Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13451) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.

A Wii U régiókódos?
Lenne egy NTSC J gép ezért kérdezem.
Utángyártott kontroller van hozzá ami ugyebár nem kijelzős ez mennyire probléma játékoknál?Értem ezt úgy hogy lesz olyan játék ami emiatt játszhatatlan?

Van itthon sima Wii,annak a kontrollerei csak a Wii játékokkal lesznek kompatibilisek,vagy jó lesz a Wii U játékokkal is?

Bocsánat ha butaságokat kérdezgetek de semmi rálátásom az egészre. :))

Egyébként 20K lenne a gép kábelekkel és az utángyártott kontrollerrel és 1 sima wii mario játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#13452) Kai_Rong válasza perge666 (#13451) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Regio lockos, mokolas nelkul ez csak a japan lemezeket eszi meg. Sot, szerintem a menu is japan lesz, es ezen semmilyen modon nem tudsz valtoztatni.

milyen kontrollered van, amit “utangyartott kontroller” nev alatt illetsz? A Wii U-nak integrans resze a kijelzos nagy bumszli iranyito, anelkul nem fog mukodni szinte semmi, nem is tudom, hogy egyaltalan bekapcsolhato-e igy a gep, nem fogja-e egybol keresni a kijelzos gamepadet :F
A WiiMote addicionalis kontrollerkent tud funkcionalni, jellemzoen a Mario jatekokkal, Just Dance stb partyjatekokkal, de azert nem annyira elterjedt a WiiMote support.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13453) perge666 válasza Kai_Rong (#13452) üzenetére


perge666
veterán

Köszi a kielégítő válaszokat. :R
Esélytelen lesz így a vásár,minden ellenem doldozik.

Ha a menüje japán akkor eleve felejtős,meg a régiókód sem klafa.

Ilyen kontroller :

(#13454) woros válasza perge666 (#13453) üzenetére


woros
őstag

Félre érted. Ez egy utángyártott sima (opcionális) kontroller. Az eredeti ebből sem kijelzős.

Ami neked kéne az így néz ki és ez mindenképp kell a wii u-hoz, tehát gyári tartozéka..:

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#13455) perge666 válasza woros (#13454) üzenetére


perge666
veterán

Már elengedtem azt a gépet.
Igen láttam hogy ilyennel hirdetik őket.
Egyébként elég drágán mennek.....

(#13456) woros válasza perge666 (#13455) üzenetére


woros
őstag

Ha a 20k-ban benne volt a "tablet" kontroller meg az az utángyártott, az elég jó vétel lett volna. Mondjuk tény a japán menü, de főleg a japánul írt szöveg a játékokban zavaró tud lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#13457) perge666 válasza woros (#13456) üzenetére


perge666
veterán

Nem volt benne a “ tablet “ kontroller mint fentebb írtam is csak az utángyártott kijelző nélküli.

(#13458) breaksbreaks


breaksbreaks
újonc

Hello! Tudtok esetleg olyan helyet, ahol lehetséges még kapni Nintendo által gyártott Wii U Pro Controllert?

(#13459) Dr.F.E.R.I. válasza breaksbreaks (#13458) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Olyan már évek óta nincs. Csak aprón, ha épp elad valaki.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13460) breaksbreaks


breaksbreaks
újonc

Szomorú. Reméltem, hogy van még esetleg valami kis webshop ahol lehet kapni. Rápörgök akkor az apróra, köszönöm a segítséget. Kicsit későn érkeztem a Wii U partiba (konkrétan tegnap), de most eszméltem rá, hogy van néhány olyan játék amit Switchen nem tudok játszani, de nagyon szívesen végigtolnám őket.

(#13461) Dr.F.E.R.I. válasza breaksbreaks (#13460) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Néha azért szoktam látni eladó darabokat, érdemes figyelni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13462) solti válasza breaksbreaks (#13458) üzenetére


solti
senior tag

nekünk nemrég halt meg egy utángyártott, és tudtunk másik utángyártottat rendelni pár ezer forintért... eredetink nem volt, de nem tűnik rossznak

(#13463) breaksbreaks


breaksbreaks
újonc

És melyik márkájú utángyártottat használjátok? Elraknám az infót talonba, hátha nekem sem sikerül belátható időn belül eredetit szerezni.

