Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12501) Goldwin válasza Zirowe (#12477) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#12502) Dr.F.E.R.I. válasza Goldwin (#12501) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Majdnem ennyiért vettem most komplett gépet :) Igaz, ilyen lehetőség csak egyszer van egy évben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12503) gaga33 válasza Dr.F.E.R.I. (#12502) üzenetére


gaga33
tag

Ma vettem egy zsir gépet 1 ev garival a gamecitybe :) Már rajta van az uj zelda meg egy raklap Mario.... Lehet megtartom bar ez a 3. wii u-m :)

(#12504) woros


woros
őstag

Vettem végre valahára egy Wii U Pro Controllert (eredetit), nos meglepően könnyű, mindössze 210g, a gombok elég fura helyen vannak és a rezgése is visszafogottabb, mint az XBOXé vagy a Switché, bár jobban rezeg mint a Wii Classic Controller Pro. :DDD
Talán ez a legszokatlanabb és terjedelemre legnagyobb controllerem eddig.

(#12505) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12504) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt szokja meg az ember, amivel többet játszik. Feketét vagy fehéret szereztél?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12506) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12505) üzenetére


woros
őstag

Feketét. Fehéret majd egyszer beszerzek talán, de az ár kérdéses lesz. :)

(#12507) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#12505) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem fehér CSAK neked van, mert te türelmes és gáláns voltál a Wii U-val ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12508) woros válasza Faterkam (#12507) üzenetére


woros
őstag

28.000-ért bárkinek lehet play-asia-ról, csak kérdés megér-e annyit. Wii Classic Controller Proból viszont van fehérem is. :)

(#12509) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12507) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mindkét tulajdonság erény, csak nem a Nintendónál :O Azoknak pénz kell... Úgyhogy nyúlhattam én is a zsebembe jó mélyen. Valahol 19ezer környékén állt meg vámmal együtt (Play-Asia). Azóta rá se mertem nézni, mibe kerülhet :U

Szerk.: na csak nem álltam meg, hogy megnézzem. 92,5€. Az 30ezer+áfa. Nem semmi, ezek szerint én még reklámáron vettem :Y

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12510) tthom válasza Dr.F.E.R.I. (#12509) üzenetére


tthom
senior tag

Ha, az igen.. Nemrég még 18e körül kijött Japánból.. Mármint vám, meg ilyesmi nélkül.

(#12511) woros


woros
őstag

Feri: Megtennéd hogy lefotózod a kontrolleredet hátulról? Bár a Japán és az EU kiadások szövege az akku fedelen eltér de pl milyen szinű a csavar stb. Jó lenne látni. Köszi előre is.

(#12512) Szalontahó


Szalontahó
tag

Japánban is ~10k ¥ - be kerül a Pro Controller. Nekem is fehér színű van. A gép is az. Nekem az jobban tetszik.

(#12513) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12511) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Japán változatról van ugye szó, így kevert (angol/japán) a feliratozás is hátul.

Feltételezem, hogy a belegravírozott Nintendo logó sincs rajta egy utángyártott kontrolleren, bár ilyenjeim nincsenek így nem tudom biztosra. Amire felhívta valaki a figyelmet, hogy a hozzáadott USB kábelen is rajta van a logó, lásd az alsó képet. Hogy a nyugati piacokra gyártott darabok hátlapja hogy néz ki pontosan, azt passzolom, nyilván van bennük eltérés ehhez képest.

Utólag még azt vettem észre, mert azt is említette valaki, akinek 100% eredeti kontrollere van (egy bundle pakkból), hogy a kontroller maga háromállású csavarral van összefogatva. De az elemfedél egy sima csillagfejű csavarral van csak rögzítve, gondolom a könnyebb akkucsere miatt. Fekete kontrollernél valami olyasmit olvastam, hogy színre fújt csavarok vannak, nem ezek a natúr metál csavarok, mint a fehérben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12514) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12513) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Még azt kifelejtettem, hogy lemértem én is az enyém digitális konyhamérlegen, 209 gramm. Szóval ha 210 +/- 1 grammos a szerkezet, akkor gyaníthatóan közel állhat az igazsághoz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12515) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12514) üzenetére


woros
őstag

Köszi.

Valóban a csavarok árulkodóak lehetnek, csak a fehéret nem tudtam hogy hogy néz ki.

