Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4751) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megérkezett az első hivatalos kép a Shin'en készülő játékából, az F-Zero szerű Fast Racing Neo-ból. A többi adalékot jövő hétre ígérik, nálam biztosan az első letöltött játékok közt lesz továbbra is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4752) horkovy24 válasza ayo (#4750) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm szépen a választ! Akkor valószínűleg így fogok eljárni! Kár különben hogy Magyarországon nem forgalmaznak ilyen kártyákat a boltok mert szerintem lenne rá kereslet. Per pillanat én is jobban örülnék egy olyan lehetőségnek ha bemennék egy boltba és ott egyszerűen kifizetném hazahoznám és feltölteném az egyenlegemet. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4753) gianni85 válasza Dr.F.E.R.I. (#4751) üzenetére


gianni85
veterán

wááá, ez de betyár! :D

(#4754) tariattila válasza horkovy24 (#4752) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem bankkártyával is teljesen jó megoldás vásárolni...
az emberek 90%-nak van is :DDD
pár perc az egész és semmi kockázata....
max az árfolyam ami húzós lehet.... mondjuk elvileg középárfolyamon kell számolniuk

[ Szerkesztve ]

(#4755) gianni85 válasza tariattila (#4754) üzenetére


gianni85
veterán

én devizás vásárlásnál mindig eladási áron kalkulálok, és szerintem a bankok is úgy váltanak. A paypal meg többnyire rosszabbul vált, mint a bankok, de be lehet állítani, hogy ők váltsanak, vagy devizában terheljék a kártyádat.

(#4756) ayo válasza tariattila (#4754) üzenetére


ayo
addikt

közép?? dehogy :) deviza eladás alapján számoljak.

bankszámlát is nyithatsz, viszont a paypal ingyenes, számla meg nem vagy csak ideiglenesen szoktak 1-2 évig. paypal szerintem egyszerűbb, de hát kinek mi, ha nem oda kapod a fizut és be kell menned mindig a bankba én lehet akkor pp-t használnám inkább

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4757) Szalontahó válasza Dr.F.E.R.I. (#4751) üzenetére


Szalontahó
tag

Várom én is. Szeretem az effajta versenyjátékokat.
Viszont ami bánt, hogy nem sokat hallani a The 90'-s Arcade Racer címen futó, kickstarteres cuccról. Eleinte tavaszról vol szó a megjelenés kapcsán, de most mindenhol T.B.A. státuszban van. Remélem kijön egyáltalán! Nagy hiánypótló lenne.

(#4758) Gebriel válasza ayo (#4750) üzenetére


Gebriel
veterán

Hány eshop regisztráció lehet egy gépen? 1 vagy ahány user?

(#4759) boost válasza Gebriel (#4758) üzenetére


boost
addikt

1, eshop regisztráció nincs, a vásárlás jelen pillanatban géphez, és accounthoz kötött.

(#4760) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok,
a club nintendo uk oldala napok óta ezt irja: "We'll be right back!
We are making a few changes to the official Nintendo website.
Please come back later."
Normális ez? Pont ezelőtt töltöttem fel sok pin kódot, gondolom nem ez terhelte meg az oldalt... :DDD
MM beszerzés: Assassins Creed III és Just Dance 2014 Kids 3000-3000 (Duna Plaza). Wii Fit U with Fit Meter 9800 (Mammut) - nagyon más árakkal találkozni mindegyikben...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4761) ayo


ayo
addikt

már alig várom, hogy hazaérjek :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#4762) ldave válasza ayo (#4761) üzenetére


ldave
félisten

Jó játékot, majd egy gyors élménybeszámoló jöhet az első benyomásokról :)

A Slime draws near! Command?

(#4763) ayo válasza ldave (#4762) üzenetére


ayo
addikt

csak érjek már haza:) nagyon megosztja a közönséget, valakinek bejött valakinek nem. én a mostani dynastyt megvettem volna, de hát hallottam, hogy jön ez és inkább erre költöttem, de aki a darát nem szereti és zeldát várna az csalódni fog. amiket minden teszt írt, hogy multi része nem valami jó azt mondják, leginkább a lag problémák miatt. plusz a grafika is vegyes, vhol nagyon béna n64 szintű máshol meg káprázatos. szóval valamennyire fel vagyok rá készülve, este megnézem végre én is:

http://jateknaplo.blog.hu

(#4764) gianni85 válasza ayo (#4763) üzenetére


gianni85
veterán

Sok helyen azt írták, hogy rövid időket játszva jó, de hosszabb távon unalmas. Én ezért se mertem megvenni. Még PS2-n toltam valamelyik Dinasty-val de nem tetszett annyira.