(#13464) breaksbreaks


breaksbreaks
újonc

Ha valakit esetleg érdekel, találtam tűrhető áron Ebayen, Németországból. Még van pár darab a sellernél.

(#13465) solti válasza breaksbreaks (#13463) üzenetére


solti
senior tag

én ezt vettem,de valszeg a legtöbb ugyanaz...

(#13466) breaksbreaks válasza solti (#13465) üzenetére


breaksbreaks
újonc

Köszönöm.

(#13467) Vebber válasza breaksbreaks (#13464) üzenetére


Vebber
tag

Majd írd meg milyen, ha megérkezett.

(#13468) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Nekem is utángyártott van. Az egyik analóg bizony nem az igazi. Teszi a dolgát de egy bizonyos mértékű kitérítés után van benne egy plusz ellenállás, akadás. De ez csak egy apró kényelmetlenség, ettől még működik és használható. Mivel az eredeti nagyjából beszerezhetetlen, így nem nagyon kell aggódni melyiket válassza az ember! :DD

(#13469) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Egyébként tud valaki még egy olyan konzolt amihez ennyi féle "szirszar" :DD kontroller, kiegészítő, töltő akármi tartozik, létezik?

(#13470) Vebber válasza dolko1944 (#13469) üzenetére


Vebber
tag

Igen, sőt még több, nintendo switch.

(#13471) dolko1944 válasza Vebber (#13470) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Jó mondjuk én a wii cuccokat is ideszámolom. (Na ez már egy másik kérdés, hogy jogosan e...)
De tényleg switchen is van mindenféle kormány, meg pisztoly, puska, classic kontroller, golfütő meg minden?

(#13472) ldave


ldave
félisten

Micsoda történések :)

A Slime draws near! Command?

(#13473) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13472) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De jó fejek, gondoltak rám :) Mindegy, letöltöttem. Lássák a szerveroldalról, hogy legalább egyvalaki használja még :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13474) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13473) üzenetére


ldave
félisten

Héten bekapcsolom majd én is a gépet :)

Amúgy lassan annyi idős lesz a Switch, mint a WiiU volt, amikor az megjelent. Durva, hogy telik az idő.

A Slime draws near! Command?

(#13475) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13474) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mondjuk a Wii U játékok még ennyi idősen is jönnek a switchre, úgyhogy no problem :P

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13476) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13475) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, lassan már csak a Nintendoland marad WiiU-n :)

A Slime draws near! Command?

(#13477) kommunism


kommunism
aktív tag

Üdvözöllek titeket sziasztok. A napokban ingyen hozzá jutottam egy wii u hoz ingyen, egy a hiba, hogy ez egy kiosk verzió(wis-001). Van annak bármi módja hogy normál játékokat futtassak ezen a rendszeren?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13478) Reedly


Reedly
tag

Ma jött meg az informateka.hu oldaláról a wii fit meter, amit rendeltem. Kis kiegészítő az U-hoz. Ha valaki gyűjti a nintendós dolgokat, akkor 4.190-ért nagyon jó árban van.

(#13479) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv!
Meg tudjátok nekem mondani hogy a wiiu is lejátsza a gamecube lemezeket?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13480) ldave válasza Kvelstadt (#13479) üzenetére


ldave
félisten

Nem, ez eredeti Wii az utolsó, ami azokat még kezeli.

A Slime draws near! Command?

(#13481) Carlos Padre válasza Kvelstadt (#13479) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fizikailag nem, de a digitalis verzio megoldhato.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13482) Kvelstadt válasza Carlos Padre (#13481) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van ocarina meg majora digit verzió wiiu-ra?
Mert az volt a terv hogy veszek egy wiiu-t amin ugye van hd ww meg tp zelda és mellé még beszerzem a cubeos ocarinát majorát.
Mert van amúgy wii-m, de a tvmen már nincs olyan csati amire ráköthetem, meg hát mikor legutóbb wiin zeldáztam full hd tv-vel az azért nem csak azért nem volt szép mert a játék régi volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13483) Carlos Padre válasza Kvelstadt (#13482) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van ra megoldas.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13484) Kvelstadt válasza Carlos Padre (#13483) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mesélj!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13485) koncsik válasza Kvelstadt (#13484) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Te is tudod miért kerülgeti/jük a forró kását…
;)
(engem is érdekelme persze)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13486) Kvelstadt válasza koncsik (#13485) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jah. Én azt hittem másról van szó. Mert közben találtam ebayen ilyen hdmi convertwr bigyót. Tudom hogy attól nem lesz hd a kép de legalább be tudom dugni a tvbe. Egy olyat kipróbálok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13487) akey válasza Kvelstadt (#13482) üzenetére


akey
csendes tag

Van hivatalos Wii U-s Virtual Console-os Ocarina of Time és Majora's Mask.
Utóbbit handheld módban pörgettem ki még a BotW érkezése előtt és kifejezetten pofás volt. És működött a quick save opció is.

