Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12051) koncsik válasza ayo (#12050) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

semmi: This listing (182411824495) has been removed, or this item is not available.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12052) aya válasza koncsik (#12051) üzenetére


aya
addikt

Ez mi is volt? mert már nem elérhető ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12053) Sonic* válasza aya (#12052) üzenetére


Sonic*
aktív tag

20 dollárért refurbished fekete wii u, full doboz+nintendoland :D 156 darab elment belőle, a reddites poszton amúgy azt mondta valaki, hogy bár az ebay levette, neki azt mondták, hogy kifizetett csomagok megjonnek majd. Érdeklődve várom :))

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#12054) ldave


ldave
félisten

Nos, így 12 óra játék és 2 fejezet után, a Tokyo Mirage Sessions az egyik legjobb körökre osztott harcrendszerrel bír, amit eddig láttam. Gyors, taktikus, látványos.

A Slime draws near! Command?

(#12055) aya válasza Sonic* (#12053) üzenetére


aya
addikt

Az ebay 3 hétig ül a pénzen, eztán kapja az eladó.
Ha addig megérkezik no problem, ha nem 30 day+ money back. De miután kérdéses az aukció ki tudja :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12056) boost


boost
addikt

(#12057) woros válasza boost (#12056) üzenetére


woros
őstag

Lemezes változat nem is lesz?

(#12058) ldave válasza boost (#12056) üzenetére


ldave
félisten

Pöpec. Akkor nem kell még márciusban Switch-et vennem :)

A Slime draws near! Command?

(#12059) boost válasza woros (#12057) üzenetére


boost
addikt

de lesz. bővebben itt: http://zelda.com/breath-of-the-wild/buy-now

(#12060) ayo


ayo
addikt

na én itt elbúcsúzom, megyek a wii u 2.0-rá :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#12061) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egy gyűjtőit el tudnék viselni az U verzióból is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12062) ldave


ldave
félisten

Chapter 3-ban (TMS#FE) most eléggé elverték a kis csapatom, és sajna ezen most a taktika sem segít, szóval jöhet egy kis grindelés. A főszereplőn kívül minden csapattag cserélhető és most pont vele van a baj. Az FE játékokból itt is van ez a fegyver kő-papír-olló megoldás és a szegény Itsuki kardos harcos és pont ez a gyengéje jelenleg. Kicsit tornázni kell a hp-ján, hogy túléljen egy kört :)

A Slime draws near! Command?

(#12063) koncsik válasza ldave (#12062) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szurkolunk! :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12064) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Sziasztok.

Elkezdtem játszani donkey kong country returns 3ds-re és hát ugye 30fps lockos kicsit darabos és hát ugye a grafika sem az igazi.
A wiiu gamepaden játszva mennyivel lenne jobb ha jól tudom ott 720p ben fut 60fpsel?
Érdemes beruhaznom wiiura vagy inkább ez az új nintendo switch?
Habár arra egyhamar nem lesz donkey kong vagy várható hogy portolják?

(#12065) ldave válasza gainwardgs (#12064) üzenetére


ldave
félisten

A DK Returns az Wii-re van még 3DS-en kívül, Wii U-ra a Tropical Freeze érhető el.

A Slime draws near! Command?

(#12066) s912 válasza gainwardgs (#12064) üzenetére


s912
aktív tag

wii-n a DK country returns teljesen rendben van. Még csak azt sem tudom írni, mint a super mario bros. wii-nél, amikor 2-en játszunk és az egyikőnk meghal, fél mp-et tölt a játék és emiatt pont akkor "darabos".. Lehet, hogy a pendrive hibája, bár más játéknál nem tapasztaltam ilyet ..

(#12067) woros válasza gainwardgs (#12064) üzenetére


woros
őstag

Szerintem az aláírásodban levő csúcsgépre dobj fel egy Dolphin 5.0-át a többit ki fogod találni. :) (ingyenes program, jogtiszta, ha valaki kötekedni akar)

(#12068) gainwardgs válasza woros (#12067) üzenetére


gainwardgs
addikt

Megvolt jelenleg azzal tolom :D
Csak jobban szeretek géptől távol játszani ilyen játékokkal ezért a 3ds meg ezért merült fel a wiiu gondolata.
Nem tudom mennyire vagy jártas ebben az emulátorban, ha vennék egy USB nintendo controller felismerné a dolphin?

