Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12601) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Ha valaki tud eladó 32 Gb-os Wii U-t, kérem jelezze. Használtat szeretnék, olyan 55-57 ezer Ft körül. Szinte sehol sem lehet kapni, még használtan sem.
Előny, ha van hozzá Wii Remote Plus és Nunchuk.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12602) woros válasza _Balee_ (#12601) üzenetére


woros
őstag

Kérlek: [link]

(#12603) _Balee_ válasza woros (#12602) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Sajnos ezt már elvitték.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12604) tthom válasza _Balee_ (#12603) üzenetére


tthom
senior tag

Vegyél Angliából, ebayről, ott ki lehet fogni hamarabb jókat, pl

Wii U

(#12605) _Balee_ válasza tthom (#12604) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Ez kurva jó áron van, szállítással együtt max 48k.

Kb. mennyi idő alatt érne ide Angliából?

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12606) woros válasza _Balee_ (#12605) üzenetére


woros
őstag

Jövő hétre megjönne.

(#12607) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Ezt posta vagy futárcég szállítja ki?

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12608) woros válasza _Balee_ (#12607) üzenetére


woros
őstag

Posta. De konnektor dugalj átalakított szerezz be.

[ Szerkesztve ]

(#12609) _Balee_ válasza woros (#12608) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Ilyen kell ugye?

[link]

Csak azt nem értem miért utazó adapterként van írva.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12610) woros válasza _Balee_ (#12609) üzenetére


woros
őstag

Igen. Azért utazó, hogy pl. a borotvádat Angliában tudd használni.

(#12611) ldave válasza _Balee_ (#12609) üzenetére


ldave
félisten

És kettő kell, egy a gépnek, egy a Gamepad töltőnek.

A Slime draws near! Command?

(#12612) _Balee_ válasza ldave (#12611) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Na meg is vettem, illetve rendeltem hozzá kettő átalakítót.

Ezer köszönet a segítségért. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12613) tthom válasza _Balee_ (#12612) üzenetére


tthom
senior tag

Igazán nincs mit, majd számolj be, hogy milyen, ha megérkezik. :)

(#12614) Youri


Youri
veterán

Sziasztok, tudtok valami rejtett zugot az országban ahol valami pult alól lehet még beszerezni normális áron pro controllert?

RTX ON

(#12615) woros válasza Youri (#12614) üzenetére


woros
őstag

Csak használtat tudsz venni pl. Budapest Wizards videójátékboltban. A harminckettesek terénél vannak.

(#12616) Youri válasza woros (#12615) üzenetére


Youri
veterán

Ez nem gyozott meg :)

RTX ON

(#12617) woros válasza Youri (#12616) üzenetére


woros
őstag

Facebookon vannak csak jelen meg jofogason.

(#12618) rendzso


rendzso
tag

Sziasztok!

Mennyire hajlamosak ezek a konzolok meghalni? Az utóbbi napokban vettem észre, hogy ilyen halkan zúg, azt hiszem white coil-nak hívják a jelenséget, de lehet rosszul is írom. Megtapogatva nem érzem melegebbnek mint eddig. Jelenthet ez nekem problémát?
Régi fehér verziók van.

Előre is koszi, és elnézést a buta kerdesert.

(#12619) Dr.F.E.R.I. válasza rendzso (#12618) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lehet ventilátort kellene takarítani, más nemigen tud elromlani benne. Mondjuk az enyémnek kutyabaja, csak egy ötlet volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12620) Faterkam válasza rendzso (#12618) üzenetére


Faterkam
addikt

Amire te gondolsz, az a Coil Whine, általában, kondik, tekercsek 'cicergése'!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12621) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12620) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De ilyenek meg pont nincsenek a gépben, legalábbis akkorák, amik szerintem hallható zajt bocsátanának ki. Ez a Wii U alaplapja:

Még a lemezmeghajtó cicereghet talán, de nekem az is jól működik. Csak sokat cseszteti szerintem, többet mint indokolt volna.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12622) rendzso válasza Dr.F.E.R.I. (#12621) üzenetére


rendzso
tag

A jelenség nevét valóban rosszul írtam, koszonom a javítást.
A ventiket majd kitakaritom akkor ha lesz időm. A tippet is koszonom!
A sokat cseszteti alatt nem ertem mire gondolsz, ha arra hogy sokat játszom, az nem áll fenn, sajnos heti egyszer sikerül 1-2 órára leulnom zeldazni.