(#4765) boost válasza ayo (#4761) üzenetére


boost
addikt

széééép csomag, gratula

(#4766) ayo válasza gianni85 (#4764) üzenetére


ayo
addikt

igen, pár gombos hentelős a játékmenet, azt kevesen bírják hosszútávon. játékidő olyan 10-12 óra egy játékmód és aszem van 4 db a mostani új patch miatt. plusz most jön majd 3-4 dlc is amiben új karakter, skin pálya meg ilyesmik is lesznek. én platnium shopbol rendeltem elő a limited verziót, egyrészt melóhelyemtől pár percre van, másrészt 15k volt - máshol drágább sokkal. sima verzió 13 volt, a plusz 2 ezer nekem megérte :) ja és kaptam egy ocarina dlct is hozzá

http://jateknaplo.blog.hu

(#4767) ViharVadász válasza ayo (#4761) üzenetére


ViharVadász
őstag

Október 16.-án még plusz ingyen DLC is jön a játékhoz, melyben pár új karaktert is játszhatóvá tesznek: Twitter - Nintendo of Europe. Grat egyébként a csomaghoz, jó szórakozást hozzá!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4768) ayo válasza ViharVadász (#4767) üzenetére


ayo
addikt

menőség, köszi :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#4769) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Árkád MM wii kiárusítás 1/2 áron kb., játékok 3-6000, wii u board + fit meter 13000, nem sok van. De a többi mm-ban 0, ide hozták a maradékot. Bocs mobilról írok.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4770) horkovy24


horkovy24
senior tag

Csak érdekességképen szeretném veletek ezt a hírt megosztani mert bár engem maga ez a játék nem érdekel viszont hátha valakit innen igen annak érdekes lehet! Viszont azért ezzel kapcsolatban elmondanám hogy egyszerűen nem értem le ragadtak a fejlesztők az előző generációban?! Mert megint csak a gyengébb hardvereken jobban fut a játék (PS3,Xbox360) mint a Wii U-n. Így ez a játék még HD felbontást sem éri el ami azért vicc szerintem! :R

http://nintendoeverything.com/disney-infinity-2-0-resolution-is-1138x600-on-wii-u/

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4771) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A Nintendo hazai forgalmazója rajzversenyt hírdetett, amit valamiért okból végül Facebook like gyűjtéssel kell megnyernie a legjobb 10-be jutottnak. :S A legtöbb lájkot gyűjtő egy Hyrule warriorst nyer, és jelenleg a tesóm rajza a 2.
Tudom, hogy nagyon sokan nem szeretik(többek közt én se), ha valaki lájkokat kunyerál, de tényleg sokat segítenétek vele. Előre is köszi! Remélem tetszik a kép:

Tesóm rajza: Link vs. Torchic team

Én rajzom: Smash Bros Pikachu

[ Szerkesztve ]

(#4772) koncsik válasza koncsik (#4769) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mint megtudtam a Nintendo hivatalos forgalmazója (Stadtbauer kft.?) kivonul Magyarországról..

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4773) ViharVadász válasza koncsik (#4772) üzenetére


ViharVadász
őstag

De átveszi egy másik cég a helyét.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4774) Dr.F.E.R.I. válasza bagszi_lucas (#4771) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Link vs Angry birds? Jópofa.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4775) koncsik válasza ViharVadász (#4773) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megnyugtató. :R addig is érdemes raktározni, én csak 2 hete vagyok wii u tulaj... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4776) horkovy24 válasza bagszi_lucas (#4771) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én lájkoltam neked a tesód rajzát is meg a tiedet is!Sok sikert kívánok a játék megnyeréséhez szívből kívánom hogy sikerüljön! Egyébként szuper rajzok! :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4777) koncsik válasza horkovy24 (#4776) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 +1 én is, szerintem is

