Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12151) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12150) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem nem másolni, hanem mozgatni fogja ilyenkor az adatokat. Kétlem, hogy engedne ilyen trükköket csinálni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12152) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12151) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól rémlik van külön gomb Copy és Move műveletekre. Ma sajna nem tudom kipróbálni, de majd holnap megnézem.

A Slime draws near! Command?

(#12153) Faterkam válasza ldave (#12152) üzenetére


Faterkam
addikt

Engedi másolni, pont ezt tettem tegnap. Mozgatni nem mertem, mert ha elszúrom a kölkök munkáját, hallgathattam volna érte. Azóta nem játszottak, nem tudom hova ír ezután.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12154) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12149) üzenetére


woros
őstag

HDD-vel sosem tapasztaltam ilyen jellegu hibat.

(#12155) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12152) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem ugyanazt az állományt tologatja egyik helyről a másikra. Ha játszol egy lemezes játékkal és mentést készít a játék, akkor azt a használatban lévő háttértáron fogja tenni. Ha ugyanennek a játéknak letöltöd a digitális változatát, akkor egyből látni fogja a mentéseket és minden egyebet is, amit a lemezes verzió hozott létre. Ha tippelnem kéne, az U csak annyit csinál, hogy megjelöli flag-ekkel, hogy melyik háttértárat használja, a játékok pedig ezt olvassák ki és a megadott helyre mentenek. De ennek feltétele, hogy csak egy jól körülhatárolható állomány legyen amit használhatnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12156) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12154) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A flash memóriákkal kínlódik csak a fórumos tapasztalatok szerint, de ez valami szoftveres hiba lesz, műszakilag ezek a pendrive-ok biztosan jók.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12157) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12155) üzenetére


ldave
félisten

Én is ilyesmi megoldásra gondoltam. Ha van az USB-n adattároló és az azon van hely, akkor az lesz alapértelmezett minden adatműveletre.

A Slime draws near! Command?

(#12158) koncsik válasza woros (#12154) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 én se törölhető

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12159) Vebber válasza Dr.F.E.R.I. (#12149) üzenetére


Vebber
tag

Soha ilyen hibát nem tapasztaltam, külső HDD, pendrive, és USB3-SD átalakítóban használt SD kártyákkal sem.

Idave:
Lehet több játékmentésed is. A játék és a mentés egy helyen van alapból. Ez alól akkor van kivétel, ha a játék lemezes, ebben az esetben a játék mentés a gép memóriában van.
Felülírhatod a mentést másik eszközön tárolt korábbi mentéssel, ez esetben nyílván nem a legfrisebb áll rendelkezésedre, hanem az az állás, ahogy a külső eszközön hagytad.

(#12160) Vebber válasza woros (#12154) üzenetére


Vebber
tag

Hogy vált be a nagy kapacitású gamepad akku?

Mennyi idő feltölteni, és meddig bírja 1 feltöltéssel?

(#12161) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12149) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Harmadjára csak leszedte... Még egy második próbálkozásnál is eldobta 50% körül, akkor kihúztam a pendrive-ot és átdugtam a másik foglalatba. Kicsit meg is fújkáltam hátha, viszont bedobtam még egy trükköt. Elindítottam egy kisebb játékot, ami automatán ment, hogy cseszegesse a pen-t folyamatosan - így talán nem fog róla lecsatlakozni. Akárhogy is, harmadszori nekifutásra leszedte nagy nehezen.

Ez a Hyrule Warriors egy trükkös jószág, mert leakciózták ugyan a játékot 28 fontra, de a három nagy DLC csomagjával együtt így is 50 fölé kúszott. Ahogy Ayo-val fejtegettük korábban, ez is csak megkapta végül a 3DS verzió újításait (ezt tippeltük anno), valamint meglepett, mennyi patch-et adtak ki a játékhoz. A Koei-re nem lehet ráfogni, hogy nem törődött a játékkal. A kép nagyon szép, a 3DS változat demója után nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok rá, hogy a sok patch után mennyire fog még akadozni a játék. Még kicsit reménykedek azért, hátha a Fire Emblem változatot is viszont látjuk U-n. Még pár Zeldát lehúzok szerintem e mellé.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12162) woros válasza Vebber (#12160) üzenetére


woros
őstag

Nehéz megmondani, mert az utóbbi időben csak Mario Kartozom és ott nem használom, viszont lusta voltam messzebb vinni a konzoltól így csak képernyőként üzemelt, és ha minden igaz talán 3*2 órát kibírt, de lehet többet is.

(#12163) ldave


ldave
félisten

Most hétvégén, ha minden a terv szerint megy, befejezem a TMS-t, 51 óránál tartok, ötödik fejezet vége (boss még hátravan, elsőre ő győzött). A sztori állása szerint (hacsak nem lesz valami brutális csavar) még egy, max két fejezetre számítok.

A Slime draws near! Command?

(#12164) boost


boost
addikt

Ezt tényleg sajnálom, hogy WiiU (meg idő) hiányában kimarad. :(

(#12165) tassyu válasza ldave (#12152) üzenetére


tassyu
tag

Jól rémlik. Mindkettő van. Mozgatásnál a régit nem törli, amíg nincs átmásolva.

