Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4051) PandaMonium válasza Gebriel (#4048) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ezt ne itt beszéljük meg, megy privát. ;)

What I cannot create, I do not understand

(#4052) horkovy24 válasza PandaMonium (#4051) üzenetére


horkovy24
senior tag

Üdv mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem hogy vitte már innen valaki a Wii U gépezetét takarításra? A porra értem a gép belsejében. Csak azért kérdezem mert szerintem fél vagy egy évente azért ezt kötelező eszközölni és ha tud valaki egy normális helyet ahol ezt normálisan emberi módon el is végzik akkor majd én is odaviszem a gépemet. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4053) horkovy24 válasza PandaMonium (#4046) üzenetére


horkovy24
senior tag

Sajnálattal hallom hogy el akarod adni a Wii U-t! :( Azért még gondold át mert jön még rá jó pár jó játék amik be vannak jelentve pl:Bayonetta 2 és abban is biztos vagyok hogy tartogatnak még meglepetéseket a gépre mint például a Fatal Frame 5 amit valljuk be nem vertek nagy dobra és egy egészen fantasztikus horror játék.Neked van a Zelda Wind Waker Bundle géped ha jól emlékszem igaz? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4054) oriic válasza horkovy24 (#4052) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár WiiU-ban nem vagyok jártas, de itt nincs az hogy ha szétszeded ugrik a gari?

Live-Die-Respawn

(#4055) g@bo válasza oriic (#4054) üzenetére


g@bo
nagyúr

1 év után nem mindegy? ;] egyébként, szétszedés nélkül ki miként cserél majd olvasófejet?
/halkan megjegyzem, kész vagyon/

ezért lenne jó, ha a gép szaporábban használná a háttértárakat...

(#4056) Gebriel válasza g@bo (#4055) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem nagyon lehet hallani a Wii meghibásodásáról. Szerintem jól bírják. Kár ezen aggódni.

(#4057) g@bo válasza Gebriel (#4056) üzenetére


g@bo
nagyúr

jó, hogy még nem... :U

(#4058) horkovy24 válasza oriic (#4054) üzenetére


horkovy24
senior tag

De valóban így van ha szétszeded a gépet ugrik a garancia viszont én a garancia lejárta utánról beszélek ami még azért nálam messze van viszont ha már lejárt mindenképp el akarom vinni a kicsikét egy tisztitásra mert akármilyen kicsi is a ventillátor benne azért ez is begyűjti magába a port. :R :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4059) g@bo válasza horkovy24 (#4058) üzenetére


g@bo
nagyúr

tedd zacsiba, nem sziv port...
majdnem nekiálltam okoskodni, hogy a sima wiim 1 1/2 év alatt nem ette a port, mert usb ről ment a gém... :D

(#4060) horkovy24 válasza g@bo (#4059) üzenetére


horkovy24
senior tag

Majd miután te beletetted zacskóba a gépedet és játszottál vele így egy ideig majd írj véleményt! Kíváncsian várom! :U

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4061) PandaMonium válasza horkovy24 (#4053) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, nekem van a Zeldás bundle-öm.
Őszintén szólva a Smash Bros. -on kívül mást nem várok, se a Bayonetta se Fatal Frame nem vonz (nem igazán bírom az ilyen "nagyon-japán" játékokat :DDD ) még talán jövőre az új Zeldát, de ahogy mondtam 1-2 játékért kicsit luxusnak érzem megtartani a gépet. Mondjuk egyelőre elfér a polcon, nem próbálok minden áron megszabadulni tőle, csak nem szeretem látni, hogy csak a port gyűjti feleslegesen. :(

What I cannot create, I do not understand

(#4062) ImpersonatoR

Ha nagyon zavar meg kell küldeni Air Dusetr el minden szellőzőnyíláson és szétszedni sem kell érte.

