Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12901) dolko1944 válasza Bennyboy (#12896) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Digital foundryn van némi pletyka hogy kérem szépen lehet itt némi switch hardver revízió. Úgyhogy ettöl én végleg lehiggadtam.
Nincs visszafelé kompatibilitás.
Switchhez is veheted az ilyenolyan kiegészítöket. Ami megint NEM olcsó.

Switchhez is keresik ám a kiskaput a firmwaren és közel kapisgálnak. Mondjuk egy év múlva... ;]
(Márakinek ez szempont...)

(#12902) #22794752 válasza Bennyboy (#12896) üzenetére


#22794752
törölt tag

Nagy butaság lenne elpocsékolni a Wii U-t.

(#12903) #22794752 válasza dolko1944 (#12901) üzenetére


#22794752
törölt tag

Ne is álmodj valami érdemi javításon, aminek a felhasználó venné hasznát. A hack lehetőségét próbálják heggeszteni.

(#12904) dolko1944 válasza #22794752 (#12903) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Kotaku, digital foundry, gbatemp, reddit
Itt nézz utána hogy állnak a hackerek a switchel.
A ps4et is megtörték, pedig a sony szerintem sokkal sokkal jobban figylet erre a témára...

(#12905) ldave


ldave
félisten

Ma van az utolsó napja, hogy a Wii Shop Channel-ben pontokat lehessen venni!

A Slime draws near! Command?

(#12906) Reedly


Reedly
tag

Hogyan tudok játékot vásárolni az eshop-ból wiiu-ra? Bankkártyás fizetés van?

(#12907) Dr.F.E.R.I. válasza Reedly (#12906) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Bankkártyával működik, azt nem tudom hogy minden móricka szintű kártyával (pl maestro) is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12908) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,gondoltam,hogy lecserélem a gyerekek sima wii-jét egy “U” ra (úgy néz ki bedöglött a konzol)
Ami vissza tart a cserétöl,hogy az egyik gyerek 4,a másik 7 éves,és nem tudom elképzelni,hogy egy nagy valamivel “hadonásznak”...
Tehát a kérdésem az lenne,hogy ugye a régi kontrolerekkel használható a gép,de teljesen ki lehet iktatni a “tab” kontrolert? Vagy az mindenképp a fő irányítónak kell lennie?

(#12909) tariattila válasza dezs520 (#12908) üzenetére


tariattila
veterán

szia! kell a gamepad... a 7 éves kacagva tudja kezelni és hadonászni sem kell vele... ami meg hadonászós ott lehet csak a régi kontrollerekkel játszani....

(#12910) dezs520 válasza tariattila (#12909) üzenetére


dezs520
senior tag

Akkor a máriok irányíthatók sima kontrolerrel is ? 2 illetve 1 player esetén is?

(#12911) tariattila válasza dezs520 (#12910) üzenetére


tariattila
veterán

egy player az gamepad! az nem hadonászós.... a wiiU játékok a gamepadra vannak kitalálva

de pl ahol remote és nunchuk kell ott gondolom lehet egy és két playerrel is azokkal játszani)

a Mario pont nem ilyen

(#12912) #22794752 válasza dezs520 (#12908) üzenetére


#22794752
törölt tag

Nem kell gamepad, megoldható a kiiktatás. Mario játékok pedig hivatalosan sem igénylik.
Első playerhez sem kötelező.

(#12913) Reedly válasza Dr.F.E.R.I. (#12907) üzenetére


Reedly
tag

Működik maestro-val is. :)

