Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12701) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Egy Wii U-nál, ha a gépre HDD-van kötve, (7200-es fordulatú 320-as Black-et tennék majd rá) mennyit rak fel egy játék?

Az egészet, aztán csak checkolja a lemezt mikor indítod, vagy csak egy részét és állandóan pörgeti játék alatt?

Eredeti játékokról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12702) tariattila válasza btf (#12701) üzenetére


tariattila
veterán

Szia

Lemezes játéknál csak az update-ket és mentéseket rakja belső memóriába... a lemezt használja!

Digitális tartalomnál van az ugye, hogy minden a hdd-n van...

Egyébként külső tápos? Mert az az ajánlott hdd...

(#12703) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok! Eladjuk a Wii U konzolt. Mit érdemes elvégezni, hogy ne maradjon rajta "személyes" adat? Köszi!

Pixel 6a

(#12704) Dr.F.E.R.I. válasza fecs (#12703) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Formázd le vagy töröld az NNID-t, ha nagyon zavar. De ha nem csinálsz semmit, sem fog senkit zavarni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12705) tariattila válasza fecs (#12703) üzenetére


tariattila
veterán

hello... system reset?

(#12706) nintencs válasza koncsik (#12700) üzenetére


nintencs
csendes újonc

A gamepad kényelmetlen, batár erre a célra, nem is próbáltuk. Meg hát ezért vásároltuk mikrofont.
Settings-ben nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.
A Sing Party-ban működik rendesen, külön beállítás nélkül is.

Gugliban is csak néhány panaszt találtam, hogy Just Dance nem működik a mikrofonnal, de semmi megoldás.

(#12707) akey


akey
csendes tag

Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy honnan lehetne olcsón beszerezni (Basic változathoz) a konzol vertikális állványát?
Az amcsi Nintendo store-ban 5$, de Amazonon és ebay-en durván túl van árazva.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#12708) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Közben befutott Shantae is, egyenesen New York City-ből :K A Risky Beats Edition tartalma egy fóliázott fizikai játék és egy szintén fóliázott slim tokos zene CD. Kár, hogy EU-ban nem adták ki így fizikai formában, a játék régiója természetesen US. A másik fizikai formát kapó indie játék az Axiom Verge lesz, azt meg viszont az usákoknál nem adják ki. Az állás 1:1 :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12709) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12708) üzenetére


ldave
félisten

Szép kiadás :) A régiózár pedig monnyon le!

A Slime draws near! Command?

(#12710) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12709) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Majd le lesz húzva eShop-ról, ahogy a többi...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12711) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Wii U-n tudok játszani Wii játékot Wii U pro kontrollerrel?

(#12712) s912 válasza Petreszku (#12711) üzenetére


s912
aktív tag

Én eddig úgy tapasztaltam, hogy sajnos nem :( De lehet valaki megcáfolja (mármint, hogy lehet játszani pro-val wii-s játékot) :)

(#12713) #22794752 válasza Petreszku (#12711) üzenetére


#22794752
törölt tag

Amennyiben a Wii részre átlépsz, akkor már nem működik. Azonban, ha eshopból veszel rá wii játékot /VC játék/, ami eredetileg támogatta a classic controllert, akkor igen.

(#12714) Petreszku


Petreszku
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

(#12715) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Halloween Sale:
Darksiders Warmastered Edition 14,99 helyett 5,99 GBP: kell ez nekem, ha megvan a Darksiders II lemezen? (az is akcijós 39,99 helyett 7,99)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12716) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12715) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A második részt nem tartják nagyra gamer körökben, láttam már olyan videókat, amiben besorsolták a 10 leggyengébb U játék közé. Ez a warmastered kiadás relatív új, nem sok mindent hallottam úgy róla :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12717) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12716) üzenetére


ldave
félisten

Az az első rész, ha minden igaz. Állítólag jópofa Zelda klón, csak kicsit akciódúsabb.

A Slime draws near! Command?

(#12718) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12716) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Metacritic-en 77 / 7,9 - ha nem fogy el az eShop-ban, lehet, hogy megveszem :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12719) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok!
Pro kontrollerről miként lehet megállapítani,hogy eredeti vagy hamisítvány?