(#4063) PandaMonium válasza ImpersonatoR (#4062) üzenetére


PandaMonium
őstag

Vagy csak heti 1x tisztára törölni. :DDD Nem a porosodás volt itt a lényeg hanem, hogy feleslegesen áll a polcon, dísznek papírnehezék is jó vagy szobavirág, az meg kicsit olcsóbb. :DDD
De mindegy, már túl van tárgyalva a téma. :)

What I cannot create, I do not understand

(#4064) Gebriel válasza g@bo (#4057) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem ma került piacra... :U

(#4065) D4v3


D4v3
őstag

Használt wii u vásáráls esetén, hogy megy a nintendo acc-os beregelés? Lehet újat csinálni vagy megöröklöm az eladótól?

(#4066) aya válasza D4v3 (#4065) üzenetére


aya
addikt

Elvileg format minden a gépről és mehet az új, de akkor amit ő megvett minden úgrik.

Én igy jártam a trine 2-vel, sajna már nincs megvéve,

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#4067) zzub válasza horkovy24 (#4034) üzenetére


zzub
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Sikerült felhasználni a kódot, már ott csücsül a gépen Zelda, csak még nem indítottam el. Más: azt hiszem kelleni fog egy extra gamepad töltő. A mostani töltőt szeretném a konzol mellett hagyni a polcon a dokkolóra téve, a másik pedig valahol karnyújtásnyira lenne, hogy használat közben lehessen a gamepad-re dugni. Valaki tudja hol lehet ilyet venni?

(#4068) ldave válasza zzub (#4067) üzenetére


ldave
félisten

Hm, ez jó kérdés. Én még nem láttam külön kapható eredeti Gamepad töltőt, talán a hivatalos szervizen keresztül lehet venni ilyet. Utángyártott biztos kapható valami webshopból, USB-s kábelt mintha már láttam volna ebay-en.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4069) Hunner válasza zzub (#4067) üzenetére


Hunner
senior tag

Lehet venni külön is tartószettet. Amazon.com De magyar boltban is van... :)

szerk: figyelmetlen voltam, neked csak a töltő kell. Abból szerintem gyári külön forgalmazott nincsen, marad az utángyártott

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4070) A.tessz


A.tessz
senior tag

Wii u gamepad táp, konzolvilágnál 4000 forint, azt írja utolsó darabok, rá kell kérdezni.

(#4071) ldave


ldave
félisten

Úgy látszik az Wii U eShop minőségbiztosító rendszere nem tökéletes: The Letter teszt (angol)

@n000rbi: jó kérdés, nem tudom mi állhat az EU kiadás késése mögött.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4072) n000rbi válasza ldave (#4071) üzenetére


n000rbi
senior tag

Az egy dolog, de hol van már EU shopból a Shovel Knight?! :)

(#4073) Hunner válasza n000rbi (#4072) üzenetére


Hunner
senior tag

Még odébb lesz sajnos. Én is nagyon várom már, és csak azért sem veszem meg steamen

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4074) n000rbi válasza Hunner (#4073) üzenetére


n000rbi
senior tag

Uhh, tehát még a fordításokat se kezdték el...

(#4075) ldave válasza n000rbi (#4074) üzenetére


ldave
félisten

Hja, ez a fránya EU-s lokalizációs dolog. Ezek után meggondolom hogy támogassak-e Kickstarter-en 3DS-re vagy Wii U-ra készülő játékot, mert egyáltalán nem biztos az EU megjelenés, még akkor se ha összejött a pénz az adott platformra :(

A Slime draws near! Command?

(#4076) Hunner válasza ldave (#4075) üzenetére


Hunner
senior tag

Na azért a yachtclubgames-nek is van ebben sara. Nem voltak szerintem felkészülve a világsikerre, valamint szerintem nem voltak tisztában azzal, hogy mi mindennek kell megfelelniük ahhoz, hogy kiadhassák a játékot az USA-n kívül.

