia is csabito lehet.

(#18530) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez kellett a népnek, a nagy kijelző, örüljenek neki, az 5s-t lehetetlen meghajlítani még ha akarja is az ember, ugyanis amellett hogy szerkezetileg stabil, még fogás sincs rajta mint azon a nagy fos tepsin.
iOS 8-ba nálam nincs semmi hiba, de melyik az a cég ahol a szoftverek tökéletesek, senki se, max itt az Apple-nél idő után.

De amit még láthattunk az 5-tel, meg az iPad Air-rel, az mind mind Jobs terveiből készültek, és ezek mára elfogytak, ennyi volt, most már önállóan kell haladni, és erre képtelen lesz forradalmi módon ez Cook vagy kiféle szerzet.

És én megmondtam hogy az 5s az ász, mint a madár.^^

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18531) keIdor válasza cyberkind (#18530) üzenetére


keIdor
titán

Itt látszik mennyivel kompaktabb az LG háza. Sajnos ez az i6 Plus a Note 2 szintjén van, ami 2 éves modell. Már ami a készülékházat illeti.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18532) norb55 válasza F34R (#18527) üzenetére


norb55
senior tag

Azért Japán nem összekeverendő Kínával. :D Igaz ferde szeműek, de azért van különbség kettő között :D

(#18533) cyberkind válasza keIdor (#18531) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaza lesz azoknak akik szerint a 4.7-es a tökéletes modell, és ha az eladások ezt igazolják, amit remélek de nagyon, hogy az s modellből már csak a 4.7 lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18534) norb55 válasza cyberkind (#18533) üzenetére


norb55
senior tag

4,7"-ig az még a telefon kategória (phone)
Felette 5.5" col körül már (tabletphone)
7" felett meg (tabblet)

Sokan azt hiszik az 5,5col csak azért kell mert telefonálni tudjanak meg megmutassák mekkora készülékük van. :D Azért egy filmet vagy szöveget jobban olvasok rajta, meg gépelni is jobb. Tablet meg már túl nagy a mindennapokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#18535) F34R válasza norb55 (#18534) üzenetére


F34R
nagyúr

6" az phablet, 7" meg tablet szimplan. gepelni meg erinto kepernyon nem lehet rendesen.

(#18536) hszilard666 válasza cyberkind (#18530) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD

Más:
Ha esetleg vágjátok a monitorokat:[link]

Cyberkind:
Nekem bejön ez a hajlíthatóság. Nem kell iwatchot venni, csak a csuklódra tekered a mobilod :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#18537) cyberkind válasza hszilard666 (#18536) üzenetére


cyberkind
félisten

Így jobb

Miután kiolvasta az újságból hogy szar az iPhone 6 Plus. :D

Paranormal Cocktivity

(#18538) keIdor válasza hszilard666 (#18536) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem gyenge a pixelsűrűsége, megfelel egy 27" 1080p monitornak, csak az 16:9, de ugyanolyan. Ha neked megfelel, akkor próbáld ki, én nem vennék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18539) F34R válasza cyberkind (#18537) üzenetére


F34R
nagyúr

beteg, mint ez [link] eredetivel a legjobb.

(#18540) hszilard666 válasza keIdor (#18538) üzenetére


hszilard666
veterán

Videókon guszta, de szerintem élőben nem tudnám meglesni sehol :U Megrendelem, de nem adom el a dellt, hátha nagyon ratyi lesz.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#18541) Asbee


Asbee
veterán

Jövő héten konzollal támadok. Viszont ismerőseim hülyének néznek, hogy nem tudok dönteni ps4 és x one között. :D (Mindegyik ps4 párti) Forza játékok iszonyat jók. Francnak tiltották ki tirexit, most tudna nekem hiteles tanácsot adni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18542) SzlobiG válasza Asbee (#18541) üzenetére


SzlobiG
félisten

Forza engem is csábított, de ps4-et jobbnak érzem azért lett az.

(#18543) cyberkind válasza Asbee (#18541) üzenetére


cyberkind
félisten

PS4 és kész, nem hiszel nekünk és szopni fogsz. :P

Paranormal Cocktivity

(#18544) Asbee válasza SzlobiG (#18542) üzenetére


Asbee
veterán

Jobb is a hardvere miatt. Bár aztán 3 méterről fene se tudja mennyire látható, de inkább én is ps4 felé hajlok. Csak az a köcsög forza. :D

(#18545) cyberkind válasza Asbee (#18544) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, de hasonló nincs Ikszbokszon mint Péesnégyen a TLoU és társai. :K

Paranormal Cocktivity

(#18546) Asbee válasza cyberkind (#18545) üzenetére


Asbee
veterán

Drive club open world lesz? Vagy pályák? Mert amúgy az sem gyenge. Illetve lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#18547) cyberkind válasza Asbee (#18546) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, olyan mint a GT, csak kicsit nyitottabb, vagyis versenypályák helyett zárt utcai pályák lesznek ha jól tudom, és abból is lesz PS4 Bundle.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18548) Neoteric válasza keIdor (#18538) üzenetére


Neoteric
addikt

Dehogy, 25"-on 1080p-s a monitor, pont h kurva jó a pixelsűrűsége.
A 34"-os 1080p olyan (mesteré), mint a 27" 1080p.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#18549) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Én most már jövőre, avagy karácsonyra csak azért is iPohne 6 ost veszek hogy a Norbinak a fejéhez vágjam...
;]
Most nagyon rá van hangolva a telefonokra, megállás nélkül fikázza nekem is az új készüléket...
Bár én nem tudom miért.

Gondolom az a gondja hogy a Sony és az említett készülék nem egy súlycsoportban mozog. :B

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18550) F34R válasza ÁdiBá (#18549) üzenetére


F34R
nagyúr

Sony, LG, Samsung, mindegyikbe van jo es rossz szeria is. Mondjuk en meguntam, hogy fel evente kihoznak tobb droidos telefont, es azt sem tudod melyiket vegyed mert nem idotalloak, tucattermekek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.