Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13401) petymek válasza vodika (#13393) üzenetére


petymek
senior tag

lehet, ahogy Carlos azt megjelölte.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13402) petymek válasza Kai_Rong (#13399) üzenetére


petymek
senior tag

Mennyiért vetted?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13403) Kai_Rong válasza petymek (#13402) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

15k volt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13404) petymek válasza Kai_Rong (#13403) üzenetére


petymek
senior tag

Én is gyűjtöttem néhány eredeti játékot Koncsik "módra" :), ami van mert szép.
Van egy bontatlan Assassin's Creed IV Black Flag Skull Edition, fém doboz meg minden, gondolkodok egy ideje, hogy megválok tőle. Esetleg ha érdekel.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13405) Kai_Rong válasza petymek (#13404) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szerintem a legtöbben azért gyűjtjük ezeket, hogy "legyen mert szép" :D
Köszi, az AC Skull Editionje kifejezetten igényes gyűjtői, viszont az PS4-re már megvan korábbról :( Nem is tudtam egyébként, hogy Wii U-ra is kijött a játék.
Most épp a Zelda Wind Waker HD és a Zelda Twilight Princess HD limitáltja van "beszerzés" alatt. Ezeknek egy picit elszaladt az ára, meg főleg a WW-ből alig van elérhető példány, ami van, az is közel aranyáron... Kezdek rájönni, hogy a "retróbbnak" kikiáltott Nintendo platformok limitált kiadású játékai még befektetésnek se rosszak, mert masszívan nő az áruk. A legdrágább collector kiadásaim (az eredeti megjelenés szerinti ár viszonyában) mind Nintendo cuccok.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13406) petymek válasza Kai_Rong (#13405) üzenetére


petymek
senior tag

Utóbbi Zelda is megvan, nem limitáltba, bontatlanul. Ez nem azért mert szép, hanem mert nincs N Zelda nélkül :)

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13407) Kai_Rong válasza petymek (#13406) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nálam ma járt a Mikulás, és ezeket a szépségeket hozta :D Ejj, pedig Wii U-s cuccokra már nem nagyon akartam pénzt költeni, de ennek nem tudtam ellenállni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13408) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#13407) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jó drágán mérik a WW limitedet. Annak idején gondolkodtam rajta, de azért az egy szoborért nekem nem érte meg (nem nagyon rajongok a szobrokért)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13409) Kai_Rong válasza Dr.F.E.R.I. (#13408) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, a pakkból az volt a legdrágább (bár még így is áron alul jutottam hozzá, főleg úgy, hogy bontatlan). Durván elszállt az ára. Viszont a WW az abszolút kedvenc Zeldám, szóval úgy gondoltam, hogy kell. Érkezik még egy BotW gyűjtői is, és szerintem a hónapra meg is vagyok a játékos büdzsémet illetően. Szerencse, hogy ebben a hónapban semmilyen platformon semmilyen megjelenés nem érint :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13410) petymek válasza Kai_Rong (#13407) üzenetére


petymek
senior tag

Ez melyik mikulás volt így júniusban? A tavalyi jött később, vagy az idei hamarabb? :)
A wolf link amiibot tudod használni a BOTW részben úgy, hogy a farkas megjelenik a játékban.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13411) woros válasza Kai_Rong (#13409) üzenetére


woros
őstag

Hol lehet ilyeneket áron alul venni? Hátha találnék én is más témából valamit.