Pár kép:

(#12516) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12515) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Biztos vagyok benne, hogy eredeti darab. Japán liszenszű, kínai fröccsöntők és vietnami gyermekmunkások kezét dicsérő remekmű.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12517) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12516) üzenetére


woros
őstag

Én is.

Más:
Nem tudom ismeri-e itt valaki a playnavigator weboldalt. Na most itt kb. minden "raktáron" van írva, ami a hihetetlennel egyenlő. Wii U gépek tömkelege, fehér kontroller stb. Na azért egy OEM fehéret lecsaptam, hátha lesz belőle valami. Sőt el is mentem a budai üzletbe felmérni a helyzetet, de a "raktáron" náluk valami mást jelenthet, mert nemhogy fehér kontrollert (ha ha), de még feketét sem találtam, sőt egyetlen egy wii u gépet sem láttam. Persze van egy boltjuk Újpesten ami persze zárva van a hétvégén, úgyhogy nincs minden remény veszve, de mint említettem a hihetetlennel egyenlő kb.

Viszont a sarokba kiszúrtam egy GameCube dobozt és láttam egy fehér Wii Mote-ot szilikon tokban.

Ja és Feri: Kinyitottam az akkufedelet és benne csücsült a gyári Nintendo 1300mAh-s akksi is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12518) gaga33 válasza woros (#12517) üzenetére


gaga33
tag

Megszünt, elérhetetlen felejtős..... :F :F :F
Telefonszam egyik megszünt a másikat 100-ból egyszer sem veszik fel pedig az kicsöng :K

[ Szerkesztve ]

(#12519) woros válasza gaga33 (#12518) üzenetére


woros
őstag

Engem ma visszahívott a fickó a 30 523 9941-es számon, amikor hívtam a működőt.

(#12520) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Árthat a gépnek, lemezes játékoknak, ha állítva használom? Gondolok itt a "consol stand" használatára. Kényelmesebb lenne számomra a hely miatt is.

(#12521) gaga33 válasza woros (#12519) üzenetére


gaga33
tag

Engem nem hivtak vissza es egyszer sem vették fel, ill rendeltem 1 gepet amit emilbe visszaigazoltak 2 hete de azota sem valaszolnak egy levelre sem......

[ Szerkesztve ]

(#12522) gaga33 válasza Petreszku (#12520) üzenetére


gaga33
tag

Oldalra állitva kifogástalan :)

(#12523) gaga33 válasza woros (#12506) üzenetére


gaga33
tag

http://gamersroom.hu/wii-u/kiegeszitok/wii-u-pro-controller-kontroller-feher-szinben-1950.html

Nemregen fogyott el azt mondtak

[ Szerkesztve ]

(#12524) Dr.F.E.R.I. válasza gaga33 (#12523) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két éve még biztos volt nekik :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12525) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12524) üzenetére


woros
őstag

Ezt bezsákoltam: ebay link 14.683 Ft volt, na meg persze lehet megvámolják, de még úgyis jó.

(#12526) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12525) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gyanúsan olcsónak tűnik a piaci árakhoz képest, de a remény hal meg utoljára.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12527) Petreszku válasza gaga33 (#12522) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm szépen a választ. Már oldalára is állítottam. :)

(#12528) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12526) üzenetére


woros
őstag

Mivel semmilyen szöveg nem utalt lentebb, hogy nem eredeti, ezért bátorkodtam előbb fizetni, mint kérdezni, tekintve hogy top rated seller is stb. Most feltettem a kötelező kérdéseket.

tariattila: Fehér nemhogy itthon, de az egész világon csak Japánban kapható kb.
Fekete újonnan most épp nincsen Magyarországon, de pl. ma beszéltem a playnavigator.hu-val és ott lesz fekete majd május 18 körül, de természetesen fehér nem, ahogy ezt sejtettem és említettem előző postban. A fekete egyébként lesz máshol is, csak idő kérdése, amíg a Nintendo szétszórja újra őket.

[ Szerkesztve ]

(#12529) tariattila válasza woros (#12528) üzenetére


tariattila
veterán

itthon már nem is kapható??
nekem van kettő de a joy alapon elkezd 'húzni' egy irányba...
lehet elég lenne csak azt cserélni de abból is mit és honnan lehet egyáltalán beszerezni.... hmmmm

(#12530) tthom válasza woros (#12525) üzenetére


tthom
senior tag

Szerencsés. :)

De hogy lett 14683? Nem 66 dollár szállítással?

