Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13601) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13599) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezeket már bent hagyják akcióban a legvégső napig szvsz

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13602) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13601) üzenetére


szika87
aktív tag

Ebben nem vagyok egészen biztos, lehet vannak olyan címek amik már benne maradnak az utolsó napig. De gombokért szereztem be 3-4 hete az Another World remake-et, és az Axiom Verge-t is, amik most nem akciósak.

We are here for a good time, not a long time.

(#13603) ldave


ldave
félisten

Nem néztem még a listákat, de részemről ajánlott, mint WiiU exkluzív cím az Affordable Space Adventures. Főleg multiban vicces, de egyedül is remek szórakozás.

A Slime draws near! Command?

(#13604) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13603) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem a figyelőlistámon van, de leakciózva még sosem láttam

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13605) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Erről mit lehet tudni?
Úgy értem hogy lehet elkerülni?
Beszél vmit a homebrew ról.
Ha azt felrakod nincs ilyen gond?

(#13606) koncsik válasza lanszelot (#13605) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez az, amit említettem pár h.sz.-sal korábban.
Használni kell a ww U-t, úgy elvileg esélyes elkerülni.
A homebrew volt az első gyanúsított, mint okozó, ha jól tudom.
(nem néztem meg a videot még)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13607) lanszelot válasza koncsik (#13606) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a választ.
Sajnos nem tudok vissza menni az időben bekapcsolgatni.
Ezért kérdezem, ha benyomom és előjönne.
De a bekapcsolgatás se tuti megoldás. Sok helyen írják.
Rpi pico -val van egy javítási módszer a hibakódra, de nem tudom minden esetben működik e

(#13608) koncsik válasza lanszelot (#13607) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:) én se vagyok időutazó, aggódtam is, mi lesz, ha bő 2 év után bekapcsolom, mázlim volt. Legalábbis remélem, mert elvileg bármikor előjöhet. Nem csomagoltam vissza a padlásra, bár oda fel kell mennem, mert a lemezeket nem találtam még meg... :B
Sajnos a Rasberry-s módszert nem ismerem. Ha találsz valamilyen megoldást, kérlek, oszd meg, a Nintendo már nem szervízeli ezeket a gépeket, úgyhogy nem gondolom warez-nek ennek a megbeszélését.
Kösziiiii. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13609) lanszelot válasza koncsik (#13608) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha nem ütközik a szabályzatba, akkor itt van a raspberry féle megoldás.
Nem próbáltam, és nagyon reménykedem, hogy nem is kell
Viszont érdemes a videót és a file-okat leszedni, ha törölnék valami okból.

(#13610) koncsik válasza lanszelot (#13609) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem nem gond, ha a topikgazda is egyetért. Köszi a megosztást. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13611) lanszelot válasza koncsik (#13610) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon szívesen.
Én lementettem nagyjából minden. Több file-t kell lementeni. 1 a pico ra, 1 az sd kártyára. 2 külön oldal. A link ott van abban amit osztottam.
Egy RPi pico kb 2500Huf.
Nem nagy boszorkányságnak tűnik.

(#13612) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#13610) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most utánanéztem én is, mi is ez az egész. Nálam ilyen hiba nincsen, de nekem a Wii U folyamatosan áram alatt van, akkor is ha nem használom. Ha tényleg a memóriachip okozza, akkor tényleg gáz, főleg ha olyan cellák halnak meg, ahol maga az oprendszer írna/olvasna valamit. Van egy nem használt tartalék gépem, lehet azt is megnézem majd, mi van vele. Külföldi fórumokra írtak olyan felhasználók is, akiknek nem kritikus helyzetben fordul elő, hanem pl csak egyes játékoknál. Ez még a jobbik eset, mert pár trükköt még be lehet ilyenkor vetni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13613) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13612) üzenetére


ldave
félisten

Tavaly októberben vettem elő utoljára a gépet, akkor működött rendesen, azóta dobozban van.

A Slime draws near! Command?