(#13412) Kai_Rong válasza woros (#13411) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Magánggyűjtők, eBay, jófogás, Facebook marketplace. Nagyjából ezek a források. Nyilván a magánggyűjtők a legjobb források, ha épp valaki felszámolja a gyűjteményét, akkor ki lehet fogni relatíve jó áron dolgokat. Nekem ez a fenti négyes egy gyűjtőtől jött, aki épp most tervezte ebayre feldobálni a dolgait, csak az egyik keresős hirdetésemet pont látta, és egyszerűbb volt itthon eladnia, mint eBayen.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13413) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

azt szeretném megkerdezni,hogy hogyan tölthetném fel a wii u egyenlegemet,vagy hogyan vásárolhatnék?valami olyasmit olvastam,hogy a kártyás vásárlás megszűnt az eshopban és csak eshop feltöltőkártyával lehet az egyenleget feltölteni.nézegettem is ezeket,de se az amazonon se a paypalon lévő kártyákat nem lehet idehaza használni.amit meg találtam itthon,az az értékének a másfélszeresébe kerül.tudnátok ebben segíteni,hogy hol lehet kapni a címértékével megegyező árú kártyát? :R

(#13414) Dr.F.E.R.I. válasza betyarr (#13413) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez az oldal, ahol fel tudsz tölteni, a feltöltéshez pedig bankkártya vagy paypal kell, azok egyenlegét tudod használni. Regisztrálnod is kell előtte az NNID-t az oldalon, hogy a saját Wii U-dat is lássa. Nekem mastercardom van, azzal mindig minden működött idáig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13415) betyarr válasza Dr.F.E.R.I. (#13414) üzenetére


betyarr
veterán

nem tom ki találta ki ezt a rendszert,de lassan ott tartok,hogy az ablakon kivágom vagy kitépem az összes hajamat,pedig már elég kevés van.
sikerült minden regisztráció,összekötöttem az accot a nintendo accal meg minden,kártyát is sikerült hozzáadni,azonban amikor az add funds-ra kattintok,akkor feljön,hogy merging funds is required,kicsit pörög a 4 piros pötty,aztán meg kivág,hogy ki vagyok jelentkezve.mi az ördög ez?vagy nem így kellene feltölteni az egyenlegem :F
help me pls!

(#13416) betyarr válasza betyarr (#13415) üzenetére


betyarr
veterán

lehet ez a baj?

(#13417) Dr.F.E.R.I. válasza betyarr (#13416) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Előkotortam a vásárlástörténetem a 3DS-ről, és elvileg tavaly októberben még vásároltam eshopról. De sajnos az elektronikus bizonylatból nem tudtam kihámozni hogy a bankkártyával vagy paypallal fizettem-e. Az elég fura lenne, ha bankkártyát nem fogadnának el :F (amúgy ez a webes bohóckodás tényleg katasztrófa) Nem tudnál esetleg képet dobni róla, mit csinál?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13418) betyarr válasza Dr.F.E.R.I. (#13417) üzenetére


betyarr
veterán

rákattintok az add funds-ra,eztán kéri a jelszavam,amit ha megadok ez az oldal jön be:

majd kisvártatva ide dob:

(#13419) Dr.F.E.R.I. válasza betyarr (#13418) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez a merging funds azt csinálja, hogy ha több konzolod is van, akkor a saját külön eshop egyenlegeiket összetolja egyetlen közös számlára. Nekem a 3ds és a Wii U annak idején össze lett így vezetve mikor ez az egész megjelent anno, így utána a feltöltött egyenleget már látta mindkét gép és levásárolhattad bármelyiken. Mivel nincs Switch-em, nem tudom 100% mondani, de ahogy a képen látom, azt is össze lehet kötözni ezzel a kettővel, gondolom ugyanebből a megfontolásból... Nem tudom mennyi konzolod van, de mintha valahol itt akadna meg a lemez.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13420) betyarr válasza Dr.F.E.R.I. (#13419) üzenetére


betyarr
veterán

hát ezaz,hogy csak wii u van.sógornak van switch.a wii u-t tőle kaptuk,de én létrehoztam egy külön avatart,vagy mit,saját reggel.lehet,hogy ez zavarna be :F