[ Szerkesztve ]

(#12069) woros válasza gainwardgs (#12068) üzenetére


woros
őstag

Olyan nincs is, hogy USB-s Nintendo controller. :D Nekem egy X360 controller van a géphez kötve, azt simán be lehet programozni, bár pont a DK Returns-t nem tudom, hogy lehet-e akár pro controllerrel játszani, ha igen akkor biztos rá lehet állítani az USB-s joyt.

De egyébként vegyél egy bluetooth vevőt és egy wii mote-ot, azt is támogatja a Dolphin és meg van oldva egy csapásra a távolság. :)))

(#12070) ldave válasza koncsik (#12063) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy sikeres volt a tegnapi menet :) Kicsit finomítottam a csapaton és a felszerelésen, így már leküzdhető volt a boss. Zseniálisan adagolja a tartalmat a játék. Van a Session attack, ami azt jelenti, hogy a három fős csapatból egyszerre tudnak többen is támadni. Például az egyik szereplő eltol egy Jégvarázst , amire egy másik karakternek van egy kombója és erre tud a harmadik karakter is válaszolni. Aztán amikor már ez kezd kevés lenni az ellenfelek ellen, akkor bejön egy olyan mechanika, hogy az épp kispadon lévő karakterek is bekapcsolódhatnak ebbe, növelve a kombó hosszát. Persze ezek mind-mind gyors animációk, szóval egyáltalán nem érződik lassúnak a játék.

A Slime draws near! Command?

(#12071) koncsik válasza ldave (#12070) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jól hangzik. Még az is lehet, hogy kibontom... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12072) ldave válasza koncsik (#12071) üzenetére


ldave
félisten

Hacsak nem lesz valami óriási hülyeség a végére, ez számomra simán top3-as Wii U játék így a gép élete végén. Csak az a fránya cenzúra le lenne, nagyon kilóg néhány esetben (és nem az, aminek kellene ;) ).

A Slime draws near! Command?

(#12073) koncsik válasza ldave (#12072) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DD Fortissimo edition?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12074) ldave válasza koncsik (#12073) üzenetére


ldave
félisten

Nem, nem veszek limited cuccokat, mindenből csakis alapkiadás :)

A Slime draws near! Command?

(#12075) ldave


ldave
félisten

Megvolt első Wii U / 3DS cross buy vásárlásom. A Severed-et vettem meg, Vitán már játszottam, kíváncsi voltam milyen Wii U-n és akkor láttam, hogy van ez a lehetőség. Miután megvettem Wii U-n, beléptem eShop-ba 3DS-en, rákerestem a boltban és ott volt kapásból a Download gomb. Pöpec.

A Slime draws near! Command?

(#12076) ldave válasza ldave (#12075) üzenetére


ldave
félisten

Hm, és úgy látom kétszer járt érte Gold Point, mert kétszer van +20 feltüntetve a My Nintendo oldalamon (Nintendo eShop purchase: £9.00-17.99 (incl. tax)

A Slime draws near! Command?

(#12077) koncsik válasza ldave (#12076) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na most őszintén, miért akarod életben tartani ezt a topic-ot? ;]
Ah, igazából mindegy, segítek. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12078) s912


s912
aktív tag

sziasztok!

használ itt valaki külső HDD-t a konzolhoz? Ha használ, van hozzá Y usb kábel?

(#12079) woros válasza s912 (#12078) üzenetére


woros
őstag

Azzal használom és igen Y kábellel, de csak a külső tápegységgel nem rendelkező HDD-khez kell.

(#12080) tassyu válasza s912 (#12078) üzenetére


tassyu
tag

Igen. Olyan Y van, ami normál USB3-ra végződik, és abba megy a vinyó gyári kábel.
500GB Intenso lemez, ami egyébként Y nélkül is működik.

(#12081) ldave


ldave
félisten

A Xenoblade X esetében még opcionális volt a telepítés, a Zelda viszont 3GB helyet kér majd mindenképp vagy a belső memórián, vagy a bővítésen.

A Slime draws near! Command?