(#13614) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13613) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

- Vagy eleve nem is érint minden gépet egyformán
- Vagy olyan memóriaterület sérül, amit nem venni észre
- Vagy tényleg nagyon hosszú idő kell (évek), amíg nincs áram alatt

Szerintem jórészt lutri, hogy ki mit fog ki vele. Egy hónap múlva esedékes a konzolok éves rátöltése nálam, majd megnézegetem a pót Wii U-t is alaposabban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13615) koncsik válasza koncsik (#13598) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Így kell ezt komolyan csinálni... :C Egy videós megvett 2413 játékot, mielőtt örökre eltűnnének

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13616) szika87


szika87
aktív tag

Már csak néhány nap van mire bezár a bazár, addig beszerezem a meglévő játékokhoz a DLC-ket. De titkon még mindig várom hogy utolsó nap lesz valami jó akció, minden játék 1 euróért vagy ilyenek :DDD
Sajnos már kb 1-2 hete ugyanazok vannak fenn az eshop-ba Wii U-ra, pedig az Atlus most nagyon jó kis akciót tett a játékaira a kézi konzolokhoz.

We are here for a good time, not a long time.

(#13617) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13616) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkora akció lesz, hogy a fal adja a másikat (nem)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13618) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jött egy új hülyeség, amit eddig még nem láttam. Fel akarom tölteni az egyenlegem, erre kiír egy 9001-0091 kódot. Ez elvileg azt akarná jelezni, hogy a feltöltéssel túl fogom lépni a megengedett 225£ keretet, majd nem is enged tovább lépni. Miközben szinte teljesen le van ürítve az egész. Tegnap fel volt ugyan töltve, de azt levásárolgattam az este. Neten túl sok mindent nem találtam róla.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13619) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#13618) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Update: még mindig nem tudok pénzt feltölteni, igazából nem is egy, hanem két hibakódot is dobál. A másik szerint 'az Ön egyenlege megváltozott' - ki hitte volna, miután levásároltam. Majd 'kérjük erősítse meg az egyenlegét és próbálkozzon újra' - hogy ezt mint és hogyan, azt meg majd nyilván kitalálom nekik így nulla infóból. Gondoltam ekkor egy nagyot, hogy valami üzenetet csak dobok azért feléjük, bár valószínűleg esélytelen hogy hétfőig megoldjanak bármit is. Persze, Feri megint aszitte. Hogy a Nintendónak csak úgy lehet irkálni. Nyilván. Van egy menü a hivatalos Nintendo oldalon, ahol millió hülye kis téma közül tudsz hibát bejelenteni nekik egy űrlapon. Legalábbis elméletben. Azon valahogy túllendültem, hogy egy csomó felesleges és nehezen kinyomozható adatot kérdez (letöltött játékok, 'tranzakció szám' amit csak a gugliból tudtam meg micsoda), de a legvégén, minden mezőt kitöltve is kiszürkítve hagyja a 'folytatás' gombot, így sosem fogják a nyűgömet megtudni. Értelemszerűen azt nem jelzik sehogyan sem, milyen hiányuk van a kitöltéssel. Feri majd biztos kitalálja ezt is. Egyelőre marad akkor a kivárás.

A játékletöltésekkel úgy állok egyébként, hogy a megelőző napokon folyamatosan vásárolgattam Wii U-ra és 3DS-re is, két Wii U játékot kivéve mindent behúztam az eredetileg eltervezett dobozos címekből. Ennek ellenére 3DS-re még vacilláltam volna pár nagyobb játékon, illetve van egy kisebb csokor Wii U eshop-os játék, pl a Pullblox World amiket még feltétlenül le szerettem volna húzni. Ezek közé tartozott a Dave által is ajánlott Affordable Space Adventures is, de azt néhány napja letöltöttem külön, így az most már lent van. Tehát gyakorlatilag a torta készen lett, csak a hab nem került rá. Arra számítottam ugyan, hogy a letöltések baromi lassúak lesznek ezen az utolsó hétvégén (azok is), de ilyen hülyeségekre, hogy nem fogok tudni fizetni, arra nem. Még ha holnap valami csoda folytán megjavul a rendszerük, akkor ezeket még leszedem, de igaziból amit terveztem az döntően meglesz most már.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13620) lanszelot válasza Dr.F.E.R.I. (#13614) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez a hibát nem csak a gép be nem kapcsolása okozza.
Már régi hiba.
Játékok miatt is létrejön a hiba.
Már 2015 ben is meg volt ez a hiba. A super smash brothers okozza pl.