(#12166) tassyu válasza Bennyboy (#12146) üzenetére


tassyu
tag

Rosszul tudod. Kérdés, hogy újakból mit várnál?

(#12167) ldave válasza ldave (#12163) üzenetére


ldave
félisten

Ezt nem hiszem el. Elsőre amikor eljutottam a boss-hoz, kb 20%-ig vertem le, amikor is elfogyott a csapatom. Ma délután 2 órán keresztül próbáltam, de a feléig se jutok :)

A Slime draws near! Command?

(#12168) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12167) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Leírni ugyan senki nem írja le, de mi mindnyájan szorítunk neked :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12169) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12168) üzenetére


ldave
félisten

Köszi :) A tegnap esti menet sikeres volt. Szóval az történt, hogy van egy játékmechanika, amit korábban megmutatott a játék, de valahogy nem foglalkoztam vele, ide meg pont az illet. Aztán mikor erre rájöttem, onnantól ha nem is sima ügy, de menedzselhető lett a boss harc.

A Slime draws near! Command?

(#12170) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12169) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez már a végső harc volt, vagy van még tovább is benne?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12171) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tudom, h tilos a warez de ha hekkelt gépet veszek mire kell figyeljek? Alap, h kipróbálom a játékokat, h nem fagynak-e de ezen kívül mire érdemes még figyelni? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12172) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12170) üzenetére


ldave
félisten

Nem a végső harc volt, még van egy fejezet.Amúgy ez tök vicces, mire végzel egy chapter-rel, kb félisten lesz a csapat, a sima ellenfeleket egy kör alatt kivégzed. Aztán a következő chapter elején mindig ugrik annyit az ellenség szintje, hogy ők teszik ezt meg velem, ha nem figyelek :)

A Slime draws near! Command?

(#12173) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12172) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tisztára mint egy Atlus játékban... :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12174) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12173) üzenetére


ldave
félisten

Hja, gimis csapattagok, világvége, démoni invázió, Tokió. Ha SMT 6 néven árulnák, az is simán elférne :)

A Slime draws near! Command?

(#12177) Vebber válasza woros (#12176) üzenetére


Vebber
tag

Reméljük a kiárusítás alkalmával lesznek jó áru csomagok. Na meg persze kiegészítők.

(#12178) koncsik válasza Vebber (#12177) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Attól félek, hogy lassan kifuttatták már és nem lesznek ilyen csomagok. Bár tévednék...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12179) Vebber válasza koncsik (#12178) üzenetére


Vebber
tag

Majd ha magamnak vásároltam igen kedvező áron, és a kezembe van, szólok hol lehet kapni :)

(#12180) Dr.F.E.R.I. válasza Vebber (#12177) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem lesz kiárusítás, már eddig is alig lehetett kapni gépet. Annyi fog történni, hogy amikor elfogy a boltnak az utolsó 1-2 darab, már nem rendel belőle többet (de lehet már amúgy sem tudna).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12181) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12180) üzenetére


woros
őstag

Egy jó pro controllert szeretnék kifogni 5-6 ezerért, de senki nem árul. A wii pro controllere is jó nem azért, de szívesen kipróbálnék egy wii u-st is.

(#12182) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12181) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pedig az a legjobb. A Switch pro kontrollere sem tűnik jobbnak, sőt. Árban húzósak, én 17k körül vettem eredeti japán verziót, fehéret (ez passzolt a géphez). Fekete lett volna 13-14k körül. Ilyen 5-6ezrekért csak utángyártottak vannak, azokról nincs közvetlen tapasztalatom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12183) koncsik válasza Vebber (#12179) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12184) Vebber válasza woros (#12181) üzenetére


Vebber
tag

Pro controller még külföldön is elég drága. 9-ért már a használt is jó vétel, ha jó állapotú.

(#12185) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#11491) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jobb későn mint soha alapon végigjátszottam az Armikrog-ot, amiről Ayo is írt egy jó kis fikázós cikket több mint egy éve. A Wii U változat abban más a Steam-verziónál, hogy:

- kevés bug van benne (igaz háromszor lefagyott míg végigjátszottam)
- nem 25 euró, hanem 8 font az ára

Ez a játék az egyetlen - és lehet az utolsó is - amit Kickstarteren valaha megfinanszíroztam, ennek (és az amúgy nyolc fontos árnak) a fényében mondom azt, hogy a játék nem rossz. Viszont marha rövid. Anno ezt 900k dollárból kezdték csinálni, erre jött rá ötvenvalahány-ezer amiből Wii U-ra is átportolták. A körülményeket ismerve ez a port elég jó lett, nincsenek eltűnt szövegek, elmenő hang, vindózos kurzor meg mittudomén, ellenben néha kifagyott helyszínváltásoknál.