(#12531) woros válasza tthom (#12530) üzenetére


woros
őstag

Ha expediten kértem volna, de standardot választottam az 20 dolcsi volt a 34 helyett. Így is kb. 1-1,5 hét alatt van itt.

(#12532) tthom válasza woros (#12531) üzenetére


tthom
senior tag

Á, értem, most már nem látszott, csak az expedited. Szinte naponta nézem én is, de gyorsabb voltál. :)

(#12533) woros válasza tthom (#12532) üzenetére


woros
őstag

Mindegy mert bukó a dolog:

"Hi

Thank you for the purchase.
But, I have to apologize to you.
Sorry, This item becomes out of stock.
I cant ship out this item.
can i cancel your order?

best regards"

:O

#12534: Nem licites volt.

[ Szerkesztve ]

(#12534) tthom válasza woros (#12533) üzenetére


tthom
senior tag

Persze ha licites volt, simán lehet, hogy csak nem ment elég magasra, hogy legyen in stock. :D

(#12535) Mister_X válasza tthom (#12534) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Semmit nem vettem még liciten eBayen, de még vakerán sem. Top rates seller? Fix price? X items sold? In stock? Ships to Hungary? Idevele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12536) aya válasza woros (#12533) üzenetére


aya
addikt

Egy jó nagy negatíve a minimum ilyenkor.

Meg money back stb.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12537) woros válasza aya (#12536) üzenetére


woros
őstag

Azaz. A money back ma megvolt most megy majd a hatalmas negatív! :)

(#12538) woros


woros
őstag

Természetesen nem adtam fel a fehér pro kontroller utáni keresésemet, így bukkantam rá erre az oldalra: japanzon.com ahol szállítással együtt 6582 yen azaz 16.589 forintért rendelhető újonnan. A fekete out of stock a fehér viszont nem, így talán lehet reménykedni. Lehet választani EMS, SAL, Airmail lehetőségek közül, én a SAL-t választottam, az kb 6-12 nap a japán posta szerint, az oldal szerint 3 hét, meglátjuk.

szerk: amazon.ca oldalon is volt kb. 72 kanadai dollárért ~15.000 este egy darab, de mivel augusztus-szeptemberre tette a szállítást így passzoltam másnak a várakozási időt.

[ Szerkesztve ]

(#12539) woros válasza woros (#12538) üzenetére


woros
őstag

És már jött is a refund. :DD Itt minden túl szép, hogy igaz legyen. :O

(#12540) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#12539) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezt az életérzést nem lehet pénzért megvenni :DD

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12541) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#12540) üzenetére


woros
őstag

Nem baj, sosem szabad feladni. :)

(#12542) tthom válasza woros (#12541) üzenetére


tthom
senior tag

Én meséltem asszonynak, hogy mennyire nem kapható már a fehér.

"Fekete miért nem jó?"

Nem érzi ezt a dolgot.. :N

(#12543) aya


aya
addikt

Nekem dobozos fekete van, de csak azért mert hiányzott a monster hunter 3 hd japán pakkomból :)

Egyébként hidegen is hagyna a pro kontroller... nemhogy fehér :DDD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12544) woros


woros
őstag

2 van 1-et lecsaptam, most jelent meg ebayen, újak.

ebay

(#12545) woros válasza woros (#12544) üzenetére


woros
őstag

Jó hagyjuk, refund, 2/2 de sorry out of stock.. nem postolok többet erről a témáról, max ha már a kezemben van. :((( :D

(#12546) koncsik válasza woros (#12545) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Inkább, ha már elküldik, hátha másnak is sikerül :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12547) tthom válasza woros (#12545) üzenetére


tthom
senior tag

De ha véletlenül kapsz 3-4db-ot, akkor szólj. :D

(#12548) woros válasza tthom (#12547) üzenetére


woros
őstag

Mindre jott a refund szoval vicces lenne, ha jonne barmi is. :)

(#12549) aya


aya
addikt

Nem normális aki egy joyért ennyit kiad :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12550) woros válasza aya (#12549) üzenetére


woros
őstag

Mennyit? 16k ezért teljesen normális, hisz újonnan is 14-15k egyes helyeken, már amikor még volt bárkinek is belőle. Természetesen a 25k+ irreális, de ahogy látom a classic controller pro árak is az egekben vannak, újonnan 14k+-ért vannak, egy éve a fekete+fehér kombót vettem ennyiért.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.