(#13621) Dr.F.E.R.I. válasza lanszelot (#13620) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Smash-t írták többen is külföldi fórumon, de én azzal sem tapasztaltam ilyet, pedig pörgött az is nálam jópár órát. Bár szerintem én azért is úszhattam meg idáig, mert külső vinyóra töltök mindent és ha minden igaz a játékok is oda mentenek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13622) lanszelot válasza Dr.F.E.R.I. (#13621) üzenetére


lanszelot
addikt

A játék ugyanoda menti az adatait ahol van. Tehát ha külső meghajtón van, akkor oda menti.
Nekem a Zelda sajnos a wii u -n van és ha elő veszem akkor pont azt nyaggatom. És nincs már helyem a külső meghajtón, pont azért ment a belsőre
Csak reménykedem hogy nem dob majd hiba kódot.
Nekem is mindig áram alatt van. Ebben is reménykedem, hogy így hátha.
Nem merem elindítani. :N
Elakadtam a Zeldában, azért lett félre téve kb 1 éve.

(#13623) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13619) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezt láttad biztos:
Error Code: 9001-0091
The information in this article can help you when you're unable to complete a credit card transaction on Nintendo.com and you receive the error code 9001-0091.
Note: This error code indicates there was an error during the transaction process.
What to doSign out of your Nintendo Account, then sign back in.Try to make the purchase again.If the error code persists, this may indicate a temporary outage of the service. Wait a few hours and then try again.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13624) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#13623) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már kívülről fújom a hibakód táblázatot, annyiféle hülyeséget feldobott már. Annyi update történt, hogy késő este már azt is kitalálta, hogy a bankkártyám se jó, vegyem fel a kapcsolatot a kibocsátóval (persze). Aztán jött az ötlet, hogy van nekem egy pókhálós paypal fiókom is, ahhoz elvileg bankkártya sem kell. Beléptem, felfrissítettem az adatokat, mert már se a kártya se a folyószámla nem az aktuális volt már. Böngészőben erre is kiírt valami többsoros hülyeséget, úgyhogy látszólag zsákutcába futottam. Aztán végső lehetőségként megpróbáltam ugyanezt a Switch eshop felületén (amin párhuzamosan ügyködtem) és ott csodák csodájára sikerült feltöltenem egy kis és egy nagyobb összeget is. Aztán elkezdte kiírogatni ez is, hogy megtelt a keretem, és most reggel is még ezt írja ki. Úgyhogy kapva az alkalmon, a hiányzó játékokból letöltöttem gyorsan három nagyobbat, amiket úgy a leginkább fájlaltam. A maradék már annyira nem üt szíven, de két nagyobb feltöltéssel még le tudnám rántani azokat is. Jó lenne már ezt az egész eshop mizériát elfelejteni, már lassan a kormányablak is használhatóbb mint ez.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13625) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Aki bújt, aki nem, a mai nappal vége a digitális vásárlásnak. Megvásárolt szoftvereket így fogsz tudni újra letölteni:

- belépsz az eshop nyitóoldalára
- nyomsz egy 'Y'-t a kontrolleren, vagy a bal oldali sávmenüben ráböksz a 'Menu'-re
- 'Your Downloads' kiválaszt
- 'Titles You've Downloaded' vagy 'Add-on Content You've Downloaded' kiválaszt
- a gördülő listából kiválasztod a programot és 'Download'-dal elindítod
- csak az aktuálisan fel nem telepített szoftvereknél érhető el a 'Download' funkció

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13626) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

I miss the old Nintendo (Wii U/Miiverse/Direct)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13627) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13626) üzenetére


ldave
félisten

Mint mindannyian. (A videót majd egyik nap megnézem)

A Slime draws near! Command?

