Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12951) mirci18 válasza koncsik (#12949) üzenetére


mirci18
addikt

Én is eddig sofmodolva toltam.
Kivétel a gamecube ott nem érte meg buherálni a gépet.
Most hogy Wii u vásárlásán gondolkodom döntöttem el hogy csak eredeti játék (nyilván másolt amúgy sem menne rajta mivel még nem törték fel) megy majd rajta még wiiből is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12952) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#12945) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó kis gyűjtemény! :) Valamikor tehetnél fel képet a 3DS gyűjteményről is :)

mirci18: nekem csak a Wii van softmodolva, és azt ha jól emlékszem már úgy vettem használtan, és én is csak a meglévő gamecube játékaimat raktam rá, hogy feleslegesen ne pörgessem a lemezeket.

(#12953) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#12952) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Legtöbb cucc a padlásszobában pihen, ott még fotózni sem lehet. Ha meglesz a végleges helyük, akkor úgyis egy helyre kerül minden. Majd akkor megörökítem őket.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12954) Reedly


Reedly
tag

Ma kaptam meg japánból. :)

[ Szerkesztve ]

(#12955) Faterkam válasza Reedly (#12954) üzenetére


Faterkam
addikt

Jajj, ha a lányom meglátja...

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12956) #22794752


#22794752
törölt tag

576-ban Wii U játékok akcióban vannak. Pl. Mario kart 8 6900.

(#12957) #22794752 válasza mirci18 (#12951) üzenetére


#22794752
törölt tag

Különösebb buhera nélkül tudod Wii U-nál megoldani a gamek telepítését, minden hátrány nélkül.

(#12958) #22794752 válasza Dr.F.E.R.I. (#12945) üzenetére


#22794752
törölt tag

Nem is játszik nálatok senki ezekkel a játékokkal, csak a kirakatnak vannak? Esetleg van egy másik példány belőlük, ami bontva van?

(#12959) Dr.F.E.R.I. válasza #22794752 (#12958) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akciósan szoktam töltögetni őket eshop-ból, így főleg digitális formában játszom őket. De vannak bontott példányok is, amik nem részei ennek a gyűjteménynek. Igazából lemezen nem annyira jó velük játszani, mint háttértárról. A 3DS más, ott a kazetta is pont ugyanolyan jó.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12960) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Megnéztem az amazonon, hogy mennyibe kerül mostanság egy ilyen, és elhültem. 400-500€?! 😀

(#12961) mirci18 válasza DVlad (#12960) üzenetére


mirci18
addikt

Mivel már nem gyártják csak a beragadt készletek eladók.
Vegyél használtan az csak 50-60 k.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12962) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Elég kiábrándító, hogy a Wii U-t már be sem vonták ebbe a harmatos Summer Sale akcióba :( Mondjuk 3DS-en se egy nagy szám...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12963) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12962) üzenetére


ldave
félisten

Erre annyit mondana a Nintendo, hogy mi az a WiiU?

A Slime draws near! Command?

(#12964) #22794752 válasza ldave (#12963) üzenetére


#22794752
törölt tag

Na a nintendo effajta hozzáállása miatt mondják sokat azt a Wii U-nál, hogy brasil method.
Az új masinánál pedig SX Os, meg dev menü.
Talán egyszer majd megértik, hogy nem kéne leszarni a vásárlókat.

(#12965) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#12962) üzenetére


mirci18
addikt

Minek erőlködjenek vele.
Van egy új konzoljuk ami sikeres a régit szó szerint a kutya se vitte.
Buktak rajta egy vallag pénzt nem akartak többet.
Én inkább a boltokat nem értem hogy nagyon magas áron minek vagy éppen kinek árulják ezeket a gépeket.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12966) Faterkam válasza mirci18 (#12965) üzenetére


Faterkam
addikt

Pont két éve, december elején szinte sehol sem lehetett már raktáron lévőt találni, mert akkora volt a kereslet! Tudom, mert mi is január közepén kaptuk meg. Szóval, jó áron volt rá kereslet rendesen! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12967) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12966) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A sima Wii inflálódott el rendesen. Szoktam nézni hirdetésekben, 10-15 ezerért mennek el komplett szettek. Ehhez képest az U ára még jól tartja magát.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12968) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#12967) üzenetére


Faterkam
addikt

Bizony! Pedig a Wii a legolcsóbb partykonzol. Sokan még mindig ezért veszik!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12969) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#12967) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem az U sose lesz reálértéken olyan olcsó, mint a Wii, márcsak az eladási számok különbsége miatt sem.
Lehet, hogy a Wii U-t elhanyagolták a summer sale-ben, viszont az idén a Nintendo-tól olyan szülinapi e-mailt kaptam, hogy választhatok pár játék közül, amit kedvezményes áron vehetnék meg - érdekes módon ide csak 3DS és Wii U játékok kerültek be, Switch egyáltalán nem.