[ Szerkesztve ]

(#13488) Kvelstadt válasza akey (#13487) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez az opció már tetszik. És ez a virtual console ilyen store jellegü dolog wiiu-n ami még ma is működik?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13489) akey válasza Kvelstadt (#13488) üzenetére


akey
csendes tag

Úgy tűnik, hogy még működik: link

(#13490) Kvelstadt válasza akey (#13489) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Közbe ránéztem én is és ott vannak a gba címek is meg csupa jó dolog.
De ez miért nincs switchen ha egyébként meg a wiiu játékokat sorba portolják switchre?
És a két wiius zelda miért nem jött még át úgy mint a kart, captain toad mwg a többi?
És amúgy sem választ várok, hanem hogy ezek történjenek meg! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13491) Faterkam


Faterkam
addikt

Nálunk már hónapok óta be sem volt kapcsolvva. Csak porosodik a Wii U :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13492) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13491) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nálam is, de a 3ds pörög

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13493) ldave válasza Faterkam (#13491) üzenetére


ldave
félisten

Aktívan legutóbb tavaly év elején játszottam WiiU-n, amikor a Paper Mairiot fejeztem be. Azóta csak párszor volt bekapcsolva, de még mindig elől volt. Most a felújítás miatt elpakoltam mindent, nem tudom a WiiU visszakerül-e TV mellé :(

A Slime draws near! Command?

(#13494) gzoll válasza ldave (#13493) üzenetére


gzoll
tag

Jelenleg nálam is dobozban van bár tavaly karácsonykor gaming napot tartottam a gyerekeknek akkor be volt kapcsolva. Én vagyok a jófej nagybácsi a családban és szoktam olyat csinálni, hogy kirakok nekik mindent, P4-es PC rajta Sims 2 és Rolller Coaster Tycoon, ott a PSP, 2DS 3DSXL, Wii U, Wii, és kvázi mint egy játékteremben mindenki nyomja amihez kedve van.
Nekem a Wii U igazából eleve azért lett beszerezve hogy bujera nélkül nagyjából jó minőségben menjenek a Wii játékok. Ami megvan Wii U lemezen az általában megvan Xboxon is ami szebben visz mindent tehát inkább azon nyomom (AC IV, Watch Dogs például).
Gondolkodtam hogy eladom, de nem mert a wii játékaimat nagyon szeretem és jó látni hogy a következő generáció is jól elszórakozik vele, nekik is megadja ugyanazt az élményt mint nekem amikor tini voltam, úgyhogy valószínűleg idővel meg fogják örökölni a dolgot

(#13495) Faterkam válasza ldave (#13493) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk elöl van, pont ezért jutott eszembe, hogy szegény porosodik. Néha feltöltöm a Gamepad-et és ennyi :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13496) woros válasza ldave (#13493) üzenetére


woros
őstag

Én mostanában helyeztem újra üzembe.

(#13497) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nézegettem a Wii U eshopot és most konstatáltam, hogy a Lego City Undercover már nem elérhető rajta :(( Ez volt az egyik olyan kiszemelt játék, amit még eddig nem töltöttem le (így meg már nem is fogom). Kicsit utánaolvasva látom, hogy már tavaly decemberében leszedték, már csak a switch-verzió érhető el belőle.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13498) gzoll válasza Dr.F.E.R.I. (#13497) üzenetére


gzoll
tag

Nekem az a játék megvan lemezen, de még sose próbáltam ki

(#13499) koncsik válasza gzoll (#13498) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A legjobb olyan játék, amely értelmet ad a wii U gamepad-jének. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13500) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#13497) üzenetére


woros
őstag

Vedd meg lemezesen. Lehet olcsóbban is jössz ki.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.