(#12914) Reedly


Reedly
tag

Most vettem nem rég én is egy wiiu-t. Ps3-ról lovagoltam át, mert sajnos alig találtam rá olyan játékokat, amik lekötöttek volna fél óránál tovább. Pedig a ps1-ps2 időszak az nagyon tartalmas volt, azoknak a játékoknak a folytatása, már nem hozta a hangulatot. Gondolkodtam is, hogy talán nem kéne erőltetni a dolgot, eljárt felettem az idő. Na de, ha egy 50 centis nagy seggű tv-n átjátszottam az éjszakákat, akkor mégis csak az lehet a gond, hogy nem nekem valók ezek a játékok.
Így jött képbe a nintendo wiiu. Elég szimpatikus kis gép. A ps3-nál szerintem szebb, csendesebb, és gyorsabb is. Pillanatok alatt ki-be kapcsol, indítja a játékot. A menüje vidámabb, szebb. A joy elsőre fura volt, mert akkora, mint maga a konzol, de azzal is gyorsan összebarátkoztam. Tök jó, hogy ha valaki tv-t akar nézni,, akkor én tudok tovább ügyködni a kis kijelzőn. Szóval nagyon bejött a kis konzol.
Ami a lényeg, hogy a játékok egész más szellemben készültek. Jobban játékok maradtak és nem valami szuper felbontású high tech programok akarnak lenni egy erőgépben. A viszonylag kevesebb játékot lehetne említeni negatívumként. Ez is relatív, mert akinek ez az első nintendoja, mint nekem, az bőven talál majd rá játékokat.
Gondolkodtam a switch-en is, mert a használt ára kezd közelíteni a wiiu-hoz. Megtudtam volna venni. Valamiért nem fogott meg ez a lecsatolhatom a kis bügyüri joy-okat a mini képernyőről és 2x annyiba kerül rá egy játék dolog. Nem hiszem, hogy jobban bejött volna, mint az U. Persze, ha valaki mindent kijátszott már, annak váltani kell majd valamerre. De az még nekem odébb van. Lehet, hogy az U-val elleszek az utána következő generációig.

(#12915) Dr.F.E.R.I. válasza Reedly (#12914) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Olyan ember tuti nincs, aki "mindent" kijátszott volna rajta. És ott vannak még a nagy klasszikus Virtual Console játékok is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12916) dezs520


dezs520
senior tag

Köszi fiúk,már sikerült is találnom egyet,45000 lego city edition...
A sima wii játékokat tudom vele használni?

(#12917) s912 válasza dezs520 (#12916) üzenetére


s912
aktív tag

Igen, mennek a sima wii-s játékok is :)

(#12918) dezs520 válasza s912 (#12917) üzenetére


dezs520
senior tag

🙂👍🏼

(#12919) dezs520 válasza s912 (#12917) üzenetére


dezs520
senior tag

Hááát,kiprobáltam,nagy nehezen rájöttem erre a régi játékok/régi menü betöltésére,viszont csak a gamepadon megy ez a funkció?tehát a tv-n nem tudnak játszani a sima wii-s játékokkal?
És magyar menüt erre sem lehet rátenni gondolom ugye?

(#12920) rendzso


rendzso
tag

Sziasztok!

Lehetséges a gyári gamepad mellett még egyet használni coop-ozáshoz? Nekem jelenleg az a legkényelmesebb.

Köszi előre is!

(#12921) woros válasza rendzso (#12920) üzenetére


woros
őstag

Csak 1 gamepad párosítható hozzá.

(#12922) s912 válasza dezs520 (#12919) üzenetére


s912
aktív tag

Magyar menüről nem tudok :(
Amikor indítod a wii "menüt", akkor a TV-n megjelenik, hogy TV-n vagy TV/gamepad-on szeretnéd-e használni :)

(#12923) Reedly


Reedly
tag

Milyenek ezek a szilikonos vagy akármilyen gamepad védőtokok? Jobb a fogása, érdemes venni?

(#12924) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Sziasztok!

Az egyik remote hangszórója kihagy, recseg, akadozik. Lehet ezt javítani? Van értelme vacakolni vele?

(#12925) koncsik válasza dolko1944 (#12924) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Meg kell kérdezni itt:
Magyarországi Hivatalos Nintendo Szerviz:
Gamepark www.gamepark.hu üzlet és szerviz
1171 Budapest XVII. ker. Berky Lili u. 36. (A Pesti úti felőli üzletsoron, a szerviz úton) - Ingyenes parkoló az üzlet(ek) előtt.
BKK buszmegálló: Kucorgó tér.
BKK buszjáratok: 97E: Örs vezér térről, 162, 262: Kőbánya Alsóról, 197: Rákoskert vasútállomástól, 202E: Kőbánya-Kispest-ről,
Nyitva tartás: Hétfőtől-Péntekig 10.00-19.00-ig. Szombaton 09-15-ig.
Tel.: +36/1/258-7809 (Nyitvatartási időben)
mobil: +36/30/9422-558, +36/30/5544-237 (Nyitvatartási időben)
e-mail: info@gamepark.hu, vinzol@t-online.hu

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12926) dolko1944 válasza koncsik (#12925) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Köszi! Beszéltem velük. Jó fejek, többször segítettek már.

