Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12401) Vebber válasza koncsik (#12396) üzenetére


Vebber
tag

Ez is mennyire "korrekt" hogy leszarják azokat, akik megvették a U-t, és törölték arra a játék kiadását.

(#12402) ldave válasza Vebber (#12401) üzenetére


ldave
félisten

Azt ugye tudod, hogy a Joysound és a Yooka-Laylee nem Nintendo termékek?

A Slime draws near! Command?

(#12403) Vebber válasza ldave (#12402) üzenetére


Vebber
tag

Ahogyan azt is, hogy ettől függetlenül a Nintendonak van beleszólása.

(#12404) ldave válasza Vebber (#12403) üzenetére


ldave
félisten

Mert szerinted kérheti a Nintendo a tőlük teljesen független Playtonic csapattól hogy márpedig legyenek szívesek kiadni WiiU-ra a játékukat?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#12405) Mister_X válasza Vebber (#12403) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs semmilyen beleszólása a Nintendonak, sőt, két kezüket össze kellene tenniük.

Motiválni egy aktatáska jennel lehetne, de pénzt már nem ölnek a U-ba.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12406) Vebber válasza ldave (#12404) üzenetére


Vebber
tag

Nem annyira független az, mint gondolod.

Koncsik:
Skylanders figurákkal kapcsolatban jutott még eszembe...
Amellett, hogy nem kell kibontani, ez kifejezetten jól jön advanced pack kiegészítőknél, mert azokat elég csak egyszer a portalra tenni, utána bármikor játszhatod (na nem így a Lego).
Ha van esetleg ilyet forgalmazó/árusító boltnál ismerősöd, akkor egy 40 perces újabb résznél megspórolhatod azt a 8-10 ezer forintot.

(#12407) Vebber válasza Mister_X (#12405) üzenetére


Vebber
tag

Tévedésben vagy. Ennél biztos, hogy a szemét Nintendo keze bőven benne van. Beáldoznak mindent az új, félresikerült konzoljukért.
A táska pénzt is megkapták a fejlesztők. Ugyanis KickStarteren kértek segítséget, és kaptak is 1 millió fontot, arra, hogy elkészítik, és biztosan Wii U-ra is megjelentetik.

[ Szerkesztve ]

(#12408) Mister_X válasza Vebber (#12407) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem kettőnk közül nem én vagyok tévedésben. Ha a fejlesztő kickstarteren kalapozik, majd nem tartja be az ott leírtakat, az biztos a Nintendo sara...

...csak szólok, ha a Nintendo a nevét adatja valamihez, akkor nem kickstarteren adja a pénzt, ahol a sápot és az extra járulékokat lenyelik, amíg a fejlesztőhöz jut a pénz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12409) koncsik válasza Vebber (#12407) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát ők inkább technikai okokra hivatkoznak, de biztos a mindenható N kényszerítette őket.
("Despite our best efforts and exploring every possible avenue over, we’ve unfortunately encountered unforeseen technical issues that mean it will be impossible for us to release the game on Wii U as initially planned." ... "The Playtonic team wanted to explore every possible avenue before making the very difficult decision to transfer development from the Wii U. Our developers worked tirelessly over many months in attempt to solve our technical issues, but unfortunately it’s not been possible to bring Yooka-Laylee to Wii U as originally planned." - ezek is hazudoznak össze-vissza, még a pénzt is visszaadták annak, aki kérte. Nagyon durva.) :U

Vagy az az ok egyszerűen, hogy a wii U-n valószínűleg kevesebb példányt tudtak volna eladni, mind a Switch-re. Még nem tudják, hogy az is nagyon csúnyán megbukott. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12410) woros válasza koncsik (#12409) üzenetére


woros
őstag

Igen, PC-n aztán megszedik magukat az biztos. Ugyan már, kamu duma ez a fejlesztéses írás, de ezt már leírtam egyszer. Reggel kipróbáltam a játékot meló előtt, egész jó, de a Wii U is elbírta volna szerintem 720p-ben, mert grafikailag azért nem nagy szám. A Super Mario 3D World-el vetekszik szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#12411) koncsik válasza woros (#12410) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Persze hogy elbírta volna, gondolom nem akarták a kifutó konzolra engedni... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12412) ldave válasza koncsik (#12411) üzenetére


ldave
félisten

Nem bírta volna 720p-ben sem, Unity motorra épült a játék, ami nagyon durván CPU igényes engine, emiatt PS4 és X1 konzolokon is sokkal gyengébb teljesítményt mutatnak a Unity-s játékok, mint azt a látványból következtetni lehetne.

A Slime draws near! Command?

(#12413) woros válasza ldave (#12412) üzenetére


woros
őstag

És erre csak 2016 végén jöttek rá, hogy nem fogja bírni?

(#12414) ldave válasza woros (#12413) üzenetére


ldave
félisten

Itt kérdezd meg, biztosan válaszolnak majd.

A Slime draws near! Command?

