Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13051) Reedly válasza lanszelot (#13050) üzenetére


Reedly
tag

Ha gond lenne vele, akkor a beállítások utolsó menüjében van olyan, hogy visszaállítás a gyári állapotra. Olyan lesz, mintha most vetted volna a boltban. Ezt én akkor végeztem el, amikor megvettem a sajátom, mert sehogy se tudtam letörölni az előző tulaj profilját. Amúgy stabil kis gép ez minden téren.

(#13052) lanszelot válasza Reedly (#13051) üzenetére


lanszelot
addikt

Semmit se tudok a wii u -rol. Hol tudom az alapokat átnézni? /Beuzemeles, mi merre hogyan/
Nem szeretném gyalulni még a gépet mert van telepitett játék és az oda lesz.
De mivel semmit se tudok a wii u rol/sose láttam/, igy nem tudom ha hackelt gépen lepek be a nintendo felhasznalommal lehet e gond?
/Nem a hack erdekel, csak nem akarom bukni a telepitett jatekokat/
Azt se tudom rendes jatek e a telepitett, és hogy merjem e jatszani.

(#13053) Reedly válasza lanszelot (#13052) üzenetére


Reedly
tag

Beléphetsz vele, itt nincs bannolás. Szerintem először játssz vele és ha valami nem tiszta, akkor kérdezz. Nem bonyolult szerkezet. :) Bekapcsolod és lesz a gamepad kijelzőjén egy menü, ott kiválasztod a játékot, vagy amit akarsz csinálni. Pár éves gyerekek is használják. A játékok biztos elszállnak, nem tudom vissza lehet e rakni, ha gyárilag telepítettek. Erre biztos tudja itt valaki a választ.

(#13054) Dr.F.E.R.I. válasza lanszelot (#13052) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hackelt géppel mindig veszélyes online zsonglőrködni, nem lehet rá 100% garanciát adni, hogy nem tiltják le a profilt vagy egyéb dolgokat. Mondjuk jellemzően nem is azok hackelik, akik sokat akarnak rajta online vásárolni. Ha megveszed, egy ideig offline használd, az a biztos.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13055) lanszelot válasza Dr.F.E.R.I. (#13054) üzenetére


lanszelot
addikt

A profilom miatt kell az online.Vagy nem kell? Eredeti lemezes jatekokat is kaptam hozzá, az se lehet online? Vagy magát a gépet érzékeli?

(#13056) Dr.F.E.R.I. válasza lanszelot (#13055) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pár játékhoz van még online multi, igazából a vásárláson kívül sok haszna már nincs. Ha nem mész vele netre, a lemezes játékok többnyire gond nélkül menni fognak. Bár számos olyan játék van, amihez később lett javító patch, azokhoz viszont kell online kapcsolat. De azt hozzá teszem, hogy mindegyik játszható a tokból elővéve, nem tudom pontosan, melyiken mit javítottak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13057) Reedly válasza Reedly (#13053) üzenetére


Reedly
tag

Az online kapcsolat akkor kell, ha online akarsz játszani. Új profilt akarsz létrehozni. Frissítést, demót akarsz letölteni, vagy vásárolni akarsz letölthető programokat az eshopból.
Ha ez megnyugtat, akkor ne állítsd be a wifi kapcsolatot és játssz úgy. Használhatod a már rajta lévő játékokat és a meglévő lemezeket is.
Én szinte csak online játszom, a splatoon és mariokart8, illetve ott a youtube amit sokat használok.

(#13058) solti


solti
senior tag

A gépen csak addig játszhatóak a letöltött játékok, amíg a vásárló profilja rajta van a konzolon. Nem kell azzal belépni, de ha letörlöd, akkor bukod a játékot is amennyire én tudom... Nekem is így van Zeldás konzolom Zelda nélkül;)

(#13059) lanszelot válasza solti (#13058) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello
Rajta hagyta a profilt, es engem nem zavar, hogy ott van.
El is inditottam a jatekot, es megy :)
Tehat 5 jatekkal kaptam :D

Ami nem tiszta, az hogy keraltam 2 profilt offline, es mindig felugral hogy nintendo id, ki lehet kapcsolni?
Illetve vannak valami virtual softver jatekok amit ha elinditok error koddal kifagy a gep. Gondolom az a hack miatt lehet, vagy mi az?

