Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12101) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12100) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én nem bántam meg, bár marha drága volt. Szinte minden játék megy vele, csak a nagyon spéci gamepad-os címek nem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12102) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#12101) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ez jó hír! :R
Akár a Mariokart 8 is :F (ez lenne a lényeg, meg a többi Marios cím)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12103) ldave válasza Faterkam (#12102) üzenetére


ldave
félisten

MK 8 szinte mindent támogat:

A Slime draws near! Command?

(#12104) Faterkam válasza ldave (#12103) üzenetére


Faterkam
addikt

:R
Na szép, csak oda kellett volna mennem a polchoz! :U

Szerk.: Na gyorsan átnéztem, a Nintendoland Wii U, Wii Party U, és az AC Amiibo festival esett ki. A Super Mario Bros U-nál van egy ! jel, gondolom, oda kell a Gamepad is! A többi ok :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12105) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12104) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A felkiáltó jel a wiimote ikonjánál van és azt jelzi, hogy oda kell sensor bar is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12106) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#12105) üzenetére


Faterkam
addikt

Ja, hogy ja! Az van, benne volt a pakkba! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12107) ldave válasza ldave (#12070) üzenetére


ldave
félisten

Kicsit lelassultam a haladással, tegnap este értem a 4. fejezet végére, 42 óra játékidő. Most kicsit rámegyek a mellékküldetésekre, mert azokkal lehet új képességeket szerezni a csapattagoknak.

A Slime draws near! Command?

(#12108) ldave


ldave
félisten

I am Setsuna nyitócím lesz nálunk is.

A Slime draws near! Command?

(#12109) Vebber válasza Faterkam (#12104) üzenetére


Vebber
tag

Vannak más játékok is ahol a Gamepad kell. Pl. Legóéknál.

Egyébként a Pro controller összeségében jó. Nekem viszont hiányzik, hogy sokszor hiába rázom :)

(#12110) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12107) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már látlak is :) Én meg közben visszatértem kicsit Nintendo Land-be. Ez egy varázslatos kis játék, mindegy ki mit mond.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12111) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12110) üzenetére


ldave
félisten

Láttalak online, gondoltam felhívlak, csak nem tudom ingame hogy megy az a Chat.

A Slime draws near! Command?

(#12112) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12111) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem játék közben nem az igazi. Vagy félbe kell a játék futását szakítani vagy simán csak nem veszi észre az ember (a kettő közül valamelyik, de már nem tudom melyik).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12113) Faterkam válasza Vebber (#12109) üzenetére


Faterkam
addikt

A Legó nálunk már nem kategória. Mario aq lényeg ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12114) ldave


ldave
félisten

A régi pendrive -> PC -> új pendrive adatmásolás lehetséges? Vagy WiiU-n belül kell másolni az adatokat?

A Slime draws near! Command?

(#12115) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12114) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Próbáld meg szerintem Wii U-n először, mert a PC nem nagyon hinném, hogy felismeri az általa megformázottat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12116) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12115) üzenetére


ldave
félisten

Közben keresgéltem a témában, csak körölményes módon lehet PC-re backup-ot készíteni, marad a WiiU-n belüli adatmozgatás. Érdekes, hogy 3DS esetében ez pedig sima ügy.

A Slime draws near! Command?

(#12117) woros válasza ldave (#12116) üzenetére


woros
őstag

Kb. sehogy nem lehet, mert az USB-t valamivel megjelöli a gép, szóval, ha formáznád a wii u-t és vissza is rendelnéd az NNID-t, már akkor sem működne a pendriveod. PC-n menteni még akkor sem menne, ha bitenként mentenéd le a Win32DiskImagerrel.

(#12118) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12116) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A 3DS FAT fájlrendszert használ, mert nincsenek rajta 4 gigánál nagyobb állományok. Gondolom nem akarták újból feltalálni a meleg vizet, azért maradtak a FAT-nál. A Wii U-nál már lehetnek nagyobb állományok, és talán liszenszelési oka volt, hogy nem NTFS és hasonló (kommersz) megoldást alkalmaztak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12119) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12118) üzenetére


ldave
félisten

Ennek nem is néztem utána, hogy milyen fájlrendszert használ, 3DS miatt simán rávágtam volna, hogy FAT.

A Slime draws near! Command?

(#12120) woros


woros
őstag

Látom hardverapron nagyon mennek a wii u-k, pár óra alatt elkelnek a pakkok.