(#12415) koncsik válasza ldave (#12412) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na tessék, ennyit értek hozzá :B
Mindenesetre PS4-en eddig rendben van, de még csak 1,5 órát játszottam vele. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12416) woros válasza ldave (#12414) üzenetére


woros
őstag

Terelő és kitérő válaszokra nem vagyok kíváncsi és csak azt kapnék, de köszi a linket. :)

(#12417) ldave válasza woros (#12416) üzenetére


ldave
félisten

Viszont engem boldogítasz ilyen kérdésekkel :P Annyit tidok hogy a Yooka-Laylee-nak csak a PC-s változatát készítette egymaga a Playtonic, a két konzolos portot a Team17 segítségével hozták tető alá, valószínüleg a WiiU-s változat is hasonló módon készült. Fogalmam sincs viszont hogy milyen fejlesztési státuszban kezdték el a célhardvereken próbálni a játékot, könnyen meglehet hogy ez csak valamikor tavaly év végén történt meg.

A Slime draws near! Command?

(#12418) g@bo válasza Vebber (#12400) üzenetére


g@bo
nagyúr

"Biztos nem adook pénzt mégegyszer nintendo konzolért, csak ha már "kibelezték" A-tól Z-ig."

kb. :DDD a wii u egy gyalázat. kiváncsi leszek a swiccsre, de arra se nézek min. 1 évig.
nekem ne adjanak el újabb mariokart 8,5 öt.

(#12419) ldave


ldave
félisten

Április 21-én lesz elérhető Shovel Knight tulajoknak ingyenesen a Specter of Torment kiegészítő!

A Slime draws near! Command?

(#12420) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

LEGO videojátékokkal tolta valamelyikőtök? Egész olcsóak, ahhoz képest pedig nincsenek rossz értékeléseik a Metacriticen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12421) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12420) üzenetére


ldave
félisten

Személyesen nem, de akinek a Wii-met odaadtam, ő a gyermekeivel játszotta szinte mindent, ami arra a gépre van és úgy azt mondta jó volt, de egyedül nem tolta volna egyiket sem.

A Slime draws near! Command?

(#12422) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12420) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én egyedül is toltam... de elég lego buzi vagyok.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12423) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12422) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

...és vélemény? :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12424) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12423) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egymás után játszani nem szabad őket, mert nagyon hasonló mindegyik, a humoruk is (az mondjuk nekem bejön).
Én szeretem őket, van sok.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12425) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#11657) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most játszom a Heist-tel, ez egy baromira jó játék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12426) woros


woros
őstag

Duna Plaza 576 üzletben ott csücsül egy Basic Wii U a polcon kb. 30 ezer forint körül van az ára, amíg tart a 27%-os akció. Nincs a weben meghirdetve. Gondoltam szólok hátha érdekel valakit.

(#12427) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12426) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi a fülest, azóta jó kezekben van :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12428) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12427) üzenetére


woros
őstag

Grat! :) Végül mennyi volt kereken és mi járt hozzá? Egyik alkalmazott vitte be ennyit még tudok.

(#12429) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12428) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyon hülye ára volt, de kicsivel 33ezer alatt. Még útiköltséggel együtt is megvolt cakumpakk 35ezerből. Ez egy teljesen alapgép, a doboza szerint egy Smash Bros is járt hozzá, de ez csak afféle hazai akció volt, ez eredetileg a legalapabb kiszerelés. Gamepad, gép, kábel és a tápok vannak csak benne, semmi sallang. Egy ottani dolgozó gépe volt, aki szintén egy kollégájától vette, szóval én már legalább a harmadik tulaja vagyok. A fólia már nagyon szét van karistolva rajta, mintha smirglivel neki estek volna. Annyira nem patent, mint az én gépem, de mondjuk régebbi is valamivel. Nincs humorom most lepucolni, mert úgyis tartaléknak megy. Összeraktam, beállítottam és egy Marióval kipróbáltam a meghajtót, lényegében minden oké vele. Régóta kerestem ilyen csupasz gépet, de még drágábban sem találtam, köszönet neked ez most így jól összejött. Már megcsömörlöttem azoktól a hirdetésektől, ahol csak a 10+n-edik kontrollerrel és a 20+k-adik játékkal hajlandóak a konzolt eladni, persze kizárólag egyben az egészet. Nekem pont egy ilyen kiszerelés hiányzott.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12430) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12429) üzenetére


woros
őstag

Nagyon szivesen. Orulok hogy jo kezekbe kerult. :)

(#12431) tthom válasza Dr.F.E.R.I. (#12429) üzenetére


tthom
senior tag

Nem szégyelled, itt a Switch, te meg még egy Wii U-t veszel?
Természetesen gratula a szerzeményhez! :C

(#12432) Dr.F.E.R.I. válasza tthom (#12431) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mire a Wii U játékaimat kijátszom, addigra már a Switch felett is el fog telni az idő :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12433) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12432) üzenetére


woros
őstag

Sajnos itt a kettes szorzó nem jelent fele annyi időt. :DDD

(#12434) g@bo válasza woros (#12433) üzenetére


g@bo
nagyúr

m7 /ex osztyapenkó/ már óriás plakátokon a szviccs.

remélem, rájuk /nintendo/ rohad.... ;]

(#12435) koncsik válasza g@bo (#12434) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

mindegy, törölhető

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12436) g@bo válasza koncsik (#12435) üzenetére


g@bo
nagyúr

kb.