A legtöbb fejlesztő/kiadó ilyen hibát nem követ el. Ha belegondolsz, gyakoribb azért minden platformon a worldwide release, mint az ilyen "bukfencek". :U

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4077) ldave válasza Hunner (#4076) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, nekem most nem nagyon ugrik be más Kickstarter-es indie játék, mely már megjelent 3DS-re vagy Wii U-ra. Készül viszont több is, néhányat én is támogattam (Timespinner, Heart Forth, Alicia).

A Slime draws near! Command?

(#4078) adalbert1 válasza ldave (#4075) üzenetére


adalbert1
veterán

Szép törekvés, hogy több nyelvet is akarnak az EU-s kiadásba, de szvsz egy ilyen játéknál bőven elég lenne az angol nyelv, és akkor már rég ki is adhatták volna (kíváncsi vagyok, hogy hány olyan potenciális vásárló van, aki nem tud annyit angolul, hogy egy ilyen játékot élvezzen - és Wii U-ra vagy 3DS-re vásárolná meg a játékot).

Igaz még csak 3DS-en van kint, de a SteamWorld Dig-et próbáltátok már? 07.31-ig fél áron van, gondolkozom a beszerzésén.

(#4079) Hunner válasza adalbert1 (#4078) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem törekvés. EU-s szabályozás... :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4080) ldave


ldave
félisten

Most olvasom, hogy idén már nem fogunk Captain Toad-dal kincset keresni, jövőre halasztották EU-ban a Captain Toad: Treasure Tracker-t :(

A Slime draws near! Command?

(#4081) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#4080) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez az infó honnét származik? Most olvasom a negyedéves jelentésüket és ebben még a naptári évre ígérik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4082) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#4081) üzenetére


ldave
félisten

Eurogamer: [link] Csak EU-ban csúszik.

A Slime draws near! Command?

(#4083) n000rbi válasza ldave (#4082) üzenetére


n000rbi
senior tag

Europe = Nintendoland, mi? Fenét :P :W :(((

(#4084) horkovy24


horkovy24
senior tag

Üdv! Na srácok most fejeztem be Wii U-n a Super Mario Galaxy sorozatot! Mert beszereztem az első és második részt is a konzolvilágból elég jó áron lehetett kapni! Az első részt már 3 héttel ezelőtt kinyírtam teljesen 100%-ra Mario-al és Luigi-al is összeszedtem a 121 csillagot ami valamivel több mint 30 órámba telt. Utána nekiugrottam a Super Mario Galaxy 2-nek ezt ma fejeztem be teljesen 100%-ra összeszedtem mind a 242 csillagot ez 28 óra 26 perc alatt sikerült. A legtöbbet a második részben a Grandmaster Galaxy-val szívtam azon belül is a perfect run részével ahol egyetlen egyszer sem sebezhet meg semmi de a végén csak sikerült! :) A Super Mario 3D World sem rossz de ezek lepipálják mind élményben mind pedig nehézségben! Akinek esetleg kimaradt az mindenképpen pótolja mert megéri! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4085) n000rbi válasza horkovy24 (#4084) üzenetére


n000rbi
senior tag

Itt a polcon mindkettő, egyszer csak sorra kerülnek :)

(#4086) horkovy24 válasza n000rbi (#4085) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát én is azért szereztem be őket mert amit eddig szerettem volna és akartam is azokat mind kijátszottam már a Wii U-n! Mikor megvettem őket akkor azt hittem el leszek velük amíg megjelenik a Bayonetta 2 de sajnos tévedtem mert annyira rákattantam hogy nem bírtam egyszerűen letenni úgyhogy most megint koplalás lesz! :D El kezdted őket amúgy? :)

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4087) ImpersonatoR válasza horkovy24 (#4084) üzenetére

En most vettem meg a 3d World -ot de eddig messze a legjobb nagyon bejön. Csak beraktam h kipróbáljam de lehet hiba volt mert alig lehet lerakni new super mario bros u -t meg meg nem fejeztem be pedig addig nem akartam belevagni.
Galaxy -t lattam MM be de sokalltam érte azt a 9000 Ft. de akkor majd beszerzem azt is.