A játékmenetet illetően Ayo is jól vette észre, hogy sok mindenen spóroltak a készítők, humort sem ártott volna többet belecsempészni, az újrahasznosított puzzle feladványok pedig szintén az alacsony(?) költségvetésre jellemzőek. Azon persze elgondolkodtam, hogy egy közel egymillió dollárból készült játék nem lehetett volna-e sokkal tartalmasabb, mint amilyen lett. Van egy gyanúm, hogy ha nem amerikaiak dolgoznak az egész projekten, hanem kiszervezik a munkát mondjuk egy magyar stúdiónak, akkor a horror bérek és munkadíjak helyett talán a tartalomra is maradt volna pénz.

A sztori amúgy nem túl magvas, meg hát hamar vége is az egésznek. Én magam öt és fél óra alatt végigvittem, amivel nem lógok ki különösebben a sorból, igaz kétszer puskáznom kellett. Az egyik feladvánnyal a nem 100%-os angol tudásom miatt rekedtem meg, az utolsó terminálon a 4 szimbólumot pedig nem is tudom, honnét melyik ujjamból kellett volna kiszopnom. De a hanoi tornya-szerű puzzle-ök és a robot kirakó például szórakoztatóak voltak. A gyereksírós feladvány nem annyira idegesített, ha csak a tudat nem, hogy ezzel csak a játékidőt akarták feleslegesen húzni. Ami a legjobban sikerült a játékban, az a zene. Szerencsére legalább Terry Scott Taylor hozta a régi formáját, ha már a csapat maradék része annyira nem igazán. Minden hibája ellenére is egy érdekes játék, de Steam-en meg ne vegye senki. Ellenben ha van felesleges nyolc fontja, Wii U-n tehet vele egy próbát.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12186) ldave válasza ldave (#12172) üzenetére


ldave
félisten

Kezdem azt hinni, hogy ennek a játéknak sose lesz vége. Ez a Chapter 6 lassan olyan hosszúnak érződik, mint az előtte lévő öt fejezet együttvéve.

A Slime draws near! Command?

(#12187) ldave válasza ldave (#12186) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#12188) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12187) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Van még fejezet hátra?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12189) ldave válasza ldave (#12187) üzenetére


ldave
félisten

Az epilógus :) De arra már nem volt erőm éjjel 1-kor, majd ma megnézem.

A Slime draws near! Command?

(#12190) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12189) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Majd írhatnál a játékról egy-két bekezdést, hogy mégis milyen volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12191) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12190) üzenetére


ldave
félisten

Majd még belenézek kicsit a kimaradt dolgokba, nem minden mellékküldetést csináltam meg, csak ami csapattárshoz tartozott. Azt láttam, hogy van New Game+ lehetőség és arra megnyílik a Lunatic nehézségi szint is :) Ki lehet választani, hogy mi mindent vigyen át (pénz, tárgyak, stb).

A Slime draws near! Command?

(#12192) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Játszik itt valaki a Fast Racing Neóval? Sajnos még egyszer sem találtam játékosokat online :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12193) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12192) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Khmm. A gyerekeim hétvégén, amikor korábban felkelnek és leosonnak, mert ugye a wii U-val lehet minden más bekapcsolása nélkül suttyomban nyomulni. :)) De az ő user-ük szerintem nincs a net-re engedve...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12194) woros


woros
őstag

Kiprobaltam az agyondicsert lego city undercovert de csalodas volt az elso 10 perc. Az auto iranyitasa esetlen es nehez, raadasul a jatek 30 fps-el fut elsimitas nelkul kb. Itt kileptem.

(#12195) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12190) üzenetére


ldave
félisten

Megcsináltam ez Epilogue részt, Best Ending-et kaptam. Ahogy nézem ennek csak annyi volt a a feltétele, hogy a csapattagok összes mellékküldetését csináljam meg még a főboss előtt, szóval semmi komoly. Azt meg úgyis megcsinálja az ember, mert azokért járnak a speckó képességek, bár nem kötelezőek.

A Slime draws near! Command?

(#12196) solti válasza woros (#12194) üzenetére


solti
senior tag

Én csináltam egy darabig, de egy idő után nagyon repetitívvé vált. Ez volt eddig az első és egyetlen LEGO játékom, és ebből kiindulva nem is lesz másik...

(#12197) woros válasza solti (#12196) üzenetére


woros
őstag

Elhiszem, hogy ez után nem akarsz többet kipróbálni, de bátran mondom, hogy tedd, mert a LEGO Jurassic Park, LEGO Karib Tenger Kalózai és a LEGO Indiana Jones nekem hatalmas szórakozást nyújtottak PC-n.

(#12198) s912 válasza woros (#12197) üzenetére


s912
aktív tag

lego JP-al szemezgettem már, de így, hogy megerősítetted, meg is nézem :)

(#12199) koncsik válasza s912 (#12198) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem az összes LEGO játék debil humora bejön.
24.-én jelenik meg a LEGO Worlds, az valami MC féle építkezős lesz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12200) Vebber válasza woros (#12194) üzenetére


Vebber
tag

Ha abban nem szeretted az autó irányítását, akkor a Lego Dimensions-t ne próbáld ki. A Batmobil irányítása hajmeresztő.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.