Talaltam egy vieo-t amiben minden benne van kezdoknek:
Azert volt fontos szamomra, mert pl fogalmam se volt hogy a szenort hova tegyem, es hogy be kell allitani, hova tettem. Illetve apro dolgok, ami lehet masnak egyertelmu, de en most lattam ilyen eszkot eloszor.
Esetleg a videot az ellso posztba be lehet szurni :)

(#13060) Faterkam válasza lanszelot (#13059) üzenetére


Faterkam
addikt

A Sensor Bar akkor kell csak, ha Wii Remote-tal játszol! A Gamepad Bluetooth-on megy. A TV-t meg úgy is HDMI-n használod, komponens kábel sem kell hozzá ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13061) lanszelot válasza Faterkam (#13060) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Hogyan tudom a játékot belső memóriarol SD kartyara rakni? Belső memória tele van, SD kartya meg üres. Data management ben nem latom az SD kártyát. De benne van mert más programból elérhető.

(#13062) akey válasza lanszelot (#13061) üzenetére


akey
csendes tag

Sajnos az SD kártya csak Wii-s dolgokhoz használható. Külső merevlemezre lesz szükséged (vagy egy megbízható pendrive-ra).

(#13063) Faterkam válasza lanszelot (#13061) üzenetére


Faterkam
addikt

Inkább márkás pendrive, néha a HDD-nek kevés a Wii U USB csatija! Az SD tárolásra nem használható U módba. (bár néha megoldható) de jobb a pen! ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13064) lanszelot válasza Faterkam (#13063) üzenetére


lanszelot
addikt

Mire figyeljek a pendrie nal? Iras/olvasas? Usb2 v 3? Melyik usb be dugjam?

(#13065) Faterkam válasza lanszelot (#13064) üzenetére


Faterkam
addikt

A megbízhatóságra, a legtöbb már úgyis 3.0-ás.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13066) lanszelot válasza Faterkam (#13065) üzenetére


lanszelot
addikt

USB -n radugott hdd/memory -t milyen formatumban kell lennie? Ntfs? Exfat? Fat32? Mi a maximális méret?

(#13067) woros válasza lanszelot (#13066) üzenetére


woros
őstag

Nekem 1TB HDD van rákötve, viszont sajátos formátumot használ, amit egy windowos gép nem tud kezelni és jobban jársz ha nem is dugod be, mert könnyen adatvesztés lehet a vége.

(#13068) Faterkam válasza lanszelot (#13066) üzenetére


Faterkam
addikt

A Wii U mindent megold, de onnantól másik Wii U sem látja! Nintendo találmány :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13069) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13070) Inestier válasza koncsik (#13069) üzenetére


Inestier
csendes újonc

Boldog új évet!

[ Szerkesztve ]

“Sometimes the questions are complicated and the answers are simple.” Dr. Seuss

(#13071) eeXaa


eeXaa
addikt

hali! virtuál konzolos címekre szokott lenni leárazás?

(#13072) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13071) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Inkább itt a MyNintendo oldalán szoktak lenni ajánlatok, érmeket lehet beváltani bizonyos árkedvezményekre. Ha veszek ilyesmit, többnyire ezeket használom. A baja az, hogy ritkán (~havonta) jönnek új ajánlatok. A régiek pedig kikerülnek egy idő után.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13073) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#13072) üzenetére


eeXaa
addikt

...szivesen vennék pár játékot, de olyan drágák hogy lehet érdemesebb venni egy snes classic minit. de valószínű ez is a cél hogy így gondolkodjak... ezért reméltem hogy egy évben 1-2x azért van half price vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#13074) Reedly


Reedly
tag

Ajánlanám ezt a Hori szilikon tokot. Használható vele az asztali töltő is. Nagyon minőségi termék, védi a padot, de a fogása is sokkal jobb vele. Fehér vagy fekete színben érhető el, árban elég nagy szórások vannak.

https://www.ebay.com/itm/Wii-U-charging-stations-corresponding-silicon-Mochihada-cover-for-Wii-Japan/113393154572?hash=item1a66c23a0c:g:i2gAAOSwfQ9b914p:rk:10:pf:0

(#13075) eeXaa


eeXaa
addikt

próbálkozom gamepad nélkül játszani a BOTW-t (lemerített) de az istennek sem indul csak a pro komtroller-el. ez így elég szopás ha a gamepad nak mindig bekapcsolva kell lennie. pl. ha vinném a haverhoz játszani nem feltétlen vinném a gémpadot is...

...csak elindult gémpad nélkül is... :)

[ Szerkesztve ]

(#13076) eeXaa


eeXaa
addikt

tudja vki, ha veszek egy switch-et, a jelenlegi accomal be tudok jelentkezni? ill. ha be, pl ha arra is megvenném a breath of the wild-ot, átmentené a progress-t?

(#13077) Shepard válasza eeXaa (#13076) üzenetére


Shepard
tag

Új fiókot kell regisztrálni, emlékeim szerint független a kettő egymástól. Mentést szinte biztos nem tudsz átvinni U és Switch között. :(

(#13078) koncsik válasza Shepard (#13077) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én ugyanazt a Nintendo Account-ot használom az összes N készülékemen, de ez sajnos nem jelent a gyakorlatban semmi előnyt.
Mentést nem lehet átvinni a két kütyü között sajnos.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13079) eeXaa válasza Shepard (#13077) üzenetére


eeXaa
addikt

köszi.