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4778) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Mai beszerzés: Disney Infinity Starter Pack 6000, The Wonderful 101 5000, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist 3200, Scribblenauts Unlimited 5000, Game And Wario 4500.
Lekötözöm magam, mert már előre elköltöm a 13. havi fizetésem... hitelkártyán.
A fogyasztói társadalom mintapéldánya vagyok. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4779) n000rbi válasza koncsik (#4778) üzenetére


n000rbi
senior tag

The Wonderful 101 5000 :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#4780) horkovy24


horkovy24
senior tag

Új előzetes a Fatal Frame 5 játékhoz! :) Szerintem ez a játék valami fantasztikus lesz! Remélem minél hamarabb megjelenik nálunk is és rohanhatok is megvenni! Az a tipikus Japán muzsika ami a videóban van nagyon illik a játékhoz hasonló a 4. rész végén lévő zenéhez! :R

https://www.youtube.com/watch?v=6YZiZdya9eo

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4781) bagszi_lucas válasza koncsik (#4772) üzenetére


bagszi_lucas
tag

A conquest cseh cég vette át a helyüket, és elég sokat aktívkodnak azóta. A nyereményjáték is általuk van, a Pokémon/3DS talit is megtámogatták pár ajándékkal. Az MK8 előtt is volt 4 verseny, ahol Mk8-at nyertek a dobogósok. PlayIT-ra is mennek, előzőleg is kint voltak és ott is Mk7 versenyen kiosztottak 3DS XL-t Mk7-el, meg 2DS-t pokémonnal, meg mindenféle előrendelésből megmaradt régi ajándékot. Szóval ők végre promózzák itthon a nintendot is. Csak még nem szerződött le velük minden bolt, pl a MediaMarkt sem. De már kinyomtak egy térképet kikkel vannak itthon szerződésben. (És náluk jönnek az előrendelési ajándékok is a gépek és játékok mellé! Plusz a pokémonos promóciós kódok is.)

Egyébként mindenkinek nagyon szépen köszönöm a likesupportot! \o/ Szuperek vagytok!

(#4782) adalbert1 válasza koncsik (#4778) üzenetére


adalbert1
veterán

Volt még ezekből pár példány? Megéri még most elmenni majd?

(#4783) koncsik válasza adalbert1 (#4782) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Scrublenauts-ból és Game and Wario-ból volt még.
Megpróbálom felidézni mi volt még (11 óra körül):
Zelda Windwaker HD 6000 (2 db), New Luigi U, Fifa 13, Rabbids Land (3 db), Fit Meter 3000 (4-5 db), Fit Meter+Balance Board+Fit U 13000, Fit U+Fit Meter 7000 (3 napja vettem meg 9800-ért azt hittem nagyon jó vétel - Mammut MMban), Pikmin 3 (6000), Sonic Lost World, Sonic All Stars Racing Transformed (2 db), Mario and Sonic Winter Olympics 2014, Zombie U, Your Shape, Rayman Legends, Just Dance 2014, állványok U Gamepadhez /töltő nélkül/, autós töltők DS-hez, wii U premium 80000 (nem emlékszem melyik bundle).

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4784) n000rbi válasza koncsik (#4783) üzenetére


n000rbi
senior tag

A W101-et átveszem bármikor, drágábban is :D

(#4785) gianni85 válasza koncsik (#4783) üzenetére


gianni85
veterán

W101-et én is irigylem tőled :)
pikmint megvenném ennyiért, de most nem költhetek, meg nincs is kedvem elmenni az árkádba. múltkor sikerült wind waker hd-t vennem 5ezerért, így most nyugodt a lelkem

(#4786) adalbert1 válasza koncsik (#4783) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi az infót! :)
Sajnos Wario már nem volt (vagy csak nem találtam meg), de a Balance Board-ot ennyiért megvettem, úgyis kíváncsi voltam már rá régebb óta, csak az ára visszatartott eddig. Ezen kívül a Pikmin 3-at, a Super Mario Galaxy-t és egy Professor Layton játékot vettem 3DS-re. A 2 db Zelda még ott volt 17:00-18:00 között, mikor eljöttem, illetve volt egy rakás Epic Mickey 2 is, 1-2 Rayman Legends is volt (4500 Ft-ért), illetve amiket te is említettél. A Premium Bundle Zelda volt.

