Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13101) mirci18 válasza woros (#13100) üzenetére


mirci18
addikt

Eddig az ára miatt nem vettem wii u-t.
Most már beestek az árak érdemes venni.
Most wii-t használok.
De most vettem még két wii-t. De csak gépet magában.
Úgyhogy akinek van otthon eladó sorban Wii-hez való cucc tartó töltő ne tartsa magában.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13102) mirci18 válasza Agyzuzo (#13099) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13103) s912 válasza mirci18 (#13101) üzenetére


s912
aktív tag

Minek annyi gép Neked? Közöm nem sok, csak a kiváncsiság hajt :)

(#13104) mirci18 válasza s912 (#13103) üzenetére


mirci18
addikt

DVD lejátszónak. Meg ismerősömnek szeretnék összerakni egy szettet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13105) s912 válasza mirci18 (#13104) üzenetére


s912
aktív tag

Jaaa, hogy lejátsza a DVD filmeket.. Ohh. Mindig tanul valami újat az ember :)

(#13106) mirci18 válasza s912 (#13105) üzenetére


mirci18
addikt

Annak is használható.
Maga idejében a gamecube is volt használható dvd lejátszó Japánban.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13107) Reedly válasza mirci18 (#13101) üzenetére


Reedly
tag

Most 35-40 körül megtudod venni, nagyon nincs ára semminek, főleg a konzolnak. Ég és a föld a wii-hez képest. Online is megy 1000-rel, de ha kikapcsolják, az se érdekel, legalább nem csak platoonozok minden este. :))

(#13108) mirci18 válasza Reedly (#13107) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
A játékoknak még azért van ára de egy Switch-hez képest potom összeg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13109) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hosszas huzavona után megjelenik végre a -feltehetően- legutolsó fizikai Wii U játék, az Axiom Verge Multiverse Edition. Eredetileg a Badlands adta volna ki, és csak Európáról volt szó, ám végül a Limited Run Games hozta tető alá és csak észak-amerikai változatot készítenek. Egyelőre nyomozok a 365Games háza táján, mert még másfél éve náluk rendeltem elő a játékot (ki is fizettem), vállalni tudják-e a teljesítést. Úgy olvastam, 6000 darabot nyomnak összvissz belőle.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13110) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13109) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

365-nél van tapasztalatod előrendelés lemondásában? Mert én is azt tapasztaltam, hogy előre levonják az árát, ellentétben az Amazonnal, akik csak a postázás során vették le a pénzt a számlámról.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13111) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13110) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem mondtam még le semmit náluk, passz. Nyilván ha nem tudják teljesíteni, visszautalják a pénzt, bár jobb lenne persze, ha leszállítanák a motyót.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13112) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#13109) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na megrendeltem a Limited-től, mert a kérdésemre írták, hogy csak a közvetlen tőlük vásárolt kópiákat szállítják le. Az ebay-en már a hiénák is hirdetik közben, a 365-nél meg le is mondom ezt a régi rendelést, ebből biztosan nem lenne már semmi.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13113) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13112) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Majd mesélj akkor miként adják vissza a pénzt :) Paypallel fizettél vagy direktben kártyával?

A Slime draws near! Command?

(#13114) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13113) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kártyázni szoktam. Most ebből így hétvégén már úgysem lesz semmi, majd hétfőn elintézem. Te mit szeretnél visszatéríttetni amúgy?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13115) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13114) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Felkerült az egyik hazai boltba a Persona Q2, amit előrendeltem már korábban náluk, viszont én Paypallel fizettem ki. Nem tudtam előtte, hogy azonnal levonják a pénzt, nem csak a megjelenésekor.

A Slime draws near! Command?

(#13116) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13115) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ja látom, a Platinumnál. Ahogy nézem viszont, a 365-nél jobb árban van és egy füzetecskét is kapsz mellé, ha előrendeled náluk.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13117) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Diablo 1-2 höz hasonló arpg , dungeon pucolós lootolós játék jelent meg wii u ra? Vagy wii re? Valami címet /címeket örömmel vennék.

(#13118) ldave válasza Dinasti (#13117) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Hát, nem igazán, esetleg a Marvel: Ultimate Alliance játékok, de azok kevésbé a lootról szólnak.

A Slime draws near! Command?

