Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13351) Carlos Padre válasza Dr.F.E.R.I. (#13346) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyakorlatilag is, de úgy is csak fix összegeket lehet feltölteni, a különbözet meg ott csücsül a walletodon hasztalanul. Tényleg elég gyökér megoldás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13352) Carlos Padre válasza ldave (#13350) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne is mond, a buszon és a munkahelyemen alszok a szünetemben. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A két utolsó hivatalos Wii U játék:

[link]

Live-Die-Respawn

(#13354) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#13353) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hát nem tudom... Szerintem max mint gyűjtői ritkaságok jöhetnének szóba, de magukért a játékokért nem venném őket. A Steamworld játékok jók voltak, a Fast Racing Neo is beszerzendő darab volt, még az Axiom Verget is egy érdekesebb kísérletnek tartom, azt is megszereztem. De ezek valahogy kevéssé mozgatnak meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13355) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Akció: [link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13356) Dr.F.E.R.I. válasza Bennyboy (#13355) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos a Wii U ezekből már jó régóta kimarad...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13357) Bennyboy válasza Dr.F.E.R.I. (#13356) üzenetére


Bennyboy
őstag

sry, azt nem is néztem :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13358) gzoll


gzoll
tag

Azért most felnéztem a Wii U jatékboltjában, és van egy kettő akciós ajánlat most, amik nem ANNYIRA noname játékok, mint amiket le szoktak akciózni. De persze semmi nagy számra ne számítson senki...

(#13359) Dr.F.E.R.I. válasza gzoll (#13358) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezeket máskor is sokszor akciózzák. Nintendós akciók viszont már ezer éve nincsenek...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13360) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Sziasztok!

Érdemes lehet még manapság beszerezni egy ilyen konzolt? A Switch túl drága arra a játékra, amire mi használnánk (Xbox, PC van), de szívesen játszanánk Super Mario játékokkal pl. Lehet még kiegészítőket kapni hozzá? Nem nagyon találtam semmit (jó lenne pl. egy classic controller).

Köszönöm előre is!

G.

[ Szerkesztve ]

(#13361) Kai_Rong válasza Gabonetta (#13360) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én Switch után vettem Wii U-t, és nem bántam meg, használom gyakran, főleg a homebrew funkciói miatt (GameCube emulátor FTW). Ha a Switchnél játszik a Lite is, akkor nem ússzátok meg olcsóbban a Wii U-t, 45k-nál kezdődik a használt Wii U, picit megpótolva már szürkeimportos új Switch Lite-ot is kapsz.

Wii U kiegészítőket nem lehet már boltból kapni, a használt piacon találsz különböző leharcoltságú kiegészítőket változó árakon. Arra figyelj, hogy ha a Virtual Wii részét is használnád, akkor simán a Wii U-hoz járó cuccok önmagában nem elegendőek hozzá, kell külön Wiimote + nunchuk hozzá, illetve sensor bar (bár utóbbi az én dobozos Wii U Pro példányomban pl. benne volt). Pro controllert tudsz venni mellé, amiből van eredeti licenszelt Nintendo termék (csillagászati árban, én majdnem annyiért vettem a használtat, mint a vadiúj, Alza akciós Switch pro controllert) vagy third-party (ami nálam sokszor eldobálta a jelet).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13362) gzoll válasza Gabonetta (#13360) üzenetére


gzoll
tag

Szerintem érdemes, HA találtok megfelelő mennyiségű játékot rá, ami érdekel. Én igazából Wii-nek használom a Wii U-mat, szebb és jobb a kép, nem kell trükközni a HDMI fronton se a Wii U-val, plusz tele a használt piac nagyon jó Wii játékokkal pár ezer forintért.
Van pár Wii U játékom is, de abból nem egy nagy szám a kínálat.
Fel is lehet törni (én még nem találtam igazán egyszerű módszert rá), és akkor igazán megéri, mert a netről kb az összes megjelent játék leszedhető.

