Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4601) Sirandrish válasza RangerFox (#4600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen akciókról honnan lehet tudomást szerezni?
Hallottam én már annyi féle tacsós "legendát" de jómagam még sosem csíptem el hasonlót.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4602) mirci18 válasza Sirandrish (#4601) üzenetére


mirci18
addikt

Ezek nem kimondott akciók mert nem az összes tescóra érvényes hanem egy egy boltba.
Itt egy bizonyos terméket akkor vehetsz meg nagyon olcsón ha sérül vagy kifutó termék.
Így vettem annó 2 éve wii játékokat és ds-eket 1000 ft-okért.
Ritka az ilyet kifogni.
Utoljára a psp go konzol volt így leárazva.
Manapság már a tesco nem forgalmaz Nintendo terméket így 99 % hogy nem találsz Ninti cuccot ott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4603) Sirandrish válasza mirci18 (#4602) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen tudom hogy ezek nem kifejezett akciók, de akkor is. Hallottam már olyat is hogy az epilátorok között talált valaki anno DS-t 5999ért vagy hogy..és hasonlók..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4604) mirci18 válasza Sirandrish (#4603) üzenetére


mirci18
addikt

Persze ehhez szerencse kell.
Mert a tescot nem érdekli hogy agép mennyit ér.
Kimaradtak?
Akkor adjuk el olcsón.
Nekem egyszer volt mákom a tescoval amit írtam előbb.
Aznap otthagytam 20 e ft-ot ezeket eladtam egy dílernek 50 ért.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4605) Sirandrish válasza mirci18 (#4604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát jól van akkor majd talán egyszer nekem is lesz szerencsém :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4606) mirci18 válasza Sirandrish (#4605) üzenetére


mirci18
addikt

Így van merem remélni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4607) RangerFox válasza Sirandrish (#4603) üzenetére


RangerFox
veterán

A múlt hónapban az összes PsP-s játék 1000Ft volt, kiárusítás volt, gondolom. Vettem 5-öt, eladtam dupla haszonnal. De volt olyan, hogy 5k-ért árultak töltő nélküli akkus fényképezőt 32Gb SD kártyával. Mondanom sem kell, már a kártya megért annyit. :) Ki kell fogni az ilyeneket, én nem sűrjen járok arra, mindig csak véletlenül találtam rá ezekre.

(#4608) Sirandrish válasza RangerFox (#4607) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát jó neked :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4609) gianni85


gianni85
veterán

Én sok teszkóba járok, de ott nem hogy ilyen dolgokat nem lehet kifogni, de még sokszor alapvető élelmiszerek is hiányoznak. Jó lenne tudni melyek a tuti teszkók :D
Pont a sok negatív élmény miatt már csak rendelek onnan. Roppant bosszantó volt, mikor az ember elbasz ott egy órát és még termékek is hiányoznak

[ Szerkesztve ]

(#4610) mirci18 válasza gianni85 (#4609) üzenetére


mirci18
addikt

Mint már írtam tuti tesco-k nincsenek mivel mikor éppen hol van vagy volt akciók.
Attól függ csak hogy hol van éppen már régen beragadt raktárkészlet amitől meg kell szabadulni.
Nintendo akciók már úgysem lessznek.
Úgyhogy minket Tesco nem érint.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4611) Sirandrish válasza mirci18 (#4610) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem mennék el a 2K-s Xbox one játékok mellett sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4612) mirci18 válasza Sirandrish (#4611) üzenetére


mirci18
addikt

Az lehet hogy te vagy de én csak Nintendo-ban utazom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4613) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

Project cars 2015 halasztva wii u -n. ;]

Tenyleg a watch dogsal mivan? :B

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#4614) ayo válasza Csillag01 (#4613) üzenetére


ayo
addikt

őszre ígérték, azóta nem láttam új infót

http://jateknaplo.blog.hu

(#4615) Csillag01 válasza ayo (#4614) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Most van ősz nem? Kivancsi vagyok kiadjak-e.sztem sokat dobna a wii u eladasokon.nem rossz jatek.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#4616) ayo válasza Csillag01 (#4615) üzenetére


ayo
addikt

igen, nem egy pontos dátum, simán lehet még tél v 2015. én tuti nem venném meg, mindenhol csak a gond volt vele és annyira nem jó játék, mint egy gta 5 pl. persze megnézem mit tud wii u-n de szerintem elég lesz a trailer :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4617) horkovy24 válasza ayo (#4616) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1!!!!! GTA 5-ért ha jönne Wii U-ra akkor az első nap rohannék is érte a boltba az tuti! A Watch Dogs a részemről ott marad a boltban mert teljes mértékben hidegen hagy már csak a sok panasz miatt is meg nekem ne akarjanak már eladni teljes áron egy játékot ami tele van hibával meg már mindenki rongyosra játszotta a többi platformon! Engem az sem érdekel ha nem jön. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4618) Szalontahó válasza Csillag01 (#4613) üzenetére