(#13119) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#13114) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Elvileg ma járt le a hét munkanapos határidő, de még nem utalták vissza.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13120) eeXaa


eeXaa
addikt

...vajon jól sejtem hogy a szenzor bar-nak nem kell csatlakozva lennie ahhoz hogy minden wii u-s játék működjön?

(#13121) ldave válasza eeXaa (#13120) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jól :) Ami Gamepad-es játék, annak egyáltalán nem kell.

A Slime draws near! Command?

(#13122) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13120) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha nem használsz wiimote-ot, akkor rá sem kell dugni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13123) eeXaa


eeXaa
addikt

...köszi, köszi. :) viszem a szabimra csak nem akarok még azzal is bajlódni, meg leoperálni a tv-ről.... olyan frankón felragasztottam... :)

(#13124) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#13112) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na megérkezett a legutolsó Wii U játék is. Nem bontottam fel, de ránézésre az van benne, ami a Switch-kiadásban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13125) s912


s912
aktív tag

Kezd haldokolni a Kart 8 lemezem (disc read error). Egy nagyobb karcot is felfedeztem rajta :(
Van lehetőség rá, hogy HDD-re (memóriakártyára) másoljam/telepítsem a lemezt?
Vagy marad a wupinstaller?

(#13126) woros válasza s912 (#13125) üzenetére


woros
őstag

Hivatalosan nincs erre lehetőség sajnos. Esetleg egy polírozás segíthet.

(#13127) Reedly


Reedly
tag

Tegnap a szokásos splatoonozás közben, lefagyott az irányítópadom. Újraindítottam a gépet, de csak az ikonok vibráltak rajta, nem reagált semmire. Szinkrozinálás a piros gombokkal, semmi... Akksi ki a padból, majd vissza, de ugyanaz. Na mondom most már rá kell gyújtani, vigyázok rá, mint a hímes tojásra és bedöglik itt nekem. Beugrott, hogy van rajta képernyőfólia, ami ugye gyári. Azt lehúzva, minden rendbe jött. Lehet már karcos volt, vagy levegő került alá 1 év alatt nem tudom, de a lényeg, hogy ennyivel megúsztam.

(#13128) Dr.F.E.R.I. válasza Reedly (#13127) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én a 3DS-sel szívtam meg ugyanezt, levettem a fóliát és sikerült jó helyzetben visszarakni. U-n még nem hallottam ilyenről, de ezek szerint van ilyen is...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13129) Vebber


Vebber
tag

Új játék már nincs a gépre, de a nintendo még több stabilitást hozott nekünk.
Tölthető az 5.5.4 update.

Idén már nem jelenik meg a Just Dance újabb üdvöskéje sem, míg a Wii-re jön.

(#13130) Reedly válasza Vebber (#13129) üzenetére


Reedly
tag

Fura, hogy wii-re kijön, wiiu-ra meg nem. Ez nem fer.

(#13131) koncsik válasza Reedly (#13130) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Wii sokkal jobban elterjedt ( sajnos a U nem ), sok helyen használják kórházakban is mozgásfejlesztésre és rehabilitációra is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13132) woros válasza koncsik (#13131) üzenetére


woros
őstag

Wii U-t is használhatnák ennyi erővel, tény, hogy minimálisan drágább lenne, mindenesetre kibírta volna a büdzsé a Wii U lemezek és borítók gyártását is.

(#13133) koncsik válasza woros (#13132) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azt hiszem, hogy ami a rehab-hoz kell, benne van a wii-ben, a gamepad nem kell és azért a wii lényegesen olcsóbb.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13134) Reedly válasza woros (#13132) üzenetére


Reedly
tag

Arról nem is beszélve, hogy 2019-et írunk, amikor már egy komolyabb új Tv-n, pár hdmi bemenet van és semmi más.

(#13135) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most is kicsit belenéztem az eshop-ba leárazások után, persze most sem volt semmi. Viszont belegörgettem a tracking alkalmazásba és meglepett, hogy tavaly ilyenkor júliusban játszottam utoljára szegény géppel, akkor pörgettem ki a Donkey Kong 1-et. Ezen azért mindenképp változtatni szeretnék, mert a jó játékokról nem tudok azért teljesen leszokni. Ez inkább arra figyelmeztet, milyen kevés időt tudok hobbikra rászánni, ott kellene már hagynom ezt a nyomorult munkahelyet és másikat keresnem...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13136) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok srácok, olvastam itt, hogy a gépen amit digitálisan letöltöttek játékot, az már a géphez tartozik gyakorlatilag. Honnan látom, hogy milyen játékok vannak az eshopban a géphez?