(#12927) Reedly


Reedly
tag

A wii u-ra adtak ki Mario galaxy-t? Nem igazán találok sehol eladót, csak a wii kiadást. Vagy csak online vásárolható meg?

(#12928) Shepard válasza Reedly (#12927) üzenetére


Shepard
tag

A Wii U-ra konkrétan nem, viszont lejátsza a sima Wii-s lemezeket is. A fômenübôl vissza lehet lépni Wii módba, ha lemezes verziód van. Asszem egyébként a U eshop-ban megvehetô digitálisan is.

(#12929) Dr.F.E.R.I. válasza Reedly (#12927) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

80 aranypontért most 4000 Ft körüli összegért letölthető a Wii U eshopjából. Ugyanúgy kell hozzá a wiimote és a nunchuk is az irányításhoz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12930) Reedly válasza Dr.F.E.R.I. (#12929) üzenetére


Reedly
tag

Köszi a válaszokat, akkor vennem kell majd remotét, mert az még nincs. Most rendeltem egy Hori szililon tokot a gamepadhoz japánból, de a következő projekt, majd wii-s karok lesznek. Mindegy, hogy régi fehér, vagy új wiiu-s a remote?

(#12931) woros válasza Reedly (#12930) üzenetére


woros
őstag

Lényegében mindegy, de érdemes a motion plusos-t választani, bár az is réginek számít, de praktikusabb, ha esetleg olyan játékkal is akarsz egyszer játszani ami azt kihasználja. A Mario Galaxy-t nem fogja befolyásolni.

(#12932) #22794752 válasza Reedly (#12927) üzenetére


#22794752
törölt tag

Virtual Consolban és a Wii verzióban érhető el rá.

(#12933) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Gondolkozok egy Wii u vásárlásán.
Annó volt wiim nagyon szerettem.
De ideje tovább lépni.
El tudnátok mondani pozitív negatív dolgokat a konzolról.
A másik.
Annó a wii-nél lemaradtam az online mókákról.
Mire belekezdtem lelőtték a szervereket.
Mivel egy Wiiu nem kurrens hanem előd gép szerintetek ezeken meddig fognak még a szerverek működni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12934) woros válasza mirci18 (#12933) üzenetére


woros
őstag

Már EOL ciklusban van a gép, játék nem fog jönni rá több. Lassan mindent kiadnak Switchre ami volt Wii U-n, de maradtak még exkluzív címek, bár nem sok, így megfontolandó egy Switch helyette. Miiverset lelőtték, de pl. Mario Kart 8 és egyéb szerverek működnek, a meddiget nem tudni. Jó ha van egy Wii U a háznál azért, de max. offline mókára és akkor, ha kell pluszban a Wii része és a Virtual Console játékok.

(#12935) mirci18 válasza woros (#12934) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ. Nyilván a jövő kétséges.
Főleg az online rész.
De a wii u-ra még egy játékot sem próbáltam ki igy minden újdonságként fog hatni. A wii kompatibilitás meg külön jó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12936) Reedly válasza mirci18 (#12933) üzenetére


Reedly
tag

Nem olyan rég vettem én is a gépet, és szerintem ajánlott kis masina. ;) Halk és a rendszere meg a játékok is stabilan futnak. A gamepad először fura volt, de hamar megszoktam, sőt már a sima controllerek tűnnek kicsinek, meg kényelmetlennek. A plusz kijelző is jó dolog, látod a térképet, töltények számát, meg ilyenek. Nem sok online tartalom van, de azok ingyenesek és elég sokan vannak fent. Jó lenne rá több játék más fejlesztőktől, pl medal of honor, need for speed stb. Van azért pár darab így is. Meg van wii támogatás, élvezhető minőségben hd tv-n is.