Switch-et nem is nagyon lehet már venni, rengeteg helyen kifogyott, és szerintem pofátlanul drága (tudásahoz, felszereltégéhez és hibáihoz képest) nem csak a gép hanem a játékok is rá. És ezt nem fillér reszelés miatt mondom, külföldön élek és dolgozom, de akkor se fogok 50-60€-t fizetni egy játékért... Lehet a Wii játékok nem a grafika csúcsa, de egy Mario játékhoz szerintem nem is a 4K meg a szuper textúrák kellenek.
Szóval a mondandóm lényege: igen, ha be tudsz szerezni egy megkímélt állapotú Wii U-t, és találsz elég Wii/Wii U játékot a használt piacon, ami izgatja a fantaziád, akkor mindenképpen megéri beszerezni egyet.

(#13363) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Szerintetek mennyi lehet a reális eladási ára ennek:
Fekete wii u minden tartozékkal, eredeti pro joy, mario cart, zelda breath of the wild, yoshi wolly world, super mario 3d world, super mario bros u dobozos játékkal. Gondolkozom rajta, h lecserélem egy switch-re.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13364) Carlos Padre válasza gzoll (#13362) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig faék egyszerűségű a homebrew. :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13365) koncsik válasza Bennyboy (#13363) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Konzol beárazós topik :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13366) Bennyboy válasza koncsik (#13365) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13367) koncsik válasza Bennyboy (#13366) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jó kis csomag, most sokat ér :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13368) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor már csak keresnem kellene egyet. :)

A tableten (vagy mi a neve) kívül mi az kontroller, ami úgymond hagyományosabb fogású? Van olyan játék, amit hasonlóan kell játszani, mint a Kinectes Xbox játékokat? Amúgy van ketten játszható Super Mario? :)

(#13369) Kai_Rong válasza Gabonetta (#13368) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Pro kontroller, ezt írtam fentebb :)
Az egyik legjobb Mario játék, a 3D World egyelőre csak Wii U-ra jött ki, most jön majd ki Switchre is, és akár négy fő is tudja játszani.

Mozgásérzékelős játékok a Wii-n kifejezetten jellemzőek, de azokat tudod játszani a Wii U-n is, persze ahogy fent írtam, kell hozzá mozgásérzékelős Wiimote és nunchuk.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13370) Gabonetta válasza Kai_Rong (#13369) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

:R

(#13371) petymek válasza Kai_Rong (#13361) üzenetére


petymek
senior tag

A switch ment is a levesbe, vagy mellé?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13372) petymek válasza Kai_Rong (#13369) üzenetére


petymek
senior tag

Hivatalos infó, hogy a 3D megjelenik a switchre?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13373) Kai_Rong válasza petymek (#13371) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem, a Switch megmaradt, szeretem azt is :) Nálam jól megférnek egymás mellett a különböző konzolok, van itthon PS3 Slim, PS4 Pro, PSP Slim, PS Vita, PS TV, New 3DS, Wii U meg Switch, és nyúzom is mindegyiket, eltérő intenzitással.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13374) Kai_Rong válasza petymek (#13372) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Még csak pár oldal szivárogtatott arról, hogy jönni fog a 3D World Deluxe. Viszont ezek az értesülések az esetek többségében Switch fronton be szoktak jönni, más részről pedig így az évforduló kapcsán logikus lépésnek tűnik.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13375) koncsik válasza Kai_Rong (#13373) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

X-box? ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13376) Kai_Rong válasza koncsik (#13375) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Tavaly volt nálam egy XBox 360 egy Witcher 2 végigjátszás erejéig kölcsönben :) Nincs bajom vele, viszont mivel elsősorban japán játékokkal játszom, ezért az XBox exkluzív kínálata nálam nagyon minimális kivétellel gyakorlatilag full érdektelen. Az az egy kivétel is az Ori, de azt Steamen is végig tudom nyomni. Multiplatformot tökéletesen visz a PS4 Pro, ezért nincs nagyon értelme egy XBox One-t is tartani otthon.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13377) Carlos Padre válasza koncsik (#13375) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezek mellé minek? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13378) koncsik válasza Carlos Padre (#13377) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kacsintó smiley-val próbáltam jelezni a kérdés komolytalanságát. :B
Nekem becsúszott egy hasonló felállás mellé még régen, gondoltam megkérdezem - tudom ciki az xbox ;) (csak vicc az utóbbi is)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13379) petymek válasza Kai_Rong (#13374) üzenetére


petymek
senior tag

Közben megnéztem, hogy biztos legyen, a Wii U verzióba is lehet 4 játékos.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13380) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Wii u-n működik még az eshop? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13381) Carlos Padre válasza Bennyboy (#13380) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13382) Bennyboy