Szalontahó
tag

Szerintem aki Wii U-t vett az nem ezekért a címekért vette. A PC eltolása meg már vagy 2 hónapja nyilvánvaló. Ráadásul az egyik fejlesztő azt nyilatkozta a héten, hogy csak használ a Wii U verziónak a halasztás. Steam-re is akkor jön. Mégsem gonoszkodik vele senki. :D A WD meg?! Hát az a lufi már kipukkadt. Szerintem meg sem fog jelenni.

[ Szerkesztve ]

(#4619) Sirandrish válasza mirci18 (#4612) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval ha lenne egy PS4/Xbox One gép a tescoba 20K-ért akkor otthagynád? Értem én! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4620) mirci18 válasza Sirandrish (#4619) üzenetére


mirci18
addikt

Nem mert megvenném hogy eladhassam. De ilyen lehetőség úgysem lessz.
Watch dogsot egyébként kár várni ha eddig nem jött mostmár minek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4621) ldave


ldave
félisten

Reggeli érdekesség: a Nintendo Forgalmazó Magyarország (ezt a hülye nevet..) hivatalos oldalán a nagy Theodore Reiker is az után érdeklődik, hogy lesz-e itthon Bayonetta 2 First Print kiadás.

A Slime draws near! Command?

(#4622) mirci18 válasza ldave (#4621) üzenetére


mirci18
addikt

Abból a 15 300 db-ból kötve hiszem.

Közben facebook-on olvastam egy hozzászólást:
"Kulfoldi webshopokban mar mind elfogyott egyetlen delutan alatt az elorendelheto mennyiseg, idehaza lesz belole egyaltalan? Egyetlen hazai uzlet sem tud semmit, senkinek semmi informacioja nincs, hogy kapnak-e belole, de mar most az jarja, hogy eselytelen..."

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4623) gianni85


gianni85
veterán

Én megelégszem a lemezes 1+2 kiadással, elő is rendeltem már

(#4624) gianni85


gianni85
veterán

beépített motion plus-os wii remote-nál ki lehet kapcsolni a motion plus-t valahogy? Olyan problémám van, hogy Wii játékokat pótlok Wii U-n és a motion plus-t igénylő cuccok tök jól mennek, de régebbi játékok irányíthatatlanok. Vagy erre van esetleg valami megoldás? Nem szeretnék 3 játékért venni egy régi Wii Remote-ot

(#4625) ldave válasza gianni85 (#4624) üzenetére


ldave
félisten

Hát én ilyesmivel nem találkoztam, a Prime 3, a Last Story és a Pandora's Tower is jól megy nálam és egyik se motion plus-os játék.

A Slime draws near! Command?

(#4626) gianni85 válasza ldave (#4625) üzenetére


gianni85
veterán

én a red steel párost próbáltam, és a második részét kellett először végigtolnom, mert az első része irányíthatatlan. A remote vadi új, a játék karcmentes

Aztán az is lehet, hogy szimplán szarul irányítható a játék???

[ Szerkesztve ]

(#4627) g@bo válasza gianni85 (#4626) üzenetére


g@bo
nagyúr

a motion + os kontroller csak érzékenyebb, mint a régi.
állíts a kontroller érzékenységén a megfelelő wii menüpontban.

(#4628) ldave válasza gianni85 (#4623) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk az még nem világos számomra, hogy a Bayo 1 csak egy sima árirat lesz (+ jelmezek) vagy megkapja az is a Bayo 2 magasabb grafikai színvonalát?

A Slime draws near! Command?

(#4629) Mister_X válasza gianni85 (#4624) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kellene hogy gondot okozzon, mivel a Motion Plus csak egy giroszenzor. Ami játék nem támogatja, annál nem dolgozza fel a szemzor adatait a játék (mivel nincs rá kód írva), minden másnak normálisnak kellene lennie.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4630) ViharVadász válasza ldave (#4628) üzenetére


ViharVadász
őstag

Itt vannak róla infók. Én valahogy úgy veszem ki, hogy mintha javítottak volna a grafikán is, vagy legalábbis nekem ebből a szövegből mintha az jönne át: "Bayonetta’s world looks as stunning as ever.". Bocsi ha félreértettem. :B

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4631) gianni85 válasza Mister_X (#4629) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor lehet csak az a baj, hogy a motion plus-os irányítás után csak szokatlan a pontatlanabb irányítás... na majd délután megpróbálom újra és lejjebb veszem az érzékenységet játék közben.