(#13421) Dr.F.E.R.I. válasza betyarr (#13420) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A sógor vett amúgy rá digitálisan játékot? Mert ha nem nagyon, akkor azt mondanám, hogy le kellene törölni róla az NNID-t és csinálni helyette egy teljesen újat. Ez volna a legtisztább út, de ilyenkor elvesznek a régire vásárolt játékok is, ha vannak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13422) betyarr válasza Dr.F.E.R.I. (#13421) üzenetére


betyarr
veterán

köszi,megkérdem és ez lesz,ha nem vett rá semmit.
nagyon megszenvedek ezzel a konzollal.ha be van téve a tv szekrénybe,akkor még a wifi hálózatra sem tud csatlakozni.ezt is már csak kínomban sikerült kideríteni.valami extra gagyi wifi modul lehet benne...a többiről már nem is beszélek.

(#13423) petymek válasza betyarr (#13413) üzenetére


petymek
senior tag

Boltban vásárolhatsz feltöltő kártyát, de itt a hardveraprón is hirdetni szokták.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13424) Reedly


Reedly
tag

Az egyik barátom venne wiiu-t 40e körül. Dobhatna egy üzit, akinek van eladó. Szín mindegy, játék nem fontos, gyári doboza jó ha van.

(#13425) Reedly


Reedly
tag

Találtunk.

(#13426) turika86 válasza Reedly (#13425) üzenetére


turika86
aktív tag

hol sikerült?!
Illetve kérdezném a szakikat h egy gyári wii u-t okosítani tényleg nem nagy ördöngősség?! lehet bármilyen buktató?!

"Time is the fire in which we burn"

(#13427) Kai_Rong válasza turika86 (#13426) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem nagy ordongosseg, de nem is egy PSP szintje. Buktato minden ilyenben van, az okositast vegzo szemely figyelmetlensege vagy egy rossz pillanatban jott aramszunet taccsra tudja vagni a gepet. De ha pontosan koveted az instrukciokat, akkor azert a kockazat minimalis.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13428) turika86 válasza Kai_Rong (#13427) üzenetére


turika86
aktív tag

köszönöm a gyors és korrekt választ, még egy dolgot hadd kérdezzek, van bármilyen típushiba a wii u nak amire figyelni kellene?! vagy gyakori meghibásodás?! mennyire megbízhatóak ezek a konzolok?!

"Time is the fire in which we burn"

(#13429) Carlos Padre válasza Kai_Rong (#13427) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha a softmodot választja semmi kockázat nincs a dologban , nem tudja tönkretenni a konzolt. Maximum az accountját tudja bannoltatni ha elkapják a neten.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13430) Kai_Rong válasza Carlos Padre (#13429) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Most nyilvan arra az extrem esetre gondolok, hogy kap egy aramszunetet a mokolt kernel telepitese kozben. Fogalmam sincs, mi tortenik olyankor, mennyire visszaallithato, de nyilvan egy kockazat a folyamatban. Vagy amikor valaki azt a bizonyos H betus appot automatara allitja, de letorli a geprol azt az eshopos jatekot, ahova telepitette... de ifen, ezert irtam, hogy ha valaki koveti a moddingolas lepeseit, akkor nehez elrontani.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13431) Reedly válasza turika86 (#13426) üzenetére


Reedly
tag

Az ebay-en vettük, dobozzal. szép állapotban, 41-re jött ki. Nem egyszerű összehozni kintről se ennyiből egy szép állapotút. 370-ért váltja a paypal az erős forintot...
Nézegesd a hardveraprót, jófogást, vaterát. Most raktak fel a hardverra 35-ért egy feketét, a jófogásra meg 40-ért egy fehéret.
A pad legyen szép meg jó állapotban.

(#13432) petymek válasza Kai_Rong (#13430) üzenetére


petymek
senior tag

Ha nem vagy telhetetlen, csinálhatod úgy is, hogy a mod az első kikapcsolásig tart.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13433) ldave


ldave
félisten

Most olvasom, hogy ahogy korábban a Tropical Freeze, most a Pikmin 3 is lekerült a WiiU eShopból. Úgy látszik a Nintendo nem szeretné, hogy olcsóbban elérhető legyen szinte ugyanaz játék egy másik gépükre, mint a Switch verzió.

