Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12451) woros válasza Petreszku (#12449) üzenetére


woros
őstag

A reset a settings-delete all content and settings menüpontban érhető el, ha mindenképp törölni akarod.

(#12452) Petreszku válasza Dr.F.E.R.I. (#12450) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Neked és worosnak is köszönöm a válaszokat. Szerintem törölni fogom, így jobban szeretem használni a gépeket. Igaz talán ez a második használt gépem az újabb generációk terén. Retro gépeknél más a helyzet.

(#12453) g@bo válasza ldave (#12448) üzenetére


g@bo
nagyúr

a wii val a mai napig nem is lenne gond. teljesen oké cucc, csak 640p.

ds dsi se volt rossz soha.

(#12454) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Újabb kérdés/kérdések. Woros által javasolt reset folyamatot végig csináltam,"reset a settings-delete all content and settings". De a játék ami rajta volt, Mario Kart 8 a gépen maradt is. Ez a gép egy MK8/Spaloon bundle gép a játékok kód formájában voltak anno hozzá. Ebből a reset előtt és utána is a MK8 volt/maradt. Ez így normális vagy rosszul csináltam valamit?
A másik kérdésem, hogy bejelentkezésnél miért kéri a jelszavamat? Elvileg csak az én profilom maradt rajta. Ez is normális folyamatnak számít?

(#12455) woros válasza Petreszku (#12454) üzenetére


woros
őstag

Ha bundle akkor normalis hogy rajta van szerintem. A jelszot meg be tudod allitani hogy ne kerje folyton.

(#12456) Petreszku válasza woros (#12455) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm a választ. A profilnál azt hittem, hogy a másik is rajta maradhatót és ezért kéri a belépőmet. De ezek szerint csak egy egyszerű beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#12457) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem hallani semmit arról, hogy a MK8D megjelenése ürügyén lenne a Wii U verzióra valamiféle engedmény?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12458) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12457) üzenetére


ldave
félisten

Csütörtökön szokott frissülni az eShop, nem? Ha lesz valami, én akkora várnám.

A Slime draws near! Command?

(#12459) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12458) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Persze, csak hogy nincs-e valami belengetve. Én mondjuk idáig nem találtam semmi pletykát. Csak ha abból indulok ki, hogy a Zeldánál is volt ilyen akció...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12460) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12459) üzenetére


woros
őstag

A nintendónál már azt sem tudják mi az a wii u. :)

(#12461) g@bo válasza woros (#12460) üzenetére


g@bo
nagyúr

ennek előnye is van... pl. a rugalmas hdd kezelés. ;]

(#12462) s912 válasza g@bo (#12461) üzenetére


s912
aktív tag

:))

(#12463) tariattila


tariattila
veterán

Sziasztok! Esetleg ha valaki 'kijátszotta volna magát' az új BOTW Zeldával.. és pont egy Xenobalade-re lenne szüksége azzal szívesen cserélnék (nem jött be a gyerekeknek vagy csak bonyolult ez nekik nem tudom... :P) természetesen fizetek rá... :R

[ Szerkesztve ]

(#12464) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Van elfekvőben egy fekete Wii U tablet tartóm. (GamePad Cradle+Stand)

Nincs már gépem, valakinek a topikból lenne rá szüksége? Az ára egy köszi. :)

Többi priviben.

(#12465) gaga33


gaga33
tag

Tud valaki egy helyet ahol még kapható bontatlan wii u ? Az ebayen van de en Magyarorszagon szeretnek venni egyet. Már lassan retro :) Az eddigi legjobb konzol amugy.

Iszonyatosan megy fel az ára .... A bontatlan konzolok fogynak drágulnak....

[ Szerkesztve ]

(#12466) akey válasza Gigicuci (#12464) üzenetére


akey
csendes tag

Respect a gesztusért!
Pü ment...