(#4787) horkovy24


horkovy24
senior tag

Ez a Mario Kart 8 egy fú milyen játék inkább le sem írom mert ez nyomdafestéket nem tűrne! A történet lényegében hogy játszok 150CC-ben Star Cup első három versenyen végig első helyezést érek el és jön az utolsó verseny ami a Wario Mountain nevezetű pálya és itt is végig első vagyok mire a cél előtt 2 méterrel bekapok egy kék teknőspáncélt és mindjárt lettem hatodik! Ezt egyszerűen nem hiszem el hogy egy játék ennyire szívatós legyen. Nem sok választott el attól hogy kidobjam a játékot az ablakon a géppel együtt! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4788) g@bo válasza adalbert1 (#4786) üzenetére


g@bo
nagyúr

azért megérne pár képet a nintendónak, hogy a magyar piac /ami ugye amúgy is gyalázatos/ nagyobb szereplőinél gyakorlatilag nincs a polcokon szinte semmilyen termékük.

3ds se, játék se. :R

ez valahol szégyenteljes. :(((

(#4789) boost válasza g@bo (#4788) üzenetére


boost
addikt

Ugyanez a helyzet Ausztriával is. Saturn, Mediamarkt szinte üres, új szállítás nem jön. Csak régi és szarok vannak. Ott is dobták a Stadlbauert, de ott a Nintendo Germany veszi át a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#4790) g@bo válasza boost (#4789) üzenetére


g@bo
nagyúr

piff. karácsony előtt ez luxus. azért ausztria más tészta.

nem komplett a nintendo.

(#4791) ldave


ldave
félisten

Felőlem lehet bárki a forgalmazó, de ha megjelennek a polcokon a PS3-hoz hasonlóan szláv feliratos tokok, akkor fejeztem be az itthon Nintendo játékot vásárlást.

A Slime draws near! Command?

(#4792) boost válasza ldave (#4791) üzenetére


boost
addikt

Most viccen kívül: tedd azt. Végre van egy kiadó, aki foglalkozik valamennyire a honosításokkal. Semmi baj nincs ezzel a cseh-magyar tokkal. Legalább tudják a szülo"k, hogy mit vásárolnak.

(#4793) g@bo válasza ldave (#4791) üzenetére


g@bo
nagyúr

van rajta madzsar is... meg jól látható a célzott régió.

olyan mint a mosópor amin csak cz sk hu ro felirat van, érdemes lenne összevetni a de at gb piacra szánt cuccokkal.

játéknál csak nincs difi, nekünk cd nyugatabbra bluréj jár.. :D

(#4794) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#4793) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy látom a dobozon, ez is blu-ray.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4795) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#4794) üzenetére


g@bo
nagyúr

ugye, akkor problem? :F

(#4796) ldave válasza boost (#4792) üzenetére


ldave
félisten

Valaki örül, valaki nem. Ha teljesen magyar, akkor azzal nincs gondom (a hülyén hangzó szövegeken kívül: Szállj szembe a legsötétebb gonosszal!), de az ilyen vegyes nyelvfelvágott nem szeretem, nem akarom a polcomon, a gyűjteményemben tudni. Ennyi.

A Slime draws near! Command?

(#4797) boost válasza ldave (#4796) üzenetére


boost
addikt

Csak azt tudom mondani, mint az előbb is. Ne vedd meg, ennyi. :) De van aki nem tud jól angolul, esetleg örül a magyar nyelvnek, annak ez nagyon jó. Az, hogy bugyután hangzik a magyar szöveg csak amiatt van, mert szokatlan. Az angol is ugyanúgy bugyután hangzik, csak azt nem fordítgatod le magyarra.

(#4798) g@bo


g@bo
nagyúr

tegnap bejártam pár mediamarkt üzletet.

duna plázából elhoztam a pokemon white ds re, pólusban nem volt semmi, illetve csak teljes áron poke black 8000.... árkád az emlitett cuccok voltak, egy wii u dokkoló 2k ért befigyelt, mickey 3000 zelda 6000 ,eg egy indukciós akkuszett, arénában nem láttam már szinte semmit.

maradt a mammut. :D

(#4799) Szalontahó


Szalontahó
tag

(#4800) g@bo válasza Szalontahó (#4799) üzenetére


g@bo
nagyúr

megvan a wii változata, számomra utálatos egy valami. :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.