(#12121) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12118) üzenetére


ldave
félisten

Na jó, ez az rendszer eléggé ééérdekes. Ha két pendrive van egyszerre a gépen, akkor csak a Settings hajlandó elindulni. De formázni csak úgy engedi a pendrive-ot, ha csak 1 db van rátéve a gépre.

A Slime draws near! Command?

(#12122) koncsik válasza ldave (#12121) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha jól emlékszem a 64GB-ról 1TB-ra települést úgy csináltam, hogy 64GB pendrive-ról előbb a 32GB wii U memoriába ment a cucc, utána onnan az 1TB HDD-ra.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12123) boost válasza woros (#12117) üzenetére


boost
addikt

Mert már úgy kell vadászni az új gépre. Új szállítmány nincs, és most jönnek rá az emberek, hogy azért számos jó játék van rá.

(#12124) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12122) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt le tudtam ellenőrizni itthon is, hogy Pendrive1--->Wii U--->Pendrive2 útvonal működne, csak ezzel kapacitásbeli gondok lennének. Dave pendrive-ja is szinte dugig van, viszont az ő gépe basic. Nem tudja ezt ilyen formán megeszközölni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12125) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12124) üzenetére


ldave
félisten

A helyzet megoldva, beüzemeltem egy 64GB-os pendrive-ot, átmásoltam a régiről a 14GB anyagot. Egész gyorsan ment, Nintendo-hoz képest :)

A Slime draws near! Command?

(#12126) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12125) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mindössze pár órácskát emésztett fel :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12127) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12126) üzenetére


ldave
félisten

Megnéztem egy sorozatrészt közben, szóval kb 1 óra volt. Estére meg elindítottam a Xenoblade X-hez tartozó 10+ GB-os adatcsomagot. Arra gondoltam Tokyo Mirage Sessions után adok neki mégegy esélyt, lehet most jobban megy majd.

A Slime draws near! Command?

(#12128) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Tervezek venni egy wii u-t hamarosan ha találok reális áron és az lenne a kérdésem, hogy mire kell figyelni vásárláskor?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12129) ldave válasza Bennyboy (#12128) üzenetére


ldave
félisten

Leginkább a Gamepad állapotára. Maga a gép elég faék, nem nagyon hallottam arról, hogy valami típushibája lenne.

A Slime draws near! Command?

(#12130) Bennyboy válasza ldave (#12129) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi. Gondolom lejátssza a használt játékokat is, nincs acchoz kötve. Firmware verzió számít valamit?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12131) Dr.F.E.R.I. válasza Bennyboy (#12130) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fimrware mindig a legújabb van rajta, ennek hiányában nem tudsz eShop-on vásárolni. Az első online kapcsolatnál már felajánl egy rendszerfrissítést, ha nem a legújabb van. Ha vannak a géphez kiegészítők (wiimote, sensor bar), akkor tudsz wii játékokkal is játszani. Azok a legjobb ár/érték arányú csomagok, amik tartalmaznak ilyesmiket.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12132) woros válasza Bennyboy (#12130) üzenetére


woros
őstag

A lemezes játékok nincsenek acchoz kötve és mindegy milyen firmware van rajta.

(#12133) Vebber válasza Dr.F.E.R.I. (#12131) üzenetére


Vebber
tag

Khm. Ez nem teljesen így van.

[ Szerkesztve ]

(#12134) Vebber válasza Bennyboy (#12128) üzenetére


Vebber
tag

Vegyél újat boltból. Az újnak nem igen van hibája. Vagy szintén onnan garanciás használtat.

Idave:
Tarthatsz több usb eszközön akár ugyanazt a játékot is, mint biztonsági példány.
Xenoblade digitális változatához nem kell a gyorsító csomag, nem lesz gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#12135) Bennyboy válasza Vebber (#12134) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem tervezek kiadni 90k-t egy olyan konzolra amit már nem supportolnak. Használtat nem találtam sehol boltban. Azért köszi.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12136) Vebber válasza Bennyboy (#12135) üzenetére


Vebber
tag

Figyelgesd pl. az 576 oldalát. Mostanában többször is volt, valaki írt is róla.

Rosszul tudod, a támogatás nem szűnik meg. Játék megjelenések is lesznek rá, még ha a nintendo valóban nem is hoz rá saját címet.

(#12137) Vebber


Vebber
tag

Switch fórumban felmerült a skylanders sorozat, aminek kapcsán kérdésem lenne, hátha más is belefutott.

A superchargers és az imaginators résszel is az a tapasztalat, hogy néha a játékok több másodpercre fagynak, már a fő oldaltól.
A superchargers produkálta az első 1.0.0 verzióban is, és ugyanez a helyzet a jelenlegi legfrissebb update után is.a másikra még nincs frissítés.