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#12720) woros válasza Lovi24 (#12719) üzenetére


woros
őstag

Fehér/fekete? EU / USA / JP verzió? Általánosságban ha fekete, akkor a csavarok is feketék benne, ha látsz fémes színű csavart az már régen rossz. A fehérben a középső csavar fémes, az úgy ok. Aztán van ugye a leírás a hátulján meg a Nintendo felirat. Elől egy szép Wii U felirat, a dobozán ott az official nintendo pecsét, benne a leírások és egy szürke, (talán) nintendo logós usb kábel.

Az alsó hamisított:

[ Szerkesztve ]

(#12721) Lovi24 válasza woros (#12720) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi :R
Használt,doboz nélküli,fekete és csak az elejéről kaptam képet. Hogy milyen gyártmány,arról nem kaptam infót.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#12722) woros válasza Lovi24 (#12721) üzenetére


woros
őstag

Na megvan. 12515. hsz. ez egy EU-s eredeti, felette Feri Japánja. [link]

Ez meg egy eredeti USA fehér: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12723) Lovi24 válasza woros (#12722) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi!
Kérek egy képet a hátuljáról! Hátha értékelhető lesz.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#12724) woros válasza Lovi24 (#12723) üzenetére


woros
őstag

Ok, igazán nincs mit.

(#12725) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami infó arról, hogy a cég meddig szándékozik életben tartani a Wii U-t? Gondolkodom egy Nintendo vásárlásán, mert lenne 1-2 olyan játék, amivel nagyon szívesen játszanék rajta. Viszont nem feltétlenül kellene nekem Switch, jó lenne nekem a Wii U is, ha még támogatott lesz egy ideig a konzol. Válaszotok előre is köszönöm szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#12726) Dr.F.E.R.I. válasza 30z.Samu (#12725) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lényegében már elengedték, annyi hogy a Mario Kart és a Splatoon játszhatóak itt is multiban (egyelőre). Offline azt játszol rajta, amit csak akarsz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12727) 30z.Samu válasza Dr.F.E.R.I. (#12726) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor várhatóan 1-2 éven belül teljesen halott dolog lesz? Játék se fog rá érkezni?

Sic Parvis Magna

(#12728) Dr.F.E.R.I. válasza 30z.Samu (#12727) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hacsak indie kiadóktól nem. Nintendótól már nem várható semmi. Igaziból attól függ, mivel szeretnél játszani. Sok jó játék akad itt is a maga nemében, kérdés mennyire érdekelnek téged.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12729) 30z.Samu válasza Dr.F.E.R.I. (#12728) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából jelenleg az új Zelda érdekelne (ez azt hiszem van még Wii U-ra), az új Mario Kart, illetve a most megjelent Mario.

Sic Parvis Magna

(#12730) Dr.F.E.R.I. válasza 30z.Samu (#12729) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha csak ezek érdekelnek, akkor a Switch jobb lenne neked, mert az Odyssey nincs Wii U-ra. Ha az Odyssey nem elsődleges szempont, egy használt U-val egyelőre jobban jársz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12731) Petreszku válasza 30z.Samu (#12729) üzenetére


Petreszku
senior tag

Pedig még van 1-2 jó cím a gépre. Captain TOAD treasure tracker, Super MARIO 3d world, YOSHI'S woolly world. Csak ezzel a 3 játékkal jó ideig el lehet játszadozni. És még ezeken kívül is vannak jó kis címek.

[ Szerkesztve ]

(#12732) Faterkam válasza 30z.Samu (#12729) üzenetére


Faterkam
addikt

A Mario kart 8-cat sem nevezném újnak, igaz, Switch-re kicsit bővítettek rajta.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12733) 30z.Samu válasza Petreszku (#12731) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából az volt az elképzelés, hogy ezek legyenek meg, aztán miután ezeket "kivégeztem", úgy is keresnék még játékot. De akkor lehet az lesz, hogy először Wii U, ott kitolom, amit tudok, meg érdekesnek találok. Aztán amikor kicsit lejjebb megy a Switch ára, akkor beruházok rá. :K