(#12623) Dr.F.E.R.I. válasza rendzso (#12622) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Arra értem, hogy sokszor piszkálja a gép. Mikor lemez sincs benne, akkor is szoktam hallani, hogy kínlódik vele.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12624) woros


woros
őstag

Ezt is megéltük, hogy a Wii U kapott egy frissítést. 5.5.2 a verzió szám és a böngésző hibáit javították.

(#12625) g@bo válasza woros (#12624) üzenetére


g@bo
nagyúr

nekem nem kell frissités... ;] csak árt.

(#12626) Vebber válasza woros (#12624) üzenetére


Vebber
tag

A legfontosabbat kihagytad, mégpedig: a felhasználói élmény fokozása.
A még készülő játékokat törölték, de most fokozzák az élményt.

(#12627) tariattila válasza Vebber (#12626) üzenetére


tariattila
veterán

:C

(#12628) Sirandrish válasza g@bo (#12625) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenki tudja hogy egy warezmatyi vagy...nem kell rá felhívni a figyelmet minden adandó alkalommal :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12629) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Használt Wii U vásárlásnál mire érdemes felkészülni? Úgy értem, hogy típushibák stb. Én is ebay-ről gondoltam beszerezni, mert a magyar árak nem kicsit vannak elszállva a realitáshoz képest. Mondjuk úgy látom, hogy sokan árulni akarják, nem eladni, de mindegy is, ez legyen az ő bajuk. Nekem így kicsik komplikáltabb a beszerzés, de megoldható, csak tényleg nem tudom, hogy mire érdemes figyelni a képeken és mire érdemes rákérdezni. Ha valaki ebben segítene, megköszönném.

(#12630) woros válasza Baltazár123 (#12629) üzenetére


woros
őstag

Nem tudok típushibát mondani, mert nincs. Amire figyelni kellene, hogy ne legyen bannolva online játékból, a gamepad ne legyek lehasználva ill. olvassa hibátlanul a lemezeket. Mást nagyon nem tudok mondani.

(#12631) g@bo válasza Baltazár123 (#12629) üzenetére


g@bo
nagyúr

esetleg privizz,lehet megválnék tőle.. :B

(#12632) Baltazár123 válasza woros (#12630) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Kösz, ezek jó kérdések. Ki kell tolnom a vásárlást karácsonyig, de rákérdezek majd ezekre.

G@bo: ment privi, kösz.

[ Szerkesztve ]

(#12633) Marvinyo válasza woros (#12630) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Ezeket hogy lehet egyszerűen ellenőrizni? Gondolok itt leginkább a gamepadekre, illetve ha nincs mondjuk online játéka az eladónak? Az utolsó Nintendom még az SNES volt, az primitívebb technológia... :-D

(#12634) woros válasza Marvinyo (#12633) üzenetére


woros
őstag

Személyesen kipróbálod, ha nincs online játéka egyszerűen felmész pl. eshopra, vagy viszel magaddal egyet. Tudom ebay meg egyéb oldalakon nem tudod ezt megtenni, úgyhogy reméld a legjobbat.

(#12635) Marvinyo válasza woros (#12634) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Személyesen venném, csak Wii-m sem volt, sem egyéb más konzolom évtizedek óta. Nem sokat tudok a Wii U-ról sem, csak a Mario Maker évek óta csigáz, és sajnos csak most állok úgy anyagilag, hogy megvegyem. :-)

(#12636) woros válasza Marvinyo (#12635) üzenetére


woros
őstag

Mario Maker... hát kinek mi. :) Engem totál hidegen hagyott az a játék, pedig kipróbáltam.

(#12637) Marvinyo válasza woros (#12636) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Gamer karrieremet a Donkey Kongal kezdtem, és az SMB1,3 átöleli a mai napig. :-D Így van, kinek mi.
Viszont kérdés: Európai ügyfélszolgálat tud más régiós Nintendoval foglalkozni? Sajnos személyesen ezt az egy dolgot nem néztem meg, sajnos be van állítva szülői felügyelet, de az eladó erről mit sem tud...