(#12082) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12081) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Enélkül szarrá is pörgetné a lemezt valószínű.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12083) tassyu válasza ldave (#12081) üzenetére


tassyu
tag

És a 8 gigás gépekkel mi van? Azokonn csak törléssel megy ez.

Ráadásul, ahhoz, hogy x GB telepíthető legyen, mindig jóval több szabad hely kell a telepítés idejéig.

[ Szerkesztve ]

(#12084) ldave válasza tassyu (#12083) üzenetére


ldave
félisten

Rá kell tenni egy 8 GB-os pendrive-ot. Nálam is így megy már lassan 4 éve.

A Slime draws near! Command?

(#12085) Dr.F.E.R.I. válasza tassyu (#12083) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem is ilyen gépem van. Én is pendrive-ot dugtam rá, mint mindenki más. Szerintem nagyon kevés ember használhatja így üresben (akiknek még megvan egyáltalán).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12086) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12085) üzenetére


ldave
félisten

Tényleg, két pendrive lehet rajt egyszerre mint tárhely vagy egyszerre csak egyet tud ilyen célra használni?

A Slime draws near! Command?

(#12087) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12086) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyszerre csak egyet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12088) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

"Természetesen" a FE Warriorst nem tudták már U-ra megcsinálni :W Végül is a HW a koei addigi legsikeresebb játéka volt. Jól kitömhette a N a zsebüket a Switch-exkluzivitás miatt...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12089) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12088) üzenetére


ldave
félisten

Ennyi, a Wii U-t elengedték. Kezdem csodálni, hogy nem volt igaz a pletyka a Wii U-s Zelda törléséről.

A Slime draws near! Command?

(#12090) Mister_X válasza ldave (#12089) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvitte volna a népharag őket, ugyan ezért nem tették meg anno a Twilight Princesszel sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12091) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Reggie confirms Zelda is Nintendo’s last Wii U title, games will still be sold and online will continue"

Hát erről ennyit. :(

Live-Die-Respawn

(#12092) boost válasza oriic (#12091) üzenetére


boost
addikt

RIP

(#12093) tassyu válasza ldave (#12086) üzenetére


tassyu
tag

Tudsz több tár helyet ráformázni, és használni is őket, de játékra mindig egy lehet csatlakoztatva.
Ha kettő van rádugva, akkor a data management megy csak.

(#12094) ldave válasza tassyu (#12093) üzenetére


ldave
félisten

Sajna nincs 3-4GB hely a pendrive-omon, szóval vagy cserélem nagyobbra, vagy törölnöm kell pár letöltött játékot. Valószínűleg előbbit választom.

A Slime draws near! Command?

(#12095) boost


boost
addikt

és tényleg:

Twilight Princess was Nintendo's notable last GameCube game.
Skyward Sword was Nintendo's last notable Wii game.
And now Breath of the Wild will be Nintendo's last notable Wii U game.

magyarul Zelda játékok voltak az utolsó Nintendo által készítetett játékok a deszktop gépekre. Tehát ha jön még egy újfejlesztésű Switch Zelda a márciusin kívül, akkor az lesz az utolsó, onnan tudjuk, hogy vége a Switchnek.

(#12096) tassyu válasza ldave (#12094) üzenetére


tassyu
tag

Miért nem veszel picivel drágábban egy kisebb HDD-t?

(#12097) ldave válasza tassyu (#12096) üzenetére


ldave
félisten

Lemezen van a legtöbb játékom, az adattárolón csak kisebb eShop dolgok, patch-ek, dlc-k vannak és eddig elég is volt a bővítés. Teljesen felesleges most emiatt vennem egy 500GB-os külső HDD-t, ha csak a hely töredékére van szükségem.

A Slime draws near! Command?

(#12098) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv! Használ wii u-t keresek reális áron. Aki szeretné eladni írjon rám.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12099) g@bo válasza Bennyboy (#12098) üzenetére


g@bo
nagyúr

pm

(#12100) Faterkam


Faterkam
addikt

Gondolkodom a Wii U pro controller beszerzésén. Milyen játékok támogatják? Egyáltalán érdemes venni? :F

A Super Smash Bros-t tudom, de az nincs meg és nem érdekel egyenlőre)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.