[ Szerkesztve ]

(#12467) koncsik válasza gaga33 (#12465) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak így (rendelhető) felejtették...
Itt állítólag raktáron...
Good luck :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12468) tthom válasza gaga33 (#12465) üzenetére


tthom
senior tag

Az mind semmi, a fehér pro controller árát nézzed. :D

(#12469) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Pro kontroller használatakor is kell be kell kapcsolni pluszba a table kontrollert? Én úgy gondolom, hogy nem, de friss WII U tulajként inkább kérdezek.

(#12470) tthom válasza Petreszku (#12469) üzenetére


tthom
senior tag

Nálunk automatikusan bekapcsol, holott a gyerekek a sima WiiMote-al kapcsolják be a gépet.

Egyébként nem kell, csak a beállításokhoz nem férsz hozzá, ha mondjuk lemerült teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#12471) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12459) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na ennyit az akciókról... :U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12472) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12471) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap este nem is néztem, nincs semmi?

A Slime draws near! Command?

(#12473) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12472) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A semminél is kevesebb :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12474) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12473) üzenetére


woros
őstag

Mondom, próbálják elfelejteni azt is, hogy ez a játék egykor Wii U-n jelent meg. :)

(#12475) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12474) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fehér ember nem felejt

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12476) gaga33 válasza koncsik (#12467) üzenetére


gaga33
tag

Köszönöm :) De sajnos nincs raktáron..... :F

[ Szerkesztve ]

(#12477) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, szeretnék venni egy wii u-t.

Használtan nézegettem, külföldről elég olcsón lehet már venni, viszont a tablet rész nélkül.

Az eleve nem volt annyira szimpatikus nekem (wii-ről jönnék), kérdésem, hogy tablet nélkül mennyire használható az eszköz?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12478) woros válasza Zirowe (#12477) üzenetére


woros
őstag

Sajnos a tablet része mindenképp kell az első indításnál, beállításnál. Ha már minden kész, akkor 1-1 játék elindítható nélküle is.

(#12479) Dr.F.E.R.I. válasza Zirowe (#12477) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerves része a konzolnak, nem használható nélküle hosszú távon. Mindenképp olyat keress, amihez a tábla is megvan. Bár nem túl gyakori, hogy anélkül adnák el.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12480) Zirowe válasza woros (#12478) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez elég rossz hír.

Láttam van android appos megoldás, de érdekes húzás, hogy nélküle nem megy. :(((

Dr.F.E.R.I.: német ebayen nagyrészt csak ilyeneket árulnak jó áron.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12481) woros válasza Zirowe (#12480) üzenetére


woros
őstag

Az csak a dolog frontend része, kell mellé egy linuxos gép a backend résznek is. Tehát teló ---> szeró ---> wii u (ó) . :D

SirAndrishnak:

(#12482) Zirowe válasza woros (#12481) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tudom, olvastam. :)

Mondjuk az egész nem ér ennyi cécót.

Lehet inkább megpróbálok egy komplett pakkot vadászni olcsón.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12483) gaga33 válasza Dr.F.E.R.I. (#12479) üzenetére


gaga33
tag

Egy pro kontrollerrel szinte minden jatszható.... Pl zeldak, mariok...stb :R

(#12484) Dr.F.E.R.I. válasza gaga33 (#12483) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sok játék viszont nem, ráadásul az alkalmazások és a beállítások sem érhetőek el, csak a padon. Ha meg már eleve van pénz pro kontrollerre, akkor már inkább egy normális full pakk azon a pénzen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12485) gaga33 válasza Dr.F.E.R.I. (#12484) üzenetére


gaga33
tag

Ez igaz :R

(#12486) tthom válasza gaga33 (#12485) üzenetére


tthom
senior tag

Én anno körbejártam a dolgot, mert nekünk sem kellett volna a gamepad.. De a beállítások miatt lett. Talán ha nincs resetelve a wii u és az embernek van usb-s lan cucca, amit bedobhat, akkor talán nem szükséges hozzá.. De annyira soktényezős lett volna, hogy mi is vártunk inkább, aztán sikerült egy kiállítási darabot megcsípni Angliából 50e alatt szállítással. Szóval inkább várni..