(#13628) szika87


szika87
aktív tag

Sziasztok,
Tegnap még vígan használtam a konzolt, erre mára nem működik a gamepad.
Vagyis csak két gombra reagál a "tv" és a "power" gomb. Annyi még hozzátartozik hogy délelőtt raktam rá egy kijelző védő fóliát. (közvetlenül utána vagy előtte nem próbáltam ki)
Ennek lehet köze hozzá?
Viszont ha ennek van köze hozzá attól még a d-padnak vagy az analog karoknak de még az egyéb gomboknak is működnie kéne mégse reagálnak.
Valakinek ötlet hogy mi lehet vele?
Köszi

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#13629) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13628) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Belelóg szerintem a fólia a keret alá. Ha leveszed róla, jó eséllyel újra működni fog.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13630) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13629) üzenetére


szika87
aktív tag

Le vettem a fóliát de még ezt követően se működött. Utána néztem külföldi fórumokon és többen írták hogy "őrültségnek" hangzik de egy fogkefével kicsit dörzsöljem ki a négy sarkát a portól, meg a peremeket. És tényleg hihetetlen, de ezt követően újra működik.
Azt hiszem inkább nem próbálkozom fóliával újra :D

We are here for a good time, not a long time.

(#13631) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13630) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem őrültség, de inkább a perem alá rakódott zsíros-poros dzsuváról van szó, amit a fóliával sikerült beljebb dolgoznod. Nekem egyszer, 3DS fóliázásakor volt ilyen érintkezési problémám, akkor maga a fólia szorult alá, nem pedig szennyeződés. Ha végzel egy ilyen alapos fogkefézést, akkor elvileg nem lehet akadálya egy újrafóliázásnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13632) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13631) üzenetére


szika87
aktív tag

Nem gondoltam hogy működni fog tényleg, de úgy voltam vele egy próbát megér.
Igen biztos az volt amit te is írsz hogy a szennyeződést még beljebb toltam a fóliával és e miatt nem reagált a kijelző, ezt még értem is. DE miért van az hogy a gombok se reagáltak? Egyetlen gomb vagy irányzék se működött rajta kijelzőtől függetlenül, kivéve a TV és a bekapcsoló gomb. :F

We are here for a good time, not a long time.

(#13633) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13632) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudom én sem 100% megmondani, hogy a műszaki részét hogyan oldották meg, de a nyitja mindenképp az, hogy egy ilyen beszorult szennyeződés vagy fólia folyamatos nyomást fejt ki a kijelzőre. Mintha valaki folyamatosan nyomná rá az ujját. Ilyenkor vagy elveszi a vezérlést a gomboktól (mert nem túl élertszerű használat, hogy egyszerre nyomjuk a kijelzőt és a gombokat is), vagy ténylegesen hibának észleli és valami megszakítást aktivál, ezt tényleg nem tudom megmondani. Az viszont biztos, hogy az általad említett két gomb azért működik ilyenkor is, mert azok megkerülik a kijelzőt, ugyanis akkor is funkcionálniuk kell, amikor a gamepad inaktív (ezzel kapcsolod be például). Az összes többi gomb viszont akkor jut csak funkcióhoz, amikor a gamepad - és így a kijelző is - aktív, innét ered ez a kettősség.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13634) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13633) üzenetére


szika87
aktív tag

És tényleg az a két gomb minden bizonnyal megkerüli a kijelzővel kapcsolatos dolgokat hiszen azok kikapcsolt állapotban is működnek, és csak ez a kettő.
Na jólvan azt hiszem ezt kiveséztük rendesen, köszi az infókat és tanácsokat :R

We are here for a good time, not a long time.