(#13080) Vebber válasza eeXaa (#13076) üzenetére


Vebber
tag

Át tudod vinni a Zelda mentéseket, de nem a gyártó által támogatva.

(#13081) eeXaa válasza Vebber (#13080) üzenetére


eeXaa
addikt

...jahh. hát ha veszek egy új switch-et vszínű nem a homebrew-el fogom kezdeni...

(#13082) Vebber válasza eeXaa (#13081) üzenetére


Vebber
tag

Az biztos, mert ha 2018. végit veszel, azon jelenleg nem megy.
Egyébként a homebrew magában nem jogellenes.

(#13083) eeXaa


eeXaa
addikt

tudna vki olyan utángyártott kontrollert vagy vmi más megoldást ajánlani aminek megegyezik az analóg stick puhasága az eredetivel? sajnos amit vettem használhatatlan célzásra...

(#13084) Agyzuzo válasza eeXaa (#13083) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Utángyártottak közül a HORI az aki minőségi kontrollereket gyárt, minden más felejtős.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13085) eeXaa válasza Agyzuzo (#13084) üzenetére


eeXaa
addikt

nekem pro kontroller alternatíva kellene... olyat nem látok tőllük.

(#13086) Agyzuzo válasza eeXaa (#13085) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A PDP gyárt még ilyesmit (elég giccs, Afterglow) az még úgy so-so. Bár én most pont úgy jártam hogy HORI classic battlepad-et rendeltem amazonról és PDP-t küldtek helyette és visszaküldtem mert baromira gagyi volt a 2 trigger rajta. Lehet jobban játsz ha próbálsz keresni egy használtat valahol.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13087) eeXaa válasza Agyzuzo (#13086) üzenetére


eeXaa
addikt

...sajnos én is ezt látom... gondoltam megúszható...

(#13088) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Most szerezném be a Mario Kart 8-at a Wii U gépecskémre, és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen kontrollerrel lehet használni? mert csak a sztenderd wii u remote(ok) vannak, joypadom nincs hozzá.
Játszható így?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13089) Dr.F.E.R.I. válasza Hintalow (#13088) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Wiimote-tal is lehet tolni, ha nincs jobb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13090) Agyzuzo válasza Hintalow (#13088) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Persze, mindent "megeszik". :) Én Motion plus + kormány "betéttel" szoktam játszani.
Ha megnézed a hátsó borítót, fel van tüntetve miket támogat: Kart back cover

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13091) Hintalow válasza Agyzuzo (#13090) üzenetére


Hintalow
senior tag

Köszönöm szépen, mindenkinek, akkor nem lesz gond :R

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13092) woros válasza Hintalow (#13088) üzenetére


woros
őstag

Gondolom a Wii U-hoz van GamePaded. :) Jobb híjján én azzal játszanék, mintsem a Wii Mote-okkal, mert azon van analog kar. D-pad szvsz kicsit macerás, bár DS-en csak az volt, de ez picit komolyabb kart. Persze, ha egyébként a motion irányítás fekszik neked, akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#13093) eeXaa


eeXaa
addikt

Valakinek megvan a Mario Party 10?

(#13094) Agyzuzo válasza eeXaa (#13093) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Meg. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13095) Reedly


Reedly
tag

Már közel van az 50-es szint. :)

(#13096) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Még mindíg gondolkozok egy wii u vásárlásán.
Szerintetek meddig lesz még elérhető rajta az online játék?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13097) Reedly válasza mirci18 (#13096) üzenetére


Reedly
tag

Ezt lehet, hogy még a nintendonál se tudják. Vedd meg mihamarabb és splatoonozzál vele. :))

(#13098) mirci18 válasza Reedly (#13097) üzenetére


mirci18
addikt

Zelda,Toad meg Mario vonz.
Remélem még 1-2 évig kitart az online lét.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13099) Agyzuzo válasza mirci18 (#13096) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Figyelembe véve hogy a Wii online részét csak most lőtték le, tippre még azért a következő generációs Ninentdo konzol megjelenéséig valószínű. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13100) woros válasza mirci18 (#13096) üzenetére


woros
őstag

Már 1-2 éve biztos, hogy gondolkozol, ha nem több. Én addig vennék wii u-t amíg lehet kapni használtat jó áron és megy az online, de ez alatt már egy használt switch is jó vétel lehetne, ha van wii otthon. Egyedül a Super Mario 3D World nem kapott még switch portot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.