(#4088) horkovy24 válasza ImpersonatoR (#4087) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát ha valamelyik játék megéri a 9000 forintos árat akkor azok a Super Mario Galaxy-k nagyon jó mind az első mind pedig a második része egyszerűen fantasztikusak! :) Bár azért inkább nézz körül jobban mert én újonnan szereztem be az első és második részét a konzolvilágból darabját 6990 forintért! Az MM-ben amúgy is drágán adnak mindent. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4089) n000rbi válasza horkovy24 (#4086) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem, még nem. Mario U-nak van még híja, közben a 3D Landet kimaxoltam 3ds-en, meg virtual consolra megvettem a Super Mario Bros-t és a Super Mario World-öt, szóval van mit csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#4090) horkovy24 válasza n000rbi (#4089) üzenetére


horkovy24
senior tag

Akkor hajrá! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4091) oriic válasza ldave (#4082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#4092) horkovy24 válasza oriic (#4091) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem tudom miért de engem ez a Captain Toad játék valahogy nem fog meg mint teljesen különálló játék!Inkább egy dlc-nek érződik szerintem annak kéne inkább lennie a 3d worldhöz.

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4093) ImpersonatoR

Wii játékok miért nincsenek eshop on?

(#4094) ldave válasza ImpersonatoR (#4093) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom azokat is letették a GameCube feliratú doboz mellé, aztán nem találják őket.

A Slime draws near! Command?

(#4095) ImpersonatoR válasza ldave (#4094) üzenetére

Jó de van rá valami hivatalos magyarázat? Vagy csak nem éri meg nekik és kész. Sot WiiU -s játékokból is alig van fent shop n valamennyi. Ezt sem igazan értem miért van.
Egyébként azon agyaltam, hogy Snes es játékok is ilyen 150 mb korul vannak de nem létezik, hogy anno ennyi adat ráfért volna azokra a kazettákra.

(#4096) ldave válasza ImpersonatoR (#4095) üzenetére


ldave
félisten

Persze hogy nincs hivatalos magyarázat. Nintendotól? Please understand.

Nem tudom megérné-e nekik, mennyi ember lehet, akinek nem volt Wii-je és most van Wii U-ja? Tippre ez erős kisebbség. Amúgy szerintem szinte az összes lemezes Wii U játék megvehető az eShop-ban is digitálisan.

A VC játékok pedig azért nagyobbak, mint egy ROM, mert ha jól tudom akkor a letöltött játékban magában van benne az emulátor.

A Slime draws near! Command?

(#4097) zzub válasza ldave (#4068) üzenetére


zzub
csendes tag

Köszi szépen, meg is rendeltem a töltőt a dx-től. Tegnap reggel kipróbáltam a Raving Rabbids Wii-t. Csak pár percet játszottam vele egyedül, de hangosan röhögtem, szerintem a gyerekek imádni fogják. Van azonban egy kis gondom. Ezt a játékot 4:3-ban jeleníti meg a tévé. Csak úgy sikerült széthúzni a képet, hogy a Wii U system setting-jét lerontottam SD-re. Valaki kipróbálta már úgy, hogy ugyanazt a tévét hdmi-vel és analóg kábellel is összekötötte? Működik ez?

(#4098) aya válasza zzub (#4097) üzenetére


aya
addikt

Müködik, a hang analog-on jön az erősítőmbe, kép nincs bedugva, hdmi meg be a tvbe.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#4099) g@bo


g@bo
nagyúr

no urak, black ops 2 befigyelt, ha valaki multizna... :D

(#4100) Tod


Tod
csendes tag

Sziasztok.

Tud valaki segíteni h Wii u régiófüggetlen-e? Usa játékok mennek Eu-s gépen?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.