(#12937) koncsik válasza Reedly (#12936) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

(1) Need for Speed van rá (Most Wanted) - bocs, ha úgy értetted, hogy még több lenne jó, de már sajnos nem lesz semmi. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12938) mirci18 válasza Reedly (#12936) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a válaszokat.
Thord party játékok is érdekelnek.
Szerencsére Need For Speed van Wii-re.
Ha nem is az igazi de legalább van valami rá.
Alapvetően azért kellene a gép mert van pár játék amire erre a gépre megjelent de a régebbi konzolra Wii-re nem.
-Super MArio 3D world
-Captain Toad
-Legend of Zelda új része
-Super Mario Maker

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12939) woros válasza mirci18 (#12938) üzenetére


woros
őstag

Hát a Wii-s NFS-t hagyjuk inkább. Mindennek a legalja, ahogy a PS2-es undercover is. :DDD Köze nincs a nagy konzolos játékhoz.

SM3DW az valóban nagyon jó, meg a 2D-s, ezek nincsenek jelenleg máshol. Viszont Cpt. Toad, Zelda lesz/van switchre a mario maker meg 3DS-re, de ha szereted a pályaszerkesztőket, akkor jó. :)

(#12940) Reedly


Reedly
tag

Szerintem az online támogatás marad még egy jó ideig. Ott a mariokart, ami a switchre is kijött. Ha gépet nem is, de játékokat most is árulnak a boltokban u-ra. Megveszi valaki a játékot és nincs a spatton-hoz online mód, az egy kicsit érdekes lenne. Nem hiszem, hogy ettől jobban fogyna a switch. Meg ugye eladtak pár millió gépet, az enyémről most járt le a garancia. Talán számítanak azok is a cégnek, akik kitartottak a konzol mellett.

(#12941) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Véletlen kétszer vettem meg a Mario Tennis Ultra Smash-t, ha valakit érdekel dobjon privit, vadi új, csak a fóliából szedtem ki mikor észrevettem hogy az ikertesója már a polcon figyel. :( 4k-t kérek érte.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12942) Agyzuzo válasza Agyzuzo (#12941) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elkelt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12943) Dr.F.E.R.I. válasza Agyzuzo (#12942) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Engem nem vitt rá a lélek hogy betegyem a gyűjteménybe, pedig hasonló árban be tudtam volna szerezni :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12944) Agyzuzo válasza Dr.F.E.R.I. (#12943) üzenetére


Agyzuzo
addikt

*.mario, ott a helye. :D (Az Olympic games sorozat még hibádzik, de nem tudom azzal foglalkozzak-e, sajnos azok nem mennek ilyen jó árban)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12945) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megjöttek az utolsó darab játékaim Wii U-ra, és ennek örömére letakarítottam az egyébként eléggé belakott asztalomat is. Gondoltam, készítek ennek okán pár gyors fotót a kollekcióról. Ez nem a teljes gyűjtemény, mert az szerteszét van szóródva a lakásban, a kontrollerek és az amiibo-bundle pakkok a padlásszobában pihennek. Viszont a gerince az egésznek, a dobozos játékok itt vannak. Azért róluk a fotó, mert ez a házban a legnagyobb egy helyen lévő része a kollekciónak, mindent összehordani macerás lett volna. Alapesetben a monitor van előttük, így sajnos nem gyönyörködhetek nagyon bennük. Majd ha egyszer eljutok oda és méltó helyük lesz, akkor készítek több képet is. A 3DS gyűjteményről nem is akarok beszélni, abban a sima dobozok összetolva hosszabbak, mint ez mindenestül (több mint 1-1 méter az is, meg a Wii U sor is). A játékok gyári állapotú fóliás darabok, csak ilyeneket gyűjtök. Egy kivétel van csak, a zöld dobozos Luigi U. A játékok kronologikus sorrendet követnek, bal szélen a nyitócímek, jobb szélen az utoljára megjelentek. Három fotót lőttem így gyorsban, tudom hogy nem a legnagyobb minőség.