Nem tudtam rájönni mi a problémájuk, de az biztos, hogy a portal okozza a hibát. Azonban több portal is próbálva lett, mikor eszi őket a fene, akkor minden portal csatlakoztatása után ugyanaz a helyzet.

Játszik más is vele, esetleg van valami megoldás?

(#12138) koncsik válasza Vebber (#12137) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Imaginators nincs nekünk, Superchargers is régen volt használatban, de nem emlékszem ilyesmire, meg fogom nézni. Most a LEGO Dimensions foglalja a helyet a TV előtt, de az PS4-es verzió... (bár a portál lehet, hogy mulrtiplatform)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12139) Vebber válasza koncsik (#12138) üzenetére


Vebber
tag

És milyen a Lego?

Hálás lennék ha kipróbálnád, hogy a PS4 portal jó-e Wii U-hoz. Segítenék privátban

Mostmár elfogadható áru PS4 portalokat lehet kapni használtan. Vennék egyet ha Wii U-n is megy.
A skylanders esteén a Ps - nintendo portalok egyformák.

(#12140) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valaki tervez még Zeldás bevásárlást a meghirdetett promócióban? Én lehet nem fogok gatyázni és lerántom a még hiányzó nagygépes részeket a Hyrule Warriors-szal együtt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12141) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12140) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Milyen promo van?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12142) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12141) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

[link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12143) Bennyboy válasza Vebber (#12136) üzenetére


Bennyboy
őstag

nézem majd k öszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12144) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12140) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, Warriors nem vonz, Wind Waker megvan, Twilight Princess pedig hiányzik még, de azt úgyis lemezen venném. Esetleg VC-re megvenném párat, ha hajlandó lett volna a Nintendo közölni a Switch-es VC terveit....

A Slime draws near! Command?

(#12145) boost válasza ldave (#12144) üzenetére


boost
addikt

úgy emlékeztem, hogy közölte, de sehol nem látom. Akkor én értettem félre a mondatot.

[ Szerkesztve ]

(#12146) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Akkor rosszul tudom, hogy a zeldán kívül nem jön már semmilyen új játék wii u-ra? Vagy külső fejlesztőktől még várható rá? Igazából van kb 10 játék ami nagyon érdekel és elleszek velük jó ideig csak én mint ha azt olvastam volna, hogy nem jön már új játék és frissítés a konzolra. Ettől függetlenül fogok venni használtan egyet és kb 1 év múlva egy switch-et is mert imádom a nintendot. Pc mellé tökéletes konzol lesz, szóval nem fogok egyhamar ráunni, csak lenne már meg :))

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#12147) koncsik válasza Bennyboy (#12146) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak azt erősítették meg, hogy az utolsó first party (nintendo) játék a wii U-ra az új Zelda.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12148) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12140) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hyrule Warriors mászik lefelé, de valami bűn lassan... megint két vállra fektették az N szervereit, szokás szerint.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12149) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12148) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Van egy nagyon hülye hibája a gép oprendszerének, amit sajnos a négy év alatt sem tüntettek el, meg már persze nem is fognak. Az USB-re tolt pendrive-okat random eldobálja, de legalábbis olyan fázis(ok)ban, amikor valami komolyabb írási műveletet akarna rajta eszközölni. Ez nem a pendrive hibája, mert nem egyedi eset, a kritikus írási műveleteknél egyszerűen elszáll az egész USB, a konzol forszírozza a leállását is. Természetesen a HW kiírásának utolsó 1%-ában is elszállt az egész hóbelevanc, három óra csigalassú töltögetést követően. Csak azért nem basz szét az ideg ilyenkor, mert már tudom mire kell felkészülnöm digitális vásárláskor. Úgyhogy hibás állomány letöröl ---> újra letölt. Szerencsére véges azoknak a játékoknak a száma, amiket még a jövőben le akarok rá tölteni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12150) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12149) üzenetére


ldave
félisten

Hm, menet közben nem nem volt ilyen gondom, nálam az fordul elő néha, hogy bekapcsolás után nem látja az USB-re kötött tárhelyet. Ilyenkor csak egy újraindítás segít.

Viszont lenne akkor egy kérdésem: ha a pendrive-ról mondjuk a játékmentéseket átmásolom a belső memóriába (nem move, hanem copy), akkor melyiket fogja a gép felülírni a következő játékmentés során? Lehet így úgymond gépen belül save game backup-okat készíteni?

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.