Brainage meg volt már vásárolva. Többet nem kell szerintem mondani a gép előéletéről. Most kaptam meg egy pár napja.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13137) s912 válasza Ganz-[HUN] (#13136) üzenetére


s912
aktív tag

Bocs, hogy csak így ..

"From the Wii U Menu, select the Nintendo eShop icon and tap "Open." Select "My Menu" or press the Y Button. Select "Your Downloads" and the type of content being redownloaded (Software or Content). Scroll through the list of titles, and select "Download" next to the title you wish to redownload."

(#13138) Ganz-[HUN] válasza s912 (#13137) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Majd ránézek :R

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13139) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali, van valakinek kedve Splatoonozni?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13140) Reedly válasza Ganz-[HUN] (#13139) üzenetére


Reedly
tag

Nekem elég gyakran van. :))

(#13141) eeXaa válasza Ganz-[HUN] (#13139) üzenetére


eeXaa
addikt

nincs semmi chat játék közben ugye? ...nemrég vettem csak meg de szivesen multiznék néha... ha épp készülsz vmikor dobj egy privit... ja és az id-m a nickem...

(#13142) Ganz-[HUN] válasza eeXaa (#13141) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Discord például? :K

Amúgy..fogalmam sincs még hogy kell barátokat jelöln és ilyesmi :B ha lesi időm majd írok :K

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13143) Reedly


Reedly
tag

Figurák és portál nélkül nem is játszható a skylanders ?

(#13144) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok. Bocsi hogy ide írom a kérdésem de igazából itt remelhetek gyors és pontos választ rá. Melyik nintendo konzolt kellene switch mellé bezsakolni ha a lehető legtöbb Zelda részt szeretném kijatszani/újra játszani? Magamtól wii u /ds párosa tippelnék.

(#13145) Dr.F.E.R.I. válasza Dinasti (#13144) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Wii U + 3DS kombó. Gyakorlatilag minden Zelda rész megvan rájuk valamilyen formában.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13146) Ganz-[HUN] válasza Dr.F.E.R.I. (#13145) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Bingo, és emiatt vettem Wii U-t én is.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13147) gzoll


gzoll
tag

Sziasztok! Nekem nincs konkrét témám csak bekotyogok a csoportba. 2007 óta volt Wii-m, szóval van rengeteg játékom, közben lement a diploma meg már 5 éve külföldön élek, a Wii otthon maradt. Vettem itt is egyet de aztán odaadtam unokaöcsémnek. Viszont itt is lett egy halom Wii játék. A szoti vége az lett hogy egy hete bementem egy GameStop-ba és vettem egy használt Wii U-t egy év garanciával, tiptop, karcmentes, fekete premium 32gb előre telepített Mario Kart-tal. Hát, az AC 4 meg a Need For Speed Most Wanted U volt, amikre úgy voltam, hogy megnézem Wii U-ra is ( a TV mellett ott van egy Xbox 360 és egy Xbox One is azért ) , de konstaltáltam, hogy tényleg elég vérszegény a játék felhozatal U-ra. Aminekem végülis mindegy, mert igazából Wii-nek vettem, azzal szenvedés volt a HDMI átalakítás, és a kép minősége se volt olyan, de a Wii U-nál ez nincs, és persze pixeles az összes Wii játék, de legalább nem fakó meg nem elmosott. Élvezem a masinát :-D

(#13148) Faterkam válasza gzoll (#13147) üzenetére


Faterkam
addikt

A Wii-n komponens és vagy Wii2Hdmi átalakítóval éles a kép. Soha nem láttam elmosódottnak. Csak ez miatt nem nagyon érdemes Wii U-t venni, szerintem ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13149) gzoll válasza Faterkam (#13148) üzenetére


gzoll
tag

Wii2HDMI-vel csináltam mindig, és nekem mindig kicsit szellemképes volt (két külön Wii, másik TV, másik kábel).

(#13150) Faterkam válasza gzoll (#13149) üzenetére


Faterkam
addikt

Ott valami más lehetett, 60Hz-en tűéles a kép az átalakítóval is, én maradtam a komponens kábelnél. Az is frankó!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.