Két játékon gondolkodom már csak, hogy talán beveszem még, a Sonic Lost World és a Maiden of Black Water. Illetve függőben van még az Axiom Verge Multiverse Edition, utolsó infóim szerint készül. Ezeket leszámítva a következő játékokat válogattam be a kollekcióba:

< DOBOZOSAK >

Call of Duty: Black Ops II
Mass Effect 3: Special Edition
New Super Mario Bros. U
Nintendo Land
Sonic All Stars Racing Transformed
ZombiU
Monster Hunter 3 Ultimate
Lego City Undercover
Injustice: Gods Among Us
Lego Batman 2: DC Super Heroes
Resident Evil: Revelations
New Super Luigi U
Pikmin 3
The Wonderful 101
Rayman Legends
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
Deus Ex: Human Revolution — Director's Cut
Wii Party U
Lego Marvel Super Heroes
Super Mario 3D World
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Lego The Hobbit
Mario Kart 8
Hyrule Warriors
Bayonetta 2
Lego Batman 3: Beyond Gotham
Super Smash Bros. for Wii U
Captain Toad: Treasure Tracker
Mario Party 10
Kirby and the Rainbow Curse
Splatoon
Lego Jurassic World
Art Academy Atelier
Yoshi's Woolly World
Shovel Knight
Xenoblade Chronicles X
Lego Marvel's Avengers
The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
Pokkén Tournament
Star Fox Zero
Tokyo Mirage Sessions ♯FE
Lego Star Wars: The Force Awakens
Fast Racing Neo
Steamworld Collection
Paper Mario: Color Splash
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

<LIMITÁLT DOBOZOSAK>

Lego City Undercover Limited Edition
Wii Fit U
Bayonetta 1+2 Special Edition
Super Smash Bros for Wii U + Gamecube Controller Adapter Bundle
Super Mario Maker
Xenoblade Chronicles X Limited Edition
Tokyo Mirage Sessions ♯FE Fortissimo Edition
Star Fox Zero First Print Edition
Shantae Half Genie Hero Risky Beats Edition

<AMIIBO BUNDLE>

Splatoon + Squid amiibo
Yoshi's Woolly World + Yarn Yoshi amiibo
The Legend of Zelda: Twilight Princess HD + Wolf Link amiibo

A mérleg: 53 fizikai kiadású játék. Három dupla kiadás van, ezekben (2-2) játék van: Steamworld Collection, Bayonetta 1+2 Special Edition, Starfox Zero+Starfox Guard First Print Edition. A gyűjteménnyel nem törekedtem a teljességre, kizárólag a saját ízlésemnek megfelelő darabokra hajtottam rá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12946) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12945) üzenetére


ldave
félisten

Szép asztal, meg a poszter sem rossz!

Lost World-öt tavaly gondoltam megvenni, de akkor valami értelmezhetetlen áron volt csak elérhető (40+ font), annyit meg nem ért nekem.

Black Water van nekem, de azt bontatlanul komolyabb anyagi befektetést igényel. A játék is szar...

A Slime draws near! Command?

(#12947) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12945) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :C :C :C :C Absolutely kúúúúúúl :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12948) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#12945) üzenetére


mirci18
addikt

Nem semmi mennyiség.
Egyébként itt jut eszembe.
Szerintetek ma többen vesznek eredeti játékot mint másoltat.
Annó ugye az emberek jó része megvette moddolta a konzolt játékot nem akart hozzá venni.
De egyre több embert látok aki inkább költ rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12949) koncsik válasza mirci18 (#12948) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én a wii után változtattam, azon még megcsinálta a softmod-ot, azóta csak eredeti, ha lehet gyűjtői. Inkább kevesebbet. Időm úgysincs. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12950) ldave válasza koncsik (#12949) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a Wii és a PS2 is 'okosított' volt, de a játékaim 80% eredeti volt akkor is, csak a Wii-n felmásoltam az iso-t, hogy ne lemezről menjen, a PS2 esetében pedig a másolatokat tettem a gépbe, hogy védjem az eredetit :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.