A Slime draws near! Command?

(#13434) Kai_Rong válasza ldave (#13433) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez valahol a nevetséges és szánalmas határán van. Egy minden tekintetben halott / unsupported platformról beszélünk. Ha még egy Sony húzta volna meg két PS éra között, még azt mondom, hogy OK, de erre most végképp semmi szükség nincs.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13435) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13433) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megnéztem, tényleg nincs. Ez olyan szánalmas szerintem... de ez csak én vagyok.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13436) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13435) üzenetére


ldave
félisten

Persze hogy az. Kicsit rákeresve, a Bayonetta 2 is erre sorsra jutott, szóval ezek alapján ez már begyakorlott jelenség náluk.

A Slime draws near! Command?

(#13437) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13436) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerencsére a Bayonettáról olvastam anno és még időben letöltöttem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13438) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13437) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom ha valaki megvette még korábban, azért még letöltheti.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13439) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Így múlik el az ember kellemetlen érzése a mókolt konzollal kapcsolatban :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13440) ldave válasza Carlos Padre (#13439) üzenetére


ldave
félisten

Aki kalózkodni akar, mindig talál valami indokot, hogy miért is teszi azt.

A Slime draws near! Command?

(#13441) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13438) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Persze, utólag le lehet bármikor tölteni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13442) Kai_Rong válasza ldave (#13440) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hát a Wii U esetében nagyon keresni se kell az indokokat, mert adja magát a Nintendo balféksége miatt. Mondom ezt úgy, hogy a moddolt Wii U-ra eredeti játékokkal nyomulok, meg a polcon pihen több cím messze nem olcsó Collector's Editionje (Zelda WW HD, Zelda TP HD, Bayonetta bigbox, Mario Maker 2). A modding oka egész egyszerűen az volt, hogy a gép képes Ataritól kezdve Wii U-ig mindent játszani, GameCube-ot meg Wii-t natívban, de a gyártó ki tudja miért nem gondolta úgy, hogy pl. a GC címek is játszhatóak legyenek alapból...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13443) petymek válasza ldave (#13433) üzenetére


petymek
senior tag

Érdekes, mert egyébként a szervereken fenn van.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13444) petymek válasza Kai_Rong (#13442) üzenetére


petymek
senior tag

GameCube-hoz mit használsz?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#13445) Kai_Rong válasza petymek (#13444) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nintendont

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13447) ldave


ldave
félisten

(#13448) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13447) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem a Mynintendo vonatkozó szekciói is követni fogják hamarosan. Wii U játék már rég nincs, de a 3DS játékokat is pörgetik kifelé. Ami még akciós azt hagyják kifutni, de a kifutottak helyére már nem jöttek újak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13449) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13448) üzenetére


ldave
félisten

Azt szinte sosem néztem, simán lehet, hogy több száz gold pontom évült el menet közben.
Szerencsére Switchen jobban integrálva van ez a rendszer, simán ez eShop vásárlásnál lehet pénzre váltani ezeket a pontokat, nem kell külön oldalon kuponozni.

A Slime draws near! Command?

(#13450) tariattila


tariattila
veterán

Sziasztok!

SAJNA a gyerkőcök pár éve teljesen PC-n élnek..

van KÉT szett WiiU-n amit most költözés miatt már nem akarok vinni, helye se lenne, sajnálom őket...
látom van kereslet azért hálisten rájuk,
minkettőhöz van plusz controller és számtalan remote+ (eredetik!)
Játék lemezek is sok van mind karcmentes...
ha valakit érdekel írjon az emailemre

az egyikhez rakás digitális tartalom egy 1T külsőtápos winyón

így múlik el egy világ dicsősége

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.