(#12970) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#12969) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, de az ilyen szülinapos akciókból csak egy szem játékot engednek választani...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12971) rendzso


rendzso
tag

Sziasztok!

Kaptam egy usb-s hdd-t a wiiU mellé. Egy 2.5-es nem külső tápos verziót. De az vele a gond, hogy random lecsatlakoztatja magáról a konzol. A menüben elővarázsolható sleep deaktiválást már megcsináltam. De továbbra is ezt csinálja.. Játék közben is, amikor próbálna menteni vagy új pályát betölteni. Így, hogy nem külső tápos, és nem is Y kábeles, van rá bármi esély, hogy valahogy rendesen működésre bírjam?

Előre is köszi.

(#12972) koncsik válasza rendzso (#12971) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ugyanez a problémám volt, tápos usb elosztó lett a megoldás, kevés volt a wii U a hdd-nek (1 TB - ne kérdezd minek)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12973) Dr.F.E.R.I. válasza rendzso (#12971) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Y-kábel kell neki, akkor működni fog. Csak ma már kisebb művészet találni belőle. Én egy 60cm Logilink kábelt vettem az 1 terrás WD-hez.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12974) mirci18 válasza Faterkam (#12968) üzenetére


mirci18
addikt

Azért van némi különbség árakban.
Egy Wii 10-15 k.
Egy Wii u 50-60 k.
Háromszoros szorzó a még létező multi miatt a tablet joy miatt meg a frissebb újabb játékok miatt.
Sajnos kevés az eladó gép így az árak maradnak.
De így legalább az ember tud dönteni hogy mennyi pénzt akar rászánni a hobbijára.
Mivel aki igazi konzolos az úgyis megveszi az aktuálisat nem kínlódik az előző generációval ahova már új címek nem jönnek ki.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12975) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12973) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem kevés volt az Y sajnos.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12976) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#12972) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valami nagyobb darab vinyód van? Egy nem külső tápos 2,5-öst szerintem vinnie kéne az Y kábelnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12977) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#12970) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ráadásul, ami igazán érdekes számomra, azt már megvettem korábban. Mindenesetre a gesztus jól esett, a Microsoft vagy a Sony nem gondolt rám :))

(#12978) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#12977) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Persze, mert ők inkább mindenkire gondolnak :) Azok nem gurigáznak semmi képlékeny dologgal, fogják magukat és a fele store-t leárazzák évente többször is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12979) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#12978) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ott tényleg néha nagyon olcsó/korrekt árakkal találkozni (főleg, ha a megjelenéskori árakkal vetjük össze őket), PS4-en most el is gondolkoztam, hogy megvegyem a GT Sports-ot és a Wipeout Omega Collection-t digitálisan is, a kettő együtt olyan 9k környékén jönne ki, ha jól számoltam át fontból az árakat (ezek tipikusan olyan játékok, hogy néha előveszem 1-2 órára, de amit huzamosabb ideig játszom, azt nem akarom kivenni a meghajtóból), hogy ne kelljen a lemezcserével szórakozni.

(#12980) rendzso


rendzso
tag

Köszi válaszokat, kipróbálom őket :)

(#12981) #22794752 válasza koncsik (#12972) üzenetére


#22794752
törölt tag

" ne kérdezd minek " csak nem :Y :Y

Y kábellel működni kell 1 A-ig. A két hátsó csatlakozóba dugd az y dugóit.

(#12982) #22794752 válasza rendzso (#12971) üzenetére


#22794752
törölt tag

Y nélkül esélytelen. Minnél több az adat a HDD-n, annál nehezebben viseli.

(#12983) koncsik válasza #22794752 (#12981) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD de nem. Próbáltam, de abbahagytam, mert nem jól csináltam valamit... aztán rájöttem, hogy 150+ digitális+lemezes játékhoz minek, eladni úgyse lenne lelkem a lemezeket. Úgyhogy a “minek” sajnos csak annak szól, hogy az 1TB hdd nehezen telik meg 10-20 MB játékokkal :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12984) Reedly


Reedly
tag

Nekem y-kábellel se indult el az egyik 80-as vinyo.. Kék wd 320-as remekül működik. Külső tokkal is válogatós volt, az olcsókkal nem volt jó. Érdemesebb a sata 2-esnél maradni szerintem, külső ház, vagy külső tápos elosztó esetén. Pendrive terén akármivel ment, de a sandisk a tuti.