én rájuk a wii u miatt haragszom, nem kicsit.

megveszek egy platformot /95000 huf/ amit gyakorlatilag kiéheztetnek. :W

/hrvest moon, animal crossing, etc/

(#12437) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#12427) üzenetére


adalbert1
veterán

Ennyiért jó vétel volt, ha hamarabb olvasom, lehet, hogy én is megvettem volna tartaléknak. :)) Főleg azért, mert szerintem nekem is még vagy 2 év, mire az összes Wii U játékomat végigjátszom (mivel több platformon is játszom, és elég kevés időm is van a játékra), remélem, addig semmi gond nem lesz a géppel.

g@bo: igen, azért a Nintendo ezt csinálhatta volna sokkal jobban, az Animal Crossing főleg azért érdekes, mert volt Gamecube-ra és Wii-re is.

(#12438) g@bo válasza adalbert1 (#12437) üzenetére


g@bo
nagyúr

annyit még elvártam volna a japán shóre férgektől, hogy legalább a hoppon maradt "befektetőknek" odavágnak pár free vagy olcsó játékot, a végére.

de nem.

(#12439) Sirandrish válasza g@bo (#12436) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet hogy Harvest Moon nem jött rá, de volt néhány cucc azért. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12440) aya


aya
addikt

Nekem is megjött tegnap a wiiu-m ott is hagytam, fos doboz nélküli, karcos fehér, illetve egy ps3 120gb szintén szar állapotban, kökiben átveheti aki akarja.

Jelzem senki nem írta hogy nincs doboza, de akinek igy is kell, annak lehet hogy még ott van.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12441) koncsik válasza g@bo (#12436) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD Természetesen nem a te hozzászólásodra gondoltam :DDD

Amúgy remélem, okulnak a wii U-ból a Switch kapcsán... eddig nem úgy néz ki. De sajnos "sajátmárkás" cucc nincs elég, indie-k vannak, a többi bizonytalan ill. nem túl reménykeltő eddig. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12442) Dr.F.E.R.I. válasza aya (#12440) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A kijelző vagy a háza karcos? Mert utóbbi annyira karcolódik, hogy még az enyém is tiszta hajszálkarc, pedig vigyázok rá. Ez a lakkfehér borítás a lehető legrosszabb, amit csak ki lehetett találni. Illetve nem, mert a lakkfekete, az még ingyen sem kéne.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12443) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12442) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

bakker, pedig épp gondoltam, odaadom, hogyha így gyűjtöd... mindegy, akkor marad a fekete wii U. :DDD
"Karcmentes" :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12444) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12441) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Konkrétan csak Wii U játékokkal próbálják eladni, de az indie játékok java része (Shovel Knight, Little Inferno, HR Machine, Isaac stb) is újrahasznosított cuccok eddig. A Little Inferno például az egyik legelső eShop játék volt Wii U-ra. Az E3-ra leszek kíváncsi, szerintem a Virtual Console-t akkor élesítik be rajta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12445) g@bo válasza koncsik (#12441) üzenetére


g@bo
nagyúr

eddig mi az ami Switch-et eladja?

cars 3 driven 16000 ért vagy a zelda 19 ropiért? vagy egy mariokart?

hát.... aki wett tőlük wii u-t, az most kivár. :D

ps4 et lesek 74 ért... inkább.

(#12446) koncsik válasza g@bo (#12445) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én akkor vettem wii U-t, amikor már bőven volt (és nekem még van is) játék hozzá, pont olcsón lehetett megcsípni egy csomót a Stadbaizé kivonulása miatt, úgyhogy egyenlőre benyelem a Switch-csel várakozást. New 3DS-t is csak fél éve vettem, nem unatkozunk. És még csak a Nintendo vonalról beszéltem.
Szerencsére (?) nincs túl sok időm/nk

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12447) g@bo válasza koncsik (#12446) üzenetére


g@bo
nagyúr

a 3ds még nem akkora gáz. :D arra azért nem panaszkodom.

(#12448) ldave válasza g@bo (#12445) üzenetére


ldave
félisten

Tanulság? Konzolt mindig az aktuálisa kapható játékok alapján kell választani :)

A Slime draws near! Command?

(#12449) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Ma vettem egy használt gépet. Van rá lehetőség, hogy az előző tulaj profilját töröljem vagy az alap felállást vissza hozzam? Gondolok itt gyári "resetre". A sensor bar-t kötelező használni?
Előre is köszönöm a válaszokat. Bár biztos lesz még kérdésem.

(#12450) Dr.F.E.R.I. válasza Petreszku (#12449) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha töltögetett le magának játékokat, akkor akár rajta is hagyhatod. Az érzékelő meg csak akkor kell, ha Wii játékokkal is akarsz játszani (illetve wiimote-ot igénylő U játékokkal, néhány van ilyen is).

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.