(#13635) lanszelot válasza szika87 (#13634) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Wii U error kódtól félve, még mindig nem mertem elindítani.
Sajnos a Zelda a konzolon van, így a mentésem is.
Ha elindítom szeretném azonnal külső meghajtóra dobni, mert elvileg úgy nem lesz error kód, csak a konzolon tárolt miatt dobhatja.
A külső meghajtóm viszont tele van.
Kérdések:
- Ha lehúzom ami tele van, és másikat dugok akkor az úgy ok?
Amivel tolni akarom azt a meghajtót dugom rá és ügyesen kezeli?
Vagy okoz gondot a külső meghajtó csere-bere?

Használtan vettem anno a Wii U-t, a zelda rajta volt, így semmit se tudok róla. Azért van az a konzolon, a lemezeimnek mindig a külsőt választottam. Viszont nem kezdeném elölről ha nem muszáj a Zelda-t. Párszor téptem a hajam míg eljutottam oda ahol vagyok. :B

(#13636) szika87 válasza lanszelot (#13635) üzenetére


szika87
aktív tag

Szia,
Ilyen jellegű technikai megoldásban nem tudok segíteni :(
Külföldi fórumokon viszont azt olvastam csak a korai készülékeket sújta ez a dolog. Ha pl tudnád azt hogy valamelyik 32gb-os Deluxe csomagban érkezett a konzol, pl Mario Kart vagy Splatoon bundle akkor igen kicsi az esélye rá hogy error kódos legyen, még hosszabb üzemenkívüli állapot után sem.

UI: Most olvasom sajnos nem tudod az előéletét hogy milyen változat...

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#13637) lanszelot válasza szika87 (#13636) üzenetére


lanszelot
addikt

Sajnos nem tudom.
Fekete konzol fullos felszereléssel, extra kontroller plusz egy Zelda rajta. Így vettem, de nem tudok semmit róla. A srác mondta el az alapokat. Hogy ne töröljem a profilját, mert akkor oda a Zelda. Meg hogy hogyan kell a külső meghajtót hasznalni... már azt is elfelejtettem. ;) Lehet mondta milyen konzol, csak nekem nem mondott semmit, így nem jegyeztem meg.

(#13638) Faterkam válasza lanszelot (#13637) üzenetére


Faterkam
addikt

Jó minőségű Pendrive (Samsung) berak usb-be, Wii U-n leformázod. Zeldát áthelyezed, menést tudod másolni is, és akkor a konzolon és a Pendrive-on is megmarad (a mentés). Én a Mariokart 8-at tettem így át. Gondolom a konzolon bármi sérül, letöltöd az E-shopból. (mert remélem a megvett dolgok megmaradnak később is)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13639) lanszelot válasza Faterkam (#13638) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a válaszokat.

Ahogy írtam a Zelda -t nem vettem meg. Azt a Wii U -val kaptam.
Azt nem tudom letölteni a store-ból.
A konzolon nem hagyhatom meg a mentést. Pont ez a lényeg, mert a konzolos mentések miatt lesz az error.
Se a Zelda, se a mentés nem maradhat ott.
Mint írtam már van egy pendrive benne, pont ezért kérdeztem.
A többi játékom azon van.
És azért kérdeztem, hogy működik e ahogy leírtam feljebb?

(#13640) koncsik válasza lanszelot (#13639) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha jól értem account-tal vetted meg a wii U-t. Azzal be kell tudni lépni az eShop-ba és letölteni a Zeldát, ha digitálisan vette a korábbi tulaj (persze, ha megadta a felhasználónevet/jelszót).
Adatátvitelhez használhatsz 2 külső USB-s meghajtót, játék során csak egy lehet csatlakoztatva. Nagyon kell neki a táp, nekem 2 USB-be kellett dugni a külső HDD-t, hogy meg tudja hajtani (vagy táppal használni a hdd-t, ha lehet)
Ha hackelt rendszer (gyanúúúúús ;) , akkor nem tudom).