Bennyboy
őstag

.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13383) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Szerintetek ezért a pakkért reális a 90k?
[link] Minden nagyon szép állapotban van, egyedül a konzolon van pár karc de azt meg nem nagyon nézegeti az ember sztem. Nem sürgős eladnom csak érdeklődöm. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13384) Kai_Rong válasza Bennyboy (#13383) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A gep 45-50k (a dobozos szerintem meger 50-et, en januarban annyiert vettem), a kontroller 10-12k. A Wii U jatekok ara a banyaszbeka segge alatt van, szerintem igy egy 10-15k-val tularaztad.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13385) Dr.F.E.R.I. válasza Bennyboy (#13383) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Reális szerintem. Látszik, hogy tényleg megkímélt állapotú a hardver és a játékok is élvonalbeliek. Akkor csökkentsd csak az árát mondjuk 5k-val, ha nagyon nem viszik el. Bár szerintem szép csomag annak, aki ilyet keres.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13386) Gabonetta válasza Kai_Rong (#13384) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

:K

(#13387) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A Nintendő lelövi az eShop elérhetőség 42 latin-amerikai országban: [link]
Aggasztó, tartok tőle hogy ezt követi majd a többi ország is szép sorban. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13388) Dr.F.E.R.I. válasza Agyzuzo (#13387) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az nagyon korai lenne, a wiii és dsi shopot is csak nemrég nyírták ki...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13389) petymek válasza Bennyboy (#13380) üzenetére


petymek
senior tag

Épp most készülnek töb országban leaállítani. Ha megtörténik, akkor kb. a többi sem marad túl sokáig.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13390) petymek válasza Bennyboy (#13383) üzenetére


petymek
senior tag

A leírásból úgy tűnik, ez nem egy buherált, elbarmolt konzol, megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13391) vodika


vodika
tag

Üdv Kollégák! Egy kérdéssel fordulok hozzátok: adott egy japán fehér 32GB-os Wii U. Lehet jóárasítva megvenném de ahogy látom nincs rá mód áthekkelni hogy angol legyen és megegye az EU régiós játékokat... Ez igaz vagy lehet tenni valami? Megokosítanám ha megy a váltás és letöltött játékokat nyomnék rajta. Előre is köszi a válaszokat! :R

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#13392) Dr.F.E.R.I. válasza vodika (#13391) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos okosításban nem adhatunk tanácsot a fórum szabályzata szerint. Maximum privátban, ha valaki úgy gondolja, kisegít.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13393) vodika


vodika
tag

Köszi a választ! Nem az okosítás érdekel, hanem hogy egy japán WiiU-val lehet-e kezdeni valamit is... ez a rèsze nem illegális szerintem... :)

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#13394) Dr.F.E.R.I. válasza vodika (#13393) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek régiófüggő gépek sajnos, legálisan semmi remény arra, hogy EU/US lemezekkel használni tudd. Japán eShop se nagyon ment csak japán bankkártyával, bár amióta PayPal-ról is lehet egyenleget tölteni, talán van némi remény digitálisan vásárolni rá. De utóbbiról sincs megdönthetetlen infóm, erre érdemes lehet ráguglizni, hátha.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13395) Carlos Padre válasza vodika (#13393) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet és ezen a homebrew sem segít, a játékokat tudja majd futtatni, de a menü marad japán.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13396) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#13394) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szerintem a PayPal is csak akkor működik, ha japán bankszámla / bankkártya van mögötte... Legalábbis a konkurenciánál, a Sonynál ez a helyzet.
Illetve ahogy a kolléga írta, a menü az hót ziher japán marad, homebrew ide vagy oda. Viszont a homebrew visz bármilyen régiós lemezt, így az EU-st is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13398) vodika


vodika
tag

Köszönöm mindenki segítségét! :R Akkor kimarad a biznicc... :K

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#13399) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Micsoda ritkaságokra lelhet az ember ezen a konzolon :D Full új, bontatlan, jó áron.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13400) koncsik válasza Kai_Rong (#13399) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ah, megvan honnan volt ismerős a Switch-re ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.