Sic Parvis Magna

(#12734) Dr.F.E.R.I. válasza 30z.Samu (#12733) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az a baj, nem a Switch a drága, hanem minden más hozzá. A játékokat, kiegészítőket aranyárban mérik, és a tárhelye is korlátozott egyelőre.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12735) 30z.Samu válasza Dr.F.E.R.I. (#12734) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mint minden konzolhoz, de jelenleg csak a Nintendo érdekel. :)

Sic Parvis Magna

(#12736) Petreszku válasza 30z.Samu (#12733) üzenetére


Petreszku
senior tag

Számomra a Switch még bőven ráér, talán jövő ilyenkor. Legyen több játék rá és olyanok amik jobban érdekelnek mint a Zelda, Mario páros. Még a Wii U felhozatallal sem végeztem és még jó ideig nem is fogok.
Szerintem a Wii U egy jó választás, sőt ami téged érdekel új Zelda erre a gépre is megjelent.

(#12737) #22794752 válasza Lovi24 (#12719) üzenetére


#22794752
törölt tag

Elsők között nézd meg a csavarjait. _Ha tri wing akkor már előrébb vagy a vizsgálattal.

(#12738) #22794752 válasza 30z.Samu (#12729) üzenetére


#22794752
törölt tag

Még idén érkezik komolyabb Zelda tartalom Wii U-ra. Héten jelent meg pl. a JD 2018. Ez tuti lesz még rá évekig. Idén Verdák 3, Darksiders. Jövőre Skylanders. Stb.

(#12739) ldave


ldave
félisten

Akkor mégegyszer: Gamepod Nintendo Meeting @ Me - Ősz
Aki jön, az kérem ott jelezze.

A Slime draws near! Command?

(#12740) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok! Honnan lehet legjobb áron játèkokat beszerezni hozzá? Lassan kijátszuk a Mario 3d worldot 😀 az eshop a jobb, vagy fizikailag vásárolni? Külföldi rendelès is játszik

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12741) Dr.F.E.R.I. válasza Hintalow (#12740) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én idehaza az árukeresőt, külföldi viszonylatban a Gamecrawler-t használom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12742) woros válasza Hintalow (#12740) üzenetére


woros
őstag

Van a my.nintendo.com ahol platina és arany pontokért kaphatsz x % kedvezményt eshopban adott játék árából. Én amúgy a fizikai megoldást javaslom, mert az mindig olcsóbb és később könnyebben eladható. Esetleg hívd fel a gameparkot és érdeklődj náluk. :)

(#12743) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok a Wii U kompatibilis a Wii játékokkal?

Sic Parvis Magna

(#12744) tariattila válasza 30z.Samu (#12743) üzenetére


tariattila
veterán

igen! van benne wii mód

Valakit nem érdekel töménytelen digitális tartalommal egy wiiU? 2TB külsőtápos hdd-vel... (természetesen az acc. is menne vele)
sajnálom nézni ahogy ott áll.... beköszöntött a PC korszak :((

[ Szerkesztve ]

(#12745) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Egy Bayonetta 2 erejéig Wii U vásárlásán töröm a fejem(jó, lehet hogy egy kis Captain Toad is becsuszna). Mire érdemes odafigyerlni használt gép vásárlásánál?

Régiózár, kamu controller, olvasófej, stb stb..

Az a 8 giga mennyire elég?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12746) tariattila válasza Adam_Shepard (#12745) üzenetére


tariattila
veterán

Erre a két játékra bőven elég... úgy is csak mentést tárol rajta (már ha lemezen vásárolod őket és nem e-shopban)
az olvasófejről még nem hallottunk, hogy meghibásodott volna...
elég stabil harver ez.. de az őskorból megmaradt nintendók is szerintem. :)

szóval hajrá!

régiózárral se kell foglalkoznod ha itthon veszed a gépet és a játékokat

(#12747) Adam_Shepard válasza tariattila (#12746) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És ha nem?

Itt van régiózár? A controller (a kijelzős izé) mennyit bír?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12748) Faterkam válasza Adam_Shepard (#12747) üzenetére


Faterkam
addikt

Persze hogy van régiózár! Sajnos Nintendonál alap! :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12749) Adam_Shepard válasza Faterkam (#12748) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó, mert switchnél nincsen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12750) Faterkam válasza Adam_Shepard (#12749) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ezt meglepve hallom!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.