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13641) lanszelot válasza koncsik (#13640) üzenetére


lanszelot
addikt

Köszönöm szépen a választ.
Nem adta meg a felhasználói adatokat. Csak ott van, és amíg ott van az a felhasználó addig tudom játszani a Zeldát.
Azt mondta nem kell neki mert ezért is adta el a konzolt.
Nem hdd-t dugok rá csak 128 GB pendrive-ot, annak nem kell extra.
Most meg egy 32 v 64GB -t akarok rádugni a Zeldának.
Ami érdekel az a pár játék meg van.
Van Wii Mario-m, is rá de fura a wii kontroller.
Nagyon nehéz párosítani. Ha parkosítottam utána nincs gond a játék alatt. Csak megtalálni nem akarja.
Pedig a 2ik részét is meg akartam venni. /Mario galaxy 2/
Wii játékok nagyon olcsók :)
Majd megírom sikerült -e átrakni a Zeldát.

(#13642) koncsik válasza lanszelot (#13641) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Reméljük sikerül, good luck :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13643) lanszelot válasza koncsik (#13640) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Valószínűleg az van amit írtál. /hackelt lehet/
Mert 128GB -s pendrive van hátra dugva /Kingston/ és mikor néztem a Nintendo oldalán hogy kell át másolni ott azt írták csak 32GB -tud a Wii U.
Így viszont nem tudom most akkor mi merre.
Azt néztem elől is van sd kártya betéve. Biztos én tettem bele, de már nem emlékszem az mi. A srác segített és ő mondta mit hogyan kell. De már nem tudom mi mi. Elfelejtettem.
Switch megjelenése után pár hónappal vettem a Wii U-t.
Akkor segített, azóta meg csak játszottam.
Nem sok játékom van, csak exclusive címeket vettem.
Valószínűleg a 128GB -re is rá tudnám másolni a Zeldát.
/Zelda Wind Waker játszott vele valaki? Pár éve elakadtam és valamiért félre tettem, de nagyon jó játék/

(#13644) Faterkam válasza lanszelot (#13643) üzenetére


Faterkam
addikt

Hülyeség a 32Gb-os korlát. Nálam is 128Gb-os van, és full origi minden. Nincs ilyen korlát szerintem ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13645) lanszelot válasza Faterkam (#13644) üzenetére


lanszelot
addikt

Elnéztem, nem a pendrive, hanem az SD kártya max 32GB.
:)

(#13646) Faterkam válasza lanszelot (#13645) üzenetére


Faterkam
addikt

Az sem igaz ;) A 128gb-os-t is meg lehet formázni Fat32-re ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13647) lanszelot válasza Faterkam (#13646) üzenetére


lanszelot
addikt

Tessék, itt van a Nintendo oldalán. :)
32GB a max.

(#13648) lanszelot válasza lanszelot (#13641) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Sikerült átmásolni :)
E szerint csináltam.
Miután átmásoltam főmenübe vissza akartam lépni, és kifagyott a konzol. Majd nem akart újra indulni.
Hát levert a víz rendesen.
De csak elindult végül :)

Furcsaság: ahol másoltam ott azt mutatta, hogy a Super Smash Brothers vagy mi 16GB rajta van a konzolon. Ki is foglalja a helyet, tehát rajta van. De a 16GB piros csak annál, és nekem az nincs is meg.
Gondolom a srácnak megvolt, és rosszul töröljette?
Vagy lemez kellene?
Nem.kell a játék, mert nem a stílusom.
Csak érdekel, hogy az ott most ki lehet?

A konzolom WUP-101(03)
Seria száma: FEH101 -el kezdődik.
Ilyet nem találtam az adatbázisban, tehát nem tudom mikori kiadás. /Error miatt volt erről szó/

(#13649) Faterkam válasza lanszelot (#13647) üzenetére


Faterkam
addikt

Az ok, de én 128Gb-os MSD kártyát használok Sd adapterrel, és köszöni jól van ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13650) lanszelot válasza Faterkam (#13649) üzenetére


lanszelot
addikt

Én nem értek hozzá.
Csak azt tudom amit ott leírtak.
Most pár év után hogy bekapcsoltam arra se emlékeztem hogy kell kikapcsolni. Nem találtam a menüben. :B
Addig nyomtam a kézi vezérlőn a power gombot míg leállt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.