(#12487) gaga33 válasza tthom (#12486) üzenetére


gaga33
tag

Beszerehetetlen és már nem is gyártják... Sajnos már nem lehet rendelni sem. Nes mini szindroma.... Miota a biztonsági menteseket is játszi könnyedsegel futtatja teljesen eltünt a piacról... Pedig a jelenlegi legjobb konzol!!!!

(#12488) tthom válasza gaga33 (#12487) üzenetére


tthom
senior tag

Tudom, de néha felbukkan.. A mienk is úgy lett.
Azért túlzás, hogy a legjobb, mert a mienk azóta se tud váltani Wii és WiiU mód között. :)
De szerencsére meg van a régi is, csak mindig szinkronizálni kell a kontrollereket.

(#12489) gaga33 válasza tthom (#12488) üzenetére


gaga33
tag

Hogy érted hogy nem tud váltani? Szerintem a játékfelhozatalban magasan a legjobb, a ps4-em belepi a por a wii u meg ragyog :)

[ Szerkesztve ]

(#12490) tthom válasza gaga33 (#12489) üzenetére


tthom
senior tag

Hát, ugye ha régi játékot játszanék, akkor Wii módban kell indítani. Ilyenkor csak akkor ad képet nálunk, ha előtte a WiiU-t 480p / 576i-be állítom, 1080p-ből nem tud átváltani. Ez már a második TV, amin nem tud, így azt kilőném, hogy az a baja. Kerestem fórumon, senki nem panaszkodik ilyenre, nekem meg annyira nincs kedvem minden egyes váltásnál felbontást is állítgatni. Ezért maradt a régi is. Két sensorbar egymáson. :)

(#12491) Agyzuzo válasza tthom (#12490) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezek milyen TV-k? Nekem egy régi fullHD samsungom volt, most egy Philips, de egyikkel se volt gond (Wii U -> bele erősítőbe -> tovább a TV-be, de volt simán a TV-be is kötve).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12492) tthom válasza Agyzuzo (#12491) üzenetére


tthom
senior tag

Az első egy régebbi Sharp LC-52HD1E, anno felsőkategóriás, majd 1 millás tv volt, a második meg most egy Sony 55w755c, ami azért elég újnak számít, de mindegyiken ugyanaz a szitu, rányomom a wii mode, aztán nincs kép. Ha átállítom előtte a felbontást, akkor igen.

(#12493) Agyzuzo válasza tthom (#12492) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És direktbe van a TV-re kötve? Más HDMI-n próbáltad? Más HDMI módban próbáltad? Erősítőn keresztül próbáltad? :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12494) Sirandrish válasza woros (#12481) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a tudást másra is használhatnád a lopás helyett...lehet jobbá tennéd a világot :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12495) tthom válasza Agyzuzo (#12493) üzenetére


tthom
senior tag

Direktben van, erősítőm nincs, próbáltam más kábellel is, teljesen mindegy neki valamiért.

(#12496) gaga33 válasza tthom (#12495) üzenetére


gaga33
tag

Nekem soha nem csinalta ezt....

(#12497) Vebber válasza gaga33 (#12487) üzenetére


Vebber
tag

Media Marktban folyamatosan van.

(#12498) woros válasza Vebber (#12497) üzenetére


woros
őstag

Kontroller is? Weboldalon az sincs raktáron.

(#12499) koncsik válasza woros (#12498) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ott én se látom, lehet, hogy boltban található 1-1 darab (premium pack, basic-et nem néztem).
Elvileg a platinumshop-ban van raktáron, de nem fogadnék rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12500) woros válasza koncsik (#12499) üzenetére


woros
őstag

Kontrollerből most kiürült mindenki, lesz majd még, de nem tudni mikor, talán máj. vége fele.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.