(#12985) Dr.F.E.R.I. válasza Reedly (#12984) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezeket az apró hordozásra készült vinyókat el kell vigye. A nagy motoros, külső tápos cuccok már a neccesebbek szerintem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12986) Inestier


Inestier
csendes újonc

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy egy wii u basic ( 8GB ) + játékok //egy wii party u csomagról van szó// mennyiért lehetne eladni? Hol érdemesebb eladni: 576 KByte boltban beszámítás vagy felrakni jófogásra?! Köszönöm előre is a válaszokat....

“Sometimes the questions are complicated and the answers are simple.” Dr. Seuss

(#12987) Dr.F.E.R.I. válasza Inestier (#12986) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A beszámítás a legelkeseredettebbek megoldása, inkább a jófogás, vagy a helyi hardverapró. 40-50ezret érhet, mondjuk ez erősen függ a játékoktól, amiket adsz hozzá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12988) Inestier válasza Dr.F.E.R.I. (#12987) üzenetére


Inestier
csendes újonc

Hát nekem ezek vannak: wii party u ( konzol, super mario bros. u, nintendo land, wii party u játék), mario kart 8, lego marvel super heroes, mario maker, super smash bros. for wii u, cod black ops 2, metroid prime 3 wii, wii sports. Ezek így szerinted 40-50 ezret érhetnek?

“Sometimes the questions are complicated and the answers are simple.” Dr. Seuss

(#12989) Dr.F.E.R.I. válasza Inestier (#12988) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szép csomag, próbáld meg 70 körül, aztán vagy viszik vagy nem. Vagy külön a játékokat, külön a gépet. Darabonként általában előbb viszik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12990) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

bocsi az offért,de nyíregyházán vagy környékén nem lakik valaki,akinek van wii u konzolja?az enyém nem tölt és a kábelre gyanakszom.egy próbára kellene egy kábel.
remélem nem minősül hirdetésnek a hsz :B

(#12991) eeXaa


eeXaa
addikt

...ma megyek egy használt wii u ért... mire érdemes figyelni, ami el szokott kallódni ill. tipushiba, sorszámhoz kötött hiba stb?

(#12992) Shepard válasza eeXaa (#12991) üzenetére


Shepard
tag

Érdemes elindítani rajta egy játékot, és betölteni egy mentést. Nagyon ritkán megsérülhet a nand és akkor nem tölt be mentést. Ha a joyok és a tab rendben van, a wii-s sensor bar megvan hozzá, akkor más nagyon nem jöhet elő.

[ Szerkesztve ]

(#12993) eeXaa válasza Shepard (#12992) üzenetére


eeXaa
addikt

..ez a "nand" könnyen javítható, pótolható, vagy ha ez hibás akkor nem szabad megvenni?

(#12994) Dr.F.E.R.I. válasza Shepard (#12992) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én nem is hallottam még ilyen hibáról, persze matematikai esélye lehet. De úgy gondolom ha a nand megsérül túlfesz vagy valami egyéb miatt, akkor ott már az lesz a legkisebb gondja a gépnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12995) eeXaa


eeXaa
addikt

...nahh megvan a konzol... próbálom set up olni, nintendo network id-t kér a kapcsolódáshoz, de vmiért nem fogadja el.... akármit próbálok jelszó emlékeztető stb. nem akarja... pedig pénteken kreáltam accot.... megvan a nickname, email.... nem értem mit nem csinálok jól...

(#12996) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#12995) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha nem ezen a gépen hoztad létre az NNID fiókot, akkor felejtős. Ezeknél a gépeknél még az adott hardverhez vannak ezek kötve.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12997) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#12996) üzenetére


eeXaa
addikt

pc n csináltam.... akkor ezek szerint csinálhatok egy ujat a wii u-n?

(#12998) Reedly válasza eeXaa (#12997) üzenetére


Reedly
tag

Én mikor megvettem az enyém, a beállítások utolsó menüjében, nulláztam az egészet. Sehogy se tudtam eltüntetni az előző tulaj profilját. Meg kell gondolni, mert minden törlődött.

(#12999) eeXaa válasza Reedly (#12998) üzenetére


eeXaa
addikt

...én nem is láttam, találkoztam profillal... most vagy törölt mindent, vagy nem is állitott be soha... a 6 éves gyereke használta 2 évig... miután be reg-eltem, rendszerfrissitéssel kezdett, no meg ott volt rajta a mario kart 8. ...gondolom sosem volt aktiválva...

(#13000) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#12999) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha a fekete színű gépet vetted, akkor az esélyes, hogy egy Mario Kart bundle volt. Gyárilag tudnak gépre telepíteni játékot a profilos rendszert megkerülve is (te már nem).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.