A csomagolásában egy dél-afrikai szám van. A brit ügyfélszolgálat tud ebben segíteni, vagy kénytelen vagyok őket felhívni? :-(

(#12638) Faterkam válasza Marvinyo (#12637) üzenetére


Faterkam
addikt

Wii-n simán ki lehet kapcsolni az aktív szülői zárat, nem tudom ez működik e Wii U-n :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12639) Dr.F.E.R.I. válasza Marvinyo (#12637) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Wii U-n nem próbáltam, de 3DS-nél meg lehet adni a szülői felügyelet beállításaiban egy email címet arra az esetre, ha az ember elfelejti a PIN kódot és a titkos kérdésre a választ. Erre kérhet egy feloldókulcsot, ami az előző kettőt hatástalanítja. Egy próbát megér.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12640) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Közben bizniszeltem egy bontatlan Breath of the Wild-ot. 14e +posta volt. Teljes árat nem voltam hajlandó fizetni érte, mert gyakorlatilag a Switch verzióhoz drágították csak hozzá, nehogy a paraszt véletlen az olcsóbbikat vegye meg. Olyan 16k lenne a retail ára, ha csak U-ra adják ki.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12641) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12640) üzenetére


ldave
félisten

Szép fogás, jó játékot :) Én 100 óránál álltal le vele, lenne bőven még tennivaló, de itt meghúztam a határt.

A Slime draws near! Command?

(#12642) Marvinyo válasza Dr.F.E.R.I. (#12639) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

info@gamepark.hu-ra emailt küldve egy kóddal megkapom elméletileg a mesterjelszót amivel fel lehet oldani. :-)

Más:
Ebayről rendelt kontrollerek mennyire megbízhatóak? Nem olcsó jánoskodni szeretnék, de 800-1000 és 15-20 ezer forint között van akkora különbség, hogy az ember megfontolja.

Illetve használt játék vétele hogyan működik? Kötődik ez accounthoz, amiről le kell venni, vagy ilyesmi? Vagy csak beteszem a lemezt oszt jónapot? :-)

[ Szerkesztve ]

(#12643) Dr.F.E.R.I. válasza Marvinyo (#12642) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Beteszed csak a lemezt, semmi hülyéskedés nincs. Kontroller ügy bonyolultabb, az eredeti itt is a legjobb, de a rengeteg utángyártott minőségében nagy a szórás. A legdrágább kontoller a Wii U Pro és a Wiimote, ezek kisker ára 14-15ezer, ezeknél nincs igazából drágább. Meg kellene nézned egyesével a külsős gyártók cuccait, melyikkel mennyire elégedettek a (külföldi) fórumozók. Nekem csak eredeti példányok vannak, úgyhogy ezt a részét passzolom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12644) Marvinyo válasza Dr.F.E.R.I. (#12643) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

WiiMote + Nunchuk egy huszas. :-)

Más: Én vagyok a béna, vagy tényleg nem lehet telepíteni játékot lemezről? Iszonyatosan kerreg egy bizonyos játéknál (Xenoblade X), ha végleg beadja a kulcsot, mit lehet tenni? Vehetem meg újra eShopból (ha jól értem az akkor ilyen Steamszerűen örökre az enyém)?

[ Szerkesztve ]

(#12645) Dr.F.E.R.I. válasza Marvinyo (#12644) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek nem telepíthetőek, de pont ennél az egy játéknál vannak adatcsomagok, amiket le lehet digitálisan húzni eShop-ból, hogy rövidebbek legyenek a töltési idők. Valamikor régebben már volt róla szó itt a fórumon is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12646) g@bo


g@bo
nagyúr

skacok

ez megéri az árát? /10500/

cserélhető benne az akksi?

:R

(#12647) aya válasza g@bo (#12646) üzenetére


aya
addikt

2000ft-ért vettem után gyártott fost, két aksival, az megérte....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12648) woros válasza g@bo (#12646) üzenetére


woros
őstag

Ebből a pénzből veszel egy ilyet és nem hogy tovább fogja bírni, mint ez, hanem egyenesen 2db wii mote-hoz is jó lesz. Vagy 9500-ért van 2400mah is.

(#12649) g@bo válasza woros (#12648) üzenetére


g@bo
nagyúr

van egy marék eneloop pro akksim, maha c9000 töltővel.

én az állandó szétszedést spóroltam volna meg. :B

[ Szerkesztve ]

(#12650) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#12649) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem is vannak, én inkább szétszedegetem őket.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.