(#4628) ldave
nekem a sima átirat is jó lesz, mert kimaradt az első rész. A DMC4 óta nem toltam HS játékokkal, és már nagyon várom :)

[ Szerkesztve ]

(#4632) ldave válasza ldave (#4621) üzenetére


ldave
félisten

Nintendo Forgalmazó Magyarország: Igen, lesz Magyarországon First Print Edition, de csak limitált mennyiségben. Hamarosan közlöm az üzletek nevét, ahol előrendelhetitek.

A Slime draws near! Command?

(#4633) mirci18 válasza gianni85 (#4631) üzenetére


mirci18
addikt

Ha már itt tartunk nektek annó vagy most wii-n milyenre volt állítva a wii mote érzékenysége?
Nekem maximumra van állítva.
Hova érdemes állítani?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4634) gianni85 válasza mirci18 (#4633) üzenetére


gianni85
veterán

én eddig nem foglalkoztam vele, tehát gondolom medium-on van alapból :)

(#4635) Dr.F.E.R.I. válasza ViharVadász (#4630) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Amit írnak, abból csak az derül ki, hogy a nintendós kosztümökkel több a játék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4636) mirci18


mirci18
addikt

Ha már itt tartunk eszembe jutott a Bayonetta játékkal kapcsolatban mivel a limitált kiadást gyorsan elvitték hogy ha én vettem volna eggyet elraktam volna bontatlanul akkor fél év egy év múlva piacra dobva növelte volna az értékét az eladási árhoz képest.
Tehát drágábban adhatnám el mint ahogy vettem?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4637) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#4636) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha elég ritka kiadás, akkor igen. Mondjuk ez nem egy egy-kétszáz darabos limites cucc, de ebayen valószínűleg fent lesz azért néhány.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4638) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#4637) üzenetére


mirci18
addikt

Miért van olyan is hogy 1-200 db-os játékkészlet van csak?
NEkem már egyébként ez is limitált kiadás 15 000 fővel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4639) ayo válasza mirci18 (#4638) üzenetére


ayo
addikt

jaja ezek mind ilyenek, érdemes venni 2-t ha nagy kedvencből veszel, egyet játékra, másikat meg polc :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#4640) ldave válasza ldave (#4632) üzenetére


ldave
félisten

Elkezdték a magyar boltok (Gameshop, Konzolvilág) is felvenni a megrendeléseket, érdemes figyelni a kedvenc forrást. Leadtam egyet én is, inkább itthon venném meg ha lehet, mint az angol import jelen esetben.

A Slime draws near! Command?

(#4641) n000rbi válasza ldave (#4640) üzenetére


n000rbi
senior tag

Elég hihetetlennek tűnik a 18k-s ár, de állítólag tényleg ennyi lesz. Bedobtam egyet én is, aztán meglátjuk.

(#4642) boost válasza n000rbi (#4641) üzenetére


boost
addikt

shop?

(#4643) RangerFox


RangerFox
veterán

A Gameshopban előrendelhető a Bayo 2 limitált kiadása!!!
Látom beelőztetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#4644) boost válasza RangerFox (#4643) üzenetére


boost
addikt

Köszi, nyomtam egyet rá. Még nincs WiiU, hamarosan lesz, de amúgy is nagyon tetszik ez a játék. Mindenképpen beszerzo"s. Ès így WiiU-m is elo"bb lesz. :D

(#4645) ImpersonatoR

Szokta meg valaki tolni MK 8 al MP?
Nem nagyon latok senkit Friend listrol.
Sot online sem nagyon latok senkit szinte :)

Egyébként global szinten is nagyon jó a netcode ja szerintem tényleg élvezetes.
Egyedül a kék tüskés hókövetős páncél hülyeség szerintem ami az elsőt támadja mindig.
Tul OP es 12 emberből mindig bemakolja valaki. MK 7 ben is utaltam mar.

(#4646) n000rbi válasza ImpersonatoR (#4645) üzenetére


n000rbi
senior tag

Gyere a g365-ös wiikly cupba, vasárnap esténként szoktunk páran játszani.

(#4647) gianni85 válasza n000rbi (#4646) üzenetére


gianni85
veterán

most már péntek, szombaton is, ahogy néztem :)

(#4648) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#4649) gianni85 válasza ldave (#4648) üzenetére


gianni85
veterán

na ezeket még utcán is hordanám

(#4650) ldave válasza gianni85 (#4649) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, nagyon jók, viszont sajna a bolt NY-ban van és online nem is forgalmaznak. Él kint valakinek ismerőse? :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.